FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la RichmanBiH » 23 okt 2016, 14:43

Husref zna itekako sa mladim igracima.
UPRAVA NAPOLJE!

Transfer1312
Postovi: 379
Pridružen/a: 11 sep 2015, 12:23
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Transfer1312 » 23 okt 2016, 15:27

.
Zadnja izmjena: Transfer1312, dana/u 11 nov 2017, 14:00, ukupno mijenjano 1 put.

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la RichmanBiH » 23 okt 2016, 15:53

Husref je doveo cimirota I kovacevica u sarajevo, huseinbasica, pruzio sansu radovcu, plakalu, od ranije handzic haris, zaboravio sam ime desni bek Sarajeva, mlad momak rano se oprostio, napravio igrace pelak, muharemovic, milosevic, vule, Skoro se htio oprostiti on ga preporodio I prodao se u austriju itd. Nije bas istina da ne voli mlade I da ne zna sa njima. Pa u slobodi je ordagic pod njim stasao u igraca, kostic, saric itd.
UPRAVA NAPOLJE!

Transfer1312
Postovi: 379
Pridružen/a: 11 sep 2015, 12:23
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Transfer1312 » 23 okt 2016, 16:24

.
Zadnja izmjena: Transfer1312, dana/u 11 nov 2017, 14:00, ukupno mijenjano 1 put.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la NjonjoVam » 23 okt 2016, 16:31

Addict je napisao/la:Slabo, bez igre, bez ideje, bez izrađenih akcija, bez dovoljno želje kad već toga nema. Gledam Mladost godinama ali ovako anemicnu odavno nisam vidio. I nije mi jasno, gledam treninge, vjerujte mi njegovi treninzi su jači od Ibrinih za klasu. Ibro je za nas sve na svijetu, neka me neko ne shvati pogrešno, ali Husref to radi evropski, uigrava se sve i radi maskimalno jako. Međutim, na terenu nema odgovora, ne znam šta je problem. Možda nisu kliknuli on i ekipa, možda je neki x faktor koji je imao Ibro nestao, možda igrači igraju pod nekim strahom ali ne valja kako god. Ja ne padam na ove tuzlanske priče i pljuvanje po Husrefu. Prvo, smatram da ste potpuno nerealni, dao vam je puno, doveo u vrh BH fudbala a pljujete ga, doveo do finala kupa a mrzite ga. To je klasično naše bošnjačko, vidim to svaki dan. Ali to nije tema sad, mada me iritira. Husref je ime, igračko, trenersko, u svakom smislu i mislim da je on pravi čovjek za svaki klub u BiH. Treba mu vremena a Mladosti trebaju bodovi, vremena nema. Zajebano.
Nas je u vrh doveo gospodin AZMIR HUSIĆ!!!!Husref je sve bitne tekme izgubio,vjeruj i nikad nije preuzeo odgovornost za poraze,nikad.Neće ni kod vas,uvijek će biti igrači krivi.Sto ga prije otjerate bit ce vam bolje,upamti ovaj post!!
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la MortemHz » 23 okt 2016, 18:59

Transfer1312 je napisao/la:Cimirota je dovela uprava , na nagovor Semjona Milosevica da se razumijemo. A sto se tice Huseinbasica , Travancica , Plakala oni su vise bili na tribinama i to je jedina istina. Jedino ko je kod njega igrao u toj staroj ekipi kao mlad potencijal je bio LEDE MUHAREMOVIC. Pa kad su Ordagicu dali na ruke 50.000 Maraka u ratama valjda je jedino logicno da zaigra ali on spada u srednje , ne bas toliko mlade igrace. Kostic i Saric tebi ako je to mladi igrači onda je nesporazum izmedju nas druze...
Bas :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la RichmanBiH » 23 okt 2016, 19:24

Koja je uprava dovela cimirota? Nikad! Husref je gospodin koji se neda zajebavati. Cuj izgubio sve bitne utakmice? Hahahaha lazes tako da nisi validan.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Probisvjet » 28 okt 2016, 12:54

Husref je gospodin koji ce se uhvatiti i pokazati vam muda kada mu budete zvizdali za neuspjeh. Naravno, uspjeh ce prikazati kao da je samo njegov. Rastjerao pola Slobode, a dobro se sjecam kada je Ahmetovica drzao na tribini pola godine. Lafinas veliki.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 28 okt 2016, 14:20

Probisvjet je napisao/la:Husref je gospodin koji ce se uhvatiti i pokazati vam muda kada mu budete zvizdali za neuspjeh. Naravno, uspjeh ce prikazati kao da je samo njegov. Rastjerao pola Slobode, a dobro se sjecam kada je Ahmetovica drzao na tribini pola godine. Lafinas veliki.
Jedan od meni mrzih trenera sa svojim izjavama i šizo gestikulacijama u toku utakmice. Ono prepotentni seljak koji mozda zna posao ali se ponasa kao čoban žešći sto ne ide uz posao koji obavlja. Iako ih mrzim Marinovic u komšija djeluje kao dingospo,Jagodic,Ištuk,Musa,Ibro isto. Ima još normalnih kulturnih i u izjavama odmjerenih trenera ali što su on i onaj kostur aka idemo u svoj Mostar odmah mi se podje kenjat kad ih vidim
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Probisvjet » 29 okt 2016, 10:30

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Husref je gospodin koji ce se uhvatiti i pokazati vam muda kada mu budete zvizdali za neuspjeh. Naravno, uspjeh ce prikazati kao da je samo njegov. Rastjerao pola Slobode, a dobro se sjecam kada je Ahmetovica drzao na tribini pola godine. Lafinas veliki.
Jedan od meni mrzih trenera sa svojim izjavama i šizo gestikulacijama u toku utakmice. Ono prepotentni seljak koji mozda zna posao ali se ponasa kao čoban žešći sto ne ide uz posao koji obavlja. Iako ih mrzim Marinovic u komšija djeluje kao dingospo,Jagodic,Ištuk,Musa,Ibro isto. Ima još normalnih kulturnih i u izjavama odmjerenih trenera ali što su on i onaj kostur aka idemo u svoj Mostar odmah mi se podje kenjat kad ih vidim
Jeste, bas tako.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Muerte
Postovi: 821
Pridružen/a: 05 mar 2016, 20:25
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Muerte » 29 okt 2016, 13:52

Ubi vas Husref. Većina vam je ovo i predvidjela

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 29 okt 2016, 13:56

Covjek je previse primitivan za uredjen klub kao Mladost DK.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

FoSte95
Postovi: 12623
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FoSte95 » 29 okt 2016, 14:09

Potpuno ocekivan raspad sistema nakon odlaska Rahimića
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Rokoko87 » 29 okt 2016, 14:43

Ibro vrati se!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Probisvjet » 29 okt 2016, 14:50

Nemojte da bi zvizdali Husrefu. Uhvatice se za qarinu i mlatiti prema vama. Razheba vam klub. Sve sto niset izgubili kada je bio Ibro ovaj prevarant je to nadoknadio.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la SamoTravnik » 29 okt 2016, 16:29

Husref saban mrtvi, 5min se raspravlja sa sudijom, nece teren da napusti. Ovakvi treneri, neotesani i neodgojeni ne trebaju ni jednom klubu a kvare i kvalitet lige.

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la RichmanBiH » 29 okt 2016, 17:37

Hahahhaaha, pa ja mislim da je Ibro bio trener sa najvise iskljucenja haman svaku tekmu. Covjeku treba vremena, dosao je u nezgidan vakat. Pustite vi ove tuzlake, prosle godine vixe prvaci ove godine ce ostati samo jer su olimpik I celik prelosi. Treba vremena.
UPRAVA NAPOLJE!

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la narodniheroj » 29 okt 2016, 17:49

RichmanBiH je napisao/la:Hahahhaaha, pa ja mislim da je Ibro bio trener sa najvise iskljucenja haman svaku tekmu. Covjeku treba vremena, dosao je u nezgidan vakat. Pustite vi ove tuzlake, prosle godine vixe prvaci ove godine ce ostati samo jer su olimpik I celik prelosi. Treba vremena.
:lol: :lol: doso u nezgodan vakat , ljudi bili drugi u momentu Husrefovog dolaska

Žao mi vas ljudi, imate odličan klub, valjda ovo prevaziđete i vratite se na pravi put. Mislim da bi hitni otkaz tzv treneu bio rješenje.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Chinaglia » 29 okt 2016, 17:57

narodniheroj je napisao/la::lol: :lol: doso u nezgodan vakat , ljudi bili drugi u momentu Husrefovog dolaska
nevjerovatno sta frajer napisa :lol:

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 29 okt 2016, 18:22

Nije I'm Husref kriv ako nece da igraju .Nekako izgleda da su izgubili volju I jos vise samopouzdanje .Prva pobjeda Methalegea kod kuce I to bas protiv Mladosti.Poceli su oni da gube jos dok je Ibro bio tu,a kako vidim I Ibro gubi utakmice kuci I sa Velezom tako da to nije samo Ibro I Musemic.Sve je do igraca .Ja mislim da Musija treba da malo poprica s njima jer ih on placa .Nema opravdanja da se utakmice tako lako gube of timova koji su slabiji I po kadru I po uslovima koji I'm se daju .Opustili su se previse a iz ovoga je tesko izaci jer Musemic vidi greske I zna sta je razlog I ko je kriv ali ne smije da stvori presu jer moze samo da se izrodi gore jer ce igrace da uhvati panika I strah .JBG tesko samo da dodje zimska pauza pa da se malo sve to ohladi I slegne jer ce Musija u dogovoru sa trenerom naci izlaz I u to sam siguran.Koliko vidim da u Kaknju se okrenulo sve protiv fudbala .Rudar 9 nije izgubio ali narednih 5 gubi sve redom I kod kuce I na strani.Proljece ce biti bolje .

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.