FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 16 jun 2017, 22:00

Addict je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Kojeg ste igraca dobili u ovom Kobilici. Momak jede loptu. Velez-Rudar u sezoni koja je prosla bola momak ko Brus Li leti kroz zrak i štopa je na prsa ko Krojf :tokralju: pas,pregled,dribling,brzina ful igrac a mlad. Pogodak zesci
On je bio pretprošlu sezonu već kod nas, posuđen je Rudaru prošlu sezonu pa se sad vratioa
Eto vidis nisam to znao. Uglavnom strasan igrac
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la shaman7 » 16 jun 2017, 22:59

Kobilica je za mene mozda i najbolji veznjak federalne lige. U 70. minuti , tako nesto, protiv Veleza govorim drugu do sebe, da ovog hocemo pokupit, pojacali bi sredinu za 40 %. Prejak je momak stvarno, bas me pozitivno iznenadio. Doduse on je bio na posudbi, tako da ne znaci da ce ostati, ali mislim da je napredovao dovoljno da igra PL.

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la amar009 » 17 jun 2017, 08:33

shaman7 je napisao/la:Kobilica je za mene mozda i najbolji veznjak federalne lige. U 70. minuti , tako nesto, protiv Veleza govorim drugu do sebe, da ovog hocemo pokupit, pojacali bi sredinu za 40 %. Prejak je momak stvarno, bas me pozitivno iznenadio. Doduse on je bio na posudbi, tako da ne znaci da ce ostati, ali mislim da je napredovao dovoljno da igra PL.
Kobilica je bio u mladosti kada je ibro bio trener...nije se puno naigrao ali protiv sarajeva bio igrac utakmice...uglavnom ako se uozbilji moze biti jedan od glsvnih veznih igraca...pogotovo sada kada ce u sredini biti zahirovic i secerovic...

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 17 jun 2017, 10:28

Mislim da imamo podjednako jaku ekipu kao i prošle godine, sve zavisi od toga kako će se uklopiti pojačanja ali kvalitet sigurno imaju. Kobilica bi mogao i trebao eksplodirati i konačno doći do nivoa do kojeg ima potencijala, Kulovic treba još sa radi ali bolji je igrač nego prije godinu, to je sigurno, Zahirovic bi trebao voditi ovaj tim, veliko iskustvo ima čovjek, treba mu možda vremena da uđe u formu ali doći će to, Šišić i Maksimovic bi mogli doći do izražaja ove sezone, a Pozder ako zabije 10+ to je to. Sve u svemu, mislim da smo tu oko 6 mjesta koje ćemo tražiti ove sezone.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la belosevic28 » 17 jun 2017, 10:36

@Addict, nemoj me pogresno shvatiti ali ako stanete na ovim pojacanjima, vi ste losiji bar 40 %. Brkic je bio pokretacka snaga, Galic medju 3 naj desna beka, Mico mladi reprezentativac... Mislim da se od Zahirovica puno ocekuje, iako izgleda totalno bezvoljno. Lik je obecavao, nazivali ga novim Rahimicem, bio u Bundesligi...ali nije uspio koliko se ocekivalo, to ga izgleda syebalo i sad ide od kluba do kluba da jos sta zaradi...
Daj Boze da grijesim i da udjete bar u Ligu za prvaka.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 17 jun 2017, 11:43

belosevic28 je napisao/la:@Addict, nemoj me pogresno shvatiti ali ako stanete na ovim pojacanjima, vi ste losiji bar 40 %. Brkic je bio pokretacka snaga, Galic medju 3 naj desna beka, Mico mladi reprezentativac... Mislim da se od Zahirovica puno ocekuje, iako izgleda totalno bezvoljno. Lik je obecavao, nazivali ga novim Rahimicem, bio u Bundesligi...ali nije uspio koliko se ocekivalo, to ga izgleda syebalo i sad ide od kluba do kluba da jos sta zaradi...
Daj Boze da grijesim i da udjete bar u Ligu za prvaka.
Gledaj, Brkić je bio odličan, ali u polju i nije nešto igrao. On nije playmaker, golove je zabijao iz prekida i s distance, asistencije samo iz prekida. Dakle, naša igra i nije zavisila od njega. Ok, super, je to, ali neće se puno osjetiti na igri njegov nedostatak. Galić je dobar, ali nezreo, imao je padove u formi, crne rupe. Mićo je proigrao zadnjih 7-8 kola, u principu ga nije bilo do tada, bio je i na klupi često. 3 napadača su nam zajedno dala 10 golova, od Dilavera nemamo napadača ovo je sve neozbiljno. Nismo mi ništa posebno odigrali prošle sezone, pozicija na tabeli je ok, ali igra s Husrefom je bila li-la, neke trke u prazno i okolo... ja mislim da nismo slabiji, prvenstveno jer za igrače koji su otišli na početku prošle sezone niko nije ni znao, došli su kao anonimusi, odigrali dobro i to je to. Ko kaže da sad neko od ovih neće biti novi Mićo ili Galić? Zahirovic ima iskustvo, fali mu utakmica ali doći će to. Ja mu vjerujem, a pred nama je. Siguran sam da nismo u opasnosti od ispadanja, tu smo mi oko 6. mjesta. Ako nas malo sreća posluži (a prošle godine je fakat nismo imali) možda upadnemo u ligu 6, što bi bio top uspjeh.
Inače, okreni na Al jazeeru u 13:05, ide ovaj dokumentarac o nama, fakat je dobar film.

FoSte95
Postovi: 12646
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FoSte95 » 17 jun 2017, 11:45

Addict je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:@Addict, nemoj me pogresno shvatiti ali ako stanete na ovim pojacanjima, vi ste losiji bar 40 %. Brkic je bio pokretacka snaga, Galic medju 3 naj desna beka, Mico mladi reprezentativac... Mislim da se od Zahirovica puno ocekuje, iako izgleda totalno bezvoljno. Lik je obecavao, nazivali ga novim Rahimicem, bio u Bundesligi...ali nije uspio koliko se ocekivalo, to ga izgleda syebalo i sad ide od kluba do kluba da jos sta zaradi...
Daj Boze da grijesim i da udjete bar u Ligu za prvaka.
Gledaj, Brkić je bio odličan, ali u polju i nije nešto igrao. On nije playmaker, golove je zabijao iz prekida i s distance, asistencije samo iz prekida. Dakle, naša igra i nije zavisila od njega. Ok, super, je to, ali neće se puno osjetiti na igri njegov nedostatak. Galić je dobar, ali nezreo, imao je padove u formi, crne rupe. Mićo je proigrao zadnjih 7-8 kola, u principu ga nije bilo do tada, bio je i na klupi često. 3 napadača su nam zajedno dala 10 golova, od Dilavera nemamo napadača ovo je sve neozbiljno. Nismo mi ništa posebno odigrali prošle sezone, pozicija na tabeli je ok, ali igra s Husrefom je bila li-la, neke trke u prazno i okolo... ja mislim da nismo slabiji, prvenstveno jer za igrače koji su otišli na početku prošle sezone niko nije ni znao, došli su kao anonimusi, odigrali dobro i to je to. Ko kaže da sad neko od ovih neće biti novi Mićo ili Galić? Zahirovic ima iskustvo, fali mu utakmica ali doći će to. Ja mu vjerujem, a pred nama je. Siguran sam da nismo u opasnosti od ispadanja, tu smo mi oko 6. mjesta. Ako nas malo sreća posluži (a prošle godine je fakat nismo imali) možda upadnemo u ligu 6, što bi bio top uspjeh.
Inače, okreni na Al jazeeru u 13:05, ide ovaj dokumentarac o nama, fakat je dobar film.
Dobro me napmenu umalo da zaboravim :D
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la irfo » 17 jun 2017, 12:30

valjal sta ovaj ramovic
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 17 jun 2017, 12:34

irfo je napisao/la:valjal sta ovaj ramovic
Odličan igrač, najbolji od ovih koji nam odlaze.

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 17 jun 2017, 12:40

Addict je napisao/la:
irfo je napisao/la:valjal sta ovaj ramovic
Odličan igrač, najbolji od ovih koji nam odlaze.
:salut:

Statistika, na kraju krajeva, govori sama za sebe.

Sretno vama, sportski kolektiv koji zasluzuje da igra PLBiH !
Životni saputnik! 1921

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 17 jun 2017, 14:13

Eisenbahner1921 je napisao/la:
Addict je napisao/la:
irfo je napisao/la:valjal sta ovaj ramovic
Odličan igrač, najbolji od ovih koji nam odlaze.
:salut:

Statistika, na kraju krajeva, govori sama za sebe.

Sretno vama, sportski kolektiv koji zasluzuje da igra PLBiH !
Hvala buraz, vidimo se uskoro. Samo fer pa nek bude kako bude, dok trajemo neka trajemo a već mi je muka od premijer lige i ove lakrdije od suđenja i kriminala...

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 19 jun 2017, 14:46

slika
Pa fino smo ih rasporedili :D Nadam se da ce bar jedan nastaviti sa dobrim igrama...

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la miky_hz » 19 jun 2017, 15:46

Filip Arezina novi igrac,vracanje u zivot epizoda 24 :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la hskzmostar » 19 jun 2017, 22:07

miky_hz je napisao/la:Filip Arezina novi igrac,vracanje u zivot epizoda 24 :mrgreen:
Odlican igrac imao kapacitet za vecw klubove ali mahnit u glavi
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 24 jun 2017, 05:28

Ode I Lastro .Cudi me Musijina politika kad potpisuje ugovore .Kako to da potpisuje ugovore na godinu dana .Pa samo sad sto je otislo iz Mladosti igraca mogli su uzet dobru lovu za vase uslove tamo ,ali kako izgleda ovi drugi klubovi ce pokupit kajmak .Ove igrace je trebalo vezat bar tri godine minimum .Pa tako se radi u Evropi 4 godine pa ko voli nek izvoli .Stvarno mi je to cudno da se nista ne zaradi .Samo dignu sidro I odose a Mladost ih je izbacila na market ali ih je dala djaba

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la amar009 » 24 jun 2017, 09:17

kakanjac62 je napisao/la:Ode I Lastro .Cudi me Musijina politika kad potpisuje ugovore .Kako to da potpisuje ugovore na godinu dana .Pa samo sad sto je otislo iz Mladosti igraca mogli su uzet dobru lovu za vase uslove tamo ,ali kako izgleda ovi drugi klubovi ce pokupit kajmak .Ove igrace je trebalo vezat bar tri godine minimum .Pa tako se radi u Evropi 4 godine pa ko voli nek izvoli .Stvarno mi je to cudno da se nista ne zaradi .Samo dignu sidro I odose a Mladost ih je izbacila na market ali ih je dala djaba
jerane lastro je otisao uz dopustenje Musije....nije otisao besplatno nego za neku naknadu kojuje dobio klub...najvjerovatnije da su nova pojacanja Bogicevic iz zelje i Pezer iz celika...i to nije sve sto se tice 'pojacanja'..imace mladost odlicnu ekipu sa pravim fanatikom za fudbal Mulalicem...

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la irfo » 24 jun 2017, 12:06

amar009 je napisao/la:
kakanjac62 je napisao/la:Ode I Lastro .Cudi me Musijina politika kad potpisuje ugovore .Kako to da potpisuje ugovore na godinu dana .Pa samo sad sto je otislo iz Mladosti igraca mogli su uzet dobru lovu za vase uslove tamo ,ali kako izgleda ovi drugi klubovi ce pokupit kajmak .Ove igrace je trebalo vezat bar tri godine minimum .Pa tako se radi u Evropi 4 godine pa ko voli nek izvoli .Stvarno mi je to cudno da se nista ne zaradi .Samo dignu sidro I odose a Mladost ih je izbacila na market ali ih je dala djaba
jerane lastro je otisao uz dopustenje Musije....nije otisao besplatno nego za neku naknadu kojuje dobio klub...najvjerovatnije da su nova pojacanja Bogicevic iz zelje i Pezer iz celika...i to nije sve sto se tice 'pojacanja'..imace mladost odlicnu ekipu sa pravim fanatikom za fudbal Mulalicem...
Ne bil Bog dao :pray: :pray: :pray:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 24 jun 2017, 16:16

Pratite li kakve optužbe iznosi ovaj Begovac? Sad kad mu pukne tužbu za klevetu ima da mu se okrene u glavi, i njemu i FK Rudar.
Nevjerojatan lik, na skupštini kluba izjaviti da su plaćali sudije da im kao sude pošteno...

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la amar009 » 24 jun 2017, 16:25

Addict je napisao/la:Pratite li kakve optužbe iznosi ovaj Begovac? Sad kad mu pukne tužbu za klevetu ima da mu se okrene u glavi, i njemu i FK Rudar.
Nevjerojatan lik, na skupštini kluba izjaviti da su plaćali sudije da im kao sude pošteno...
ma ja mu nista nevjerujem...ali vidjecemo sta ce sada Musija da uradi...ja ovo gledam kao veliku zavjeru ptrotiv mladosti od strane onog smrde mandre i ovog seljaka begija...

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 24 jun 2017, 17:13

amar009 je napisao/la:
Addict je napisao/la:Pratite li kakve optužbe iznosi ovaj Begovac? Sad kad mu pukne tužbu za klevetu ima da mu se okrene u glavi, i njemu i FK Rudar.
Nevjerojatan lik, na skupštini kluba izjaviti da su plaćali sudije da im kao sude pošteno...
ma ja mu nista nevjerujem...ali vidjecemo sta ce sada Musija da uradi...ja ovo gledam kao veliku zavjeru ptrotiv mladosti od strane onog smrde mandre i ovog seljaka begija...
Naravno, nema ko drugi. Znamo da su nas mrzili, samo sad javno to rade.
Nevjerojatno je da na ovaj način pokušavaju da sakriju vlastiti neuspjeh od prošle sezone. Sezone u kojoj je Rudar imao punu i nikad jaču podršku prvo načelnika, pa općine, pa lokalnih privatnika, pa SDA stranke i medija, i došli su do toga da se raspadnu na polusezoni u kojoj su igrači bili u štrajku zbog plata i konačno do prodaje utakmica u zadnja 3 kola. I sad im je kriva Mladost. Još je nevjerovatnije da Mandra javno i otvoreno nudi posao igračima koji je vratio iz Mladosti. Kako to ON nudi nekome nešto? To njegova općina, njegov grad? Zašto Kobilica, Musić, Kovač, Hadžić, Kulovic nisu dobili posao dok su bili u Mladosti?
Barem sad znamo na čemu smo, sad su nam otvoreni neprijatelji. Jedva čekam tužbu i javno izvinjenje, a valjda sad Dobojani progledaju i vide koja im je stranka dusman (nisu ni ostali bolji da se razumijemo)

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 32 gosta.