Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alban » 24 apr 2017, 10:04

Proradio je Zenicki inat po ko zna koji put i po ko zna iz kog razloga, Zenica je nesalomljiva, ni smo neunistivi, a sad imamo i gradonacelnika kojem nije mrsko podici glas i boriti se za svoj grad. Celik je ime i institucija koja ce da prezivi i opstane, da bude jos jaci, a vec naredne godine svima vama zlonamjernim ima da se tresu gace. Zenicki do kosti. :cool:
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel » 24 apr 2017, 10:19

a jeste li potpisali reprogram??

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la lisander » 24 apr 2017, 10:38

E ljudi moji Velez je za vas nekad bio svemirski brod sto se tice tradicije, pa ispade, sreća pa je Vitez mrtav nemaju ljudi za jupola da markiraju, vašem župniku je bolje da vam riješi reprogram nego da lupa ko maxim po diviziji, što se tiče stadiona vi ne možete skupiti da kupite korner zastavice i džogere za svlačionice. Grbavica za sve vas je nesto nedokucivo, neshvatljivo.

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 24 apr 2017, 10:40

Sariel je napisao/la:a jeste li potpisali reprogram??
Nema potrebe, uskoro ce Federacija preuzeti obaveze Celika i sve isplatiti , ipak smo mi veliki klub nacionalnog znacaja za BiH kao prvi osvajac lige, kupa a to sto smo se smilovali pa pustili BiH da igra na nasem stadionu i priprema se u trening centru je samo dodatni plus pa se nadam da ce imati i to na umu ostaviti racun u plusu barem 5 miliona nakon sto plate dugovanja.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la grbavicka » 24 apr 2017, 10:44

gledaj robije sto se osilila sto ce vjerovatno obezbjediti opstanak...

ne shvatite me pogresno... vi trebate premijer ligi, isto kao i borac i velez, medjutim obezbjediti opstanak ili boriti se za evropu ili titulu nije isti kalibar... budite malo realni... sljedece sezone cete se vjerovatno boriti za sredinu tabele...
45515

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel » 24 apr 2017, 10:46

ma nema bez reprograma zivota.. valjda vm je to jasno.

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Marsal » 24 apr 2017, 10:51

grbavicka je napisao/la:gledaj robije sto se osilila sto ce vjerovatno obezbjediti opstanak...

ne shvatite me pogresno... vi trebate premijer ligi, isto kao i borac i velez, medjutim obezbjediti opstanak ili boriti se za evropu ili titulu nije isti kalibar... budite malo realni... sljedece sezone cete se vjerovatno boriti za sredinu tabele...
Proci ce jos godina prije nego Celik dodje u situaciju gdje se danas nalazi Sarajevo npr...

Polako ali strpljivo gradimo svoj put. Najbitnije je ove sezone opstati i potpisati reprogram. Poslije toga sve ce ici dosta lakse. Sredina tabele npr neko 6-7-8 mjesto u iducoj sezoni bili bi vrh ako opstanemo...
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bhsport » 24 apr 2017, 11:37

Raonffa je napisao/la:Samo je ovaj Janjoš veliki gospodin, vidiš mu po ovim izjavama i konferencijama :thumbup:

Pa čak je, ukoliko sam dobro vidio, sad na derbiju prije utakmice otišao do klupe Želje i pozdravio se sa svima na klupi. A i Zeba kad je izlazio grlili su se, to sam sto posto siguran :mrgreen:
Janjos Cala je gradsko dijete, koji je navikao na ovakav odnos izmedju rivala, koji sve radi da smiri tenzije i situaciju. Ne mogu ni zamisliti sta bi ona sirovina Ibrakovic radila na Grbavici na zadnjem derbiju, kakve bi tu tenzije bile.
Veliki gospodin Cala. Da je vise ovakvih kao Cala kod sviju, fudbal i zivot opcenito bi nam bili bolji.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenzo » 24 apr 2017, 12:11

Sada je ocigledno je da su Zrinjski i Siroki prodali ili pustili utakmice Jajacanima, valjda jos nije kasno za Celik.
- Zeljeznicar -

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la grbavicka » 24 apr 2017, 12:11

ne kontam zasto su se zrinjski i siroki prodali klubu koji nema hrvatski predznak? hmm...
45515

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la propuh » 24 apr 2017, 12:16

Marsal je napisao/la:
grbavicka je napisao/la:gledaj robije sto se osilila sto ce vjerovatno obezbjediti opstanak...

ne shvatite me pogresno... vi trebate premijer ligi, isto kao i borac i velez, medjutim obezbjediti opstanak ili boriti se za evropu ili titulu nije isti kalibar... budite malo realni... sljedece sezone cete se vjerovatno boriti za sredinu tabele...
Proci ce jos godina prije nego Celik dodje u situaciju gdje se danas nalazi Sarajevo npr...

Polako ali strpljivo gradimo svoj put. Najbitnije je ove sezone opstati i potpisati reprogram. Poslije toga sve ce ici dosta lakse. Sredina tabele npr neko 6-7-8 mjesto u iducoj sezoni bili bi vrh ako opstanemo...
Ako ovima ostane kineska ubleha mogli bi vi njih brzo stici a i prestici... Kod njih joos samo djeca vjeruju da ce taj nesto uraditi ostali vec vide da im je on vece zlo od svih prethodnih uprava. Ocekujem da uskoro izadju na ulicu i bore se za klub kao i vi samo sto ce to kod njih ici malo teze ipak su pojedinci iz bp iskoristili priliku i uzeli lovu te klub prodali za "sicu".
Ocigledno je da u Velezu, Celiku i kod nas duvaju novi vjetrovi, s Borcem nemam pojma sta je jos u Slobodi da dodju tobe i kone mada kod njih je komplikovanije.
Samo jos da navijaci pocnu postovati druge i ne kmece i vide u svemu zavjere i namjestanja i bice ova liga odlicna i zanimljiva i sponzorima te obicnoj publici. naravno vazan je preduslov i teren te golovi i igra a ne kao ovo kolo 6 utakmica jedva 6 golova :(


ps. popustite se te price o prodajama i raznih teorija.
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la grbavicka » 24 apr 2017, 12:17

Izuzetno prija kada čujem da se najveći klub u državi interesuje za mene. Što se mene lično tiče volio bih igrati u Željezničaru, ali ostaje da se Uprave klubova dogovore oko mene vezano za neke druge stvari – rekao je zagonetno na kraju razgovora za Spor.tske.ba, Aleksandar Vukotić, kapiten Krupe na Vrbasu.
45515

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 24 apr 2017, 12:31

Joj Širokog, proda jajčanima, opari se, pa onda i proda Čeliku, i opet se opari. Ne treba njima Evropa, mogu i ovako komotno. :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 24 apr 2017, 12:54

uNbx je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Samo je ovaj Janjoš veliki gospodin, vidiš mu po ovim izjavama i konferencijama :thumbup:

Pa čak je, ukoliko sam dobro vidio, sad na derbiju prije utakmice otišao do klupe Želje i pozdravio se sa svima na klupi. A i Zeba kad je izlazio grlili su se, to sam sto posto siguran :mrgreen:
Bez daljnjeg, gospodin i sa pravim sarajevskim manirima. I u radosnim, a i u teškim trenucima poput onih u ŠB, vazda se gospodski ponašao.
Podsjeća me na Odovića, obojica su nekako tihi i mirni i sve što kažu, kažu na terenu. Van terena se ponašaju gospodski, a vjerovatno je neupitno koliko i jedan i drugi vole svoje klubove. Eto Oda je došao u Želju kad možda niko drugi nije htio, a vjerujem da je i sa Janjošem ista situacija.

I danas sutra kad Čala ode otići će čistog obraza kao i Oda, i da opet zatreba vjerujem da bi se prvi nacrtali da vode klub :clap:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 24 apr 2017, 12:58

wobly92 je napisao/la:Joj Širokog, proda jajčanima, opari se, pa onda i proda Čeliku, i opet se opari. Ne treba njima Evropa, mogu i ovako komotno. :kafa:
I prodat će Želji u srijedu :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 24 apr 2017, 13:04

Raonffa je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Joj Širokog, proda jajčanima, opari se, pa onda i proda Čeliku, i opet se opari. Ne treba njima Evropa, mogu i ovako komotno. :kafa:
I prodat će Želji u srijedu :kafa:
Inšallah!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la KenoRob » 24 apr 2017, 14:20

grbavicka je napisao/la:gledaj robije sto se osilila sto ce vjerovatno obezbjediti opstanak...

ne shvatite me pogresno... vi trebate premijer ligi, isto kao i borac i velez, medjutim obezbjediti opstanak ili boriti se za evropu ili titulu nije isti kalibar... budite malo realni... sljedece sezone cete se vjerovatno boriti za sredinu tabele...
Bog te cuo. Iz tvoji usta u bozije usi.

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TobeYarabi » 24 apr 2017, 14:46

KenoRob je napisao/la:
grbavicka je napisao/la:gledaj robije sto se osilila sto ce vjerovatno obezbjediti opstanak...

ne shvatite me pogresno... vi trebate premijer ligi, isto kao i borac i velez, medjutim obezbjediti opstanak ili boriti se za evropu ili titulu nije isti kalibar... budite malo realni... sljedece sezone cete se vjerovatno boriti za sredinu tabele...
Bog te cuo. Iz tvoji usta u bozije usi.
cuo ga je bog.. i sad se borite za sredinu tabele
lige za opstanak

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la KenoRob » 24 apr 2017, 16:25

TobeYarabi je napisao/la:cuo ga je bog.. i sad se borite za sredinu tabele
lige za opstanak
U Americi se za Celik kaze "too big to fail"

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la uNbx » 24 apr 2017, 17:08

Raonffa je napisao/la:
uNbx je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Samo je ovaj Janjoš veliki gospodin, vidiš mu po ovim izjavama i konferencijama :thumbup:

Pa čak je, ukoliko sam dobro vidio, sad na derbiju prije utakmice otišao do klupe Želje i pozdravio se sa svima na klupi. A i Zeba kad je izlazio grlili su se, to sam sto posto siguran :mrgreen:
Bez daljnjeg, gospodin i sa pravim sarajevskim manirima. I u radosnim, a i u teškim trenucima poput onih u ŠB, vazda se gospodski ponašao.
Podsjeća me na Odovića, obojica su nekako tihi i mirni i sve što kažu, kažu na terenu. Van terena se ponašaju gospodski, a vjerovatno je neupitno koliko i jedan i drugi vole svoje klubove. Eto Oda je došao u Želju kad možda niko drugi nije htio, a vjerujem da je i sa Janjošem ista situacija.

I danas sutra kad Čala ode otići će čistog obraza kao i Oda, i da opet zatreba vjerujem da bi se prvi nacrtali da vode klub :clap:
Takva sorta ljudi u ovom gradu je haman pa izumrla, imamo još par takvih osoba i na jednoj i na drugoj strani. Pitanje je ko će nam sve ordinirat klubovima za 10-15-20 godina.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Paromlinac, StarmoCity, Venom i 47 gostiju.