FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 29 jul 2017, 23:09

Virtu4l je napisao/la:Nažalost nećete imati mnogo koristi od njega jer nema igrača u ligi koji može ispratiti onaj trk :mrgreen: jedino da krene minut ranije :lol:
Kralj si svega mi :tokralju: :kralj:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Virtu4l » 29 jul 2017, 23:16

I što se tiče navijača, jbg, Čomor je provocirao čitav meč, negdje drugo bi već ujutro bio suspendovan. Pa onda frustracije zbog valjanja vaših igrača, padne iza aut linije pa se dokotrlja u teren, sve smo to vidjeli milion puta u fudbalu, ali u toku utakmice kad gubiš baš ti i nije ugodno... sve se to skupilo i onda udri sa psovkama, jbg...
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 29 jul 2017, 23:45

Virtu4l je napisao/la:I što se tiče navijača, jbg, Čomor je provocirao čitav meč, negdje drugo bi već ujutro bio suspendovan. Pa onda frustracije zbog valjanja vaših igrača, padne iza aut linije pa se dokotrlja u teren, sve smo to vidjeli milion puta u fudbalu, ali u toku utakmice kad gubiš baš ti i nije ugodno... sve se to skupilo i onda udri sa psovkama, jbg...
Ma hajde sve je bilo u granicama normale. Mene je npr nerviao vas Zeba koji je bio kao sudija, u igri ga nema al zato svaki prekid je tu da nesto sere :)
Sve u svemu dobra utakmica za nas, za vas nesto manje :D

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 30 jul 2017, 01:52

Wolffire je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:I što se tiče navijača, jbg, Čomor je provocirao čitav meč, negdje drugo bi već ujutro bio suspendovan. Pa onda frustracije zbog valjanja vaših igrača, padne iza aut linije pa se dokotrlja u teren, sve smo to vidjeli milion puta u fudbalu, ali u toku utakmice kad gubiš baš ti i nije ugodno... sve se to skupilo i onda udri sa psovkama, jbg...
Ma hajde sve je bilo u granicama normale. Mene je npr nerviao vas Zeba koji je bio kao sudija, u igri ga nema al zato svaki prekid je tu da nesto sere :)
Sve u svemu dobra utakmica za nas, za vas nesto manje :D
Vidio si mu zalijeganja u našem kaznenom, u padu širi ruke i gleda u sudiju, ko biva evo, penal : )
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 30 jul 2017, 05:17

Moze li neko da postavi link gdje se moze pogledat pregled kola PL .ne mogu da pronadjem vise kao prije na youtube.
Hvala .cestitke Mladosti Svaka cast momci

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la semcho » 30 jul 2017, 07:56

Sve cestitke ekipi iz Doboja kod Kaknja, na igri, navijanju, ugošćavanju, zasluzeno i fer plej odigrano. Šta reći više, volio bi vas vidjet u Evropi. Ubjedljivo najsimpaticniji tim u državi, dok se ne pojavi neki drugi "Bosanski Hoffenheim".

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 30 jul 2017, 15:12

Wolffire je napisao/la:
budimo_realni je napisao/la:Danas utakmica extra.Mislim da smo imali i dosta srece, ali iskreno. Prvi gol pao za pozeljeti, drugi jos vise zbunio igrace Zelje i nakon toga im usla voda u usi i mogli smo ih dokrajciti. Drugo poluvrijeme korektno rekao bih pametno odigrano, ali nije jer smo nepotrebno digli tenzije i dobili masu kartona umjesto da se lopta spusti, umrtvi igra, ali koga sada briga za sve to pobjeda se pise. Meni je od svega najvise zasmetao mali incident na tribini izmedju navijaca Mladosti (njih par) i jednog lika koji navija za Rudar, ali je dosao u Doboj. Odigrao covjek X2 na kladionici i jednom malo prokomentarisao valjanje Isakovica, a ovi nagrnuse na njega bez ikakve potrebe. Na kraju su se izvinuli, ali baji ga nakon psovki i ostalog. Covjek dosao, platio ulaz, ako je malo dobacio pa nije... Ovi gore stavili u isto vrijeme utakmicu da sto manje raje dolje dodje, a eto opet i Rudarevaca bilo, ne treba ih tjerati ovakvim potezima...
Znas sta meni drug smeta sto mnogo raje dodje na domacu tribinu i misli da moze srat po igracima mladosti kako on hoce a da ce ga svi trpiti. Fino brate odes na gostujcu tribinu i nek sere koliko hoce to isto vaze za sve druge navijace. I ja odem na rudar ili na grbavicu pa sutim da me ko ne bi klepio po njusci...
Slazem se ja u potpunosti, ali ovaj lik nije uopste dobacivao nista osim jedne jedine izjave:"Sta se vise valjas".Ali problem je sto su likovi koji su ga napali prethodno u vise navrata Beganovicu (igracu Zelje) psovali majku pa je ustao njegov otac koji je sjedio iza i zacepio im zvalje, a onda su se oni poslije istresli na svog sugradjanina. Pogrijesio jebon sto je to dobacio, ali nije to razlog da njih pet ustane da ga tuku. Da su ustali i rekli mu da suti on bi usutio.Lika stvarno ne znam,ali mi citavu utakmicu nije zvucao kao neko ko mrzi Mladost.

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la tareizo » 30 jul 2017, 15:21

FKMLADOSTDK je napisao/la:Dobri smo, dobri, strašno smo dobri. Igra za 10, borbenost za 10, našpanovani, spremni, dotjerani, nemam riječi. Hvala ti Mladost za današnju radost. Jedina mrlja je organizovano nam psovanje majke od strana manijaka. Iskreno, mislio sam da se to neće nikada desiti, al' njima na čast.
vama svaka cast na pobjedi ozbiljna ste ekipa ove godine mozete i europu uhvatit vrlo lako,stoa se tice manijaka nisu ni oni svi isti ima tu dobri momaka ,al ko sto narod kaze u svakom zitu ima korova sretno vam i akb na bilinom dogodine da europske utakmice igrate ako vas stadion ne bude ispunjavo uslove( rado cu za vas navijat ;) )
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 30 jul 2017, 18:00

budimo_realni je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:
budimo_realni je napisao/la:Danas utakmica extra.Mislim da smo imali i dosta srece, ali iskreno. Prvi gol pao za pozeljeti, drugi jos vise zbunio igrace Zelje i nakon toga im usla voda u usi i mogli smo ih dokrajciti. Drugo poluvrijeme korektno rekao bih pametno odigrano, ali nije jer smo nepotrebno digli tenzije i dobili masu kartona umjesto da se lopta spusti, umrtvi igra, ali koga sada briga za sve to pobjeda se pise. Meni je od svega najvise zasmetao mali incident na tribini izmedju navijaca Mladosti (njih par) i jednog lika koji navija za Rudar, ali je dosao u Doboj. Odigrao covjek X2 na kladionici i jednom malo prokomentarisao valjanje Isakovica, a ovi nagrnuse na njega bez ikakve potrebe. Na kraju su se izvinuli, ali baji ga nakon psovki i ostalog. Covjek dosao, platio ulaz, ako je malo dobacio pa nije... Ovi gore stavili u isto vrijeme utakmicu da sto manje raje dolje dodje, a eto opet i Rudarevaca bilo, ne treba ih tjerati ovakvim potezima...
Znas sta meni drug smeta sto mnogo raje dodje na domacu tribinu i misli da moze srat po igracima mladosti kako on hoce a da ce ga svi trpiti. Fino brate odes na gostujcu tribinu i nek sere koliko hoce to isto vaze za sve druge navijace. I ja odem na rudar ili na grbavicu pa sutim da me ko ne bi klepio po njusci...
Slazem se ja u potpunosti, ali ovaj lik nije uopste dobacivao nista osim jedne jedine izjave:"Sta se vise valjas".Ali problem je sto su likovi koji su ga napali prethodno u vise navrata Beganovicu (igracu Zelje) psovali majku pa je ustao njegov otac koji je sjedio iza i zacepio im zvalje, a onda su se oni poslije istresli na svog sugradjanina. Pogrijesio jebon sto je to dobacio, ali nije to razlog da njih pet ustane da ga tuku. Da su ustali i rekli mu da suti on bi usutio.Lika stvarno ne znam,ali mi citavu utakmicu nije zvucao kao neko ko mrzi Mladost.
Nek ti objasni jedan on formusa on je bio tu.
Sad ti kazem problem je sto ljudi dodju medju navijace i onda misle da ce ih neko trpiti. Eto i roditelji od tog Beganovica toliko pamtan se napravio, sta je ocekivao da ce mu prici svi i cestitat ili uslikat se s njima. Tu si medju navijacama i bude i bit ce svega. Pored mene je sjedilo tri cetri momka iz Sarajeva i sasvim noramalno je sve bilo...

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 30 jul 2017, 18:17

budimo_realni je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:
budimo_realni je napisao/la:Danas utakmica extra.Mislim da smo imali i dosta srece, ali iskreno. Prvi gol pao za pozeljeti, drugi jos vise zbunio igrace Zelje i nakon toga im usla voda u usi i mogli smo ih dokrajciti. Drugo poluvrijeme korektno rekao bih pametno odigrano, ali nije jer smo nepotrebno digli tenzije i dobili masu kartona umjesto da se lopta spusti, umrtvi igra, ali koga sada briga za sve to pobjeda se pise. Meni je od svega najvise zasmetao mali incident na tribini izmedju navijaca Mladosti (njih par) i jednog lika koji navija za Rudar, ali je dosao u Doboj. Odigrao covjek X2 na kladionici i jednom malo prokomentarisao valjanje Isakovica, a ovi nagrnuse na njega bez ikakve potrebe. Na kraju su se izvinuli, ali baji ga nakon psovki i ostalog. Covjek dosao, platio ulaz, ako je malo dobacio pa nije... Ovi gore stavili u isto vrijeme utakmicu da sto manje raje dolje dodje, a eto opet i Rudarevaca bilo, ne treba ih tjerati ovakvim potezima...
Znas sta meni drug smeta sto mnogo raje dodje na domacu tribinu i misli da moze srat po igracima mladosti kako on hoce a da ce ga svi trpiti. Fino brate odes na gostujcu tribinu i nek sere koliko hoce to isto vaze za sve druge navijace. I ja odem na rudar ili na grbavicu pa sutim da me ko ne bi klepio po njusci...
Slazem se ja u potpunosti, ali ovaj lik nije uopste dobacivao nista osim jedne jedine izjave:"Sta se vise valjas".Ali problem je sto su likovi koji su ga napali prethodno u vise navrata Beganovicu (igracu Zelje) psovali majku pa je ustao njegov otac koji je sjedio iza i zacepio im zvalje, a onda su se oni poslije istresli na svog sugradjanina. Pogrijesio jebon sto je to dobacio, ali nije to razlog da njih pet ustane da ga tuku. Da su ustali i rekli mu da suti on bi usutio.Lika stvarno ne znam,ali mi citavu utakmicu nije zvucao kao neko ko mrzi Mladost.
Vidim da si bio blizu mjesta dogadjaja ali izgleda nisi sve jasno vidio. Prvo nije Beganovicu u vise navrata niko psovao majku nego samo jedamput kada je ganjao Isakovica da mu uzme upaljac koji je dolatio u teren prema nasim igracima sa sjevera i na to je reagovao njegov otac i tu je doslo do verbalnog duela ali na tome je zavrseno i brzo su jedni drugim pruzili ruke i nisam vidio da je iko ikom zacepio "zvalje" kako ti to kazes. Cak je dobro sto je onako zavrseno jer ne vjerujem da bi se ti ljudi proveli dobro da je doslo do sukoba. A isto tako Dzenisova majka je u vise navrata nasim igracima dobacivala tipa seljaci itd i niko joj nije nista rekao. A nas sugradjanin se nasao da dodje na zaoadnu tribinu navija za zelju i jos sere po nasim igracima. E **** ga to je malo previse ne ide to tako. I nisam vidio da ga je iko udario ili sta vec ali mozda sam nesto i propustio, pojma nemam

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 30 jul 2017, 20:11

Nisam vidio ništa od tih belaja na tribini, vidio sam nek 2 momka stalno na ogradi kod centra i psovali su non stop našim. Ono na kraju kad nam hiljadu manijaka yebe mater je stvarno dno dna. Pa bili smo vam Mirzi na mezaru, svaku spomenuli njega u navijanju i onako na kraju. Stvarno bez veze.
Što se utakmice tiče evo danas cijeli dan raja po Kaknju komentarise da je bilo nevjerojatno da onako u prvom poluvremenu Mladost uništi Želju. Prosto je bilo nevjerojatno. Dobri smo, bez slabog pojedinca, s Arežinom koji može da odluči utakmicu bez problema. Ako ga budu pratili krila i napadači nema ekipe kojoj nr možemo dati gol. Odbrana odlična, čvrsta i agresivna. Sablja je ovo poredao za velike domete. Rano je za neke prognoze ali možemo svašta uraditi.
Ona izjava Adžema govori o njemu dovoljno, lik je zalutao u ove vode majke mi moje.

Avatar
anonimni
Postovi: 10101
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la anonimni » 30 jul 2017, 21:34

Addict je napisao/la:Nisam vidio ništa od tih belaja na tribini, vidio sam nek 2 momka stalno na ogradi kod centra i psovali su non stop našim. Ono na kraju kad nam hiljadu manijaka yebe mater je stvarno dno dna. Pa bili smo vam Mirzi na mezaru, svaku spomenuli njega u navijanju i onako na kraju. Stvarno bez veze.
Što se utakmice tiče evo danas cijeli dan raja po Kaknju komentarise da je bilo nevjerojatno da onako u prvom poluvremenu Mladost uništi Želju. Prosto je bilo nevjerojatno. Dobri smo, bez slabog pojedinca, s Arežinom koji može da odluči utakmicu bez problema. Ako ga budu pratili krila i napadači nema ekipe kojoj nr možemo dati gol. Odbrana odlična, čvrsta i agresivna. Sablja je ovo poredao za velike domete. Rano je za neke prognoze ali možemo svašta uraditi.
Ona izjava Adžema govori o njemu dovoljno, lik je zalutao u ove vode majke mi moje.
Nismo vama, ali jesmo vašim igračima, odvoji malo to dvoje :) Vidio si i sam recimo Comora, pored njega i onakvog ponašanja i ne treba drugi razlog, a dodaj i ležanje u drugom poluvremenu...

Sretno vama dalje, vidimo se svakako na Grbavici, pa sta bude, ne mrzim ni Mladost ni CL niti imam potrebu za tim, ali to drugo poluvrijeme i nije bilo kao prvo, pobijedili ste zasluženo, samo ostaje žal za tim nesportskim stvarima...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 31 jul 2017, 00:11

anonimni je napisao/la:
Addict je napisao/la:Nisam vidio ništa od tih belaja na tribini, vidio sam nek 2 momka stalno na ogradi kod centra i psovali su non stop našim. Ono na kraju kad nam hiljadu manijaka yebe mater je stvarno dno dna. Pa bili smo vam Mirzi na mezaru, svaku spomenuli njega u navijanju i onako na kraju. Stvarno bez veze.
Što se utakmice tiče evo danas cijeli dan raja po Kaknju komentarise da je bilo nevjerojatno da onako u prvom poluvremenu Mladost uništi Želju. Prosto je bilo nevjerojatno. Dobri smo, bez slabog pojedinca, s Arežinom koji može da odluči utakmicu bez problema. Ako ga budu pratili krila i napadači nema ekipe kojoj nr možemo dati gol. Odbrana odlična, čvrsta i agresivna. Sablja je ovo poredao za velike domete. Rano je za neke prognoze ali možemo svašta uraditi.
Ona izjava Adžema govori o njemu dovoljno, lik je zalutao u ove vode majke mi moje.
Nismo vama, ali jesmo vašim igračima, odvoji malo to dvoje :) Vidio si i sam recimo Comora, pored njega i onakvog ponašanja i ne treba drugi razlog, a dodaj i ležanje u drugom poluvremenu...

Sretno vama dalje, vidimo se svakako na Grbavici, pa sta bude, ne mrzim ni Mladost ni CL niti imam potrebu za tim, ali to drugo poluvrijeme i nije bilo kao prvo, pobijedili ste zasluženo, samo ostaje žal za tim nesportskim stvarima...
I meni je iskreno žao, nismo u nekim odnosima ali imamo neko poštovanje jedni prema drugima. Što se tiče ekipe, znam da iznervira, znam i sam nekad lanem i sve. Ali ja sam imao utisak da ste **** nama. Ako niste nama nego ekipi, onda to nema veze brate, to je normala ništa posebno. Naravno da se vidimo u dolini, meni daleko najdraže gostovanje.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 31 jul 2017, 10:52

Znas sta meni drug smeta sto mnogo raje dodje na domacu tribinu i misli da moze srat po igracima mladosti kako on hoce a da ce ga svi trpiti. Fino brate odes na gostujcu tribinu i nek sere koliko hoce to isto vaze za sve druge navijace. I ja odem na rudar ili na grbavicu pa sutim da me ko ne bi klepio po njusci...[/quote]
Slazem se ja u potpunosti, ali ovaj lik nije uopste dobacivao nista osim jedne jedine izjave:"Sta se vise valjas".Ali problem je sto su likovi koji su ga napali prethodno u vise navrata Beganovicu (igracu Zelje) psovali majku pa je ustao njegov otac koji je sjedio iza i zacepio im zvalje, a onda su se oni poslije istresli na svog sugradjanina. Pogrijesio jebon sto je to dobacio, ali nije to razlog da njih pet ustane da ga tuku. Da su ustali i rekli mu da suti on bi usutio.Lika stvarno ne znam,ali mi citavu utakmicu nije zvucao kao neko ko mrzi Mladost.[/quote]
Vidim da si bio blizu mjesta dogadjaja ali izgleda nisi sve jasno vidio. Prvo nije Beganovicu u vise navrata niko psovao majku nego samo jedamput kada je ganjao Isakovica da mu uzme upaljac koji je dolatio u teren prema nasim igracima sa sjevera i na to je reagovao njegov otac i tu je doslo do verbalnog duela ali na tome je zavrseno i brzo su jedni drugim pruzili ruke i nisam vidio da je iko ikom zacepio "zvalje" kako ti to kazes. Cak je dobro sto je onako zavrseno jer ne vjerujem da bi se ti ljudi proveli dobro da je doslo do sukoba. A isto tako Dzenisova majka je u vise navrata nasim igracima dobacivala tipa seljaci itd i niko joj nije nista rekao. A nas sugradjanin se nasao da dodje na zaoadnu tribinu navija za zelju i jos sere po nasim igracima. E **** ga to je malo previse ne ide to tako. I nisam vidio da ga je iko udario ili sta vec ali mozda sam nesto i propustio, pojma nemam[/quote]
Ja te uvjeravam da je bilo vise puta. Ovo moje zacepio zvalje je bilo vise figurativno. I oko mene je bilo desetak ljudi iz Sarajeva i cak sta vise psovali su svojim igracima, a prvenstveno Cenanu jer je doveo manekene u ekipu. Jos jednom kazem da je na kraju Sasa prisao covjeku i izvinuo se, ali da nije bilo okolo ljudi koji su bili pribrani svasta bi bilo. Ja iskreno zelim samo da Mladost i navijaci Mladosti ostanu na glasu na kakvom su i bili, da se u Doboju "nikada" nije desio belaj, incident koji su prouzrokovali navijaci Mladosti. To i Mensur zeli, vidite da covjek i pored svega sto mu bagra radi i podmece ne obazire se nego ima jasan cilj i viziju i ide ka tome. Zbog njega i zbog Mladosti nase ni navijaci ne trebaju da nasjedaju. Kultura, lagano pobjedjivati a ne sukobljavati se, cista obraza stati pred svakog i pokazati sta imamo, a imamo puno sta. Evo onaj iz "metropole" odmah ns taj nacin vrijedja i omalovazava Mladost, a otresli ih ko slinu.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Virtu4l » 31 jul 2017, 11:32

Pokrenuli ste pravu priču, imate veoma dobru ekipu i najboljeg trenera u ligi. Protiv vas ove sezone neće biti laganih bodova. Ne bih da licitiram sa bodovima, ali liga za prvaka vam ne bi trebala doći u pitanje.
Evribadi sej Željo
Željoooo

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 31 jul 2017, 11:33

budimo_realni je napisao/la:Znas sta meni drug smeta sto mnogo raje dodje na domacu tribinu i misli da moze srat po igracima mladosti kako on hoce a da ce ga svi trpiti. Fino brate odes na gostujcu tribinu i nek sere koliko hoce to isto vaze za sve druge navijace. I ja odem na rudar ili na grbavicu pa sutim da me ko ne bi klepio po njusci...
Slazem se ja u potpunosti, ali ovaj lik nije uopste dobacivao nista osim jedne jedine izjave:"Sta se vise valjas".Ali problem je sto su likovi koji su ga napali prethodno u vise navrata Beganovicu (igracu Zelje) psovali majku pa je ustao njegov otac koji je sjedio iza i zacepio im zvalje, a onda su se oni poslije istresli na svog sugradjanina. Pogrijesio jebon sto je to dobacio, ali nije to razlog da njih pet ustane da ga tuku. Da su ustali i rekli mu da suti on bi usutio.Lika stvarno ne znam,ali mi citavu utakmicu nije zvucao kao neko ko mrzi Mladost.[/quote]
Vidim da si bio blizu mjesta dogadjaja ali izgleda nisi sve jasno vidio. Prvo nije Beganovicu u vise navrata niko psovao majku nego samo jedamput kada je ganjao Isakovica da mu uzme upaljac koji je dolatio u teren prema nasim igracima sa sjevera i na to je reagovao njegov otac i tu je doslo do verbalnog duela ali na tome je zavrseno i brzo su jedni drugim pruzili ruke i nisam vidio da je iko ikom zacepio "zvalje" kako ti to kazes. Cak je dobro sto je onako zavrseno jer ne vjerujem da bi se ti ljudi proveli dobro da je doslo do sukoba. A isto tako Dzenisova majka je u vise navrata nasim igracima dobacivala tipa seljaci itd i niko joj nije nista rekao. A nas sugradjanin se nasao da dodje na zaoadnu tribinu navija za zelju i jos sere po nasim igracima. E **** ga to je malo previse ne ide to tako. I nisam vidio da ga je iko udario ili sta vec ali mozda sam nesto i propustio, pojma nemam[/quote]
Ja te uvjeravam da je bilo vise puta. Ovo moje zacepio zvalje je bilo vise figurativno. I oko mene je bilo desetak ljudi iz Sarajeva i cak sta vise psovali su svojim igracima, a prvenstveno Cenanu jer je doveo manekene u ekipu. Jos jednom kazem da je na kraju Sasa prisao covjeku i izvinuo se, ali da nije bilo okolo ljudi koji su bili pribrani svasta bi bilo. Ja iskreno zelim samo da Mladost i navijaci Mladosti ostanu na glasu na kakvom su i bili, da se u Doboju "nikada" nije desio belaj, incident koji su prouzrokovali navijaci Mladosti. To i Mensur zeli, vidite da covjek i pored svega sto mu bagra radi i podmece ne obazire se nego ima jasan cilj i viziju i ide ka tome. Zbog njega i zbog Mladosti nase ni navijaci ne trebaju da nasjedaju. Kultura, lagano pobjedjivati a ne sukobljavati se, cista obraza stati pred svakog i pokazati sta imamo, a imamo puno sta. Evo onaj iz "metropole" odmah ns taj nacin vrijedja i omalovazava Mladost, a otresli ih ko slinu.[/quote]

U pravu si nema sta, treba uzivati u ovome i nabijati komplekse kulturno ;)

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 31 jul 2017, 11:45

Virtu4l je napisao/la:Pokrenuli ste pravu priču, imate veoma dobru ekipu i najboljeg trenera u ligi. Protiv vas ove sezone neće biti laganih bodova. Ne bih da licitiram sa bodovima, ali liga za prvaka vam ne bi trebala doći u pitanje.
Mene je najvise strah sto mi nemamo sirinu i da nas to ne bude kostalo lige za prvaka. Mislim da nam se pruza super prilika da upadnemo u taj vrh i da malo zakuhamo :)

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 31 jul 2017, 14:55

Nije baš da nemamo širinu. Hiros, Mujagic, Dilaver, Regoje, Benkovic su odlični igrači da pokriju više pozicija. Comor može po potrebi i na stopera i na zadnjeg veznog. Nije to loše, čak je dosta dobro, a ima i zimski rok kad uvijek dovedemo 3-4 jaka igrača ako zatreba. Moguće je da dođe još neko i do kraja avgusta, nije isključeno. Dobra je ovo ekipa.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 31 jul 2017, 14:58

Dobili smo sirinu sa Dilaverom i Regojem a i mali Hiros je zizska a i Vedo se vraca. Ma bit ce ovo ok samo lagano, stepenicu po stepenicu.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 31 jul 2017, 15:16

ziher je napisao/la:Dobili smo sirinu sa Dilaverom i Regojem a i mali Hiros je zizska a i Vedo se vraca. Ma bit ce ovo ok samo lagano, stepenicu po stepenicu.
Vedo da, i on se vraća. Mali Jusić nije loš na treningu uopšte. Ne znam imamo li rješenje za Karahmeta?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zaniolo i 6 gostiju.