Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 23 jun 2017, 18:51

Kako igraju Krupa - Sarajevo, nema na livescore?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 23 jun 2017, 18:54

:shock:
High je napisao/la:Šampionska kreće pruga!
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la High » 23 jun 2017, 18:57

HajdeZeljozabiGol je napisao/la::shock:
High je napisao/la:Šampionska kreće pruga!
Plavo-bijelo proljeće i ljeto, plavo-bijela jesen i zima. :opaopa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 23 jun 2017, 19:14

High je napisao/la:
HajdeZeljozabiGol je napisao/la::shock:
High je napisao/la:Šampionska kreće pruga!
Plavo-bijelo proljeće i ljeto, plavo-bijela jesen i zima. :opaopa:
Vidis kako znas pitarcicu za plava proljeca i trofeje kako smo uzimali. Vec jel ,ukrupnilo' :urnebes: :lol:
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la High » 23 jun 2017, 19:16

HajdeZeljozabiGol je napisao/la:
Vidis kako znas pitarcicu za plava proljeca i trofeje kako smo uzimali. Vec jel ,ukrupnilo' :urnebes: :lol:
Samo vam ta utopijska proljeća ne idu nešto, evo već 3-4 godine! Ništa vi niste uzimali. Kako vi to uopće definirate? Period u kom očekujete da vam komšije poklanjaju bodove u derbiju? Prpa! :silent:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 23 jun 2017, 19:22

High je napisao/la:
HajdeZeljozabiGol je napisao/la:
Vidis kako znas pitarcicu za plava proljeca i trofeje kako smo uzimali. Vec jel ,ukrupnilo' :urnebes: :lol:
Samo vam ta utopijska proljeća ne idu nešto, evo već 3-4 godine! Ništa vi niste uzimali. Kako vi to uopće definirate? Period u kom očekujete da vam komšije poklanjaju bodove u derbiju? Prpa! :silent:
Vi vazda pratite fudbal 3-4 godine...Ne moramo ga pratiti 20 ....evo zadnjih 10 pa da vidimo gdje ste u proljecima..vec jel uKrupnilo? :shock: :lol: sta se javljate i ovu godinu nam u cmar gledate tako da :silent:
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la High » 23 jun 2017, 19:24

HajdeZeljozabiGol je napisao/la:
High je napisao/la:
HajdeZeljozabiGol je napisao/la:
Vidis kako znas pitarcicu za plava proljeca i trofeje kako smo uzimali. Vec jel ,ukrupnilo' :urnebes: :lol:
Samo vam ta utopijska proljeća ne idu nešto, evo već 3-4 godine! Ništa vi niste uzimali. Kako vi to uopće definirate? Period u kom očekujete da vam komšije poklanjaju bodove u derbiju? Prpa! :silent:
Vi vazda pratite fudbal 3-4 godine...Ne moramo ga pratiti 20 ....evo zadnjih 10 pa da vidimo gdje ste u proljecima..vec jel uKrupnilo? :shock: :lol: sta se javljate i ovu godinu nam u cmar gledate tako da :silent:
I ovu godinu, je li? :urnebes: Prethodnih ste godina tapkali u mjestu iza nas, prko vas zaboljelo od čučnjave. Iščupaj se iz tih mitova, inače ti ne gine i onaj kosovski.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 23 jun 2017, 19:40

Krupa zabi tri komada i ubaci djecu da se uče
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Esport » 23 jun 2017, 20:30

KenoRob je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:
KenoRob je napisao/la:Smijel iko u avatar na godinu dana da FK Sarajevo nece pobijediti na BP u drugom kolu? Dakle moje je 1X na avatar za citavu sezonu.
Pa bolan ko o cemu ti o Sarajevu, problema imate preko glave, a dobili smo vas kada nam je najpotrebnije bilo, u finalu KUP-a 2014.e, a igrali ste na tu kartu da mi ne pobjedjujemo tamo u Zenici tako cesto pa ste prvi susret prizeljkivali da budete domacini. Sto se tice ovog susreta u najavi u drugom kolu i ja tipujem na jedan pa haman u zadnje vrijeme tradicionalan X u Zenici izmedju nasih klubova :D
Ja sam Sarajevo samo iskoristio kao jako ime top 3 ekipa u drzavi, da dokazem nekim ljudima kako glupo otpisuju neku ekipu iz ove nekvalitetne lige. Kao sto su nas otpisali prije mjesec, dva. Ne kazem da lajkujem ovakvu situaciju ali zna se da Celik ispasti nece to je sve...ne ulazim uostale tvoje komplekse :D
Normalno ove sezone ispada jedan klub, samo 11 je licencirano. Čelik je ipak bolji od Metalaca, Viteza, Goška ...

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Merhaba » 23 jun 2017, 21:01

Po cemu je Celik bolji od Goska ili Viteza? Zato sto je Celik :roll: :roll: Ljudi imaju cetri(4) igraca pod ugovorom :hmmmmm:
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la invincible1921 » 23 jun 2017, 21:05

Ponovo se pišu gluposti...Može ti bit žao ovog ili onog ali krajnje je vrijeme da se počnu lomit kola jbg koga zapadne da se na njemu slome sam je kriv. Ukratko ako si najslabiji ispadni pa taman da si mi babin klub...isto tako ako nemaš uslove izbačen si i kraj priče. Kod nas se ništa ne rijeseva i poboljšava dok se kazne ne počnu provoditi. Kad vide drugi da je liga uradila xy klubu to i to jer nije poštovao pravila onda će dvaput razmislit hocel i oni pogriješiti.

Što se tiče dugovanja očigledno je da željo Sarajevo Zrinjski ovaj onaj isplaćuju ...prije ili kasnije.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BelminM23 » 23 jun 2017, 21:09

KenoRob je napisao/la:Smijel iko u avatar na godinu dana da FK Sarajevo nece pobijediti na BP u drugom kolu? Dakle moje je 1X na avatar za citavu sezonu.


Evo ja idem sa foruma ako Sarajevo ne pobijedi na Bilinom polju, a svaki dan ustajat ću u šest sati samo da uđem na temu NK Čelik i napišem po tvojoj volji neki citat vezan za Čelik i njegov uspjeh, naravno i grb onaj sa ljiljanom na profil.

A svaki put za vrijeme džume ulazim na temu FK Sarajevo da džematlijama psujem, to će mi biti jedini postovi, dok me ne banuju.

Ako bude dvica, ti ne moraš ništa.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la KenoRob » 23 jun 2017, 21:25

BelminM23 je napisao/la:
KenoRob je napisao/la:Smijel iko u avatar na godinu dana da FK Sarajevo nece pobijediti na BP u drugom kolu? Dakle moje je 1X na avatar za citavu sezonu.


Evo ja idem sa foruma ako Sarajevo ne pobijedi na Bilinom polju, a svaki dan ustajat ću u šest sati samo da uđem na temu NK Čelik i napišem po tvojoj volji neki citat vezan za Čelik i njegov uspjeh, naravno i grb onaj sa ljiljanom na profil.

A svaki put za vrijeme džume ulazim na temu FK Sarajevo da džematlijama psujem, to će mi biti jedini postovi, dok me ne banuju.

Ako bude dvica, ti ne moraš ništa.
Evo ruka :)

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BelminM23 » 23 jun 2017, 21:27

KenoRob je napisao/la:
Evo ruka :)
:thumbup:

Avatar
GoskGabela
Postovi: 552
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GoskGabela » 23 jun 2017, 23:45

Merhaba je napisao/la:Po cemu je Celik bolji od Goska ili Viteza? Zato sto je Celik :roll: :roll: Ljudi imaju cetri(4) igraca pod ugovorom :hmmmmm:
Ne mogu nikako biti bolji trenutno. Mi imamo formiranu ekipu sa cetiri pojacanja dobra.
Neće biti baš lako na Podavali ove godine ;) ;)
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
egocentrik
Postovi: 1192
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la egocentrik » 24 jun 2017, 00:07

KenoRob je napisao/la:Smijel iko u avatar na godinu dana da FK Sarajevo nece pobijediti na BP u drugom kolu? Dakle moje je 1X na avatar za citavu sezonu.
Ti ocigledno zelis da pocnes navijati za drugi klub iz BiH, nebitno koji jer znas u koji k***c celik ide, a ovo ti je prvi korak.
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BadrHari » 24 jun 2017, 01:45

egocentrik je napisao/la:
KenoRob je napisao/la:Smijel iko u avatar na godinu dana da FK Sarajevo nece pobijediti na BP u drugom kolu? Dakle moje je 1X na avatar za citavu sezonu.
Ti ocigledno zelis da pocnes navijati za drugi klub iz BiH, nebitno koji jer znas u koji k***c celik ide, a ovo ti je prvi korak.
Ide celik u ku*rac godinama, dok sarajvo s investitorima znalo dolaziti pa bodove ostavljati :thumbup:
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la esprit24 » 24 jun 2017, 01:48

GoskGabela je napisao/la:
Merhaba je napisao/la:Po cemu je Celik bolji od Goska ili Viteza? Zato sto je Celik :roll: :roll: Ljudi imaju cetri(4) igraca pod ugovorom :hmmmmm:
Ne mogu nikako biti bolji trenutno. Mi imamo formiranu ekipu sa cetiri pojacanja dobra.
Neće biti baš lako na Podavali ove godine ;) ;)
Nece ako budete igrali na tom stadionu :lol:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 24 jun 2017, 01:50

Sarajevu i Želji nikada nije bilo, niti će ikada biti lako igrati u Zenici protiv Čelika. Na tim utakmicama, igrači Čelika će dati svoj maksimum da sportski povale svog rivala, pa makar to bili obični panjevi koji ne znaju sastaviti dva pasa.

A u našoj ligi, zalaganje i borba igra veliku ulogu, kad ti igrači tako djeluju na terenu za tebe nema zime. Čelik da svaku utakmicu igra kao protiv Želje i Sarajeva, borba za Europu bi im bila svake godine bez obzira na sve probleme u i oko kluba van zelenog terena.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 24 jun 2017, 02:19

Raonffa je napisao/la: Sarajevu i Želji nikada nije bilo, niti će ikada biti lako igrati u Zenici protiv Čelika. Na tim utakmicama, igrači Čelika će dati svoj maksimum da sportski povale svog rivala, pa makar to bili obični panjevi koji ne znaju sastaviti dva pasa.

A u našoj ligi, zalaganje i borba igra veliku ulogu, kad ti igrači tako djeluju na terenu za tebe nema zime. Čelik da svaku utakmicu igra kao protiv Želje i Sarajeva, borba za Europu bi im bila svake godine bez obzira na sve probleme u i oko kluba van zelenog terena.
Kljucna rijec u Zenici,na Koševu i Grbi bi i Vrbanjuša imala bolji omjer od nas,.

Nisu se ni Široki ili Zrinjski proslavili u Zenici,kontra Čelika na Bilinom uz koliko-toliko posloženu situaciju u klubu kako je to bilo na proljece niko u ovoj ligi nije favorit,.Uz dužno poštovanje prema uvaženom građanstvu i cijenjenoj gospodi iz naše lijepe Hercegovacke Gabele,za takve smo institucija i na aparatima..

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.