FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Alban » 22 apr 2017, 13:54

Dobar je i bod, sretno danas
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 22 apr 2017, 18:54

Eto komsije uzeli smo dva boda Metalcima sad je sve do Vas

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la jagamu » 22 apr 2017, 19:11

ziher je napisao/la:Eto komsije uzeli smo dva boda Metalcima sad je sve do Vas

Svaka cast!! Vidi se da ova Metalegija moze pobijedit jedino sto neko rece juzno od ivan sedla. Nisam htjeo ovdje nista pisat poslije one tekme sa Olimp.jer su ovi nasi navalili da je stimano itd itd dosta teski rijeci je bilo upuceno od pojedinaca medjutim cvrsto sam vjerovao da igrate posteno sto je dokaz i ova tekma.
Jedina stvar sto mi je zasmetala je onaj idiot od novinara kada je iznijeo teske optuzbe na racun naseg kluba.
Jel sljedecu dolazite na BP?Bujrum.
moSa likCe

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Alban » 22 apr 2017, 19:19

ziher je napisao/la:Eto komsije uzeli smo dva boda Metalcima sad je sve do Vas
Svaka cast, kapa do poda. :tokralju:
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 22 apr 2017, 19:20

jagamu je napisao/la:
ziher je napisao/la:Eto komsije uzeli smo dva boda Metalcima sad je sve do Vas

Svaka cast!! Vidi se da ova Metalegija moze pobijedit jedino sto neko rece juzno od ivan sedla. Nisam htjeo ovdje nista pisat poslije one tekme sa Olimp.jer su ovi nasi navalili da je stimano itd itd dosta teski rijeci je bilo upuceno od pojedinaca medjutim cvrsto sam vjerovao da igrate posteno sto je dokaz i ova tekma.
Jedina stvar sto mi je zasmetala je onaj idiot od novinara kada je iznijeo teske optuzbe na racun naseg kluba.
Jel sljedecu dolazite na BP?Bujrum.
Buraz svi mi koji volimo i pratimo ovaj klub znamo da igramo pošteno do kraja. Tako je bilo i protiv Olimpica, imalo smo kamaru zicera al neće u go... danas sam gledao utakmicu i fakat se ne zna ko je gori, za nas me ne čudi, umorni smo i to se vidi ali ovaj Metalleghe je izgubljena ekipa...
Što se tiče tog novinara, vjeruj mi momka znam od malena, roditelje mu znam, u njemu nema zlobe ni najmanje, on je to samo lupio jer se pričalo po ulici da ste nam tražili bodove. Niko to njemu nije rekao iz kluba, a on jednostavno ne konta da tako nešto ne smiješ reći javno. Izletilo mu i eto, ali opat kažem nije imao neku skrivenu lošu namjeru.
Sretno vam dalje, vidimo se BP, neka dobije bolji.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la vlakanje » 22 apr 2017, 19:22

sudija danas pomogao metalcima, zapravo, odmogao mladosti. tendenciozno sudjenje, u prvih pola sata je mogao komotno par kartona "domacim" igracima da zalijepi ali nije. nesviranih faula za mladost poprilicno.
mladost nije napravila 100% sansu danas, ali dobro su kontrolisali utakmicu.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 22 apr 2017, 19:25

jagamu je napisao/la:
ziher je napisao/la:Eto komsije uzeli smo dva boda Metalcima sad je sve do Vas

Svaka cast!! Vidi se da ova Metalegija moze pobijedit jedino sto neko rece juzno od ivan sedla. Nisam htjeo ovdje nista pisat poslije one tekme sa Olimp.jer su ovi nasi navalili da je stimano itd itd dosta teski rijeci je bilo upuceno od pojedinaca medjutim cvrsto sam vjerovao da igrate posteno sto je dokaz i ova tekma.
Jedina stvar sto mi je zasmetala je onaj idiot od novinara kada je iznijeo teske optuzbe na racun naseg kluba.
Jel sljedecu dolazite na BP?Bujrum.
Momak je ok i nije mislio nista lose jednostavno je samo zelio istaci da ce Mladost igrati posteno do kraja. Al et znam da Vam je dosta svih problema pa je to samo dolilo ulje na vatru. Uglavnom puno srece u nastavku i tekme sa Olimpikom Vitezom i Metalcima su kljucne za Vas

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 22 apr 2017, 19:28

vlakanje je napisao/la:sudija danas pomogao metalcima, zapravo, odmogao mladosti. tendenciozno sudjenje, u prvih pola sata je mogao komotno par kartona "domacim" igracima da zalijepi ali nije. nesviranih faula za mladost poprilicno.
mladost nije napravila 100% sansu danas, ali dobro su kontrolisali utakmicu.
Slažem se, Kaljanac je pustio da naše tuku svim i svačim, tek kad je baš morao dao im je žuti. Za nas nije dosudio barem 10 prekršaja, očigledno navlacenje sudije za domaćina. Nisu ni naši odigrali ništa posebno ali se vidi umor i suđenje je jedan od razloga. Drago mi je da nismo izgubili prije svega radi obraza.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la vlakanje » 22 apr 2017, 20:17

Nije bilo onog krajnjeg cirkusa, tipa penal ili iskljucenje ali da je imao priliku, sudija bi ju sigurno iskoristio. Pogotovo u prvom poluvremenu. Cudi me kako husrefa nije iskljucio :D

I seljakluk u lozi ne bih da komentarisem :(
Ono se do sada NIKAD u BL nije dogodilo za sve ove godine, a nema ko nije tamo sjedio!

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 22 apr 2017, 20:19

vlakanje je napisao/la:Nije bilo onog krajnjeg cirkusa, tipa penal ili iskljucenje ali da je imao priliku, sudija bi ju sigurno iskoristio. Pogotovo u prvom poluvremenu. Cudi me kako husrefa nije iskljucio :D

I seljakluk u lozi ne bih da komentarisem :(
Ono se do sada NIKAD u BL nije dogodilo za sve ove godine, a nema ko nije tamo sjedio!
Sta je to bilo u lozi?

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 22 apr 2017, 22:27

vlakanje je napisao/la:Nije bilo onog krajnjeg cirkusa, tipa penal ili iskljucenje ali da je imao priliku, sudija bi ju sigurno iskoristio. Pogotovo u prvom poluvremenu. Cudi me kako husrefa nije iskljucio :D

I seljakluk u lozi ne bih da komentarisem :(
Ono se do sada NIKAD u BL nije dogodilo za sve ove godine, a nema ko nije tamo sjedio!
Vlakanje, šta je bilo u loži, živo nas interesuje?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la vlakanje » 23 apr 2017, 00:36

idiot, ne znam kako drugacije da ga nazovem, je napao i istjerao iz loze ljude iz mladosti.
taj idiot je iz jajca, da odmah budemo nacisto. nema veze sa banjalukom i fk borac.
razlog, komentarisanje utakmice i posebno sudjenja! nisam znao da je to zabranjeno :thumbdown:
moglo je bas ruzno da zavrsi, ali na srecu nije.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 23 apr 2017, 08:34

Hvala na informacijama druze, a ovim majmunima iz Jajca je to drugi gaf ove sezone i treba j...t mater svima od reda kad dodju zadnje kolo ovdje.
PS
Nisam ni mislio da je neko iz BL jer mi imamo izuzetno dobre odnose sa ljudima iz Borca jos iz prosle sezone
Vama sve najbolje a sigurno koracate prema PL

josip3
Postovi: 229
Pridružen/a: 04 nov 2014, 20:23
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la josip3 » 23 apr 2017, 09:53

vlakanje je napisao/la:idiot, ne znam kako drugacije da ga nazovem, je napao i istjerao iz loze ljude iz mladosti.
taj idiot je iz jajca, da odmah budemo nacisto. nema veze sa banjalukom i fk borac.
razlog, komentarisanje utakmice i posebno sudjenja! nisam znao da je to zabranjeno :thumbdown:
moglo je bas ruzno da zavrsi, ali na srecu nije.
A nisi rekao da je taj,tj.vaš predsjednik kluba prvo **** mamu ovom predstavniku iz Jajca!

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la vlakanje » 23 apr 2017, 10:03

josip3 je napisao/la:
vlakanje je napisao/la:idiot, ne znam kako drugacije da ga nazovem, je napao i istjerao iz loze ljude iz mladosti.
taj idiot je iz jajca, da odmah budemo nacisto. nema veze sa banjalukom i fk borac.
razlog, komentarisanje utakmice i posebno sudjenja! nisam znao da je to zabranjeno :thumbdown:
moglo je bas ruzno da zavrsi, ali na srecu nije.
A nisi rekao da je taj,tj.vaš predsjednik kluba prvo **** mamu ovom predstavniku iz Jajca!
taj nije "moj" to je prva stvar. ja sam neutralan u ovoj prici i dosao sam da pogledam utakmicu onako, kao i sve vase utakmice u BL.
druga stvar, ti ne mozes da znas sta je bilo u lozi jer nisi sjedio tamo sa njima. mozes da vjerujes nekome na rijec ili da izmisljas.

al' da ne zatrpavam ljudima temu i da ne mislis da imam nesto protiv metalleghea, vama zelim da opstanete u ligi i jedni i drugi.
sve najbolje!

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 23 apr 2017, 10:10

J...t cemo mi Vama mamu kad dodjete ovdje, imate Vi naradjeno. Al' o tom po tom ;)

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 23 apr 2017, 10:18

vlakanje je napisao/la:idiot, ne znam kako drugacije da ga nazovem, je napao i istjerao iz loze ljude iz mladosti.
taj idiot je iz jajca, da odmah budemo nacisto. nema veze sa banjalukom i fk borac.
razlog, komentarisanje utakmice i posebno sudjenja! nisam znao da je to zabranjeno :thumbdown:
moglo je bas ruzno da zavrsi, ali na srecu nije.
Informacija je tačna, sinoć mi je isto ovo rekao covjek koji je bio u delegaciji MDK na stadionu. Ta stoka iz Jajca je izvrijeđala našu upravu i izbacila ih iz lože, samo zbog komentara na suđenje a svi koji su gledali utakmicu su vidjeli da je Kaljanac pustio da nas tuku. Čak su i ljudi iz FK Borac reagirali i stali na stranu naših rekavši ovim seljacima iz Jajca da pripaze na ponašanje jer su i oni u Boriku samo gosti. Sad se iskreno nadam da će naši sastaviti dopis i savezu i javnosti pa neka se zna kako se ovi ponašaju, a zadnje kolo kad dođu nabit 6 komada i poslat u federalku, delegaciji ne dopustiti ulazak na stadion uopće.

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Merhaba » 23 apr 2017, 10:46

Nadam se da ce momci iz redakcije istraziti malo ovaj slucaj , ovo je dno dna i ovo se ne smije desavati.
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FliX » 23 apr 2017, 14:30

Joj, cuj istjerat nekog iz loze radi komentarisanja sudjenja koje ti nije po volji.. sta reci nego cobanluk na djelu.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 23 apr 2017, 18:13

vlakanje je napisao/la:idiot, ne znam kako drugacije da ga nazovem, je napao i istjerao iz loze ljude iz mladosti.
taj idiot je iz jajca, da odmah budemo nacisto. nema veze sa banjalukom i fk borac.
razlog, komentarisanje utakmice i posebno sudjenja! nisam znao da je to zabranjeno :thumbdown:
moglo je bas ruzno da zavrsi, ali na srecu nije.
Puno hvala na informaciji vlakanje.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.