FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
avenija
Postovi: 13593
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 24 apr 2017, 01:11

Malo sam racunao, vama jos 3 boda treba u 5 kola za opstanak , sa 35 se ostaje sigurno.
Mislio sam da se mozete dovesti u nezgodnu situaciju ali vi ste opstanak rjesili jer ce te uzeti sigurno 3 boda u 5 kola.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la vlakanje » 24 apr 2017, 17:17

Cak i da izgube od olimpika npr, dovoljno je da uzmu 3 boda poslednje kolo kuci :D

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FliX » 24 apr 2017, 23:29

Ma kakvo ispadanje, ljudi ce zavrsiti na prvom mjestu ove lige za opstanak.

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la PERO1234 » 24 apr 2017, 23:38

Kao prvo 35 bodova nije dosta za opstanak jer i Široki trenutno ima toliko a po mojoj racunici nama Ce trebati bar jos dva boda. Kao drugo Mladost bi sebe mogla dovesti u neugodnu situaciju jer po meni nije im bas bajan raspored. Najprije Celik u gostima, pa Široki kuci, Vitez i Olimpik gosti i Metalleghea kuci. Ukoliko kojim slučajem izgube prve dvije mogli bi biti svasta, jer Olimpik kakav se god cini nije bezazlen. Vitez nemoze biti Lidiji od ovog sto je trenutno. Tako da, biti Ce tu jos svasta, ali da su sigurni da jednom pobjedom, mislim da nisu
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
avenija
Postovi: 13593
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 25 apr 2017, 00:17

Sa 35 se sigurno ostaje u ligi majstore, Mladost treba 3 boda iz 5 utakmica .
Iako ja sumnjam da ce Vitez i Olimpik preci brojku od 30 bodova.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FliX » 25 apr 2017, 13:41

PERO1234 je napisao/la:Kao prvo 35 bodova nije dosta za opstanak jer i Široki trenutno ima toliko a po mojoj racunici nama Ce trebati bar jos dva boda. Kao drugo Mladost bi sebe mogla dovesti u neugodnu situaciju jer po meni nije im bas bajan raspored. Najprije Celik u gostima, pa Široki kuci, Vitez i Olimpik gosti i Metalleghea kuci. Ukoliko kojim slučajem izgube prve dvije mogli bi biti svasta, jer Olimpik kakav se god cini nije bezazlen. Vitez nemoze biti Lidiji od ovog sto je trenutno. Tako da, biti Ce tu jos svasta, ali da su sigurni da jednom pobjedom, mislim da nisu
Ma kakav crni Metalleghe :facepalm: pa oni samo vas pobjedjuju, ostalima ne znaju gola dati. A za Vitez, ljudi zadnji put pobijedili pocetkom novembra, pametnom dosta !

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la RichmanBiH » 25 apr 2017, 14:25

Olimpic i vitez ispadaju, svi rade na tome.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 25 apr 2017, 14:35

PERO1234 je napisao/la:Kao prvo 35 bodova nije dosta za opstanak jer i Široki trenutno ima toliko a po mojoj racunici nama Ce trebati bar jos dva boda. Kao drugo Mladost bi sebe mogla dovesti u neugodnu situaciju jer po meni nije im bas bajan raspored. Najprije Celik u gostima, pa Široki kuci, Vitez i Olimpik gosti i Metalleghea kuci. Ukoliko kojim slučajem izgube prve dvije mogli bi biti svasta, jer Olimpik kakav se god cini nije bezazlen. Vitez nemoze biti Lidiji od ovog sto je trenutno. Tako da, biti Ce tu jos svasta, ali da su sigurni da jednom pobjedom, mislim da nisu
Ma na prvu nije bas bajan raspored ali imamo dovoljnu zalihu bodova. Jednostavno ne mogu sve ekipe osvajati po tri boda. Potrebeno je pobjediti jednu kuci i jos jedan bod iscupati u gostima i to je to.

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la PERO1234 » 25 apr 2017, 17:46

FliX je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Kao prvo 35 bodova nije dosta za opstanak jer i Široki trenutno ima toliko a po mojoj racunici nama Ce trebati bar jos dva boda. Kao drugo Mladost bi sebe mogla dovesti u neugodnu situaciju jer po meni nije im bas bajan raspored. Najprije Celik u gostima, pa Široki kuci, Vitez i Olimpik gosti i Metalleghea kuci. Ukoliko kojim slučajem izgube prve dvije mogli bi biti svasta, jer Olimpik kakav se god cini nije bezazlen. Vitez nemoze biti Lidiji od ovog sto je trenutno. Tako da, biti Ce tu jos svasta, ali da su sigurni da jednom pobjedom, mislim da nisu
Ma kakav crni Metalleghe :facepalm: pa oni samo vas pobjedjuju, ostalima ne znaju gola dati. A za Vitez, ljudi zadnji put pobijedili pocetkom novembra, pametnom dosta !
Ja neznam sa cim se ti asu hvalis. Pa nasojj trecoj momčadi koja se vise nikad sastati nece niste mogli prilike nakon gola stvoriti. Najrealnije bi bilo da uz Olimpik i Vitez ispadnete i vi jer nikad losiju momčad gledao nisam. Debeli Heco vam glavni vezni. Lik pojma nema. Metalleghea sam gledao na Pecari i bolja su ekipa od vas tri puta. Ako su dobili nas, znaju Sarajlije kako su na kraj izlazili sa njima. Briga me za iste ali kada vas cujem rekao bi da imate ekipu za prva tri mjesta. Vama treba totalni remont. Znaci svih 11promjeniti jer od onih vasih igrača u prvoj postavi Širokog nebi mogao niti jedan zapasti neovisno sto je i nada momčad ove sezone Najlošiji i u povijesti kluba. Toliko od mene.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Alban » 25 apr 2017, 19:19

PERO1234 je napisao/la:
FliX je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Kao prvo 35 bodova nije dosta za opstanak jer i Široki trenutno ima toliko a po mojoj racunici nama Ce trebati bar jos dva boda. Kao drugo Mladost bi sebe mogla dovesti u neugodnu situaciju jer po meni nije im bas bajan raspored. Najprije Celik u gostima, pa Široki kuci, Vitez i Olimpik gosti i Metalleghea kuci. Ukoliko kojim slučajem izgube prve dvije mogli bi biti svasta, jer Olimpik kakav se god cini nije bezazlen. Vitez nemoze biti Lidiji od ovog sto je trenutno. Tako da, biti Ce tu jos svasta, ali da su sigurni da jednom pobjedom, mislim da nisu
Ma kakav crni Metalleghe :facepalm: pa oni samo vas pobjedjuju, ostalima ne znaju gola dati. A za Vitez, ljudi zadnji put pobijedili pocetkom novembra, pametnom dosta !
Ja neznam sa cim se ti asu hvalis. Pa nasojj trecoj momčadi koja se vise nikad sastati nece niste mogli prilike nakon gola stvoriti. Najrealnije bi bilo da uz Olimpik i Vitez ispadnete i vi jer nikad losiju momčad gledao nisam. Debeli Heco vam glavni vezni. Lik pojma nema. Metalleghea sam gledao na Pecari i bolja su ekipa od vas tri puta. Ako su dobili nas, znaju Sarajlije kako su na kraj izlazili sa njima. Briga me za iste ali kada vas cujem rekao bi da imate ekipu za prva tri mjesta. Vama treba totalni remont. Znaci svih 11promjeniti jer od onih vasih igrača u prvoj postavi Širokog nebi mogao niti jedan zapasti neovisno sto je i nada momčad ove sezone Najlošiji i u povijesti kluba. Toliko od mene.
Vidi Perice opet se javlja. :cool:
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la KenoRob » 25 apr 2017, 19:36

PERO1234 je napisao/la:Ja neznam sa cim se ti asu hvalis. Pa nasojj trecoj momčadi koja se vise nikad sastati nece niste mogli prilike nakon gola stvoriti. Najrealnije bi bilo da uz Olimpik i Vitez ispadnete i vi jer nikad losiju momčad gledao nisam. Debeli Heco vam glavni vezni. Lik pojma nema. Metalleghea sam gledao na Pecari i bolja su ekipa od vas tri puta. Ako su dobili nas, znaju Sarajlije kako su na kraj izlazili sa njima. Briga me za iste ali kada vas cujem rekao bi da imate ekipu za prva tri mjesta. Vama treba totalni remont. Znaci svih 11promjeniti jer od onih vasih igrača u prvoj postavi Širokog nebi mogao niti jedan zapasti neovisno sto je i nada momčad ove sezone Najlošiji i u povijesti kluba. Toliko od mene.
Dragi Pero ako ti Celik koji se bori za zivot daje toliko stresa sta ce biti onda za par godina kad budemo igrali kvalifikacije za evropska natjecanja?

convictsjalija
Postovi: 236
Pridružen/a: 16 apr 2017, 20:51
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la convictsjalija » 25 apr 2017, 21:42

KenoRob je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Ja neznam sa cim se ti asu hvalis. Pa nasojj trecoj momčadi koja se vise nikad sastati nece niste mogli prilike nakon gola stvoriti. Najrealnije bi bilo da uz Olimpik i Vitez ispadnete i vi jer nikad losiju momčad gledao nisam. Debeli Heco vam glavni vezni. Lik pojma nema. Metalleghea sam gledao na Pecari i bolja su ekipa od vas tri puta. Ako su dobili nas, znaju Sarajlije kako su na kraj izlazili sa njima. Briga me za iste ali kada vas cujem rekao bi da imate ekipu za prva tri mjesta. Vama treba totalni remont. Znaci svih 11promjeniti jer od onih vasih igrača u prvoj postavi Širokog nebi mogao niti jedan zapasti neovisno sto je i nada momčad ove sezone Najlošiji i u povijesti kluba. Toliko od mene.
Dragi Pero ako ti Celik koji se bori za zivot daje toliko stresa sta ce biti onda za par godina kad budemo igrali kvalifikacije za evropska natjecanja?
Čelik treba ispasti nakon što je jedina ekipa koja na proljeće nije doživjela poraz iako je igrala i sa ekipama koje su sada u Ligi za prvaka? Pored toga stigli smo veliki minus pogotovo koji smo imali u odnosu na Viteza. Vidimo se mi opet iduće godine :opaopa:

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FliX » 25 apr 2017, 23:56

PERO1234 je napisao/la:
FliX je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Kao prvo 35 bodova nije dosta za opstanak jer i Široki trenutno ima toliko a po mojoj racunici nama Ce trebati bar jos dva boda. Kao drugo Mladost bi sebe mogla dovesti u neugodnu situaciju jer po meni nije im bas bajan raspored. Najprije Celik u gostima, pa Široki kuci, Vitez i Olimpik gosti i Metalleghea kuci. Ukoliko kojim slučajem izgube prve dvije mogli bi biti svasta, jer Olimpik kakav se god cini nije bezazlen. Vitez nemoze biti Lidiji od ovog sto je trenutno. Tako da, biti Ce tu jos svasta, ali da su sigurni da jednom pobjedom, mislim da nisu
Ma kakav crni Metalleghe :facepalm: pa oni samo vas pobjedjuju, ostalima ne znaju gola dati. A za Vitez, ljudi zadnji put pobijedili pocetkom novembra, pametnom dosta !
Ja neznam sa cim se ti asu hvalis. Pa nasojj trecoj momčadi koja se vise nikad sastati nece niste mogli prilike nakon gola stvoriti. Najrealnije bi bilo da uz Olimpik i Vitez ispadnete i vi jer nikad losiju momčad gledao nisam. Debeli Heco vam glavni vezni. Lik pojma nema. Metalleghea sam gledao na Pecari i bolja su ekipa od vas tri puta. Ako su dobili nas, znaju Sarajlije kako su na kraj izlazili sa njima. Briga me za iste ali kada vas cujem rekao bi da imate ekipu za prva tri mjesta. Vama treba totalni remont. Znaci svih 11promjeniti jer od onih vasih igrača u prvoj postavi Širokog nebi mogao niti jedan zapasti neovisno sto je i nada momčad ove sezone Najlošiji i u povijesti kluba. Toliko od mene.
Ne znam sto si se upalio, samo sam mislio jednostavno reci da Metalleghe i Vitez ne mogu stici Mladost ni naopako, a ti se odmah upalio.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 28 apr 2017, 13:39

Sve zavisi od međusobnih susreta Čelika, Viteza i Metalleghea i od toga hoće li Olimpik nekome pokvariti računicu, a svi izgledi su da hoće.
Ako postavimo prag na 35 - 36 bodova,
Mladost 32 - mora ostvariti još 1 pobjedu i eventualno 1 neriješeno,
Čelik 24 - mora ostvariti 4 pobjede ili 3 pobjede + 2 neriješeno,
Metalleghe 27 - mora ostvariti 3 pobjede,
Vitez 25 - 3 pobjede + 1 neriješeno,
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
avenija
Postovi: 13593
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 28 apr 2017, 15:00

FKMLADOSTDK je napisao/la:Sve zavisi od međusobnih susreta Čelika, Viteza i Metalleghea i od toga hoće li Olimpik nekome pokvariti računicu, a svi izgledi su da hoće.
Ako postavimo prag na 35 - 36 bodova,
Mladost 32 - mora ostvariti još 1 pobjedu i eventualno 1 neriješeno,
Čelik 24 - mora ostvariti 4 pobjede ili 3 pobjede + 2 neriješeno,
Metalleghe 27 - mora ostvariti 3 pobjede,
Vitez 25 - 3 pobjede + 1 neriješeno,
Po meni granica je bas koliko vi imate 32 jer sam ubjedjen da Vitez i Olimpic nece preci tu brojku do kraja.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Mancini » 28 apr 2017, 15:35

Čuo sam da su vaši dobili eventualnu premiju ako ostanu neporaženi sutra.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 29 apr 2017, 00:21, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FliX » 28 apr 2017, 23:27

Mancini je napisao/la:Cuo sam da su vasi dobili eventualnu premiju ako ostanu neporazeni sutra.
Od kog su dobili premiju.. da nisu od onih Jajcana sto su ih istjerali iz loze? :lol:

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Mancini » 29 apr 2017, 00:20

FliX je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Cuo sam da su vasi dobili eventualnu premiju ako ostanu neporazeni sutra.
Od kog su dobili premiju.. da nisu od onih Jajcana sto su ih istjerali iz loze? :lol:
To je tajna. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

podhum
Postovi: 404
Pridružen/a: 02 feb 2014, 22:27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la podhum » 29 apr 2017, 21:21

A i vi pustate mrtvom celiku,..pustite da ispanu levati,..

Avatar
samocelik
Postovi: 6021
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la samocelik » 29 apr 2017, 21:26

podhum je napisao/la:A i vi pustate mrtvom celiku,..pustite da ispanu levati,..
:tralala: :tralala: :tralala:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.