Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
kyrieirving
Postovi: 538
Pridružen/a: 21 jul 2017, 16:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kyrieirving » 19 okt 2017, 14:19

fks74 je napisao/la:Trenutno nasi akademci dominiraju u svim selekcijama, tako ce biti i narednih godina. :beba: :beba:
Svake godine je tako na pocetku.Na kraju ne bude tako jbg hahhaha
Zeljeznicar iznad svega !

KING JAMES G.O.A.T

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Esport » 19 okt 2017, 18:20

kyrieirving je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Trenutno nasi akademci dominiraju u svim selekcijama, tako ce biti i narednih godina. :beba: :beba:
Svake godine je tako na pocetku.Na kraju ne bude tako jbg hahhaha
Najgore je što si u pravu, evo već dvije sezone gotove titule prodaju(gube), da bi zadovoljili menađerske gluposti. Ne može niko budali utjerati iz dupeta u glavu. :hmmmmm:

fks74
Postovi: 9211
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 19 okt 2017, 18:37

Esport je napisao/la:
kyrieirving je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Trenutno nasi akademci dominiraju u svim selekcijama, tako ce biti i narednih godina. :beba: :beba:
Svake godine je tako na pocetku.Na kraju ne bude tako jbg hahhaha
Najgore je što si u pravu, evo već dvije sezone gotove titule prodaju(gube), da bi zadovoljili menađerske gluposti. Ne može niko budali utjerati iz dupeta u glavu. :hmmmmm:
**** kada po 5-6 igraca iz svake selekcije igra za reprezentaciju. Na kljucnim utakmicama igraju rezerve. Bitno je da su izabrani neki medju najvece talente u Evropi.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Schlager » 20 okt 2017, 11:16

dobra kvota na borac sutra u zenici..dvojka 3,05...čelik favorit,kec 2,45.....ja mislim da je ipak borac blagi favorit sutra i da se za ovih 3,05 def isplati rizikovat....u kladionicama mozzart je tako,a na wwin još nema ponude...zasad od bh lige ima samo ponuda za zrinjski- sarajevo..gdje zrinjski takođe po meni nije favorit uopšte,a kamoli da bi kec bio samo 1,59..svašta,bookiji pijani sastavljali ponudu :D

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 4040deuce » 20 okt 2017, 12:11

Schlager je napisao/la:dobra kvota na borac sutra u zenici..dvojka 3,05...čelik favorit,kec 2,45.....ja mislim da je ipak borac blagi favorit sutra i da se za ovih 3,05 def isplati rizikovat....u kladionicama mozzart je tako,a na wwin još nema ponude...zasad od bh lige ima samo ponuda za zrinjski- sarajevo..gdje zrinjski takođe po meni nije favorit uopšte,a kamoli da bi kec bio samo 1,59..svašta,bookiji pijani sastavljali ponudu :D
E yebiga,cuj nije favorit..

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Schlager » 20 okt 2017, 12:15

sarajevo još nema poraza u gostima,zato mi je baš mizerna ova kvota...al dobro,dosta puta su ove sezone kvote bile nenormalne,pa opet dođe onako kako bookiji očekuju....recimo,potpuno mi je bilo nenormalno da bude gošk postavljen kao favorit protiv širokog...i to osjetan favorit! :D
naravno,sa ljubavlju sam plasirao dvojku...i popušio :lol: :lol:
al malo pomalo,nedosuđeni penali za široki...crveni karton...i utakmica je pokazala da je ipak gošk bio favorit :cool:

izgleda ipak znaju bookiji nešto što mi ne znamo :D

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 4040deuce » 20 okt 2017, 12:18

Schlager je napisao/la:sarajevo još nema poraza u gostima,zato mi je baš mizerna ova kvota...al dobro,dosta puta su ove sezone kvote bile nenormalne,pa opet dođe onako kako bookiji očekuju....recimo,potpuno mi je bilo nenormalno da bude gošk postavljen kao favorit protiv širokog...i to osjetan favorit! :D
naravno,sa ljubavlju sam plasirao dvojku...i popušio :lol: :lol:
al malo pomalo,nedosuđeni penali za široki...crveni karton...i utakmica je pokazala da je ipak gošk bio favorit :cool:

izgleda ipak znaju bookiji nešto što mi ne znamo :D
Ma naravno da bolje znaju :D

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Convicts1988 » 20 okt 2017, 12:29

Schlager je napisao/la:dobra kvota na borac sutra u zenici..dvojka 3,05...čelik favorit,kec 2,45.....ja mislim da je ipak borac blagi favorit sutra i da se za ovih 3,05 def isplati rizikovat....u kladionicama mozzart je tako,a na wwin još nema ponude...zasad od bh lige ima samo ponuda za zrinjski- sarajevo..gdje zrinjski takođe po meni nije favorit uopšte,a kamoli da bi kec bio samo 1,59..svašta,bookiji pijani sastavljali ponudu :D
Realna kvota na Borca bi trebala biti oko 1.70-1.80, ništa veća . Ovo je sumnjivo skroz . Ne bi me čudilo da sutra ne budu ni na ponudi .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Schlager » 20 okt 2017, 13:06

4040deuce je napisao/la:
Schlager je napisao/la:sarajevo još nema poraza u gostima,zato mi je baš mizerna ova kvota...al dobro,dosta puta su ove sezone kvote bile nenormalne,pa opet dođe onako kako bookiji očekuju....recimo,potpuno mi je bilo nenormalno da bude gošk postavljen kao favorit protiv širokog...i to osjetan favorit! :D
naravno,sa ljubavlju sam plasirao dvojku...i popušio :lol: :lol:
al malo pomalo,nedosuđeni penali za široki...crveni karton...i utakmica je pokazala da je ipak gošk bio favorit :cool:

izgleda ipak znaju bookiji nešto što mi ne znamo :D
Ma naravno da bolje znaju :D
prate nasu ligu sa vecim "razumjevanjem" od nas :cool:

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Tristan » 20 okt 2017, 13:47

A i Borac napravi jednu sansu po utakmici, ne bi me cudilo da se zavrsi 0:0. Ko se jos normalan kladi na ex yu lige. :)
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

smoto
Postovi: 81
Pridružen/a: 31 okt 2011, 18:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la smoto » 20 okt 2017, 13:58

Schlager je napisao/la:sarajevo još nema poraza u gostima,zato mi je baš mizerna ova kvota...al dobro,dosta puta su ove sezone kvote bile nenormalne,pa opet dođe onako kako bookiji očekuju....recimo,potpuno mi je bilo nenormalno da bude gošk postavljen kao favorit protiv širokog...i to osjetan favorit! :D
naravno,sa ljubavlju sam plasirao dvojku...i popušio :lol: :lol:
al malo pomalo,nedosuđeni penali za široki...crveni karton...i utakmica je pokazala da je ipak gošk bio favorit :cool:

izgleda ipak znaju bookiji nešto što mi ne znamo :D
Zrinjski nema poraza kuci, tek jedan X prošlo kolo ....
. . . VOLIO TE JEDAN ULTRAS !!! ★★★★★

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3090
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HordasOdMalena » 20 okt 2017, 14:03

smoto je napisao/la:
Schlager je napisao/la:sarajevo još nema poraza u gostima,zato mi je baš mizerna ova kvota...al dobro,dosta puta su ove sezone kvote bile nenormalne,pa opet dođe onako kako bookiji očekuju....recimo,potpuno mi je bilo nenormalno da bude gošk postavljen kao favorit protiv širokog...i to osjetan favorit! :D
naravno,sa ljubavlju sam plasirao dvojku...i popušio :lol: :lol:
al malo pomalo,nedosuđeni penali za široki...crveni karton...i utakmica je pokazala da je ipak gošk bio favorit :cool:

izgleda ipak znaju bookiji nešto što mi ne znamo :D
Zrinjski nema poraza kuci, tek jedan X prošlo kolo ....
Sad vam je vrijeme za poraz. :bih:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
Hellas
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 avg 2009, 17:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hellas » 20 okt 2017, 15:07

grbavicka je napisao/la:
nego ima li ta famozna vasa... khm akademija osim cimirota (koji je ispod dzeke u svakom pogledu) nekoga ravnog edinu?

Zar nije Cimirot poniko u Leotaru i igro 3-4 godine Premijer ligu tamo?

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 20 okt 2017, 15:56

Hellas je napisao/la:
grbavicka je napisao/la:
nego ima li ta famozna vasa... khm akademija osim cimirota (koji je ispod dzeke u svakom pogledu) nekoga ravnog edinu?

Zar nije Cimirot poniko u Leotaru i igro 3-4 godine Premijer ligu tamo?
Džeko je ponikao u Želji ali je postao igrac par godina poslije kada je naucio da igra lopte u drugoj drzavi. Cimirota je Semjon Milošević doveo u Sarajevo kao mladog talenta, igrao je tamo jedno vrijeme a kod nas je postao mnogo bolji igrac i napredovao je pa se prodao u PAOK a i tamo je napredovao pa cemo vidjeti gdje ce zavrsiti.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rokoko87 » 20 okt 2017, 16:26

MortemHz je napisao/la:
Hellas je napisao/la:
grbavicka je napisao/la:
nego ima li ta famozna vasa... khm akademija osim cimirota (koji je ispod dzeke u svakom pogledu) nekoga ravnog edinu?

Zar nije Cimirot poniko u Leotaru i igro 3-4 godine Premijer ligu tamo?
Džeko je ponikao u Želji ali je postao igrac par godina poslije kada je naucio da igra lopte u drugoj drzavi. Cimirota je Semjon Milošević doveo u Sarajevo kao mladog talenta, igrao je tamo jedno vrijeme a kod nas je postao mnogo bolji igrac i napredovao je pa se prodao u PAOK a i tamo je napredovao pa cemo vidjeti gdje ce zavrsiti.
:lolno:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenzo » 20 okt 2017, 16:40

Sta ce tek reci za mađara. :lol:
- Zeljeznicar -

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 20 okt 2017, 18:23

Tamara Bilbija objasnila!!
Tamara ženi me[emoji16]

Sent from my Picasso using Tapatalk
EKONNP

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hskzmostar » 20 okt 2017, 20:01

Jeste opalo pisanje na forumu sto se tice premijer lige i na temama klubova,nema 10 forumasa da pisu.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 20 okt 2017, 20:27

No Sariel no party
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Signore » 20 okt 2017, 21:13

hskzmostar je napisao/la:Jeste opalo pisanje na forumu sto se tice premijer lige i na temama klubova,nema 10 forumasa da pisu.
Tko ce pisat kad se debili stalno svadjaju i vrijedjaju, bolje da nitko i ne pise. Samo se ceka prilika za provokaciju, kao da nitko nema pametnijeg posla u zivotu od tih nacionalnih sranja. I ja vec neko vrijeme ne znam sta radim na forumu. Nit se ima sta procitat, nit se ima s nekim nesto prokomentirat.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Cernica22, GG3, Lobudaraczapamcenje, supervizor, TrueStrength i 69 gostiju.