FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 26 sep 2016, 18:08

Sad je definitivno gotovo u vezi Ibre, predsjednik je na upravo zavrsenom trenigu potvrdio spekulacije da Ibro preuzima Velez i da je tekma protiv Celika posljednja u kojoj ce voditi Mladost. Ibri hvala za sve sta je napravio za nas klub i puno srece u buducem radu sa svojim Velezom. Sad je pitanje ko ce naslijediti Ibru na klupi

nacelnik
Postovi: 215
Pridružen/a: 02 avg 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la nacelnik » 26 sep 2016, 18:15

ziher je napisao/la:Sad je definitivno gotovo u vezi Ibre, predsjednik je na upravo zavrsenom trenigu potvrdio spekulacije da Ibro preuzima Velez i da je tekma protiv Celika posljednja u kojoj ce voditi Mladost. Ibri hvala za sve sta je napravio za nas klub i puno srece u buducem radu sa svojim Velezom. Sad je pitanje ko ce naslijediti Ibru na klupi
Musemić,,,, ;)

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la irfo » 26 sep 2016, 18:24

Bolje je bilo da ste borisa pavica doveli sad kad je slobodan, odlican trener, ali je i husref jako dobro rjesenje
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 26 sep 2016, 18:27

Pavic je dobar trener ali Husref je sigurno jedan od tri najbolja trenera u BiH trenutno, ali jos nista nije zvanicno

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la irfo » 26 sep 2016, 18:31

ziher je napisao/la:Pavic je dobar trener ali Husref je sigurno jedan od tri najbolja trenera u BiH trenutno, ali jos nista nije zvanicno
Mislim da je Pavic bolja opcija jer je mladji i ima skoro isti nacin rada kao ibro i tu ne bi bilo puno promjena, dok je husref malo drugaciji od ove dvojice
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la shaman7 » 26 sep 2016, 18:50

ziher je napisao/la:Sad je definitivno gotovo u vezi Ibre, predsjednik je na upravo zavrsenom trenigu potvrdio spekulacije da Ibro preuzima Velez i da je tekma protiv Celika posljednja u kojoj ce voditi Mladost. Ibri hvala za sve sta je napravio za nas klub i puno srece u buducem radu sa svojim Velezom. Sad je pitanje ko ce naslijediti Ibru na klupi
Ibro od sutra preuzima Velez koliko ja znam, ako se sta ne iskomplicira i trebao bi ga voditi protiv Novog Travnika. Mislim cisto ispravka

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 26 sep 2016, 19:00

Moguce, a sigurno je to da se u suzama docekao kada je predsjednik zvanicno saopstio vijest igracima. Sve u svemu Ibri i Velezu sve najbolje u nastavku prvenstva a mi ocekujemo zvanicnu vijest da Husref nasljedjuje Ibru

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 26 sep 2016, 19:01

Momci nek vam je sa srecom u nastavku i izboru novog trenera. Ibro Velezovac žešći i normalno je da ce se vratiti sada kada nema lopova i onih koji su ga opstruirali u onim vremenima kad nas je vodio. Velez je bez obzira na sve velikan BH fudbala,jedini pravi mostarski klub i normalno je da ce ovako postupiti. Koja je to ljubav kad se iz ekipe vrha PL vratis u predzadnjeg u drugoj :tokralju: :tokralju: vama puno srece jos jednom a Ibri

Dobrodošao brato :njanjanja: :njanjanja:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la rodjak » 26 sep 2016, 20:00

Ma o ovome se pricalo i dogovaralo u zadnjih mozda vise od mjesec dana,ali nije bilo adekvatne zamjene za Ibru,a on nije mogao tek tako da napusti Mladost bez dobre zamjene,jer jako cijeni i upravu Mladosti ali i ljude oko kluba jer su bili jako korektni prema njemu i nije mogao ih ostaviti na cjedilu.Eto sada je Musemic tu(ko kec na desetku) koji je isto tako dobar trener i koji ce nastaviti u Mladosti raditi tamo gdje je Ibro stao. .Vas Ekipa mi je bila jako simpaticna i draga,i uvjek sam nekako natezo za vas kad igrate protiv bilo koga jer se vidi da je zdrava sredina.I u nastavku vam zelimo puno uspjeha,a Ibro ide ovamo da sredi ove stvari kod nas jer nam situacija (rezultatsjki) nije nimalo dobra.Nadam se da ce Ibro uspjeti prodrmati malo nasu ekipu do pauze,a onda ide sve na remont.Svako dobro
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
Muerte
Postovi: 821
Pridružen/a: 05 mar 2016, 20:25
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Muerte » 26 sep 2016, 20:05

Glup potez, valjda ste najpreci sebi.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 26 sep 2016, 20:11

Muerte je napisao/la:Glup potez, valjda ste najpreci sebi.
Ne kontam ovo

Avatar
Muerte
Postovi: 821
Pridružen/a: 05 mar 2016, 20:25
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Muerte » 26 sep 2016, 20:15

ziher je napisao/la:
Muerte je napisao/la:Glup potez, valjda ste najpreci sebi.
Ne kontam ovo
Da vam dodje Anceloti nece moci voditi ekipu kao Rahimic. Sami sebi skacete u stomak.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 26 sep 2016, 20:22

Ma Ibru nismo mogli zadrzati, covjek je rodjeni glavom i bradom i osjetio je da je potreban Velezu. Sto se nas tice mi ga ne bi mijenjali ali on je tako odlucio i zelimo mu svu srecu. A kad vec ne mozemo ostati ma starom onda bar nam treba dobar trener koji ce nastaviti ovo sto je Ibro zapoceo a Husref je vise od dobrog trenera

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la shaman7 » 26 sep 2016, 20:28

ziher je napisao/la:Ma Ibru nismo mogli zadrzati, covjek je rodjeni glavom i bradom i osjetio je da je potreban Velezu. Sto se nas tice mi ga ne bi mijenjali ali on je tako odlucio i zelimo mu svu srecu. A kad vec ne mozemo ostati ma starom onda bar nam treba dobar trener koji ce nastaviti ovo sto je Ibro zapoceo a Husref je vise od dobrog trenera
Navodno neki igrac Veleza vam dolazi na polusezoni, moze biti da je mahalska ali mi je izvor isti kao i za Ibru ima jedno 20 dana da je sve rijeseno. E sad o kojem se antitalentu radi , stvarno ne znam :eh:

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 26 sep 2016, 20:42

Za Ibru svi znaju već mjesec, njega srce vuče, Velež tone, došla je nova uprava koja je povezana s našom i on sam želi u Mostar. Odnosi u klubu su ljudski i Ibru niko na silu nije ni pokušao da zaustavi, zaslužio je poštovanje. Meni je žao jer nismo dočekali da vidimo njegov krajnji domet, ko zna hoćemo li ikada. Danas sam bio na oproštaju, plakao je čovjek, povezao se s klubom a Mladost je takav klub da je to veoma lako.
Što se tiče Husrefa i to sam saznao poodavno, znao sam da se pregovara. Ja lično se bojim da je za Husrefa Mladost usputna stanica. Svi znaju koliko pati za Sarajevom i pjese ce otici čim ga zovnu. Opet, on voli klub a uprava FKS mu je već jedan srčani udar priredila, svjestan je Husref šta je i kako kod njih bolje nego iko. Ako pogledamo ponudu trenera Mladost ima još dvije odlične opcije, Pavića i Musu. Oba odlična trenera, Pavić je igrom i stilom vođenja ekipe vrlo sličan Ibri, prilagodba ekipe bi bila vrlo kratka. Musa je moderan trener, vrlo miran taktički veoma jak, ima veliko iskustvo i pobjednički mentalitet, što je odlično. Ja bi iskreno uzeo Musu kao opciju broj 1 zbog svega navedenog.

gonzalo
Postovi: 53
Pridružen/a: 10 maj 2015, 15:15
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la gonzalo » 26 sep 2016, 20:43

hskzmostar je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:Najbolja momcad koja je ove godine gostovala Pod Bijelim Brijegom. Dobili smo vas na misice,iako je realan ishod bio nerijeseno. Cestitam i samo tako nastavite,sretno u nastavku prvenstva.

Odlicna igra,pohvale sve za fer i korektnu igru bez valjanja i gluposti!
Galic je odlica u vas !
Mozda se i Galic zaputi u Mostar sa Ibrom ali u Zrinjski...

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 26 sep 2016, 20:44

gonzalo je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:Najbolja momcad koja je ove godine gostovala Pod Bijelim Brijegom. Dobili smo vas na misice,iako je realan ishod bio nerijeseno. Cestitam i samo tako nastavite,sretno u nastavku prvenstva.

Odlicna igra,pohvale sve za fer i korektnu igru bez valjanja i gluposti!
Galic je odlica u vas !
Mozda se i Galic zaputi u Mostar sa Ibrom ali u Zrinjski...
Čim spuste 300K eura može da krene

gonzalo
Postovi: 53
Pridružen/a: 10 maj 2015, 15:15
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la gonzalo » 26 sep 2016, 21:03

Samo 300

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 26 sep 2016, 21:15

gonzalo je napisao/la:Samo 300
Evo potpisuje ugovor, bez 500 sad ne pricamo. Kakvi se polovnjaci tuse za te pare to nije puno. 21 godina, najbolji desni bek lige. Mislis da je puno?

gonzalo
Postovi: 53
Pridružen/a: 10 maj 2015, 15:15
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la gonzalo » 26 sep 2016, 21:33

Gledo sam par utakmica sigurno da je dobar ima potencijal za nesto napraviti...da li su igre u Mladosti mjerilo da se nesto moze vani napraviti,nema ga ni u mladoj reprezentaciji,ako je ovako bio i ranije dobar on je poraz skautski sluzbi nasih velikih klubova.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: VivaLaStella i 19 gostiju.