Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Harrison » 28 apr 2017, 21:27

skripar96 je napisao/la:Ja ne znam kako mozete poricati nesto za sto su vam izneseni validni argumenti.Moj klub je mogao biti tesko ostecen samo da su bile malo drukcije okolnosti,ovako je jos sve dobro ispalo.Sta da je sudio onaj drugi penal u Mostaru,sta da je sudio penal za Sarajevo na Grbavici??
Gdje bi sad Zeljo bio?

Sent from my Picasso using Tapatalk
Kako te nije stid, pa srami se svoji rijeci, nama u Mostaru sviraju penal nakon ofsajda od 3 metra i onaj debil na tv pola sata sere kako je onaj Zeljin trebao dobiti zuti ili crveni, a samo na brzinu promrljo da je bio ofsajd i to je to, znaci pola sata sere oko situacije koja se da je sve posteno bilo nije tebala ni desiti.

A ovo sad na Grbavici i ova 2 penala, pa sudija je tu nas vise syebo nego sebe i sirokog zajedno, koji ce nam qurac penal kad moras jos 4-5 golova zabiti, qurca mog bi svirao onakave penale da je bilo 1:0 ili 2:1 gdje se lomi rezultat.
I sad se zbog tog kretena pise o Zelji i sudijama, stvara se losa slika zbog 2 izmisljena penala koja nista ama bas nista ne bi promjenila.
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rokoko87 » 28 apr 2017, 21:31

skripar96 je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Ja ne znam kako mozete poricati nesto za sto su vam izneseni validni argumenti.Moj klub je mogao biti tesko ostecen samo da su bile malo drukcije okolnosti,ovako je jos sve dobro ispalo.Sta da je sudio onaj drugi penal u Mostaru,sta da je sudio penal za Sarajevo na Grbavici??
Gdje bi sad Zeljo bio?

Sent from my Picasso using Tapatalk
Kakvi bolan validni argumenti jesi dobar ti?
Ove priče o guranju su čiste insinuacije jer se i najmanja greška okarakteriše tako.

Gdje bi Željo bio da Kjosevski nije odbranio onaj smiješni penal u Mostaru?
Zašto se daje crveni karton Staniću kada nema elemenata za to?
Zašto se svaka 50-50 situacija smatra pogurancem?

Ovo posljednje pitanje je retoričko burazeru, a taj luksuz dobiješ kada si najveći i kada ti ostale hoće osporiti nešto što si zavrijedio, pokušavajući na sve moguće načine.

Sjeti se krivih linija,.
Kao prvo da naglasim da postujem Zelju kao najveci klub u BiH,i ako osvoji titulu nece biti nezasluzeno sigurno.Bilo je tu gresaka i na stetu Zelje,nisam nikad rekao da nije,al ovo u srijedu ja ne znam kako to opisati.Nije to greska,to je smijurija.To su rekli i svi objektivni Zeljini navijaci.A te krive linije su samo glupani iz saveza pokusali opravdati nesto sto se ne treba pravdati uopce.Ono se ni dan danas ne zna jel bio ofsajd,jer nema kamere iz pravog kuta,a radilo se o centimetrima.Samo ne znam sto konstantno izvlacite tu situaciju kad je to bilo za vrijeme vladavine onog pitara Prolica.Nama su prosle godine Peljto i drugovi uzeli titulu na Pecari....

Sent from my Picasso using Tapatalk
Naravno, i ja sam čestitao i priznao poraz, bili ste bolji, ne ležite nam nikako, a posebno sam bio kivan na svirane penale.Nepotrebno zaista.

To za krive linije ti samo hoću dokazati da se uvijek desi neka situacija oko koje se stvori hajp, samo eto kad je Željo to je izraženije nego kod ostalh.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 28 apr 2017, 21:31

Harrison je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Ja ne znam kako mozete poricati nesto za sto su vam izneseni validni argumenti.Moj klub je mogao biti tesko ostecen samo da su bile malo drukcije okolnosti,ovako je jos sve dobro ispalo.Sta da je sudio onaj drugi penal u Mostaru,sta da je sudio penal za Sarajevo na Grbavici??
Gdje bi sad Zeljo bio?

Sent from my Picasso using Tapatalk
Kako te nije stid, pa srami se svoji rijeci, nama u Mostaru sviraju penal nakon ofsajda od 3 metra i onaj debil na tv pola sata sere kako je onaj Zeljin trebao dobiti zuti ili crveni, a samo na brzinu promrljo da je bio ofsajd i to je to, znaci pola sata sere oko situacije koja se da je sve posteno bilo nije tebala ni desiti.

A ovo sad na Grbavici i ova 2 penala, pa sudija je tu nas vise syebo nego sebe i sirokog zajedno, koji ce nam qurac penal kad moras jos 4-5 golova zabiti, qurca mog bi svirao onakave penale da je bilo 1:0 ili 2:1 gdje se lomi rezultat.
I sad se zbog tog kretena pise o Zelji i sudijama, stvara se losa slika zbog 2 izmisljena penala koja nista ama bas nista ne bi promjenila.
Pa ako mene sjecanje ne vara vi ste tu utakmicu u Mostaru dobili,to na kraju nije utjecalo na rezultat,dok je ovo zadnje u Mostaru i na Grbavici izrazito bitno u borbi za titulu.I da naglasim,meni je sasvim svejedno ko ce biti prvak,ovu dituaciju gledam potpuno objektivno i neutralno i zato vam to govorim.Da se Siroki bori za titulu ne bih bio kompetentan pricati o tome
EKONNP

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miki651 » 28 apr 2017, 21:38

Zadnjih par godina računajući i ovu sezonu željo je barem deset puta službeno pisao priopćenja protiv sudaca i suđenja. Svi drugi klubovi zajedno mislim da nemaju toliko. I nekome oni spominju žâlopojke.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 28 apr 2017, 21:44

Harrison je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Ja ne znam kako mozete poricati nesto za sto su vam izneseni validni argumenti.Moj klub je mogao biti tesko ostecen samo da su bile malo drukcije okolnosti,ovako je jos sve dobro ispalo.Sta da je sudio onaj drugi penal u Mostaru,sta da je sudio penal za Sarajevo na Grbavici??
Gdje bi sad Zeljo bio?

Sent from my Picasso using Tapatalk
Kako te nije stid, pa srami se svoji rijeci, nama u Mostaru sviraju penal nakon ofsajda od 3 metra i onaj debil na tv pola sata sere kako je onaj Zeljin trebao dobiti zuti ili crveni, a samo na brzinu promrljo da je bio ofsajd i to je to, znaci pola sata sere oko situacije koja se da je sve posteno bilo nije tebala ni desiti.

A ovo sad na Grbavici i ova 2 penala, pa sudija je tu nas vise syebo nego sebe i sirokog zajedno, koji ce nam qurac penal kad moras jos 4-5 golova zabiti, qurca mog bi svirao onakave penale da je bilo 1:0 ili 2:1 gdje se lomi rezultat.
I sad se zbog tog kretena pise o Zelji i sudijama, stvara se losa slika zbog 2 izmisljena penala koja nista ama bas nista ne bi promjenila.
Cuj,sad ih je sudija jos s j e b o sto im je sudio DVA nepostojeća penala.... ahahahaahahahahhhahahahaha...pa ovo nisu istine... jaka psihologija, cestitam.... Ahahahaahahahahhhahahahaha....CU,S J E B O IH....pa dal'ste normalni jbt :urnebes: :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rokoko87 » 28 apr 2017, 21:45

staragarda je napisao/la: Cuj,sad ih je sudija jos s j e b o sto im je sudio DVA nepostojeća penala.... ahahahaahahahahhhahahahaha...pa ovo nisu istine... jaka psihologija, cestitam.... Ahahahaahahahahhhahahahaha....CU,S J E B O IH....pa dal'ste normalni jbt :urnebes: :urnebes:
Sjebo....nas....jeeee.....hajahahahhahahah
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61442
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 28 apr 2017, 21:47

taksista opet vozi
Evribadi sej Željo
Željoooo

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 28 apr 2017, 22:01

Virtu4l je napisao/la:taksista opet vozi
Na durmitoru jos nisam bio....jel' okopnio snijeg il' je obaveza za lance do jula
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61442
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 28 apr 2017, 22:44

slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mma_hz » 28 apr 2017, 23:07

Harrison je napisao/la:
skripar96 je napisao/la:Ja ne znam kako mozete poricati nesto za sto su vam izneseni validni argumenti.Moj klub je mogao biti tesko ostecen samo da su bile malo drukcije okolnosti,ovako je jos sve dobro ispalo.Sta da je sudio onaj drugi penal u Mostaru,sta da je sudio penal za Sarajevo na Grbavici??
Gdje bi sad Zeljo bio?

Sent from my Picasso using Tapatalk
Kako te nije stid, pa srami se svoji rijeci, nama u Mostaru sviraju penal nakon ofsajda od 3 metra i onaj debil na tv pola sata sere kako je onaj Zeljin trebao dobiti zuti ili crveni, a samo na brzinu promrljo da je bio ofsajd i to je to, znaci pola sata sere oko situacije koja se da je sve posteno bilo nije tebala ni desiti.

A ovo sad na Grbavici i ova 2 penala, pa sudija je tu nas vise syebo nego sebe i sirokog zajedno, koji ce nam qurac penal kad moras jos 4-5 golova zabiti, qurca mog bi svirao onakave penale da je bilo 1:0 ili 2:1 gdje se lomi rezultat.
I sad se zbog tog kretena pise o Zelji i sudijama, stvara se losa slika zbog 2 izmisljena penala koja nista ama bas nista ne bi promjenila.
Svirao bi,itekako bi svirao.. :shh:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 29 apr 2017, 07:02

Koga su poveli sa sobom u Tuzlu? Bjelicu?
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la narodniheroj » 29 apr 2017, 08:30

Nekako je i logično da se diže hajka protiv Želje i meni to uopšte ne smeta, čak šta više imponuje mi. Nebi sigurno da smo neki nebitan faktor ali s obzirom da smo već najtrofejniji i najpopularniji sa eventualnom novom titulom bi se ta razlika dodatno povećala i samim tim bi dodatno uticala na i onako nestabilnu psihu navijača ovih manjih klubova.
Dakle, nastavite i po mogućnosti dodajte gas, užitak vas je čitati i posmatrati sa vrha.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la pinoglavi » 29 apr 2017, 10:33

Kad kupujete redom sudije normalno da je logicno
Nad tobom sunce najljepše sja

carapa
Postovi: 358
Pridružen/a: 20 maj 2016, 20:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la carapa » 29 apr 2017, 10:37

A kad su prosle godine plakali i pisali saopstenja, te crtali linije tada nije bilo ok.
Nije ti palo na pamet da nismo učili ist gramatiku, u muje vrijeme da je neko napisao lahko i mehko dobio bi keca ko dalekovod,pa ja ne ispravljam nikoga. ispravno je i MORAT ĆE TE ili kraće MORAĆE TE.

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 29 apr 2017, 10:47

Do danasnjeg dana je sve regularno. Vidjet cemo da li su stigle pare komsijama.
Životni saputnik! 1921

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61442
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 29 apr 2017, 11:01

Eisenbahner1921 je napisao/la:Do danasnjeg dana je sve regularno. Vidjet cemo da li su stigle pare komsijama.
Stigle su i ova hajka se nekako poklopila sa njihovom injekcijom.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hskzmostar » 29 apr 2017, 11:22

Jel ono Sloboda jedne godine ispala kad je Amar sa Zeljom pustio da ih pobjedi slabasni Leotar iako je prije toga imao nevjerovatan niz bez poraza?
Bile su negdje i snimke golava znam da je cirkus bio...
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la arelinho » 29 apr 2017, 11:24

hskzmostar je napisao/la:Jel ono Sloboda jedne godine ispala kad je Amar sa Zeljom pustio da ih pobjedi slabasni Leotar iako je prije toga imao nevjerovatan niz bez poraza?
Bile su negdje i snimke golava znam da je cirkus bio...
Tu utakmicu je Leotar pošteno dobio. Naši igrači pretjerano slavili danima pred utakmicu tako da se bolji rezultat od poraza nije mogao očekivati. Leotar je bio maksimalno ozbiljan i njihovi igrači su dali 200% od sebe kako bi izborili opstanak. Naši su igrači poslije te utakmice kažnjeni novčano zbog loše igre.

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 29 apr 2017, 11:26

hskzmostar je napisao/la:Jel ono Sloboda jedne godine ispala kad je Amar sa Zeljom pustio da ih pobjedi slabasni Leotar iako je prije toga imao nevjerovatan niz bez poraza?
Bile su negdje i snimke golava znam da je cirkus bio...
Nasi igraci mahmurni igrali. Jeste, mi smo ih sutnuli u drugu ligu. Akobogda, ponovit cemo istu stvar cim nam se ukaze prilika. Ugasiti ih, ako ikako budemo mogli.
Životni saputnik! 1921

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zip » 29 apr 2017, 11:26

arelinho je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Jel ono Sloboda jedne godine ispala kad je Amar sa Zeljom pustio da ih pobjedi slabasni Leotar iako je prije toga imao nevjerovatan niz bez poraza?
Bile su negdje i snimke golava znam da je cirkus bio...
Tu utakmicu je Leotar pošteno dobio. Naši igrači pretjerano slavili danima pred utakmicu tako da se bolji rezultat od poraza nije mogao očekivati. Leotar je bio maksimalno ozbiljan i njihovi igrači su dali 200% od sebe kako bi izborili opstanak. Naši su igrači poslije te utakmice kažnjeni novčano zbog loše igre.
:lol: :lol:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: kogmagie46 i 46 gostiju.