Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 21 sep 2017, 12:08

staragarda je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:E sto me vise nervira kada neko kaze Doboj Kakanj selo. Hajde eto ispade da su ostala mjesta gradovi, valjda ko ima vise stanovnika vise grad, a ne veliko selo. :bih:
Al je mjesto jedna velika rupa, realno. Kao da je stao zivot negdje sredinom dvadesetog vijeka, nemas semafora ne znas koja je minuta :urnebes:
Za vas je cesto i bolje da ne znate koja je minuta i rezultat :urnebes: :rol: ....moro sam, jbg....
Nek si, samo si fulio skretanje tri zaredom clean sheat :kafa:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 sep 2017, 12:26

Sarajlijica1946 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:E sto me vise nervira kada neko kaze Doboj Kakanj selo. Hajde eto ispade da su ostala mjesta gradovi, valjda ko ima vise stanovnika vise grad, a ne veliko selo. :bih:
Al je mjesto jedna velika rupa, realno. Kao da je stao zivot negdje sredinom dvadesetog vijeka, nemas semafora ne znas koja je minuta :urnebes:
Imaju neke svoje prednosti: solidne sponzore pa time i dobar budzet, nemaju struje u klubu vec imaju mir. I onda ne treba nista da cudi kada naprave dobru selekciju igraca ili dovedu trenere koji rade na miru. To sto sredine sa vecim resursima nisu sposobne da naprave bolju ekipu od njih samo nasa krivica. Kad pogledas tu je to sve blizu sto se tice kvaliteta. Svi ti igraci koji su u opticaju se nude svim ekipama.

Veca je razlika u kvalitetu Bayerna i Hoffenheima pa Bayernu se zna desiti da izgube od njih. A Bavarska je za ove gigant u svakom smislu. Tako da ne treba ni ovdje biti nekog vise sramota jer kod nas i nema tolike razlike, sve je tu negdje. Pogotovo kada se uzme u obzir da ovi igraci koji dodju u Sarajevo automatski pocnu izigravati manekene, tu izgubis jos jedno 20% od kvaliteta jer ovi iz Mladosti ginu na terenu.

Kada podvuces crtu onda je citava krivica u upravi FK Sarajevo i ostalih ekipa sa historijom jer ne naprave 3 puta bolju ekipu od Mladosti, Krupe pa normalno onda na terenu imaju probleme.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Stroj1946 » 21 sep 2017, 12:50

Virtu4l je napisao/la:Ma lako mi je za njih, oni se već pripremaju za sezonu 2018/19 obzirom da je ova već završena. Husref ima najbolji posao na svijetu.

Fantastičan presjek stanja na temi FK Sarajevo,
Za veoma kratko vrijeme:
-Ispali od amatera u evropi
-Vezali tri poraza kući
-Oborili rekord najlošijeg starta u historiji kluba
-U prvih šest kola nas vodila četiri različita trenera
-Izgubili od graničnog prelaza na Koševu
-Popušili derbi
-Izbacila nas mjesna zajednica iz kupa odma
Ima tu još crtica za dodati. Tek je počela sezona :kafa:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 12:57

wobly92 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:E yebem i NATO i vježbu i MUP TK i komplet policiju u BiH, tamam se nameračio otići u Tuzlu al' qurac :facepalm:
Eto sad možeš komototno doći :kafa:
Isplanirao nešto drugo u subotu popodne, ako uspijem to pomjeriti eto me vrlo rado :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 21 sep 2017, 16:52

Raonffa je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:E yebem i NATO i vježbu i MUP TK i komplet policiju u BiH, tamam se nameračio otići u Tuzlu al' qurac :facepalm:
Eto sad možeš komototno doći :kafa:
Isplanirao nešto drugo u subotu popodne, ako uspijem to pomjeriti eto me vrlo rado :kafa:
Lafinas, sto bi kolege Tuzlaci rekli. :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DoeTz » 21 sep 2017, 16:53

staragarda je napisao/la:
DoeTz je napisao/la:
irfo je napisao/la:Mi se ovdje zajebavali a oni fkt brojniji od fukara :lol:
Oni i jesu Fukare.
Odkud sad da su Fukare....zar nisu seljaci i izbjeglice :kafa:
Ja to nisam rekao. :kafa:
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 21 sep 2017, 16:59

MortemHz je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Isplanirao nešto drugo u subotu popodne, ako uspijem to pomjeriti eto me vrlo rado :kafa:
Lafinas, sto bi kolege Tuzlaci rekli. :kafa:
Mrtvi :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 17:16

Šta ću kad se ne možete dogovoriti, čas branite čas dozvoljavate :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel » 21 sep 2017, 17:30

Ko ba brani? To mup sere.
Sto nisu pozvali kolege iz sa kantona da im pomogmu brojevima i nek dodje koliko moze stat na onaj sektor?
Pa necu im ja org.utakmicu.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 17:36

Pa nesposobni k'o i svaki drugi u državi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 21 sep 2017, 17:42

“Sloboda i Željo stari su sportski rivali i zbog korektnih odnosa uložili smo sve napore kako bi Manijaci prisustvovali derbiju”, rekao je izvor blizak Slobodi.

Ja nešto ne viđe da je ijedan navijač Želje pohvalio ovaj potez Slobode, a i mi smo svi rekli odmah da Manijaci trebaju doći bez obzira na sve...
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 21 sep 2017, 17:46

wobly92 je napisao/la:“Sloboda i Željo stari su sportski rivali i zbog korektnih odnosa uložili smo sve napore kako bi Manijaci prisustvovali derbiju”, rekao je izvor blizak Slobodi.

Ja nešto ne viđe da je ijedan navijač Želje pohvalio ovaj potez Slobode, a i mi smo svi rekli odmah da Manijaci trebaju doći bez obzira na sve...
Probaj im to isto napisati na albanskom, sumnjam da ce neko od njih razumjeti bosanski jezik. :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Ras » 21 sep 2017, 17:50

Svaka čast Upravi Slobode, i ovo je smiješno da će biti 100 Manijaka, biće mnogo više :bih:
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SemirSema » 21 sep 2017, 18:08

MortemHz je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:“Sloboda i Željo stari su sportski rivali i zbog korektnih odnosa uložili smo sve napore kako bi Manijaci prisustvovali derbiju”, rekao je izvor blizak Slobodi.

Ja nešto ne viđe da je ijedan navijač Želje pohvalio ovaj potez Slobode, a i mi smo svi rekli odmah da Manijaci trebaju doći bez obzira na sve...
Probaj im to isto napisati na albanskom, sumnjam da ce neko od njih razumjeti bosanski jezik. :kafa:
Zašto praviš prepucavanja od svake teme?

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la braco » 21 sep 2017, 18:35

KLUBOVI NE PODRŽAVAJU dalje smanjenje lige i traže bolju prisutnost na TV-u

Danas je u hotelu na Vlašiću održan sastanak Fudbalskog saveza BiH i predstavnika klubova Premijer lige BiH.


Glavni zaključak mogao bi se svesti da klubovi podržavaju unapređenje uslova utakmica i takmičenja, ali ne podržavaju dalje smanjenje lige, kao ni to da Premijer ligu BiH putem tv. ekrana može pratiti mali broj ljudi u Bosni i Hercegovini.

Nakon iscrpne i konstruktivne diskusije, zvanično je da:

- Postoje različiti stavovi klubova po pitanju smanjenju broja klubova u Premijer ligi Bosne i Hercegovine u narednom periodu;
- Klubovi podržavaju aktivnosti u realizaciji projekata NS/FS BiH u pravcu poboljšanja infrastrukture na stadionima, posebno na projektu unapređenja rasvjete na stadionima na kojim se igraju utakmice Premijer lige Bosne i Hercegovine;
- Klubovi daju punu podršku NS/FS BiH u pravcu rješavanja statusnih pitanja klubova i nogometaša/fudbalera;
- Savez ima punu saglasnost klubova u smislu zaštite i provođenja intergriteta takmičenja;
- Treba intenzivirati aktivnosti na medijskoj prezentaciji Premijer lige BiH u smislu propagiranja značaja takmičenja, uz posebno pojačan angažman u dostupnosti praćenja lige putem malih ekrana.

Još uvijek je nepoznanica zašto je sastanak održan na Vlašiću pored tri zgrade koje Fudbalski savez Bosne i Hercegovine ima u svom vlasništvu u Sarajevu i Zenici.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 19:17

Vjerovatno oni koji su slabiji ne žele smanjenje lige, a oni koji su nešto jači i kvalitetniji nemaju problem sa tim.

A fakt je da bi samnjenje na 10 klubova bio neki optimum za našu ligu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 21 sep 2017, 19:19

Ja sam za ligu 10 od pocetka.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 19:22

Svako ko želi dobro našem fudbalu je za Ligu 10, ili ako postoje neki kontra argumenti volio bih da ih čujem.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Chinaglia » 21 sep 2017, 19:27

Raonffa je napisao/la:Svako ko želi dobro našem fudbalu je za Ligu 10, ili ako postoje neki kontra argumenti volio bih da ih čujem.
naravno da je bolje, ali to znaci da bi neki klubovi imali manju sansu da igraju tu ligu, zbog toga ce se i protivit skracenju lige, ali jbg, N/FSBiH treba to posmatrat kroz prizmu boljitka i napretka bosanskohercegovackog fudbala

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 19:32

Chinaglia je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Svako ko želi dobro našem fudbalu je za Ligu 10, ili ako postoje neki kontra argumenti volio bih da ih čujem.
naravno da je bolje, ali to znaci da bi neki klubovi imali manju sansu da igraju tu ligu, zbog toga ce se i protivit skracenju lige, ali jbg, N/FSBiH treba to posmatrat kroz prizmu boljitka i napretka bosanskohercegovackog fudbala
Razumijem ja to, logično je da će npr Vitez ili Gošk biti protiv toga pošto su im veće šanse da ispadnu iz lige.

Sa druge strane gledišta, opet je to pozitivna stvar jer bi to moglo natjerati klubove da rade još bolje i kvalitetnije kako bi bili u 'društvu najboljih', ujediniti i Prvu ligu FBIH i RS u jednu zajedničku, sve bi to kroz određeni period donijelo napredak svima, ne može sve instant jbg.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: holyman, LamineDiarra, SedrenikHz i 66 gostiju.