Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 23 jun 2017, 12:33

Ma Celik je u katasteofalnom stanju, pitanje hocel se ekipa i sastaviti, takodjer nije bas toliko sve crno, sljedece aedmice bi se reprogram trebao potpisati, plus otpis 9 miliona duga
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 23 jun 2017, 12:56

FoSte95 je napisao/la:Ma Celik, Vitez i GOŠK će biti brorba za opstanak. Očekujem veliki pad u igri Radnika, vidim četvorica defanzivaca ih napusatila. Ostalo je teško prognozirati ali u vrhu očekujem Zrinju, Sarajevo, Želju, Borca i veliku borbu između Širokog, Mladosti, Krupe i eventualno Slobode (ako licencu dobiju) za to peto i šesto mjesto u LzP.
Varas se oko Sirokog,sastavlja se fina ekipa,vrhunski vezni red,cekaju se samo jos stoper i napadac i eto ekipe za top 4 ponovo
EKONNP

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Signore » 23 jun 2017, 13:29

tutankamon1905 je napisao/la:
Medikament je napisao/la:A sto Husara a.k.a. Bh Raiola slaga da ce Zrinjski dobiti odstetu za prelazak Mesanovica u Maribor :rol:
Admir Husaric
AK Sport Agency zbog izuzetne suradnje sa HSK Zrinjski ce dio od agencijske-menagerske provizije da uplati na racun kluba, kao i to da ce dio dugovanja prema Mesanovicu potpisom otpisati!Iznos je oko 30.000eur!Jer to klub Zrinjski svojim odnosom prema igracima iz AK Sport Agency zasluzuje!I mi se zahvaljujemo Upravi kluba posebno velikom covjeku i prijatelju Danku Šulenti,Ivanu Beusu i Denisu Lasicu!Oni su PRIMJER svima u BiH nogometu kako se vodi klub!Hvala puno!
Zrinjski duzan igracima, tj. Mesanovicu? Ili sam ja ovo pogresno razumio.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PiazzaGrande » 23 jun 2017, 13:35

Signore je napisao/la:
tutankamon1905 je napisao/la:
Medikament je napisao/la:A sto Husara a.k.a. Bh Raiola slaga da ce Zrinjski dobiti odstetu za prelazak Mesanovica u Maribor :rol:
Admir Husaric
AK Sport Agency zbog izuzetne suradnje sa HSK Zrinjski ce dio od agencijske-menagerske provizije da uplati na racun kluba, kao i to da ce dio dugovanja prema Mesanovicu potpisom otpisati!Iznos je oko 30.000eur!Jer to klub Zrinjski svojim odnosom prema igracima iz AK Sport Agency zasluzuje!I mi se zahvaljujemo Upravi kluba posebno velikom covjeku i prijatelju Danku Šulenti,Ivanu Beusu i Denisu Lasicu!Oni su PRIMJER svima u BiH nogometu kako se vodi klub!Hvala puno!
Zrinjski duzan igracima, tj. Mesanovicu? Ili sam ja ovo pogresno razumio.
Plata za sesti mjesec, i premija za osvojeni naslov prvaka...to je to...
Zadnja izmjena: PiazzaGrande, dana/u 23 jun 2017, 14:54, ukupno mijenjano 1 put.
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel » 23 jun 2017, 13:39

cuj to pa gdje je onda kurvanjski sindikat???
jos se ne oglasavaju ? :rol:
puuu furde jedne placenicke.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PiazzaGrande » 23 jun 2017, 13:50

Zbog čega?
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PiazzaGrande » 23 jun 2017, 13:56

Kakvo je stanje sa ovom inicijativom da se ukine ova uredba o smanjenju broja stranaca? Hoce li zainteresirani klubovi za ukidanje ovog besmislenog pravila zajedno nastupiti prema savezu?
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BadrHari » 23 jun 2017, 14:00

Merhaba je napisao/la:
Evolve je napisao/la:
Merhaba je napisao/la:Jeste da je grehota , ali ja bih poselamio i Celik i Slobodu..hajte vi lagano legende kad suzbijete redove bujrum nazad!!! Celik ce igrati Premier Ligu , a 4 igraca ima pod ugovorom :facepalm: Opet ce neke borbe vodit , molit , kukat i tako u nedogled.Kod Slobode je vec drugacije bar sto se igrackog kadra tice...
Jadna je situacija u Čeliku skroz. Sve i da dogovore taj reprogram u sljedećih 10tak dana, niti imaju igrača, niti trenera, nikakvih pojačanja.Prvenstvo počinje za mjesec, sve ekipe su manje više već krenule sa pripremama, kaskaju opasno...
A da potpišu reprogram opet moraju pustit politiku u klub kako sam ja skuzio, tako da onaj statut i borba je bila uzaludna ?
Upratio si prosle sezone njihovu patnju i kukanje na sve jezike ,a ove sezone im je situacija duplo gora , ne bih da me neko iz Zenice ili bilo koji fan Celika shvati pogresno , ali definitivno ovako se ne igra Premier Liga bilo koja drzave :stop:
Tako ti je kad se boris časno za svoj klub u kriminalnoj državi. Da ovdje ljudi imaju imalo obraza, prvenstveno politicari, Celik sad ne bi bio u ovoj situaciji.
Ne znam treba li vas podsjećati ali Celik je jedini neporazen bosanskohercegovacki tim u 2017.-oj godini, te je uspio opstati pored kriminalnog Metaleghea i korumpiranog Viteza.
Situacija u gradu se reflektira na klub, izabrali smo lopovcinu koja nam zeli stecaj, usprotivili smo se najvećoj kriminalnoj organizaciji SDA, te bukvalno se borimo kontra sistema.
Pored svih tih problema i desetog mjesta na tabeli, u klub se uclanilo preko 800 ljudi( najskuplja clanska spram prosjecne plate na Balkanu ubjedljivo), za licencu se u dva dana skupilo skoro 20 000 KM ( uplaćivali navijaci iz svih gradova i djeca dzeparac iz omladinskog pogona), te je najbolja posjećenost bila poslije Zelje, iako u LZO.
Niste ni svjesni vi ljudi kolika Celik uspjeva ostati institucija iako ga se sistematski unistava, ponizava i krade. Ko ste vi da govorite u kojoj ligi ćemo suzbijati redove, borba traje iz Premier lige, iz koje se nikad nije ispalo!
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Orjuna » 23 jun 2017, 14:11

Zrinjski je bio dužan i Tomiću... Ne znam jesu li ga isplatili.
...

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 4040deuce » 23 jun 2017, 14:12

Orjuna je napisao/la:Zrinjski je bio dužan i Tomiću... Ne znam jesu li ga isplatili.
Da,isplaceni su svi,jedini dug koji je ostao su place za sesti mjesec i premije za titulu pojedinim igracima.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PiazzaGrande » 23 jun 2017, 14:24

4040deuce je napisao/la:
Orjuna je napisao/la:Zrinjski je bio dužan i Tomiću... Ne znam jesu li ga isplatili.
Da,isplaceni su svi,jedini dug koji je ostao su place za sesti mjesec i premije za titulu pojedinim igracima.
Ne moze se to ni nazvati dugom..nitko na svijetu ne isplacuje platu za sesti mjesec u sestom mjesecu, pa nije ni u Bayernu jos bila plata za sesti... :D A premije vjerojatno idu kad stigne novac od Uefe jer puno ljudi treba isplatiti, velika kolicina novca je u pitanju...Nije mi poznat svih ovih godina ni jedan slucaj u Zrinji da netko nije dobio svoj novac koji je zaradio...Pa tako i Tomic, platu ce dobiti kad i ostali igraci a i premiju...
Zadnja izmjena: PiazzaGrande, dana/u 23 jun 2017, 14:27, ukupno mijenjano 1 put.
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ALOBOLA » 23 jun 2017, 14:29

Orjuna je napisao/la:Zrinjski je bio dužan i Tomiću... Ne znam jesu li ga isplatili.
Ne sekirajte se,što se tiče Zrinje i plaća igracima i radnoj zajednici to je sve ok i nitko nije zakinut.Ponekad se kasni sa premijama ali to su stvari tehničke prirode.Ovo je lako je provjeriti sa bivšim i sadašnjim igračima.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evolve » 23 jun 2017, 14:29

BadrHari je napisao/la: Tako ti je kad se boris časno za svoj klub u kriminalnoj državi. Da ovdje ljudi imaju imalo obraza, prvenstveno politicari, Celik sad ne bi bio u ovoj situaciji.
Ne znam treba li vas podsjećati ali Celik je jedini neporazen bosanskohercegovacki tim u 2017.-oj godini, te je uspio opstati pored kriminalnog Metaleghea i korumpiranog Viteza.
Situacija u gradu se reflektira na klub, izabrali smo lopovcinu koja nam zeli stecaj, usprotivili smo se najvećoj kriminalnoj organizaciji SDA, te bukvalno se borimo kontra sistema.
Pored svih tih problema i desetog mjesta na tabeli, u klub se uclanilo preko 800 ljudi( najskuplja clanska spram prosjecne plate na Balkanu ubjedljivo), za licencu se u dva dana skupilo skoro 20 000 KM ( uplaćivali navijaci iz svih gradova i djeca dzeparac iz omladinskog pogona), te je najbolja posjećenost bila poslije Zelje, iako u LZO.
Niste ni svjesni vi ljudi kolika Celik uspjeva ostati institucija iako ga se sistematski unistava, ponizava i krade. Ko ste vi da govorite u kojoj ligi ćemo suzbijati redove, borba traje iz Premier lige, iz koje se nikad nije ispalo!
Samo smo konstatirali trenutnu situaciju u klubu, da je teška situacija, je, da imate ogrominh problema sa kadrom, sa trenerom, financijski problemi... Vaša borba je pohvalna u svakom slučaju. Sljedeći četvrtak je Dan D za vas kako sam shvatio ?
NK Široki Brijeg

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Merhaba » 23 jun 2017, 14:42

@BadrHari

Izvini o kakvoj posjeti pricas? O kakvom postenju? Jeste level iznad Viteza i Jajca , ali definitivno vaser sa ostalima. Posjeta je bila dobra samo protiv Sirokog i sta dalje? Kazes da ste poslije Zelje najgledaniji? Jeste al u kur-cu.Price o nekom Zenickom inatu su mozda prolazile nekad ranije , ova sezona je pokazala da Celik niko ne zeli da gleda.Inat postoji samo kad igrate sa sarajevskim klubovima.Prekinete bojkot i opet u kopu 200 ljudi?

Satro kontra sistemu , kome bolan...Glasaliste za bindu Fuada (SDA HOBOTNICA) satro nezavisni kandidat , covjek vas na-guzio.Obecao svasta , dao nista. Zasto je dao nista? Zato sto se i on sjebao kad je vidio da Celik uopste nema tako jaku bazu navijaca za kakvu se predstavlja i da mu na izborima nece biti prevaga 400,500 navijaca Celika!
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Monci » 23 jun 2017, 15:52

Za navijace Celika Respect, ali i pitanje. Kakve veze broj pobjeda, posjeta i borba protiv vlasti ima sa igrom, nastupima, licencom? Hajmo svi shavtiti da je vrijeme trzisne ekonomije i ona se jedino uvazava...

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la KenoRob » 23 jun 2017, 16:15

Smijel iko u avatar na godinu dana da FK Sarajevo nece pobijediti na BP u drugom kolu? Dakle moje je 1X na avatar za citavu sezonu.

FoSte95
Postovi: 12623
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 23 jun 2017, 16:34

skripar96 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Ma Celik, Vitez i GOŠK će biti brorba za opstanak. Očekujem veliki pad u igri Radnika, vidim četvorica defanzivaca ih napusatila. Ostalo je teško prognozirati ali u vrhu očekujem Zrinju, Sarajevo, Želju, Borca i veliku borbu između Širokog, Mladosti, Krupe i eventualno Slobode (ako licencu dobiju) za to peto i šesto mjesto u LzP.
Varas se oko Sirokog,sastavlja se fina ekipa,vrhunski vezni red,cekaju se samo jos stoper i napadac i eto ekipe za top 4 ponovo
nzm to kakva se pojačanja spominju ali na osnovu trenutnog stanja sam napisao svoje mišljenje
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SemirSema » 23 jun 2017, 16:36

Hajduk je obećao posuditi par nogometaša Širokom Brijegu, jer ni ove godine neće osvojiti ligu, tako da je bolje pomoći braći.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 23 jun 2017, 16:36

KenoRob je napisao/la:Smijel iko u avatar na godinu dana da FK Sarajevo nece pobijediti na BP u drugom kolu? Dakle moje je 1X na avatar za citavu sezonu.
Pa bolan ko o cemu ti o Sarajevu, problema imate preko glave, a dobili smo vas kada nam je najpotrebnije bilo, u finalu KUP-a 2014.e, a igrali ste na tu kartu da mi ne pobjedjujemo tamo u Zenici tako cesto pa ste prvi susret prizeljkivali da budete domacini. Sto se tice ovog susreta u najavi u drugom kolu i ja tipujem na jedan pa haman u zadnje vrijeme tradicionalan X u Zenici izmedju nasih klubova :D

mikel48
Postovi: 392
Pridružen/a: 09 jan 2017, 16:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mikel48 » 23 jun 2017, 16:41

SemirSema je napisao/la:Hajduk je obećao posuditi par nogometaša Širokom Brijegu, jer ni ove godine neće osvojiti ligu, tako da je bolje pomoći braći.
Kakav Hajduk kakvi bakraci
ŽIVOT ZA ŠIROKI.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.