Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BatistutA19 » 23 apr 2017, 03:46

Evolve je napisao/la:
KenoRob je napisao/la:Siroki stima rezultate treba ga izbacit iz lige. Jajce ne moze gola nikom dati osim Sirkom i Zrinjskom. Vitez je fakat u groznoj formi vjerovatno ce vanka. Meni licno zao Viteza vise bi volio da Jajce leti ali sta ces opet bolje Vitez vec Celik. Likce bez poraza ovo proljece gol nismo primili 4 utakmice a oko 400 minuta od zadnjeg primljenog gola iz penala protiv Mladosti. Bojan Regoje mora ostati na Bilinom jos 3 godine nek ovde zavrsi karijeru. likce pionsa nickize do stiko limvo licke cio nam se kleca

Edit: izvinjavam se, mrtav ozbiljan, onom momku carles ja mislim sto sam mu nesto za mamu reko. sori buraz nisam takav covjek
Celik je rinaka od ekipe, zesca, samo zahvaljujuci Musi u Vitezu i Olimpicu vi neispadate. Lupaj se guzicom kako ides kroz Zenicu citavu godinu za opstanak. Danas protiv nas koji smo dosli preko neke stvari i totalno nezainteresirani zabili gol iz greske nase i to je to. Valjali se 90min nece li brze vrijeme proc. Sad kolektivno izvadite ime Široki iz usta vise i sjasite u pm.
alti moras shvatit da je Celik skupio ekipu na brzinu.da neki ni pripreme nisu prosli ,dosli nespremni i to se bukvalno sklapala ekipa do samog prvenstva da smo bili pred gasenjem .Sigurno bi se ugasili da nismo dtatut usvojili ...I jos imali smo zaostatka i 10 bodova i svaka tekma je psihoza i teska tekma bukvalno ako izgubis ispadas i ne mozes ti ocekivat ljepotu u igri Celika .Celik ide na rezultat da li bod dali 3 boda nebitno ..mi 9 utakmica nismo izgubili i blizu smo opstanka al jos nije gotovo..I jos sama znas da 3 god bio bojkot .imali prelosu ekipi u jesen uz prazne tribine..Sad akobogda ako ostanemo a hocemo bice lakse i pripremit na vreme ekipu ,sklopit ekip na vreme i krenit od nule i pocel si u sponzori lagano dolazit i jos sad kad se reprogram potpise pa odblokira racun bice todruga prica a daleko da ce mo mi se borit za evropu i mi ce mo ganjat opstanak jos godina al ce mo imat najzdravije temelje za dalje i to i jest vcilj svega ovoga .....lijep pozdrav i dobro dosli u Zenicu iduce sezone .iskreno se to nadam ..A i ovo savez mora dignit malo uslove a ne da svako igra ko nema ni stadiona ni nista il neke livade...

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 23 apr 2017, 07:04

Marsal je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la: Jedinj normalan momak koji misli svojom glavom. :bih:
Mescini da se izvukoste, a nisam mislio da je tako nesto moguce. Jos sad kad ude Borac bit ce nasa liga zanimljivija od Premier lige. :bih:
Ima još da se igra, potrebno nam je kući pobijediti Olimpica, Metalce i Mladost, te u Vitezu možda ne izgubit i može se do opstanka. Ali teško je i dalje, ekipa nam je stvarno kriminalna. U prvoj postavi imao 6-7 dobrih igrača, ostalo sve šteka...
Virtu4l je napisao/la: Ma buraz udaviše ovi tvoji sugrađani sa teorijama zavjere i kmečanjima, ni tuzlaci nisu ovoliko kukali kad ih je Slavija izbacila.
Ma dobro, toga je uvijek bilo i uvijek će biti, samo mi smo oprali na ruke ove godine ali iskreno, kome nije sumnjivo da Metalci gola ne mogu uvalit nikome, a Širokog i Zrinjskog izdominiraše. Čim prođu Ivan Sedlo pretvore se u Barcu.

Da je početak sezone vjerovao bih u koincidenciju ali i meni nešto smrdi, samo eto nema potrebe ponavljat ko papagaj neke stvari. :mrgreen:

A uostalom i ovo sam uvijek govorio: ti ako si beton tebe ni sudije ni zakulisne igre ne mogu pobijedit.
ne spominjes kako su sarajevo dobili ?

ljudima odgovara igra na kontre , tesko je napast u ulozi favorita .

vi nszalost, ako se i spasite ove godine ispadate dogodine . sistem koji ste usvojili 'jedan clan , jedan glas uz prosnju gradskih para ' , u nasoj zemlji je neodrziv .

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Addict » 23 apr 2017, 10:24

Zbog svega što ste uradili našoj upravi jučer neka znate vi iz Jajca da ste u federalci 100%. Đaba vam Beus, Bandovic i ostali kriminalci idete dole majmuni.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alban » 23 apr 2017, 10:52

Ja sam davno govorio da ne bih dozvolio da oni koji nemaju uslove da igraju ligu i dok tako ne bude nema napretka. Ovo jajce je odron i drago mi je da se sada polako pokazuje istina i iskreno vise bih volio da oni ispadne nego Vitez madaje Vitez u velikim problemima sa sponzorima koji su definitivno digli ruke od njih.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 23 apr 2017, 11:01

FaustinoAsprilla je napisao/la:
Marsal je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la: Jedinj normalan momak koji misli svojom glavom. :bih:
Mescini da se izvukoste, a nisam mislio da je tako nesto moguce. Jos sad kad ude Borac bit ce nasa liga zanimljivija od Premier lige. :bih:
Ima još da se igra, potrebno nam je kući pobijediti Olimpica, Metalce i Mladost, te u Vitezu možda ne izgubit i može se do opstanka. Ali teško je i dalje, ekipa nam je stvarno kriminalna. U prvoj postavi imao 6-7 dobrih igrača, ostalo sve šteka...
Virtu4l je napisao/la: Ma buraz udaviše ovi tvoji sugrađani sa teorijama zavjere i kmečanjima, ni tuzlaci nisu ovoliko kukali kad ih je Slavija izbacila.
Ma dobro, toga je uvijek bilo i uvijek će biti, samo mi smo oprali na ruke ove godine ali iskreno, kome nije sumnjivo da Metalci gola ne mogu uvalit nikome, a Širokog i Zrinjskog izdominiraše. Čim prođu Ivan Sedlo pretvore se u Barcu.

Da je početak sezone vjerovao bih u koincidenciju ali i meni nešto smrdi, samo eto nema potrebe ponavljat ko papagaj neke stvari. :mrgreen:

A uostalom i ovo sam uvijek govorio: ti ako si beton tebe ni sudije ni zakulisne igre ne mogu pobijedit.
ne spominjes kako su sarajevo dobili ?

ljudima odgovara igra na kontre , tesko je napast u ulozi favorita .

vi nszalost, ako se i spasite ove godine ispadate dogodine . sistem koji ste usvojili 'jedan clan , jedan glas uz prosnju gradskih para ' , u nasoj zemlji je neodrziv .
A uredu je kada HT Eronet preko HDZ donira 300 k Zrinjskom i Sirokom ? To je odrzivo?
Jedan clan samo bira ljude u upravni odbor i strukture kluba koji predstave najbolji program istim clanovima tako da oni najbolji koji budu izabrani imaju obaveze kao upravni odbor u svakom drugom klubu samo sto ovdje clanovi mogu kontrolisati rad istog.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la brig » 23 apr 2017, 11:06

avenija je napisao/la:A uredu je kada HT Eronet preko HDZ donira 300 k Zrinjskom i Sirokom ? To je odrzivo?
Jedan clan samo bira ljude u upravni odbor i strukture kluba koji predstave najbolji program istim clanovima tako da oni najbolji koji budu izabrani imaju obaveze kao upravni odbor u svakom drugom klubu samo sto ovdje clanovi mogu kontrolisati rad istog.
Sta si se dovezao Eroneta? To je firma koja se reklamira u ovom klubovimani na prostoru gdje ima najvise klijenata. Logicno. I to je 300 000KM al na 3 sezone za Zrinjski, Siroki je manje dobio..
Brine li te kako Velez, koji se bori za ostanak u drugoj ligi za sezonu od Vlade FBiH dobije 100 000KM za sezonu? Eronet se barem reklamira a Vlada daje Velezu 100 000KM koji se bori za ostanak u drugoj ligi? Jel ti to cudno?

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 23 apr 2017, 11:12

brig je napisao/la:
avenija je napisao/la:A uredu je kada HT Eronet preko HDZ donira 300 k Zrinjskom i Sirokom ? To je odrzivo?
Jedan clan samo bira ljude u upravni odbor i strukture kluba koji predstave najbolji program istim clanovima tako da oni najbolji koji budu izabrani imaju obaveze kao upravni odbor u svakom drugom klubu samo sto ovdje clanovi mogu kontrolisati rad istog.
Sta si se dovezao Eroneta? To je firma koja se reklamira u ovom klubovimani na prostoru gdje ima najvise klijenata. Logicno. I to je 300 000KM al na 3 sezone za Zrinjski, Siroki je manje dobio..
Brine li te kako Velez, koji se bori za ostanak u drugoj ligi za sezonu od Vlade FBiH dobije 100 000KM za sezonu? Eronet se barem reklamira a Vlada daje Velezu 100 000KM koji se bori za ostanak u drugoj ligi? Jel ti to cudno?
Vlasnik Eroneta je Vlada Federacije tako da je po meni realno bilo da i Velez dobije 300 k od Vlade Federacije a ne 100k.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 23 apr 2017, 11:28

avenija je napisao/la:
brig je napisao/la:
avenija je napisao/la:A uredu je kada HT Eronet preko HDZ donira 300 k Zrinjskom i Sirokom ? To je odrzivo?
Jedan clan samo bira ljude u upravni odbor i strukture kluba koji predstave najbolji program istim clanovima tako da oni najbolji koji budu izabrani imaju obaveze kao upravni odbor u svakom drugom klubu samo sto ovdje clanovi mogu kontrolisati rad istog.
Sta si se dovezao Eroneta? To je firma koja se reklamira u ovom klubovimani na prostoru gdje ima najvise klijenata. Logicno. I to je 300 000KM al na 3 sezone za Zrinjski, Siroki je manje dobio..
Brine li te kako Velez, koji se bori za ostanak u drugoj ligi za sezonu od Vlade FBiH dobije 100 000KM za sezonu? Eronet se barem reklamira a Vlada daje Velezu 100 000KM koji se bori za ostanak u drugoj ligi? Jel ti to cudno?
Vlasnik Eroneta je Vlada Federacije tako da je po meni realno bilo da i Velez dobije 300 k od Vlade Federacije a ne 100k.
Sto nas nije niko pogurao, to meni nije jasno. :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rokoko87 » 23 apr 2017, 12:42

Pa ovo je smiješno šta su sebi umislili ovi navijači Zrinjskog..
KingJamesMVP je napisao/la:Kradu vas pred očima cijele države
:puke:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 23 apr 2017, 12:45

Sto je metalce prpa uhvatila haha
Nemam nista protiv njih, al neka ih u federalnoj dok stadion ne naprave
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenzo » 23 apr 2017, 13:00

Davno sam ja napisao, ne daj Boze da generalni sponzor lige bude Eronet ja vam garantujem da bi gledali "Hrvatsku ligu BiH" kakve bi lakrdije radili.
- Zeljeznicar -

Avatar
Marsal
Postovi: 22760
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Marsal » 23 apr 2017, 13:22

FaustinoAsprilla je napisao/la:
vi nszalost, ako se i spasite ove godine ispadate dogodine . sistem koji ste usvojili 'jedan clan , jedan glas uz prosnju gradskih para ' , u nasoj zemlji je neodrziv .
Ako ostanemo nikad više nećemo biti u situaciji da se grčevito borimo za opstanak.
Addict je napisao/la:Zbog svega što ste uradili našoj upravi jučer neka znate vi iz Jajca da ste u federalci 100%. Đaba vam Beus, Bandovic i ostali kriminalci idete dole majmuni.
Kakanjac, šta je se to izdešavalo?
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 23 apr 2017, 13:28

avenija je napisao/la:
brig je napisao/la:
avenija je napisao/la:A uredu je kada HT Eronet preko HDZ donira 300 k Zrinjskom i Sirokom ? To je odrzivo?
Jedan clan samo bira ljude u upravni odbor i strukture kluba koji predstave najbolji program istim clanovima tako da oni najbolji koji budu izabrani imaju obaveze kao upravni odbor u svakom drugom klubu samo sto ovdje clanovi mogu kontrolisati rad istog.
Sta si se dovezao Eroneta? To je firma koja se reklamira u ovom klubovimani na prostoru gdje ima najvise klijenata. Logicno. I to je 300 000KM al na 3 sezone za Zrinjski, Siroki je manje dobio..
Brine li te kako Velez, koji se bori za ostanak u drugoj ligi za sezonu od Vlade FBiH dobije 100 000KM za sezonu? Eronet se barem reklamira a Vlada daje Velezu 100 000KM koji se bori za ostanak u drugoj ligi? Jel ti to cudno?
Vlasnik Eroneta je Vlada Federacije tako da je po meni realno bilo da i Velez dobije 300 k od Vlade Federacije a ne 100k.
federacija je vlasnik 50% eroneta. ostatak je u vlasnistvu t-ht i privatnika

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Addict » 23 apr 2017, 13:37

Marsal je napisao/la:
FaustinoAsprilla je napisao/la:
vi nszalost, ako se i spasite ove godine ispadate dogodine . sistem koji ste usvojili 'jedan clan , jedan glas uz prosnju gradskih para ' , u nasoj zemlji je neodrziv .
Ako ostanemo nikad više nećemo biti u situaciji da se grčevito borimo za opstanak.
Addict je napisao/la:Zbog svega što ste uradili našoj upravi jučer neka znate vi iz Jajca da ste u federalci 100%. Đaba vam Beus, Bandovic i ostali kriminalci idete dole majmuni.
Kakanjac, šta je se to izdešavalo?
Imaš na dijelu MDK, čovjek iz BL svojim očima vidio šta je bilo.

nellic07
Postovi: 488
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la nellic07 » 23 apr 2017, 13:37

Ima li na youtube emisija o Premijer ligi,ono na TV Hayat što je prije bilo,,ima li to i sada ?

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 23 apr 2017, 14:29

FaustinoAsprilla je napisao/la: federacija je vlasnik 50% eroneta. ostatak je u vlasnistvu t-ht i privatnika
50.10 % sto znaci da je vecinski vlasnik.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

gol-man
Postovi: 146
Pridružen/a: 26 apr 2011, 09:28
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la gol-man » 23 apr 2017, 14:44

Addict je napisao/la:
Marsal je napisao/la:
FaustinoAsprilla je napisao/la:
vi nszalost, ako se i spasite ove godine ispadate dogodine . sistem koji ste usvojili 'jedan clan , jedan glas uz prosnju gradskih para ' , u nasoj zemlji je neodrziv .
Ako ostanemo nikad više nećemo biti u situaciji da se grčevito borimo za opstanak.
Addict je napisao/la:Zbog svega što ste uradili našoj upravi jučer neka znate vi iz Jajca da ste u federalci 100%. Đaba vam Beus, Bandovic i ostali kriminalci idete dole majmuni.
Kakanjac, šta je se to izdešavalo?
Imaš na dijelu MDK, čovjek iz BL svojim očima vidio šta je bilo.
Pratim sve forume, ali jačih navijača na ovom forumu od Mladosti mislim da nema... Spremni do zadnje kapi krvi boriti se za nešto, za šta ni oni ne znaju .
Znači vaš lik psuje mater predsjedniku kluba. Zamisli da neko dođe u Kaknju jeb.. mater Mušiji ( jel' tako se preziva) ? Pa da mi je brat izbacio bih ga.

i sad nakon toga krenula je hajka internet ratnika koji najavljuju lomljenja, izbacivanja ...
Eto vam Zenica, što njima ne prijetite, nakon što ste igrali dvaput neriješeno govorili su da vam treba sve po spisku i da ste zaboravili njihovo gostoprimstvo, da ste stoka, seljaci, da vas treba ugasiti....
Ohladite ljudi i smanjite dozivljaj.
A za "vlakanje" , FK Borac je iznajmio stadion i uzeo 35 000 KM za to. Ko će koga izbacivati oni nemaju ništa sa im, je Metalleghe plaća i policiju i zaštitare.
Opustite se ljudi , vikend je i laganini

josip3
Postovi: 229
Pridružen/a: 04 nov 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la josip3 » 23 apr 2017, 14:49

Addict je napisao/la:Zbog svega što ste uradili našoj upravi jučer neka znate vi iz Jajca da ste u federalci 100%. Đaba vam Beus, Bandovic i ostali kriminalci idete dole majmuni.
Kakanjac, šta je se to izdešavalo?[/quote]
Imaš na dijelu MDK, čovjek iz BL svojim očima vidio šta je bilo.[/quote]
Pratim sve forume, ali jačih navijača na ovom forumu od Mladosti mislim da nema... Spremni do zadnje kapi krvi boriti se za nešto, za šta ni oni ne znaju .
Znači vaš lik psuje mater predsjedniku kluba. Zamisli da neko dođe u Kaknju jeb.. mater Mušiji ( jel' tako se preziva) ? Pa da mi je brat izbacio bih ga.

i sad nakon toga krenula je hajka internet ratnika koji najavljuju lomljenja, izbacivanja ...
Eto vam Zenica, što njima ne prijetite, nakon što ste igrali dvaput neriješeno govorili su da vam treba sve po spisku i da ste zaboravili njihovo gostoprimstvo, da ste stoka, seljaci, da vas treba ugasiti....
Ohladite ljudi i smanjite dozivljaj.
A za "vlakanje" , FK Borac je iznajmio stadion i uzeo 35 000 KM za to. Ko će koga izbacivati oni nemaju ništa sa im, je Metalleghe plaća i policiju i zaštitare.
Opustite se ljudi , vikend je i laganini[/quote] :clap:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 23 apr 2017, 17:30

Ko dobije penal prptiv Zelje svaka mu cast..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la grbavicka » 23 apr 2017, 17:32

hahahahaha... za sta ovi hoce penal... hahahahaha
45515

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.