Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MCMXLVI » 01 dec 2015, 02:27

joker90 je napisao/la:
A Zeba vec bio jednom nogom na Grbavici.. :rol:
slika
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la joker90 » 01 dec 2015, 02:28

Valja im se sad vratiti u realnost bez Evrope...
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FaraonTM » 01 dec 2015, 02:30

Super što je Husić odlučio da ostane, respekt i za Fukare i za sve ostale koji su učestvovali u rješavanju ovog problema :clap: :thumbup:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

jurisicduska
Postovi: 4480
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jurisicduska » 01 dec 2015, 02:30

Šteta što ukinuše Intertoto kup. Ovako ni granicu preći neće.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Chinaglia » 01 dec 2015, 02:32

jurisicduska je napisao/la:Šteta što ukinuše Intertoto kup. Ovako ni granicu preći neće.
Radnik bi otišao u Intertoto Kup

jurisicduska
Postovi: 4480
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jurisicduska » 01 dec 2015, 02:37

Chinaglia je napisao/la:
jurisicduska je napisao/la:Šteta što ukinuše Intertoto kup. Ovako ni granicu preći neće.
Radnik bi otišao u Intertoto Kup
Ma mora neki kup biti i za željezničar, npr. tradicionalni "Mustafa Mević Pućo" u Jelahu. Inače ribolov je u pitanju, milanribar pravi selekciju.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
samirr
Postovi: 8854
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samirr » 01 dec 2015, 02:37

Chinaglia je napisao/la:
jurisicduska je napisao/la:Šteta što ukinuše Intertoto kup. Ovako ni granicu preći neće.
Radnik bi otišao u Intertoto Kup
Ne jedan u lp dva u el i jedan u intertoto kup slobodo, sarajevo, zrinjski,šb
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la solinas » 01 dec 2015, 02:40

Meni je bitno da je jedno mjesto u evropi nase ove godine.Koje manje je bitno.za dalje o tom potom
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SaltCityAttack » 01 dec 2015, 02:47

FaraonTM je napisao/la:Super što je Husić odlučio da ostane, respekt i za Fukare i za sve ostale koji su učestvovali u rješavanju ovog problema :clap: :thumbup:
hvala
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MCMXLVI » 01 dec 2015, 02:53

jurisicduska je napisao/la: Ma mora neki kup biti i za željezničar, npr. tradicionalni "Mustafa Mević Pućo" u Jelahu. Inače ribolov je u pitanju, milanribar pravi selekciju.
A Thiago kapiten :rol:
slika
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Ajzea » 01 dec 2015, 02:56

slika
MCM
To je ovaj jel?

To liga završila? Znači Slobodi da čestitam na tituli a vama ostalima na izlasku u Europu? Ovakve stvari pišite kada završi sezona, iste stvari ste i prošle sezone tokom pauze pisali pa pred kraj vam glavna rečenica bi "šta je štrumfovi, zinula guzica za titulom?" :lol:
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la solinas » 01 dec 2015, 03:04

Ajzea je napisao/la:slika
MCM
To je ovaj jel?

To liga završila? Znači Slobodi da čestitam na tituli a vama ostalima na izlasku u Europu? Ovakve stvari pišite kada završi sezona, iste stvari ste i prošle sezone tokom pauze pisali pa pred kraj vam glavna rečenica bi "šta je štrumfovi, zinula guzica za titulom?" :lol:
Ma prenosi ih.vole jufkice vas podjebavat al hajde.
A morate i vi biti realni.
Prevelika je razlika.siroki,sloboda pite i zrinja.
Nema sanse da neko izgubi 5,6 utakmica a vi pobjedite 10 na proljece.granici se sa SF.
Ove godine nema evrope za vas.sledece vidicemo.daleko je Jos.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

jurisicduska
Postovi: 4480
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jurisicduska » 01 dec 2015, 03:04

Samo ste tad Ajzea kasnili 4 boda za prvim, 2 za drugim, nakon 15 kola a sad kasnite 12 za prvim, 11 za drugim, 9 za trećim, 8 za četvrtim, 7 za petim, nakon 17 kola. Priznat ćeš i sam da nije isto, šalu na stranu.

Iskreno reci jel isto?
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 01 dec 2015, 03:09, ukupno mijenjano 1 put.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MCMXLVI » 01 dec 2015, 03:06

Ajzea je napisao/la: To je ovaj jel?
To je taj, ni kriv ni duzan :mrgreen:

strumfovi trenutno slatko spavaju, sanjaju evropu preko Slobode a nisu ni svjestni sta ih ceka kada se probude :rol:
slika
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SaltCityAttack » 01 dec 2015, 03:07

Ajzea je napisao/la:slika
MCM
To je ovaj jel?

To liga završila? Znači Slobodi da čestitam na tituli a vama ostalima na izlasku u Europu? Ovakve stvari pišite kada završi sezona, iste stvari ste i prošle sezone tokom pauze pisali pa pred kraj vam glavna rečenica bi "šta je štrumfovi, zinula guzica za titulom?" :lol:
objektivno brate tesko mozete do titule .. za evropu moze kroz kup i ligu svakako ..nije to zbog nas jer smo mi nesto jaki nego jer Sarajevo je jako to svako zna, Zrinjski i Siroki imaju iskustva, a mi imamo finu zalihu bodova i ujedno ponajbolji raspored , a ujedno i dosta dobru ekipu ... ebes ba titulu niko ne razmislja o tome daj nam kakve evrope da se kakve pare uzmu da probudi ove sponzore da pocnu ljudi ulagat i da jos da vecu volju nasem Husicu jer on iam ambicije u svemu , a posebno da Slobodu napravi sto jacom ..bice zanimljiv drugi dio sezone
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FaraonTM » 01 dec 2015, 03:07

Ajzea je napisao/la:slika
MCM
To je ovaj jel?

To liga završila? Znači Slobodi da čestitam na tituli a vama ostalima na izlasku u Europu? Ovakve stvari pišite kada završi sezona, iste stvari ste i prošle sezone tokom pauze pisali pa pred kraj vam glavna rečenica bi "šta je štrumfovi, zinula guzica za titulom?" :lol:
Ovo onda kad su najavljivali neke pobjede samo je upitno sa koliko razlike, pa poslije tekme konkretno ovdje yebavanje majki vlastitim igračima, treneru, svima redom...

Kad se sjetim kakvu smo im šamarčinu opalili Bože dragi :lol:

A što se tiče Želje i Europe neću se baviti puno kalkulacijama ali ću reći da samo neznalica može otpisati Želju na polusezoni.

@SaltCity

Nek' se dešava nešto pozitivno :salut:
Zadnja izmjena: FaraonTM, dana/u 01 dec 2015, 03:09, ukupno mijenjano 1 put.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
brile
Postovi: 1601
Pridružen/a: 17 jan 2015, 01:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la brile » 01 dec 2015, 03:08

FaraonTM je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:slika
MCM
To je ovaj jel?

To liga završila? Znači Slobodi da čestitam na tituli a vama ostalima na izlasku u Europu? Ovakve stvari pišite kada završi sezona, iste stvari ste i prošle sezone tokom pauze pisali pa pred kraj vam glavna rečenica bi "šta je štrumfovi, zinula guzica za titulom?" :lol:
Ovo onda kad su najavljivali neke pobjede samo je upitno sa koliko razlike, pa poslije tekme konkretno ovdje yebavanje majki vlastitim igračima, treneru, svima redom...

Kad se sjetim kakvu smo im šamarčinu opalili Bože dragi :lol:

A što se tiče Želje i Europe neću se baviti puno kalkulacijama ali ću reći da samo neznalica može otpisati Želju na polusezoni.
Mnogo, mnogo slatka pobjeda :D :kralj:
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI !

SPARTANS FC

perodeformero
Postovi: 833
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la perodeformero » 01 dec 2015, 03:09

Sloboda neće ni evropu izboriti, džaba se nadate kada ne možete dobiti licencu. Za siromašnu sredinu poput Tuzle je to kapitalna investicija koju vi nikada nećete ispostovati, pogotovo sada kada su zahtjevi grada Sarajeva porasli i novac se mora slati ovamo

Avatar
samirr
Postovi: 8854
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samirr » 01 dec 2015, 03:09

Ma zeljo sa ovin sastavom i igrom nema sanse da osvoji kup budimo realni.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Ajzea » 01 dec 2015, 03:14

Naravno da teško mozemo do titule, šanse nam 2% sa tendencijom pada ali ono što ja ne mogu da shvatim su oni koji su već predstavili krajnje rezultate. Ne znam čemu nastavak lige uopšte ako se već zna prvoplasirani, drugoplasirani itd. Uostalom, tu je i kup koji uz prava pojačanja imamo pravo napasti jer ako me pamćenje dobro sluzi, nismo ispali. Odo leći spavat pa ćemo nastaviti polemisati ujutru, ukoliko to bude potrebno, a obaveze definitivno više neću ostavljati za ovo doba.. Zivjeli

@samirr
Zeljo stvara zicera po utakmici jednako koliko i tvoj klub, druga je strana medalje što igrači Zeljezničara šanse koje stvaraju ili koje su plod protivničkih grešaka ne znaju iskoristiti. Isti taj Zeljo je nadigrao sve i jednu ekipu iz vrha, ali i bio nadigran od gotovo sve i jedne ekipe sa dna tabele.
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.