Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la belosevic28 » 25 feb 2017, 20:00

Metalegelegelegende plove lagano ka luci spasa. Cestitke ekipi iz herojskog Jajca !
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alipasino » 25 feb 2017, 20:42

Kako ovo funkcionise za opstanak jel zadnja 2 direktno ispadaju ili zadnjih 6 igra ligu za opstanak ko ovi za ligu prvaka.

Avatar
cackalica
Postovi: 49
Pridružen/a: 22 feb 2017, 13:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la cackalica » 25 feb 2017, 20:45

Celiki zelim sto prije da ispadne a Valjicu da ga Uefa skine sa liste sudaca...daje Salcinovicu crveni da se izvuce onaj penal napaceni...

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 25 feb 2017, 20:50

Addict je napisao/la:Kad ja kažem ne igra nafurancija i atmosfera ovi svi iz Zenice me napadaju. Meni je draži Čelik nego 90% BH lige, od Zrinjskog posebno ali realnost je jedno a želje drugo. Zrinjskom je ovo utakmica u nizu, već nekoliko sezona imaju najviša očekivanja i ciljeve, pritisak im je normala. A raja iz Zenice se upali ko kutnjak kad im to kažeš. Uostalom, kvota na Čelik je bila preko 6, ne pravimo je ni ja ni Zenicani ni Mostarci, nego neko vani ko to gleda realno.
Vidis da nije realno to sto ti pricas , jer Zrinjski na BP je samo jedan sut uputio za 90 minuta.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

aqarius
Postovi: 3901
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la aqarius » 25 feb 2017, 20:54

cackalica je napisao/la:Celiki zelim sto prije da ispadne a Valjicu da ga Uefa skine sa liste sudaca...daje Salcinovicu crveni da se izvuce onaj penal napaceni...
Pa druže čačkalica..stvarno je bio penal,samo što ga je Mešanović trebao pustiti,ništa čovjek nebi mogao da uradi...bilo je sa leđa i dovoljno za penal,pa u ligama petice za startove sa menje intenziteta sviraju penale,penal jeste ali vaš igrač naletio kao glupan,potpuno bespotrebno..

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alban » 25 feb 2017, 21:00

cackalica je napisao/la:Celiki zelim sto prije da ispadne a Valjicu da ga Uefa skine sa liste sudaca...daje Salcinovicu crveni da se izvuce onaj penal napaceni...
A to vi mozda zasluzili pobjedu, jel? Jadni ste bolan, iz sretnog udarca dadoste gol, sudija vam svirao svaki **** dodir, a penal vise nogo zasluzen, plus onaj vas debil Bilbija zasluzio 4 zuta, a ne samo jedan. Budite sretni sto ste izvukli bod
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DenchiNL » 25 feb 2017, 21:04

cackalica je napisao/la:Celiki zelim sto prije da ispadne a Valjicu da ga Uefa skine sa liste sudaca...daje Salcinovicu crveni da se izvuce onaj penal napaceni...
Valjic je bio odlican, dok ovaj u banja luci vec za posebne ustanove s resetkama...osim sto nije promijenio dres(on i jedan golman apsolutno istu kombinaciju imali), napravio je mali milion propusta, od ubacivanja do ignorisanja faula, mislim da ce biti kaznjen....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alban » 25 feb 2017, 21:06

cackalica je napisao/la:Zenicke seljacine udaraju...al djaba im
Seljacina si ti debilu jedan :evil:
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samocelik » 25 feb 2017, 21:07

cackalica je napisao/la:Celiki zelim sto prije da ispadne a Valjicu da ga Uefa skine sa liste sudaca...daje Salcinovicu crveni da se izvuce onaj penal napaceni...
Dečko kako ste vi dobili penal prošle godine na Bilinom?
Jezik za zube i šipu tuki :tralala:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 25 feb 2017, 21:11

Al Bilbija i Valjic kao da su na kafu izasli :puke:
Pazio ga je samo tako!

Avatar
cackalica
Postovi: 49
Pridružen/a: 22 feb 2017, 13:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la cackalica » 25 feb 2017, 21:12

Bez ljutnje neke al Celik s ovom igrom nece nigdje do bodova...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 25 feb 2017, 21:13

cackalica je napisao/la:Bez ljutnje neke al Celik s ovom igrom nece nigdje do bodova...
O cemi ba ti? Imali ste jedan sut, Celik vas u drugom vremenu ubio. Halo zadnja i prva ekipa i jedan sut, saberi se s mozgom malo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tareizo » 25 feb 2017, 21:14

cackalica je napisao/la:Bez ljutnje neke al Celik s ovom igrom nece nigdje do bodova...
bez ljutnje,al zrinjski s ovakvom igrom ne da nece osvojit ligu nego nece ni europu izborit
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 25 feb 2017, 21:14

cackalica je napisao/la:Bez ljutnje neke al Celik s ovom igrom nece nigdje do bodova...
Igrali ste za kurrac. Ja sam napisao za drugo poluvrijeme samo je pitanje koliko, a sta bi. Zrinjski nije centra presao, nemas razloga svoje zadovoljstvo na takav nacin iskazivati.

Avatar
cackalica
Postovi: 49
Pridružen/a: 22 feb 2017, 13:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la cackalica » 25 feb 2017, 21:15

Ok sve...al u 20 prvih minuta imali ste 20 faulova ld toga 3 lakta i par zutih...nasi se malo povukli tek kasnije kad s dosli do sebe poceli igrati...

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la High » 25 feb 2017, 21:17

Dajte fotografiju trenutne tabele.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 25 feb 2017, 21:20

cackalica je napisao/la:Ok sve...al u 20 prvih minuta imali ste 20 faulova ld toga 3 lakta i par zutih...nasi se malo povukli tek kasnije kad s dosli do sebe poceli igrati...
Bio sam na tekmi i bas koment da se grubo igra, ne samo od strane celika vec obostrano, mislim nije bio fudbal vec hajmo ko ce koga vise potkacit, drugo poluvrijeme Celik imao fini akcija, izgrali su vas objektivno gledajuci, tako da nije utemeljeno da kazes da celik ne moze do opstanka, kada prvog mozemo rec blago nadigra, zasto ne bi mogao vitez, mladost, olimpik i jajcane koji su 10 x spabji od zrinjskog..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tareizo » 25 feb 2017, 21:20

cackalica je napisao/la:Ok sve...al u 20 prvih minuta imali ste 20 faulova ld toga 3 lakta i par zutih...nasi se malo povukli tek kasnije kad s dosli do sebe poceli igrati...
malo realnosti decko vi Osim gola totalno bezopasni ,mi Osim gola(iskreno sumjiv penal) imali precku ,sjajnu sansu brkovica oko 35 Minute i onu nazovimo je frljoku kad je piric jedva izvadi
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 25 feb 2017, 21:21

High je napisao/la:Dajte fotografiju trenutne tabele.
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la High » 25 feb 2017, 21:23

MortemHz je napisao/la:
High je napisao/la:Dajte fotografiju trenutne tabele.
slika
Možeš li, džematlijo, sad postaviti i stvarnu tabelu, sa zvanične FKŽ? Samo pravi navijači FKŽ neće uočiti razlike!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: siroki1991, Toxin i 55 gostiju.