Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Ras » 27 avg 2017, 21:51

.
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 27 avg 2017, 21:55

Ne znam jesam li ikad pisao na ovoj temi,slabo i pratim nasu ligu.
Ovo je dno. Nize od ovoga ne moze. Ugasiti ligu i svi zadovoljni.

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AlemC85 » 27 avg 2017, 21:59

Begic i kompanija hlade j.a.j.a po svijetu dok se na stadionima desava folklor sovinizma i fasizma u reziji novodoseljenih tzv. gradjana u seher Banja luci.

Ligu ugasiti a savez izbaciti naglavacke.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la joker90 » 27 avg 2017, 22:00

Ras je napisao/la:I onda dodju neki i kažu ovaj ligi treba Borac :lol: Leglo četnika zadojenih nacionalističkih fašista, puštaju fašističku pjesmu, igrača iznose na nosilima i bacaju ga na zemlju :puke: :puke: :puke: Ali hajde, **** savez neće ništa ovo sankcionisati, ali opet će ovi za dvije-tri godine ispasti iz lige. Avdukiću posrbice raspala **** te u žvalje raspale :puke:
Board mi ne da da se složim s tobom, ali ipak moram reći da si sve u pravu! :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8043
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 27 avg 2017, 22:00

Mi ćemo vas sve redom natrpati bez obzira na nacionalnost i vjeroispovjest.
Njegovatelji evropskih vrijednosti 1905.
goveđigulašmajka

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Addict » 27 avg 2017, 22:01

Bolje bi bilo da se vratimo fudbalu, otice teme u p.m. moderatori brisite na vrijeme.
Borac mi ništa nije pokazao ovo do sada, realno dobili su Čelika koji je bio pola ove ekipe danas koja i nije tako loša, goska koji je bio malo prepadnut prvih par kola i to je to. Ono protiv Želje na Grbavici je više do Želje nego do njih. Neki su pisali da će Borac u LzP pa čak i u borbu za evropu. Mislim da su daleko od toga. Koliko god igrača dovedete ekipa koja tek uđe u ligu nije na tom nivou.

Avatar
jasan
Postovi: 503
Pridružen/a: 02 jul 2015, 16:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jasan » 27 avg 2017, 22:04

Orjuna je napisao/la:U čemu je problem što oni skandiraju Srbija?
Pa nije to toliki problem nego mrznja koja im cjedi iz usta, sta bi onda "mi vamo" trebali, haloo dodju na Grbavicu i pjevaju rusimo grbavicu i svi to tolerisu a znate svi sta je bilo sa tim stadionom u ratu, i opet tebi nisu oni problem nego mi sto nam to smeta, isti si kao i oni.
Ja cu biti sijed, ja cu biti star al' voljet cu i tad Zeljeznicar.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 27 avg 2017, 22:12

bluearmy je napisao/la:
Orjuna je napisao/la:U čemu je problem što oni skandiraju Srbija?
Problem što ljudi ne mogu shvatit da mi ne možemo pobjeći od svojih i svoga, makar još milijardu godina bili tu gdje jesmo. Samo su Srbi nacionalisti a Borac prodje u Sarajevu ko bubreg u loju, ma hajte molim vas.:facepalm: Znamo svi kakva nam je država, sistem, fudbal dok je tako jadni mi svi zajedno, samo što nečiji ljudski um ne može shvatit

Neka se rasformira ova bjedna liga i sve riješeno, što se tiče izbacivanja Borca, to možete samo na terenu.
Ne moras bjezati posto je tvoje ovdje. Banja Luka ima veze sa Srbijom koliko ja sa Zambijom, nikakve osim sto su nam komsije. Banja Luka je grad u Bosni, drugi najveci i to se nikada nece promijeniti. Ako se to kojim slucajem ne zna ima se wikipedia i opcenito google. Raspad Bosne je poceo prije 100 godina kada su svi nacionalisti poceli dijeliti Bosance na tkzv. srbe i hrvate koji su nastali preko noci. Nasa drzava je mozda siromasna ali puna historije jer je prepuna razlicitostima kao i religijama i ni za sta je ne bi dao. Nad vama je izvrseno veliko ispiranje mozga, da neko povjeruje da si srbin, hrvat, malezijac, danac jer eto neko mi je rek'o iako sam citav zivot u Bosni, iako je sve bosansko sto imam. Pa za bogu plakati.. tuzno majke mi. Nemoj me pogresno shvatiti, ne krivim tebe za ispiranje mozga jer je to vise slijepo pracenje vođa u coporu. Imam ja drugova Miloša i Dragana koliko hoces, najvise iz Banja Luka i Bijeljine, imam i ovdje komsija, koji znaju historiju i koji znaju da nemaju veze sa Srbijom ali ako se mogu usuditi reci a sto i oni tvrde je to da su u manjini. E to ljudski um ne moze razumjeti, takvo ispiranje mozga je rijetko viđena pojava u svijetu. Da zamijenis naciju sa vjerom, jednostavno ne shvatam..
Da odgovorim na pitanje, ne vidim problem u skandiranju Srbija jer je to samo komsijska drzava. Isto k'o da ja skandiram lupam ''Grčka'' nepotrebno i bez nekog razloga ali eto, nismo svi isti. Mi jednostavno uzivamo u ponizavanju nacionalista. Oni su recimo ovim potezom mislili nesto kao nas naljutiti ili isprovocirati? :? ali brutalno su bili ponizeni jednom u Banja Luci pa je ovo vise nemoc. Nadam se da se neki sjecaju kad su one zivotinjske face skandirale ubij ubij ubij turčina a nas vođa spustio ruku da cujemo sta pjevate. Svi se odvalili smijati i nasi svi poceli skakati i pjevati ubij ubij ubij turčina. Oni na stadioni su bili toliko brutalno ponizeni da onako nesto odavno nisam vidio. Tolika je bila nemoc da su spominjali neke balije, turke opet a mi se pisamo od smijeha. Uvijek treba tako kulturno reagovati, to ih najvise i boli. Treba se pokazati i dokazati zasto si gospodin iz naseg najboljeg grada. Samo tako nastaviti kao i do sad. Puno mi je srce kad znam kakvi su nasi a kakvi ostali, cast nekim naravno.
I ljudi molim vas nemojte spominjati da se treba pustatu Jasenovac i ostalo. Svaki nevini ljudski zivot je bitan i tragican. Svi znaju sto smo takvi kakvi smo a sto su oni omrazeni u ocima svijeta. Ne treba se nikad spustati na taj nivo nego samo ponizavati kulturno kao i svaki put do sada. Volim te Sarajevo!
Zadnja izmjena: MortemHz, dana/u 27 avg 2017, 22:16, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 27 avg 2017, 22:17

Borac se samo koprca. Dogodine im fatihu ucimo.
Životni saputnik! 1921

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Addict » 27 avg 2017, 22:17

MortemHz je napisao/la:
bluearmy je napisao/la:
Orjuna je napisao/la:U čemu je problem što oni skandiraju Srbija?
Problem što ljudi ne mogu shvatit da mi ne možemo pobjeći od svojih i svoga, makar još milijardu godina bili tu gdje jesmo. Samo su Srbi nacionalisti a Borac prodje u Sarajevu ko bubreg u loju, ma hajte molim vas.:facepalm: Znamo svi kakva nam je država, sistem, fudbal dok je tako jadni mi svi zajedno, samo što nečiji ljudski um ne može shvatit

Neka se rasformira ova bjedna liga i sve riješeno, što se tiče izbacivanja Borca, to možete samo na terenu.
Ne moras bjezati posto je tvoje ovdje. Banja Luka ima veze sa Srbijom koliko ja sa Zambijom, nikakve osim sto su nam komsije. Banja Luka je grad u Bosni, drugi najveci i to se nikada nece promijeniti. Ako se to kojim slucajem ne zna ima se wikipedia i opcenito google. Raspad Bosne je poceo prije 100 godina kada su svi nacionalisti poceli dijeliti Bosance na tkzv. srbe i hrvate koji su nastali preko noci. Nasa drzava je mozda siromasna ali puna historije jer je prepuna razlicitostima kao i religijama i ni za sta je ne bi dao. Nad vama je izvrseno veliko ispiranje mozga, da neko povjeruje da si srbin, hrvat, malezijac, danac jer eto neko mi je rek'o iako sam citav zivot u Bosni, iako je sve bosansko sto imam. Pa za bogu plakati.. tuzno majke mi. Nemoj me pogresno shvatiti, ne krivim tebe za ispiranje mozga jer je to vise slijepo pracenje vođa u coporu. Imam ja drugova Miloša i Dragana koliko hoces, najvise iz Banja Luka i Bijeljine, imam i ovdje komsija, koji znaju historiju i koji znaju da nemaju veze sa Srbijom ali ako se mogu usuditi reci a sto i oni tvrde je to da su u manjini. E to ljudski um ne moze razumjeti, takvo ispiranje mozga je rijetko viđena pojava u svijetu. Da zamijenis naciju sa vjerom, jednostavno ne shvatam..
Da odgovorim na pitanje, ne vidim problem u skandiranju Srbija jer je to samo komsijska drzava. Isto k'o da ja skandiram lupam ''Grčka'' nepotrebno i bez nekog razloga ali eto, nismo svi isti. Mi jednostavno uzivamo u ponizavanju nacionalista. Oni su recimo ovim potezom mislili nesto kao nas naljutiti ili isprovocirati? :? ali brutalno su bili ponizeni jednom u Banja Luci pa je ovo vise nemoc. Nadam se da se neki sjecaju kad su one zivotinjske face skandirale ubij ubij ubij turčina a nas vođa spustio ruku da cujemo sta pjevate. Svi se odvalili smijati i nasi svi poceli skakati i pjevati ubij ubij ubij turčina. Oni na stadioni su bili toliko brutalno ponizeni da onako nesto odavno nisam vidio. Tolika je bila nemoc da su spominjali neke balije, turke opet a mi se pisamo od smijeha. Uvijek treba tako kulturno reagovati, to ih najvise i boli. Treba se pokazati i dokazati zasto si gospodin iz naseg najboljeg grada. Samo tako nastaviti kao i do sad. Puno mi je srce kad znam kakvi su nasi a kakvi ostali, cast nekim naravno.
I ljudi molim vas nemojte spominjati da se treba pusta Jasenovac i ostalo. Svi znaju sto smo takvi kakvi smo a sto su oni omrazeni u ocima svijeta. Ne treba se nikad spustati na taj nivo nego samo ponizavati kulturno kao i svaki put do sada. Volim te Sarajevo!
Napokon glas razuma. Kakvi ba Jasenovci jeste normalni vi? Ako je to bilo ozbiljno onda ste stvarno poremećeni, zamisli 10 Srebrenica i da ti pusti pjesmu. De ba malo, ne spuštajte se na njihov nivo jer ste onda isti. Ostani iznad i budi gospodin.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenzo » 27 avg 2017, 22:24

Dok je ova garnitura ljudi u savezu gledat cemo ove scene.
- Zeljeznicar -

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 27 avg 2017, 22:25

UrbyEmanuelson je napisao/la:Ne znam jesam li ikad pisao na ovoj temi,slabo i pratim nasu ligu.
Ovo je dno. Nize od ovoga ne moze. Ugasiti ligu i svi zadovoljni.
Bojim se da te nismo nista pitali.
U Italiju pa gasi..

Veliki selam !
Zadnja izmjena: Eisenbahner1921, dana/u 27 avg 2017, 22:26, ukupno mijenjano 1 put.
Životni saputnik! 1921

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Addict » 27 avg 2017, 22:26

Joj Kemo kralj gost pregleda. Ovo se mora gledati.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 27 avg 2017, 22:26

Rigoletto je napisao/la:Mi ćemo vas sve redom natrpati bez obzira na nacionalnost i vjeroispovjest.
Njegovatelji evropskih vrijednosti 1995.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Ras » 27 avg 2017, 22:27

Sabinho je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:Mi ćemo vas sve redom natrpati bez obzira na nacionalnost i vjeroispovjest.
Njegovatelji evropskih vrijednosti 1995.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
:rol: :rol: :rol:
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8043
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 27 avg 2017, 22:28

Sabinho je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:Mi ćemo vas sve redom natrpati bez obzira na nacionalnost i vjeroispovjest.
Njegovatelji evropskih vrijednosti 1995.
[emoji106] [emoji106] [emoji106]
Vas naravno ukoliko se uopće plasirate u ligu za prvaka. Športski pozdrav
goveđigulašmajka

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AlemC85 » 27 avg 2017, 22:29

wobly92 je napisao/la:Šta ba glumit gospodu. Kome, njima? Sa mrmutima treba samo onako kako zaslužuju. Dosta smo mi glumili finoću i govorili "ma nemojte, pustite ih, doći će sebi, treba fino to riješit", a sutra bi opet, kad bi samo mogli, uradili ono što im na srcu nose čim se rode. Ne pravite se naivni.
Procitaj intervju sa bivsim igracem nekadasnjeg Borca Senada Lupica, koji im je 1988 donio kup M. Tita i bit ce ti sve jasno o kakvim se ljudima radi. Borac je umro u aprilu 1992 godine.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 27 avg 2017, 22:30

Rigoletto je napisao/la:Mi ćemo vas sve redom natrpati bez obzira na nacionalnost i vjeroispovjest.
Njegovatelji evropskih vrijednosti 1905.
Klošaru jedan :rol: :mrgreen:
Jel ti se tresu gace na pomisao kako cemo opasni biti budemo li zauzeli 6. mjesto :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la admin » 27 avg 2017, 22:30

Vratimo se nogometu ili fudbalu.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8043
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 27 avg 2017, 22:34

MortemHz je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:Mi ćemo vas sve redom natrpati bez obzira na nacionalnost i vjeroispovjest.
Njegovatelji evropskih vrijednosti 1905.
Klošaru jedan :rol: :mrgreen:
Jel ti se tresu gace na pomisao kako cemo opasni biti budemo li zauzeli 6. mjesto :kafa:
Ranjeni lav je najopasniji
goveđigulašmajka

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”