FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
BeSha1992
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 maj 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la BeSha1992 » 21 sep 2015, 17:26

TzBulevar87 je napisao/la:Znao sam da si neki klaun čim takve gluposti pišeš.. Čuj Dzeko i Modric :lol:
Kada kažeš da je neko najbolji ili među najboljim lige znači da to treba biti igrač koji je ostavio najviše traga, igrao najbolje, igrao konstantno godinama najbolje... Kakav su trag Modric i Dzeko ostavili u ovoj ligi? Takav što su odigrali po polusezonu? Jao kakav si ti klaun, ne vjerujem... Wagner je tu negdje sa Zebom. Čuj Husejinovic i Cimirot da su bolje igrali i ostavili veći trag... Zeba, Wagner i Alen Mesanovic su 3 najveća koja su igrala ovu ligu od rata pa na ovamo, to će većina i potvrditi. Možda jednog od ove trojice izbaciti i ubaciti nekoga drugog, al dvojicu ni slučajno. Jao kome i ja repliciram :shock:

Izvinjavam se svim normalnim navijačima i forumasima Mladosti na off topicu.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
Koji si ti balvan, spominjati Mesanovica je isto k'o i Puzigacu, pa za tog je Obuca igracina..uglavnom vidis zebine transfere i to je dovoljno..
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA...
Visca Barca...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la solinas » 21 sep 2015, 17:30

OK.Alen mesanovic je nula öd igraca.
Zeba je nula öd igraca.
Sve Sto IMA veze SA slobodom je **** mrtvi.
Häjde sad zavrsite SA trolanjem ljudima i predjite na PP...
Samo bih dodao da je Alen statisticki jedan öd najboljih napadaca u bih nakon rata.znaci dokazano.
Guglajte makar
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
BeSha1992
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 maj 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la BeSha1992 » 21 sep 2015, 17:37

solinas je napisao/la:OK.Alen mesanovic je nula öd igraca.
Zeba je nula öd igraca.
Sve Sto IMA veze SA slobodom je **** mrtvi.
Häjde sad zavrsite SA trolanjem ljudima i predjite na PP...
Samo bih dodao da je Alen statisticki jedan öd najboljih napadaca u bih nakon rata.znaci dokazano.
Guglajte makar
ja to za Zajku nisam rekao, on je za mene ekstra dobar igrac, samo sam rekao da nije medju 3 najbolja poslije rata... ja ti sad govorim za Emira Obucu, imas i za njega statistiku, koja ne mora nista da znaci...
halalite sa off, dovoljno od mene..
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA...
Visca Barca...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la solinas » 21 sep 2015, 17:42

Ne mozes porediti dzeku i modrica sa zebom.
Jer ta dvojica osim imena koja su kasnije stekli,nisu nista uradili i postigli u BH ligi.
Nisu ostavili nikakav trag.dok Alen ,obuca,zeba i TD Jesu.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la Addict » 21 sep 2015, 17:54

E kad sam vidio Tuzlake znao sam da ce sad Sarajlije i ode tema u sto PM. Zamolio bi i kojeg Skripara ili Ultrasa da uleti pa preimenujemo temu u prepucavanje.

Avatar
Dost
Postovi: 125
Pridružen/a: 01 sep 2015, 13:11
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la Dost » 21 sep 2015, 18:03

O majko moja sta sve covjek moze procitati na ovom forumu, za ne povjerovati. Neki bi trebali da se prebace na temu "Prepucavanje" jer ovo je tema Mladost ako nisu znali. Bio na utakmici i sve vidio: Sloboda (po meni) najbolja ekipa u ligi za sada ili mozda u najboljoj formi, jos dok poprave realizaciju neko ce dobiti po guzici 5-6 komada, Mladost odigrala najborbenije do sada (10 minuta prije kraja pomislio sam: "ako dobiju Slobodu, mogu bilo koga"), sudija unistio utakmicu (ne sviranjem penala na obe strane i izbacivanjem Husrefa), neko spomenu da su Fukare najbolje se pokazale na Kamberovica, ja mislim da su bolji bili Manijaci jer ih je vise bilo, CL je mala grupa navijaca i poznato je da nisu u losim odnosima niti sa jednom navijackom skupinom i vjerujem da su prijateljski nastrojeni i prema Fukarama (nepotrebno "slo slo slobodo...").

Da se vratim na Slobodu. Zeba provjereno zvijezda lige i bit ce jos dugo. Sto se tice Ahmetovica, mislim da je bolji od Benke i bilo kog drugog napadaca u ligi. Ima tu jos jako dobrih igraca i put kojim ide Sloboda sigurno da je europski. Uz Sarajevo, Želju, Zrinjski i Široki mislim da je i Sloboda klub sa velikim ambicijama i da kako se budu ovi klubovi razvijali tako ce i liga jacati. Takodje ovi klubovi su iz velikih gradova (bar za nase prostore) tako da je i logicno da imaju vise navijaca osim Širokog ali oni vec dugo ulazu novac i nije ni cudo gdje su.

Sto se tice Mladosti, nadamo se da ce ambiciozni predsjedinik kluba uciniti sve da ove godine ostanemo u ligi a vec sljedece da pokusamo nesto vise. Shvatite ljudi da Mladost igra 9 kola u gostima a ipak ima samo 2 poraza. Upoznat cete pravu Mladost i Crvenu Legiju kada se bude igralo na domacem terenu.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 21 sep 2015, 18:14

Šta ima veze, pustite ljude, zdrava je ovo prepiska.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.


ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la ziher » 23 sep 2015, 10:30

Ovo su fotografije od prosle sedmice, a sada je jos vise posla odradjeno, ovaj dio sjeverne tribine koji je zasalovan a vidi se na drugoj fotografiji je izljeven a druga cetvrtina je zasalovana i vjerovatno pocetkom sljedece sedmice ce biti betonaza, tako da ce time vec pola tribine biti zavrseno sto se tice betoniranja. Ispred velike tribine su stigle nove klupe za rezervne igrace, ograde koje idu na tribinu i oko stadiona se pripremaju za postavljanje.
Ma radi se punom parom.
Danas nam predstoji kup gdje nam je protivnik prvoligas Capljina i u ovoj utakmici ce dobiti priliku momci koji su imali manju minutazu predhodnim koliima PL. Utakmica se igra na Kamberovicu u Zenici
Zadnja izmjena: ziher, dana/u 23 sep 2015, 13:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
AdiFKS
Postovi: 1413
Pridružen/a: 12 maj 2014, 01:22
Lokacija: 1946 / 1987
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la AdiFKS » 23 sep 2015, 11:44

Odlicno se radi. Svaka vam cast,

Nadam se da cemo mi gostovati na ovom stadionu. :thumbup:
Ko krene na nas, u startu se zajeb'o. - 1987 -

"Uvijek trava, nekad bijelo, nikad zuto, nikad Zeljo"

Edos
Postovi: 34
Pridružen/a: 11 mar 2015, 18:59
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la Edos » 23 sep 2015, 14:34

Pozdrav za sve navijače Mladosti, kakve su vam ambicije u ovom kupu, igra li danas najjača ekipa?

Avatar
Dost
Postovi: 125
Pridružen/a: 01 sep 2015, 13:11
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la Dost » 23 sep 2015, 15:14

Edos je napisao/la:Pozdrav za sve navijače Mladosti, kakve su vam ambicije u ovom kupu, igra li danas najjača ekipa?
"Teško je igrati na dva fronta, ali svakako da na m je cilj eliminirati Čapljinu i ući među najboljih 16 u državi. Kup utakmice mogu donijeti dodatni prihod u naš budžet i zbog toga moramo opravdati ulogu favorita.Sigurno ću pružiti šansu igračima koji nisu mnogo igrali u prvenstvenim susretima, kako bi na neki način rasteretili one koji su igrali u protekih devet kola" kaže trener Mladosti Ibro Rahimić.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 26 sep 2015, 18:18

Sta je sa Karahmetom, je li u planu za utakmicu sa Olimpikom, je li posao trenirati?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Dost
Postovi: 125
Pridružen/a: 01 sep 2015, 13:11
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la Dost » 28 sep 2015, 10:34

Danas samo hrabro, nema se sta izgubiti. Ako zijanimo nije kraj svijeta, 1 bod je extra a 3 su ko kuca. Popravit samopouzdanje pred Drinu i Travnik pa da bude praznik protiv Sarajeva na domacem terenu.

djulba
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 mar 2009, 07:52
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la djulba » 28 sep 2015, 12:45

Sretno danas i natjerajte zalizanka na plač :D

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la Mancini » 28 sep 2015, 13:24

djulba je napisao/la:Sretno danas i natjerajte zalizanka na plač :D
Šta ti je izkomleksiranost. Spominju čovjeku i kada nikakvog razloga za to nemaju. Provincija ostaje provincija.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

djulba
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 mar 2009, 07:52
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la djulba » 28 sep 2015, 13:33

Mancini je napisao/la:
djulba je napisao/la:Sretno danas i natjerajte zalizanka na plač :D
Šta ti je izkomleksiranost. Spominju čovjeku i kada nikakvog razloga za to nemaju. Provincija ostaje provincija.
Opet se kompleksi spominju :facepalm: , eto jesmo mi iz provincije svi iskompleksirani.

Ali opet moram reči kako će zalizanko danas prokukat i proplakat :rol:

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la Mancini » 28 sep 2015, 14:01

djulba je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
djulba je napisao/la:Sretno danas i natjerajte zalizanka na plač :D
Šta ti je izkomleksiranost. Spominju čovjeku i kada nikakvog razloga za to nemaju. Provincija ostaje provincija.
Opet se kompleksi spominju :facepalm: , eto jesmo mi iz provincije svi iskompleksirani.

Ali opet moram reči kako će zalizanko danas prokukat i proplakat :rol:
Imaš svoju temu pa tamo maloumnosti "prosipaj". Pišeš gluposti koje veze sa temom nemaju.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

djulba
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 mar 2009, 07:52
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la djulba » 28 sep 2015, 14:05

Ne znam šta tebe briga šta ko piše. je li ovo tvoja tema možda, ili možda tvoj forum. :puke:
Idi bolje nekom drugom piši da je iskompleksiran jer ja ću se i dalje zaj.e.bavat na forumu.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Mladost Kakanj

Post Postao/la joker90 » 28 sep 2015, 16:10

Hajde Mladost, bar 0-1 da kmeci cickovo ulje opet!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.