FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

19FKS46
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la 19FKS46 » 22 apr 2017, 09:46

Ma kakav teren, prosjek u ovo doba godine. Samo je sreca sto u Kaknju nije palo skoro nikako snijega, da je npr palo kao u Sarajevu, ne bi to ni na sta licilo...

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 22 apr 2017, 09:53

Jarane palo je i snijega i kise bruka tako da je odlican kad se to uzme u obzir. Kisa i snijeg niau prestali gotovo 24 sata

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 22 apr 2017, 09:53

19FKS46 je napisao/la:Ma kakav teren, prosjek u ovo doba godine. Samo je sreca sto u Kaknju nije palo skoro nikako snijega, da je npr palo kao u Sarajevu, ne bi to ni na sta licilo...
Buraz količina padavina je bila ista, samo je kod nas bila kiša sa snijegom a kod vas samo snijeg, hladnije je par stepeni i ostalo na terenu. Vjeruj mi ništa manje nije palo u Kaknju ali je otišlo i to je razlika. Da nije teren kakav jeste igrao bi se vaterpolo. Nisi upravu stari.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 22 apr 2017, 09:56

@Scholl eventualno se samo zagriju na plastici, ostalo je sve na glavnom. Neće Husref pa Bog, govore mu svi ali on je ters insan i eto. Ja često odem do stadiona svaki dan, živim tu blizu, svaki dan se na terenu radi barem 2-3 sata, pred utakmice po 5-6 najmanje. Ali ako pripremis prije početka sezone onda je lako. Kod nas se o terenu vodi strogo briga.

19FKS46
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la 19FKS46 » 22 apr 2017, 10:00

Bio sam u Kaknju na dan utakmice u ni blizu nije bilo snijega kao u nekim drugim mjestima. Pa da je palo isto kao sto kazete ostalo bi bar nesto. A na Kosevu eno i jutros 5 cm ima. Teren prosjek i to je to.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 22 apr 2017, 10:01

19FKS46 je napisao/la:Bio sam u Kaknju na dan utakmice u ni blizu nije bilo snijega kao u nekim drugim mjestima. Pa da je palo isto kao sto kazete ostalo bi bar nesto. A na Kosevu eno i jutros 5 cm ima. Teren prosjek i to je to.
Ama bolan nije toliko padao snijeg ali je padala kiša, to ti govorim čovječe. Svejedno je šta padne treba da ode s terena.

19FKS46
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la 19FKS46 » 22 apr 2017, 10:05

Nije isto kisa i snijeg koliko god ti mislio da jest. Niti je ista kolicina pala.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 22 apr 2017, 10:09

19FKS46 je napisao/la:Nije isto kisa i snijeg koliko god ti mislio da jest. Niti je ista kolicina pala.
Dobo buraz ti su upravu

19FKS46
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la 19FKS46 » 22 apr 2017, 10:12

slika

slika

Pa normalno da jesam. Evo ti stanje na dan utakmice u Kaknju i Sarajevu. Slika sve govori.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 22 apr 2017, 10:27

19FKS46 je napisao/la:slika

slika

Pa normalno da jesam. Evo ti stanje na dan utakmice u Kaknju i Sarajevu. Slika sve govori.
Ti se bas dobavezao snijega i Bog. 3 dana padala kisa sa snijegom, za vikend protiv viteza kisa dva dana konstatno. Da se teren nije odrzavao polufinale bi se igralo u zivom blatu.
Ne govori ovde niko da je nas teren space shuttle ali istina je da s ovolikom kolicnom padavina je izgledao fantasticno.

19FKS46
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la 19FKS46 » 22 apr 2017, 10:33

Pa svugdje palo 3 puta vise i snijega i kise. To sto je kod vas palo je kap u moru. Prezivjela bi svaka livada tu kolicinu kise. Teren prosjek i to je to. Da je palo snijega kao u drugim gradovima teren ne bi licio ni na sta.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 22 apr 2017, 10:42

19FKS46 je napisao/la:Pa svugdje palo 3 puta vise i snijega i kise. To sto je kod vas palo je kap u moru. Prezivjela bi svaka livada tu kolicinu kise. Teren prosjek i to je to. Da je palo snijega kao u drugim gradovima teren ne bi licio ni na sta.
Dobro vidim da si ocito neki meteorolog kao i vrli strucnjak za travnate povrsine da ne kazem neku grublju rijec tipa SERES povlacim se iz ove besmislene rasparave.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 22 apr 2017, 10:45

HeraklitMracni je napisao/la:Sta ce se radit ?
Krov na zapadnoj tribini, semafor i cini mi se refkletori al tu ti vise informacija moze dati @addict.

19FKS46
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la 19FKS46 » 22 apr 2017, 10:46

Steta takvog sagovornika...

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 22 apr 2017, 10:49

Wolffire je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Sta ce se radit ?
Krov na zapadnoj tribini, semafor i cini mi se refkletori al tu ti vise informacija moze dati @addict.
Tako je. Čeka se dokumentacija, dozvole i te stvari. Kako sam čuo dio sredstava obezbjedio je klub, dio općina, dio će sponzori. Investicija je blizu milion KM, trebalo bi sve početi prije kraja ili nakon kraja sezone. Vidio sam projekat i trebalo bi da izgleda vrhunski, LED rasvjeta, LED displej, krov od polikarbonata koji će propuštati svjetlost (slično kao na kamberovicu).

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 22 apr 2017, 10:56

19FKS46 je napisao/la:Pa svugdje palo 3 puta vise i snijega i kise. To sto je kod vas palo je kap u moru. Prezivjela bi svaka livada tu kolicinu kise. Teren prosjek i to je to. Da je palo snijega kao u drugim gradovima teren ne bi licio ni na sta.
Ti se dovezao prosjek pa prosjek, pa sta da je i prosjek nas je i niko nam ga nije poklonio

Avatar
avenija
Postovi: 13628
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 22 apr 2017, 11:10

Addict je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Sta ce se radit ?
Krov na zapadnoj tribini, semafor i cini mi se refkletori al tu ti vise informacija moze dati @addict.
Tako je. Čeka se dokumentacija, dozvole i te stvari. Kako sam čuo dio sredstava obezbjedio je klub, dio općina, dio će sponzori. Investicija je blizu milion KM, trebalo bi sve početi prije kraja ili nakon kraja sezone. Vidio sam projekat i trebalo bi da izgleda vrhunski, LED rasvjeta, LED displej, krov od polikarbonata koji će propuštati svjetlost (slično kao na kamberovicu).
Bez ljutnje, ali to sve za milion napraviti je minimum kvaliteta , vrhunski reflektori, led displej i krov kostaju mnogo vise od 500 k eura.
Opet ako i tako uradite to je fantasticno.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 22 apr 2017, 11:52

avenija je napisao/la:
Addict je napisao/la:
Wolffire je napisao/la: Krov na zapadnoj tribini, semafor i cini mi se refkletori al tu ti vise informacija moze dati @addict.
Tako je. Čeka se dokumentacija, dozvole i te stvari. Kako sam čuo dio sredstava obezbjedio je klub, dio općina, dio će sponzori. Investicija je blizu milion KM, trebalo bi sve početi prije kraja ili nakon kraja sezone. Vidio sam projekat i trebalo bi da izgleda vrhunski, LED rasvjeta, LED displej, krov od polikarbonata koji će propuštati svjetlost (slično kao na kamberovicu).
Bez ljutnje, ali to sve za milion napraviti je minimum kvaliteta , vrhunski reflektori, led displej i krov kostaju mnogo vise od 500 k eura.
Opet ako i tako uradite to je fantasticno.
Tu cifru uzmi s rezervom, to je ono što sam ja čuo a ja ipak ne znam sve u detalje.
A što kažeš nek se uradi makar pola od ovoga i to je za 10

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Alban » 22 apr 2017, 13:35

Addict je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Sta ce se radit ?
Krov na zapadnoj tribini, semafor i cini mi se refkletori al tu ti vise informacija moze dati @addict.
Tako je. Čeka se dokumentacija, dozvole i te stvari. Kako sam čuo dio sredstava obezbjedio je klub, dio općina, dio će sponzori. Investicija je blizu milion KM, trebalo bi sve početi prije kraja ili nakon kraja sezone. Vidio sam projekat i trebalo bi da izgleda vrhunski, LED rasvjeta, LED displej, krov od polikarbonata koji će propuštati svjetlost (slično kao na kamberovicu).
Kakva je atmosfera u ekipi, igraju li svi., ima li povrijedjenih, kartoniranih i slicno. Sto se tice ovog krova, ovaj na Kamberu je zamjenjen jer je led sve izbusio.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 22 apr 2017, 13:46

Alban je napisao/la:
Addict je napisao/la:
Wolffire je napisao/la: Krov na zapadnoj tribini, semafor i cini mi se refkletori al tu ti vise informacija moze dati @addict.
Tako je. Čeka se dokumentacija, dozvole i te stvari. Kako sam čuo dio sredstava obezbjedio je klub, dio općina, dio će sponzori. Investicija je blizu milion KM, trebalo bi sve početi prije kraja ili nakon kraja sezone. Vidio sam projekat i trebalo bi da izgleda vrhunski, LED rasvjeta, LED displej, krov od polikarbonata koji će propuštati svjetlost (slično kao na kamberovicu).
Kakva je atmosfera u ekipi, igraju li svi., ima li povrijedjenih, kartoniranih i slicno. Sto se tice ovog krova, ovaj na Kamberu je zamjenjen jer je led sve izbusio.
Ne igraju nam Rizvanovic, Karahmet i Lazic. Ostali su tu, nisam siguran kakav sastav ce zaigrati jer smo u zadnjih 15 dana odigrali 5 utakmica...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.