FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la 4040deuce » 29 sep 2016, 23:59

FKMLADOSTDK je napisao/la:
ZrinjskiMostar je napisao/la:
sebalos je napisao/la:Momak je vas igrac...Zrinjski ga je se odrekao i ima ugovor sa Mladosti za ovu sezonu tako je i prema transfermarketu...
Nije tako
Upravu si, neki dan je Galić dao izjavu za ss.ba da je igrač Zrinjskog na posudbi kod nas.
Ma to je bio novinarski lapsus,nema Marin veze sa Zrinjskim vise. S Mladosti ga veze amaterski ugovor,ako zeli potpisati profesionalni,morat ce Zrinjskom platiti naknadu za oblikovanje igraca i to je to.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 30 sep 2016, 19:25

Pobjeda, tri boda, ali igra nam je bila većim dijelom bezidejna sa pravljenjem grešaka u trenutcima kada se greške nesmiju praviti. Protok lopte je bio katastrofa, možda je sve ovo što se događalo uticalo na igrače, ostaje da se vidi u narednoj. Ištuķ je posložio Čelik i mislim da će sa onakvom igrom polahko ići prema gore na tabeli. Situacija na tribini kod nas, što se tiće navijanja-bezveze. Vjerovatno je razlog što smo morali na zapad gdje je akustika puno lošija. Robijaši, fino navijali, svaka čast, situacija skroz dobra, dok se nisu pojavili nekakvi balavunderi i uništili sve lijepo među robijašima.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la RZ88Adnan » 01 okt 2016, 10:07

A šta se desilo među Robijašima,niko ništa ne piše
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Convicts1988 » 01 okt 2016, 10:25

RZ88Adnan je napisao/la:A šta se desilo među Robijašima,niko ništa ne piše
a sta to tebe zanima kojeg qrca ???
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la RZ88Adnan » 01 okt 2016, 10:28

Convicts1988 je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:A šta se desilo među Robijašima,niko ništa ne piše
a sta to tebe zanima kojeg qrca ???
Što me nebi zanimalo,uostalom nije ova tema za to ali eto..
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 01 okt 2016, 21:04

RZ88Adnan je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:A šta se desilo među Robijašima,niko ništa ne piše
a sta to tebe zanima kojeg qrca ???
Što me nebi zanimalo,uostalom nije ova tema za to ali eto..
Došli kao jedna grupa otišli kao dvije. Prvo poluvrijeme je bilo super, navijanje robije za 10, u drugom je stigla neka grupa vođena nekim momkom koji je razjebao sve, počele psovke međusobno i svima na stadionu, zamalo belaj. Šteta što su Robijasi jedina grupa koja je došla u Doboj i vrijeđala sve oko sebe u zadnjih nekoliko godina, ničim izazvano. Znam za sve oko Čelika, znam da to nisu oni pravi navijači. Kakanj i Zenica oduvjek imaju super odnose. Želim vam sve najbolje u borbi za Čelik, ali mislim da je sve izgubljeno. Šteta.

CLHD
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jun 2015, 21:56
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la CLHD » 01 okt 2016, 23:04

Ma dosle su fakticki dvije grupe Robijasa i ona grupa koja je prvo poluvrijeme navijala su momci ekstra korektni, ali ova druga grupa koja je dosla je ocito dosla sa namjerom da izazove nerede pa cak i izmedju samih Robijasa imao sam osjecaj da upravo to i hoce . Svaka cast onim momcima koji su navijali prvo poluvrijeme i svaka im cast pa su u presudnom trenutku otisli i sjeli ignorisali su saku idiota koji su dosli s ciljem kao sto rekoh da naprave belaj ..

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 19 okt 2016, 19:57

Šta bi od prošlosezonske Slavije. Je li ono bio neki treći tim ili je to to.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 22 okt 2016, 17:45

FKMLADOSTDK je napisao/la:Šta bi od prošlosezonske Slavije. Je li ono bio neki treći tim ili je to to.
sta se to desava sa Mladosti koja je to rezultatska kriza .rasipanje bodova kod kuce moze vas kostati da se cak borite I za opstanak u PL .Nije dobro nikako Planirane bodove ste izgubili .sta to skripi u ekipi?

centurion
Postovi: 10
Pridružen/a: 23 avg 2015, 13:46
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la centurion » 22 okt 2016, 18:11

kakanjac62 je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:Šta bi od prošlosezonske Slavije. Je li ono bio neki treći tim ili je to to.
sta se to desava sa Mladosti koja je to rezultatska kriza .rasipanje bodova kod kuce moze vas kostati da se cak borite I za opstanak u PL .Nije dobro nikako Planirane bodove ste izgubili .sta to skripi u ekipi?
Pobjeda Mladosti protiv Čelika je inercija Ibrine mašine(prva Husrefova na klupi Mladosti).Dolazi Krupa i odnosi bodove-50% ekipa,50% husref.Današnji debakl na dušu Husrefu ide.Sad dolaze do izražaja slutnje forumaša kad je Husref tek dosao

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la NjonjoVam » 22 okt 2016, 18:19

davno sam Vam napisao da ce Husref da vam pokvari atmosferu u ekipi i nazalost bio sam u pravu.Smeće od čovjeka fkt.Ni ko trener nije puno bolji!
DRŽAVA TUZLA!!

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 22 okt 2016, 23:48

Slabo, bez igre, bez ideje, bez izrađenih akcija, bez dovoljno želje kad već toga nema. Gledam Mladost godinama ali ovako anemicnu odavno nisam vidio. I nije mi jasno, gledam treninge, vjerujte mi njegovi treninzi su jači od Ibrinih za klasu. Ibro je za nas sve na svijetu, neka me neko ne shvati pogrešno, ali Husref to radi evropski, uigrava se sve i radi maskimalno jako. Međutim, na terenu nema odgovora, ne znam šta je problem. Možda nisu kliknuli on i ekipa, možda je neki x faktor koji je imao Ibro nestao, možda igrači igraju pod nekim strahom ali ne valja kako god. Ja ne padam na ove tuzlanske priče i pljuvanje po Husrefu. Prvo, smatram da ste potpuno nerealni, dao vam je puno, doveo u vrh BH fudbala a pljujete ga, doveo do finala kupa a mrzite ga. To je klasično naše bošnjačko, vidim to svaki dan. Ali to nije tema sad, mada me iritira. Husref je ime, igračko, trenersko, u svakom smislu i mislim da je on pravi čovjek za svaki klub u BiH. Treba mu vremena a Mladosti trebaju bodovi, vremena nema. Zajebano.

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 22 okt 2016, 23:51

Addict je napisao/la:Slabo, bez igre, bez ideje, bez izrađenih akcija, bez dovoljno želje kad već toga nema. Gledam Mladost godinama ali ovako anemicnu odavno nisam vidio. I nije mi jasno, gledam treninge, vjerujte mi njegovi treninzi su jači od Ibrinih za klasu. Ibro je za nas sve na svijetu, neka me neko ne shvati pogrešno, ali Husref to radi evropski, uigrava se sve i radi maskimalno jako. Međutim, na terenu nema odgovora, ne znam šta je problem. Možda nisu kliknuli on i ekipa, možda je neki x faktor koji je imao Ibro nestao, možda igrači igraju pod nekim strahom ali ne valja kako god. Ja ne padam na ove tuzlanske priče i pljuvanje po Husrefu. Prvo, smatram da ste potpuno nerealni, dao vam je puno, doveo u vrh BH fudbala a pljujete ga, doveo do finala kupa a mrzite ga. To je klasično naše bošnjačko, vidim to svaki dan. Ali to nije tema sad, mada me iritira. Husref je ime, igračko, trenersko, u svakom smislu i mislim da je on pravi čovjek za svaki klub u BiH. Treba mu vremena a Mladosti trebaju bodovi, vremena nema. Zajebano.
Slazem se :thumbup: Husref je po meni odlican trener, jedan od najboljih u ligi i dosta stvari je uradio kod nas... Pocevsi od toga da nas je doveo do Finala Kupa i do 2 mjesta u Ligi sa buivalno 13 igraca :thumbup:
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 23 okt 2016, 00:52

SlobodaTuzla1919 je napisao/la:
Addict je napisao/la:Slabo, bez igre, bez ideje, bez izrađenih akcija, bez dovoljno želje kad već toga nema. Gledam Mladost godinama ali ovako anemicnu odavno nisam vidio. I nije mi jasno, gledam treninge, vjerujte mi njegovi treninzi su jači od Ibrinih za klasu. Ibro je za nas sve na svijetu, neka me neko ne shvati pogrešno, ali Husref to radi evropski, uigrava se sve i radi maskimalno jako. Međutim, na terenu nema odgovora, ne znam šta je problem. Možda nisu kliknuli on i ekipa, možda je neki x faktor koji je imao Ibro nestao, možda igrači igraju pod nekim strahom ali ne valja kako god. Ja ne padam na ove tuzlanske priče i pljuvanje po Husrefu. Prvo, smatram da ste potpuno nerealni, dao vam je puno, doveo u vrh BH fudbala a pljujete ga, doveo do finala kupa a mrzite ga. To je klasično naše bošnjačko, vidim to svaki dan. Ali to nije tema sad, mada me iritira. Husref je ime, igračko, trenersko, u svakom smislu i mislim da je on pravi čovjek za svaki klub u BiH. Treba mu vremena a Mladosti trebaju bodovi, vremena nema. Zajebano.
Slazem se :thumbup: Husref je po meni odlican trener, jedan od najboljih u ligi i dosta stvari je uradio kod nas... Pocevsi od toga da nas je doveo do Finala Kupa i do 2 mjesta u Ligi sa buivalno 13 igraca :thumbup:
Hvala Bogu jedan iz TZ a realan. Njegova jedina greška, po meni barem, u prošloj sezoni je što je išao do kraja i vjerovao i u titulu u ligi i u kupu. Morao je odabrati jedno a kao sportista je htio, želio. Neka misli sta god ko hoće, ja mu vjerujem. Jednom sam pojeo **** i u petom kolu prošle sezone **** Ibri mater, u šestom smo dobili Želju i sve je krenulo, ostalo je priča za sebe. Neću to ponoviti s Husrefom, treba mu nešto i proradit će siguran sam.

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la RichmanBiH » 23 okt 2016, 12:08

Ispasti iz lige necete, vjerovatno igraci moraju prihvatiti novu filozofiju trebat ce vremena. Husref je jako studiozan trener.
UPRAVA NAPOLJE!

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la HeraklitMracni » 23 okt 2016, 12:17

Husref ne zna sa mladim fudbalerima , zivi billi pa vidjeli , lik je arogantan i bezobrazan , tek je dosao , vidjet cete za godinu kad se opusti kad pocne dar mar praviti po doboju ...

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la narodniheroj » 23 okt 2016, 12:50

Teško je objektivno objasniti trenutnu situaciju sa Mladosti. Husref je neko ko je bez obzira na njegov primitivizam, trebao uspješno naslijediti Rahimića. Mladosti želim da se čim prije vrati na kolosjek ali bojim se da niste smjeli pustiti Rahimića. Ne mora značiti da je bolji stručnjak ali je definitivno imao hemiju sa igračima, upravom i navijačima, a to je često ključ uspjeha u sportu.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la KenoRob » 23 okt 2016, 14:29

Husref je go.vno

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 okt 2016, 14:31

Husref: "Obecavam 100 hiljada igraca Mladosti u FK Sarajevo" :D

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la pinoglavi » 23 okt 2016, 14:42

Addict je napisao/la:Slabo, bez igre, bez ideje, bez izrađenih akcija, bez dovoljno želje kad već toga nema. Gledam Mladost godinama ali ovako anemicnu odavno nisam vidio. I nije mi jasno, gledam treninge, vjerujte mi njegovi treninzi su jači od Ibrinih za klasu. Ibro je za nas sve na svijetu, neka me neko ne shvati pogrešno, ali Husref to radi evropski, uigrava se sve i radi maskimalno jako. Međutim, na terenu nema odgovora, ne znam šta je problem. Možda nisu kliknuli on i ekipa, možda je neki x faktor koji je imao Ibro nestao, možda igrači igraju pod nekim strahom ali ne valja kako god. Ja ne padam na ove tuzlanske priče i pljuvanje po Husrefu. Prvo, smatram da ste potpuno nerealni, dao vam je puno, doveo u vrh BH fudbala a pljujete ga, doveo do finala kupa a mrzite ga. To je klasično naše bošnjačko, vidim to svaki dan. Ali to nije tema sad, mada me iritira. Husref je ime, igračko, trenersko, u svakom smislu i mislim da je on pravi čovjek za svaki klub u BiH. Treba mu vremena a Mladosti trebaju bodovi, vremena nema. Zajebano.
Ma bezveze se pljuvalo po Husrefu ali i bezveze ga je uzdizati jer je prosle sezone imao uslove kao niko u PL i gotovo svaki trener u PL bi sa potpunom slobodom u transferima i odlicnim uslovima kakve je on imao u Slobodi, ponovio njegov ucinak ili cak i osvojio nesto.
Ali na kraju nakon 4 transfer roka gdje je on sebi gradio ekipu kada smo trebali proigrati kako treba jer je imao sve uslove za to ekipa je zakazala, i to je vjerovatno uzrok tog pljuvanja Husrefa.
Nad tobom sunce najljepše sja

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.