FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la BatistutA19 » 19 mar 2017, 16:50

MOLIM ADMINSTRATORA DA SE NE VREDJA .JA NIKOG NE PSUJEM NE VREDJAM NE NAZIVAM RETARDOM I NEK SE BANUJU TAKVI .....SAMO PISEM NISTE SMJEI UC NA SJEVER I DA NISTENAVIJACKA SKUPINA NEGO SIMPATIZERI JEDNOG MALOG SEOSKOG KLUBA.............HAJ ZDRAVO

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 19 mar 2017, 16:53

Mali seoski klub ce izbaciti VELIKI CELIK U FEDERALKU DA IGRA PO EGZOTICNIM STADIONIMA. Toliko od mene

Avatar
samirr
Postovi: 8854
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la samirr » 19 mar 2017, 17:04

Addict je napisao/la:I nepismen.
MOLIM ADMINISTRATORA DA BANUJE OVOG RETARDA.
A tebi savjetujem da potražis pomoć, ili kakvog hodzu
Nije problem :thumbup:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 19 mar 2017, 20:55

Addict je napisao/la:I nepismen.
MOLIM ADMINISTRATORA DA BANUJE OVOG RETARDA.
A tebi savjetujem da potražis pomoć, ili kakvog hodzu
Stvarno je malac alaselamet. Ja prd.o ja govorio, njemu je to isto, ono svoje pa svoje. Nema tu pomoći, do odgoja je to.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Esport » 20 mar 2017, 17:20

ziher je napisao/la:Mali seoski klub ce izbaciti VELIKI CELIK U FEDERALKU DA IGRA PO EGZOTICNIM STADIONIMA. Toliko od mene
Nije Čelik ispao, šteta bi bilo, ima vremena, njih može izbaciti samo dugogodišnje zaj.avanje, koliko god Robijaši grme protiv prestonice, mi volimo da gostujemo na dobrom stadionu, imate još 30 bodova, sabur... :ljepota:

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 20 mar 2017, 18:41

Ma kakvo ispao, sve je do njih. Nemaju sredinu terena i bekovi katastrofa, to moraju popraviti. 4 pobjede kod kuće i dvije na strani uz 1-2 remija i to je to. Jedino što obe moraju pobijediti Metaleghe.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Virtu4l » 20 mar 2017, 18:43

samirr je napisao/la:
Addict je napisao/la:I nepismen.
MOLIM ADMINISTRATORA DA BANUJE OVOG RETARDA.
A tebi savjetujem da potražis pomoć, ili kakvog hodzu
Nije problem :thumbup:
:rol: :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la KenoRob » 20 mar 2017, 18:45

Esport je napisao/la:
ziher je napisao/la:Mali seoski klub ce izbaciti VELIKI CELIK U FEDERALKU DA IGRA PO EGZOTICNIM STADIONIMA. Toliko od mene
Nije Čelik ispao, šteta bi bilo, ima vremena, njih može izbaciti samo dugogodišnje zaj.avanje, koliko god Robijaši grme protiv prestonice, mi volimo da gostujemo na dobrom stadionu, imate još 30 bodova, sabur... :ljepota:
@Esport
Celik da igra u kantonalnoj ligi, Zenici bi najmrzi klubovi bili Zeljo i Sarajevo. Medjtim, ima jedna stvar sto se nama nikad nije desila. Mi nikad nismo rekli dabogda ispali iz lige ili ugasili se. Kod nas ti nikad niko ni pomislio nije da bi Zeljo i Sarajevo mogli ispasti. Mi samo zelimo pobijediti te klubove ili da smo iznad istih. Prva, druga,treca liga totalno nebitno za nas gdje su Zeljo i Sarajevo. ALI sto se tice Manijaka direktno, transparentno na jesen su nam pozeljeli drugu ligu i GASENJE. To je poruka koja se nikad nece zaboravit. Nisam siguran da je HZ otisao dalje od Manijaka. Ne pricam individualno gdje imas i vasih i nasi koji ne misle lose jedno drugom vec govorim o Manijacima kao grupi koji su to porucili ispred svih navijaca Zelje. Izvinjavam se na offtopicu sto se tice Mladosti.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 20 mar 2017, 18:51

Ma neka je i offtopic ako je post normalan ali kada neko pise kao sto pise Batistuta na Vasoj temi i pljuje po Mladosti i prica kako nebuloze tipa Mladost prodala Zrinjskom a i Metalegheu ce, mislim nemam rijeci. Ali hvala Bogu nismo svi isti i ovaj moj post o izbacivanju je samo replika na budalestine koje doticni Bati iznosi. Ne vidim kako neko moze zeliti nekom klubu da se ugasi ili da propadne. Mislim da ce Vam biti izuzetno tesko do kraja ali smatram da se ne treba predavati sve dok ima nade.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 20 mar 2017, 19:24

Ma to je to, malac je stvarno iritantan isto derište koje hoće nešto što ne može dobiti kuknjava . U njegovom slučaju je to nekakva, ne znam čim izazvana, tolika mržnja prema Mladosti da mu je Mladost postala komleks. Majko mila, u svakom svom postu spomene Mladost. :facepalm: Nadam se da je malac (po tekstovima mislim da jeste), jer ako nije onda ima ozbiljan psihički i još ko zna kakav problem.
Post @zihera je tačno izazvan njegovim kmečanjem da je čovjek morao otresti ga na onakav način.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la MortemHz » 21 mar 2017, 12:39

Sretno
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 21 mar 2017, 15:13

Ako ćete iskreno ja sam prizeljkivao Sarajevo, sad me nemojte odmah na zub nego za to imam dobre argumente. Sarajevo ima oko utakmica u kupu veoma, veoma težak raspored, Zrinjski, Mladost, Željo, Mladost, dakle vrlo teško. 11 igrača ne može odigrati dobro te 4 utakmice u 15 dana. Sarajevo mora prvenstveno ganjati plasman u ligi, titulu ili izlazak u evropu najmanje, to znači rotiranje igrača i biranje bitaka u koje ćeš uložiti maksimum. Željo ima bolji roster ekipe, jaču i širu klupu, Široki spašava sezonu kupom, a mi smo potpuno rasterećeni. Dakle, cuvat cemo ekipu za kup i biti bez priitiska. Sjetite se Radnika prošle sezone. Pored toga, omjer Sarajevo - Mladost je 1:1:2, niko nije pobijedio s više od 1 razlike, u ovom remiju na našem stadionu smo bili bolji, na AFH smo u 2 utakmice zabili 4 gola, volimo igrati fudbal i nadigravati se. Daleko od toga da smo favorit, to je jasno Sarajevo, ali mislim da smo dobili za nas najboljeg protivnika.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 21 mar 2017, 19:13

Ma nama je svejedno s kim igramo. Nisam priželjkivao nikoga posebno. Poklopilo se da Sarajevo igra 5 utakmica u dvoje sedmice, isto kao i mi, ali oni ganjaju ligu prvaka, a mi, kolko tolko rasterećeni. Svi su nas priželjkivali, e pa eto nas : )
Odluku oko finaliste treba riješiti već na Koševu, a ne živce nam trenirati u uzvratnoj, posebno jer svi kontaju da će nas lahko nakantati : ) Igrati za go više, rasterećeno, da uživamo u tekmama. Ulog je veliki, mada je i ovo istorijski uspjeh za Mladost, ali kad se pružila prilika, onda je treba max. iskoristiti.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 21 mar 2017, 20:48

Treba igrati i biti pametan. Ja mislim da se ovakva šansa ne pruža baš svaki dan, ne smijemo tek tako reći hajde dosta je i polufinale kupa pa eto šta bude bude. Ne vjerujem nj da Husref tek tako to da shvati, to je vrhunski stručnjak željan dokazivanja i trofeja, bez obzira što je to Sarajevo, čak šta više, možda bude imao poseban motiv. Husref voli Sarajevo, ali klub a ne upravu koja mu je srčani udar podarila i kao papka sutnula iz Sarajeva. Sve je tu otvoreno samo treba hrabro, bez precjenjivanja kao i bez straha, jako i muški pa šta Bog da.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 21 mar 2017, 23:38

Zadovoljiti se polufinalom, ma jok, pa već smo u polufinalu, to je prevaziđeno. Uvijek težiti boljem, podizati ljestvicu i odrađivati utakmicu po utakmicu. Dva koraka smo do cilja. Zajedno možemo aBd, prevazići ove prepreke. A u Husrefa nema sumnje. Tip je stvarno trenerski virtuoz. Njegovo djelo ko ne vidi, taj ili neće da vidi ili je slijep. Ali dokazat će on sebe preko Mladosti, ima on ovdje još dosta posla.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 28 mar 2017, 16:54

Odlicna utakmica Mice za u21 dva gola i penal na njemu. Aganspahic isto pogodio. Nema zime za nas imamo dva mlada reprezentativca :D

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 28 mar 2017, 18:01

Skauti serije A oduševljeni Kuzmanovićem. Očekuje se rekordan transfer za Mladost sigurno, jedan od većih u BiH. Za slijedeću utakmicu sam siguran da će poziv dobiti i Velić, taj momak s 20 godina brani ko zmaj. Mislim da i njega očekuje dobra karijera.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 05 apr 2017, 22:17

Je li ko gledao utakmicu Široki - Mladost? Ne želim da umanjujem poraz, 4-0 je previše da se nazove bilo kako nego debakl, ali zaista mislim da je ovo jedan od nepravednijih rezultata koji sam vidio u zadnje vrijeme. Stvorili smo barem jednak broj šansi kao i Široki, prosto je nevjerojatno šta smo sve fulali. Igra u odbrani je kriminalno loša, ovo se dešava već iz kola u kolo, ona 3 gola čelika pa sad ova 4... previše za ozbiljne igrače koje imamo u odbrani. Bojim se ove ogromne razlike u igi odbrane i napada. Jasno je da je Husref napad ubacio u 5. brzinu ali nam je odbrana u rikvercu.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Vucevich » 05 apr 2017, 22:37

Addict je napisao/la:Skauti serije A oduševljeni Kuzmanovićem. Očekuje se rekordan transfer za Mladost sigurno, jedan od većih u BiH. Za slijedeću utakmicu sam siguran da će poziv dobiti i Velić, taj momak s 20 godina brani ko zmaj. Mislim da i njega očekuje dobra karijera.
Koji klub?

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la High » 05 apr 2017, 23:37

Jeste li kompletni za utakmicu u srijedu?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.