Premijer liga BiH - općenito

elamalakia
Kontakt:

PostPostao/la elamalakia » 18 okt 2017, 21:42

:lol: :lol:
Heroji su iz ulice, a ne iz nerealnog filma, heroj je Keli, heroj je Đilda!
Heroj je iznad populizma i besmisla, heroj je heroj i kad kamera ne snima!

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 19 okt 2017, 00:05

bhsport WroteColonSamo ulagati u djecu, Zeljo je pokazao zašto.

Edin Džeko najveći produkt škole Fudblaskog kluba Željezničara. :kafa:

fks74
Kontakt:

PostPostao/la fks74 » 19 okt 2017, 07:28

BelminM23 WroteColon

Jeste, samo dok je bio kod vas bio je panj, kloc , covjek sa dvije lijeve noge, strumfovi ga tako zvali, sve dok nije otisao u Cesku za 50 000 km i tada je postao igrac ( pravi naravno )

grbavicka
Kontakt:

PostPostao/la grbavicka » 19 okt 2017, 08:08

fks74 WroteColon
BelminM23 WroteColon

Jeste, samo dok je bio kod vas bio je panj, kloc , covjek sa dvije lijeve noge, strumfovi ga tako zvali, sve dok nije otisao u Cesku za 50 000 km i tada je postao igrac ( pravi naravno )

pa jeste bio kloc kod nas (zabiti 4 gola u 51 utakmici nije bas pohvalno za napadaca), ali kakav god da je bio kod nas, nasa ga je skola na kraju napravila... a ceska dovrsila, garant je karo tamo neke cehinje po teplicama :D

nego ima li ta famozna vasa... khm akademija osim cimirota (koji je ispod dzeke u svakom pogledu) nekoga ravnog edinu?
15.5. datum ponosa i slave!

ackeey
Kontakt:

PostPostao/la ackeey » 19 okt 2017, 13:09

Bezveze se sada prepirete oko toga cija je skola, akademija, op ili kako god ga zvali bolji i ko je koga izbacio u prvi tim.
Cinjenica je da je Balkan rasadnik talenata i da se uz ozbiljan rad u akademijama, te uz minimalna ulaganja u iste, uz samo pristojne infrastrukturne uslove moze "prozvesti" igrac.
Zasto nam nestaju talenti, skoro preko noci iz kadeta, juniora?
Zbog stanja u drustvu, puberteta i nemogucnosti klubova da im pomogne.
Akademija FKS tek pocinje davati rezultate, a bit ce to jos i bolje, siguran sam, na moju zalost.
Pogledajte primjer Belgije prije 7-8 godina i sada, jednostavno u savezu, na nivou drzave, donijeli odluku o sufinanciranju akademija, ili primjer Dinama, itd.
Zato sad od 20-tak najboljih na svijetu U-23 je bar 6-7 Belgijanaca.
Nije slucajno da ovi Turci sto pregovaraju o kupovini Celika prvo planiraju akademiju, pa onda sve dalje...
Jedini ispravan put je to, i samo tako cemo za par godina imati domace igrace, iz nase lige, u reprezentaciji, a siguran sam i u ligama petice.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

fks74
Kontakt:

PostPostao/la fks74 » 19 okt 2017, 13:57

Trenutno nasi akademci dominiraju u svim selekcijama, tako ce biti i narednih godina. :beba: :beba:

kyrieirving
Kontakt:

PostPostao/la kyrieirving » 19 okt 2017, 14:19

fks74 WroteColonTrenutno nasi akademci dominiraju u svim selekcijama, tako ce biti i narednih godina. :beba: :beba:

Svake godine je tako na pocetku.Na kraju ne bude tako jbg hahhaha
Zeljeznicar iznad svega !

KING JAMES G.O.A.T

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 19 okt 2017, 18:20

kyrieirving WroteColon
fks74 WroteColonTrenutno nasi akademci dominiraju u svim selekcijama, tako ce biti i narednih godina. :beba: :beba:

Najgore je što si u pravu, evo već dvije sezone gotove titule prodaju(gube), da bi zadovoljili menađerske gluposti. Ne može niko budali utjerati iz dupeta u glavu. :hmmmmm:

fks74
Kontakt:

PostPostao/la fks74 » 19 okt 2017, 18:37

Esport WroteColon
kyrieirving WroteColon

Najgore je što si u pravu, evo već dvije sezone gotove titule prodaju(gube), da bi zadovoljili menađerske gluposti. Ne može niko budali utjerati iz dupeta u glavu. :hmmmmm:

**** kada po 5-6 igraca iz svake selekcije igra za reprezentaciju. Na kljucnim utakmicama igraju rezerve. Bitno je da su izabrani neki medju najvece talente u Evropi.

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 20 okt 2017, 11:16

dobra kvota na borac sutra u zenici..dvojka 3,05...čelik favorit,kec 2,45.....ja mislim da je ipak borac blagi favorit sutra i da se za ovih 3,05 def isplati rizikovat....u kladionicama mozzart je tako,a na wwin još nema ponude...zasad od bh lige ima samo ponuda za zrinjski- sarajevo..gdje zrinjski takođe po meni nije favorit uopšte,a kamoli da bi kec bio samo 1,59..svašta,bookiji pijani sastavljali ponudu :D
Neka me gaze,neka me tuku,ja volim Borac i Banjaluku!!

4040deuce
Kontakt:

PostPostao/la 4040deuce » 20 okt 2017, 12:11

Schlager WroteColondobra kvota na borac sutra u zenici..dvojka 3,05...čelik favorit,kec 2,45.....ja mislim da je ipak borac blagi favorit sutra i da se za ovih 3,05 def isplati rizikovat....u kladionicama mozzart je tako,a na wwin još nema ponude...zasad od bh lige ima samo ponuda za zrinjski- sarajevo..gdje zrinjski takođe po meni nije favorit uopšte,a kamoli da bi kec bio samo 1,59..svašta,bookiji pijani sastavljali ponudu :D

E yebiga,cuj nije favorit..

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 20 okt 2017, 12:15

sarajevo još nema poraza u gostima,zato mi je baš mizerna ova kvota...al dobro,dosta puta su ove sezone kvote bile nenormalne,pa opet dođe onako kako bookiji očekuju....recimo,potpuno mi je bilo nenormalno da bude gošk postavljen kao favorit protiv širokog...i to osjetan favorit! :D
naravno,sa ljubavlju sam plasirao dvojku...i popušio :lol: :lol:
al malo pomalo,nedosuđeni penali za široki...crveni karton...i utakmica je pokazala da je ipak gošk bio favorit :cool:

izgleda ipak znaju bookiji nešto što mi ne znamo :D

4040deuce
Kontakt:

PostPostao/la 4040deuce » 20 okt 2017, 12:18

Schlager WroteColonsarajevo još nema poraza u gostima,zato mi je baš mizerna ova kvota...al dobro,dosta puta su ove sezone kvote bile nenormalne,pa opet dođe onako kako bookiji očekuju....recimo,potpuno mi je bilo nenormalno da bude gošk postavljen kao favorit protiv širokog...i to osjetan favorit! :D
al malo pomalo,nedosuđeni penali za široki...crveni karton...i utakmica je pokazala da je ipak gošk bio favorit :cool:

Ma naravno da bolje znaju :D

Convicts1988
Kontakt:

PostPostao/la Convicts1988 » 20 okt 2017, 12:29

Schlager WroteColondobra kvota na borac sutra u zenici..dvojka 3,05...čelik favorit,kec 2,45.....ja mislim da je ipak borac blagi favorit sutra i da se za ovih 3,05 def isplati rizikovat....u kladionicama mozzart je tako,a na wwin još nema ponude...zasad od bh lige ima samo ponuda za zrinjski- sarajevo..gdje zrinjski takođe po meni nije favorit uopšte,a kamoli da bi kec bio samo 1,59..svašta,bookiji pijani sastavljali ponudu :D

Realna kvota na Borca bi trebala biti oko 1.70-1.80, ništa veća . Ovo je sumnjivo skroz . Ne bi me čudilo da sutra ne budu ni na ponudi .
Hajde Čelik bori se, naša pjesma ori se, idemo do pobjede,
iz pepela digni se, robija je uz tebe, Čelik volim te ..

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 20 okt 2017, 13:06

4040deuce WroteColon
Schlager WroteColonsarajevo još nema poraza u gostima,zato mi je baš mizerna ova kvota...al dobro,dosta puta su ove sezone kvote bile nenormalne,pa opet dođe onako kako bookiji očekuju....recimo,potpuno mi je bilo nenormalno da bude gošk postavljen kao favorit protiv širokog...i to osjetan favorit! :D

Ma naravno da bolje znaju :D
prate nasu ligu sa vecim "razumjevanjem" od nas :cool:

Tristan
Kontakt:

PostPostao/la Tristan » 20 okt 2017, 13:47

A i Borac napravi jednu sansu po utakmici, ne bi me cudilo da se zavrsi 0:0. Ko se jos normalan kladi na ex yu lige. :)

smoto
Kontakt:

PostPostao/la smoto » 20 okt 2017, 13:58

Zrinjski nema poraza kuci, tek jedan X prošlo kolo ....
. . . VOLIO TE JEDAN ULTRAS !!! ★★★★★

HordasOdMalena
Kontakt:

PostPostao/la HordasOdMalena » 20 okt 2017, 14:03

smoto WroteColon

Zrinjski nema poraza kuci, tek jedan X prošlo kolo ....

Sad vam je vrijeme za poraz. :bih:

Hellas
Kontakt:

PostPostao/la Hellas » 20 okt 2017, 15:07

grbavicka WroteColon
nego ima li ta famozna vasa... khm akademija osim cimirota (koji je ispod dzeke u svakom pogledu) nekoga ravnog edinu?

Zar nije Cimirot poniko u Leotaru i igro 3-4 godine Premijer ligu tamo?

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 20 okt 2017, 15:56

Hellas WroteColon
grbavicka WroteColon

Zar nije Cimirot poniko u Leotaru i igro 3-4 godine Premijer ligu tamo?

Džeko je ponikao u Želji ali je postao igrac par godina poslije kada je naucio da igra lopte u drugoj drzavi. Cimirota je Semjon Milošević doveo u Sarajevo kao mladog talenta, igrao je tamo jedno vrijeme a kod nas je postao mnogo bolji igrac i napredovao je pa se prodao u PAOK a i tamo je napredovao pa cemo vidjeti gdje ce zavrsiti.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.