Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 15 nov 2017, 17:19

E moj Saša, nakon takve karijere i takva ljudska veličina da ode u onu septičku jamu :puke:
Nadam se da ćeš biti neuspješan u svom novom poslu.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la solinas » 15 nov 2017, 18:18

Sta ima veze :?:
Covjek ima znanje, ime, kontakte u inostranstvu. ...
Primjera radi svaki igrac te njihove druge lige Skotske, dakle rang ispod Rangersa, bio bi ogromno pojacanje za 99 posto nasih premjerligasa .A nisu preskupi za nase uvjete. ...
Sto si nerealan. ..
Koga mi imamo. ..Denisa Karica "cickovo ulje "......
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 15 nov 2017, 18:28

solinas je napisao/la:Sta ima veze :?:
Covjek ima znanje, ime, kontakte u inostranstvu. ...
Primjera radi svaki igrac te njihove druge lige Skotske, dakle rang ispod Rangersa, bio bi ogromno pojacanje za 99 posto nasih premjerligasa .A nisu preskupi za nase uvjete. ...
Sto si nerealan. ..
Koga mi imamo. ..Denisa Karica "cickovo ulje "......
Pa takav covjek da ode u onu kriminalnu organizaciju :(
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Monci » 15 nov 2017, 18:32

Svakoj budali od nas, koji prati žabokrečinu i blato zvano Premijer Liga Bosne i Hercegovine, treba da bude drago kada jedna ovakva veličina donese odluku da pokuša raditi i eventualno unaprijediti ovu ligu. U Radniku imamo Krstajića, sada i Saša u Želji. Nadam se da šalju poruku, i da će se još neki od bivših nogometnih veličina uključiti u PL. Sigurno je da bi joj podigli rejting, i da bi se malo ozbiljnije počelo gledati na ligu. Podcjenjujemo se previše, da klubovi imaju budgete kao u Cro ili Srb, ili Slo, da imamo stadione i uslove, ovo bi najjača liga bila u regiji. Sada je najujednačenija to je sigurno, i ovakve stvari je bar po mom mišljenju mogu unaprijediti.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rule_hz » 15 nov 2017, 18:39

Cime ce je unaprijedit vidis na sta smo spali 2017ta nema stqdiona u bih nema travnjaka savez zivi od kazni od klubova tj navijaca da nema tih kazni pusili bi **** bez para kosovo napreduje albanija je trenutno svemirski brod za nas kao i makedonija o kakvom ti rejtingu pises ba? Kakav sasa kakav krstajiv sta su doprinjeli sta ce doprinijet gledajuci kroz prste kojekakvim klubovima bez uslova a da igraju pl ne kontam i sutra kad bude smjena generacija sto se fudbala tice bit cemo 4 ili 5ta jakonska skupina.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 15 nov 2017, 18:45

Došo Saša ode voda. Što bi Lemmy reko, you win some u lose some
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Monci » 15 nov 2017, 18:52

Ne mogu se stvari preko noći mjenjati. Krstajić je u Radnik donio sistem, sistem da klub troši onoliko koliko ima. Da su igrači plaćeni, da nema dugovanja, blokada. I na kraju donio je da jedan uslovno "mali" klub osvoji i kup Bosne i Hercegovine. Možda si me pogrešno razumio, oni neće donijeti pare, ali neka se pojavi i u ostalim klubovima više bivših vrhunskih igrača, mnoge stvari će se pokrenuti sa mrtve tačke. Ti kada pogledaš danas, neki od klubova koji su i u bivšoj Yugi igrali prvu ili drugu ligu( koja je za našu bila svemirski brod) sada jedva opstaju. Čelik, Sloboda, Borac, Velež, Jedinstvo Bihać, Jedinstvo Brčko, Iskra Bugojno...Vi se na sreću izvadiste, mi još dugove vraćamo. Trenutno najstabilniji Radnik, Krupa, Mladost DK...pa i Hercegovci djelimično...
Stvari nisu crno bijele, i u narednih godinu dvije u ovoj ligi se nešto mora desiti, ili će završiti kao totalno amaterska liga, tipa Luksemburga i sličnih liga...

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rule_hz » 15 nov 2017, 18:56

Sve dok budu u savezu sjedili ljudi tipa negica pilava bore kurca palca koji nikad nisu lopte dutnuli kojima uspjeh bio klubski ili repezatativni nije na prov mjestu vec kao do sad sto savez smatraju kao bh telekom foc na posao uzet platu i to je sve mi hajra necemo imat a kad dodju ljudi tipa misimovic bolic baljic salihamidzic kodro onda mozemo se cemu nadat a ne ovako daj pare j3bo stadione klubove repku nek je meni dobro bosnji vise nije nista sveto zato nam je i ovako u cijelom sportu
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Ras » 15 nov 2017, 18:56

Rule_hz je napisao/la:Cime ce je unaprijedit vidis na sta smo spali 2017ta nema stqdiona u bih nema travnjaka savez zivi od kazni od klubova tj navijaca da nema tih kazni pusili bi **** bez para kosovo napreduje albanija je trenutno svemirski brod za nas kao i makedonija o kakvom ti rejtingu pises ba? Kakav sasa kakav krstajiv sta su doprinjeli sta ce doprinijet gledajuci kroz prste kojekakvim klubovima bez uslova a da igraju pl ne kontam i sutra kad bude smjena generacija sto se fudbala tice bit cemo 4 ili 5ta jakonska skupina.
Potpis!
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la uNbx » 15 nov 2017, 18:57

Rule_hz je napisao/la:Cime ce je unaprijedit vidis na sta smo spali 2017ta nema stqdiona u bih nema travnjaka savez zivi od kazni od klubova tj navijaca da nema tih kazni pusili bi **** bez para kosovo napreduje albanija je trenutno svemirski brod za nas kao i makedonija o kakvom ti rejtingu pises ba? Kakav sasa kakav krstajiv sta su doprinjeli sta ce doprinijet gledajuci kroz prste kojekakvim klubovima bez uslova a da igraju pl ne kontam i sutra kad bude smjena generacija sto se fudbala tice bit cemo 4 ili 5ta jakonska skupina.
:bow: :bow: :bow:
Glas razuma vazda bio indeksa mi. :bih:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Monci » 15 nov 2017, 19:00

Rule_hz je napisao/la:Sve dok budu u savezu sjedili ljudi tipa negica pilava bore kurca palca koji nikad nisu lopte dutnuli kojima uspjeh bio klubski ili repezatativni nije na prov mjestu vec kao do sad sto savez smatraju kao bh telekom foc na posao uzet platu i to je sve mi hajra necemo imat a kad dodju ljudi tipa misimovic bolic baljic salihamidzic kodro onda mozemo se cemu nadat a ne ovako daj pare j3bo stadione klubove repku nek je meni dobro bosnji vise nije nista sveto zato nam je i ovako u cijelom sportu
Pa moraju se i tu stvari mjenjati. Evo Miske je tu, ali teško je ne daju oni svojih guzica lako, biće borbe. Samo ako ti ex reprezentativci pokažu zajedništvo kakvo su imali na terenu, skloniće ih. Znam da nije lako, da mora preko entitetskih saveza, ali jbg mora se boriti, nema nigdje ništa na guzove, pa ni tu u N/FS Bosne i Hercegovine.

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Ras » 15 nov 2017, 19:08

MortemHz je napisao/la:
Tristan je napisao/la:Dolazi nam goloruka masa. :mrgreen: Jos da nauce kako se Banja Luka pise u akuzativu. :lol:
Jos su oni nesto kao prigovarali Fukarama sto su napisali Sugavica away. Vidi ovo sad. :D
Nemoj se nadati, nisu ti oni bas najbolji sto se tice bosanskog jezika.
:rol: :rol:

Pa ti si onda još gori
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rule_hz » 15 nov 2017, 19:11

Ko ce se brate birit od nakradnih sistema 3 vlasti, drzavni budjet 2 mìlijarde maraka a 1 milijarda ode na plate drzavnih plata gdje se izmisljsju radna mjesta 3 predjednika 3 plate 3 pomocnika 3 vozaca idt da ne dumim narod ko narod ja ti i cijeli ovaj ljedski slham sto hoda ovom drzavom pa i oni vani sto su otisli. Moj jarane tako je i u savezu ljudima nije sveto nista niko ne voli svoju repezentaciju i klub vise od mene i tebe, a najmanje je oni vole gdje su onolike pare od svjetskog prvenstva sto sno u brazilu bili jel se sta uradilo? Pogurao neki klub uredilo takmicenje sudjenje tb prenosi idt nista jaranko moj goli smo **** realno kad cemo mi vidjet grupne faze mislim klubske nikad u zivotu zasto?? Kakva borba ko ce se boriti za repku bhf?? Znas da hoce al u kurcu novinari?? Rade za 20 km po clanku nebili sta pametno napisali nismo ni u baraz otisli jel ko sta napisao na tu temu niko slova gdje su navijaci?? Nema hajra vjeruj mi niti ce ga biti moj klub vratio dugovanja a igra u rangu kao celik koji je 6 7 mil u dugu ne kontam sta je savez dao mom klubu koji je vratio dugovanja prema drzavi a bolji smo bili kad smo u dugovima bili.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la solinas » 15 nov 2017, 21:47

Rule_hz je napisao/la:Ko ce se brate birit od nakradnih sistema 3 vlasti, drzavni budjet 2 mìlijarde maraka a 1 milijarda ode na plate drzavnih plata gdje se izmisljsju radna mjesta 3 predjednika 3 plate 3 pomocnika 3 vozaca idt da ne dumim narod ko narod ja ti i cijeli ovaj ljedski slham sto hoda ovom drzavom pa i oni vani sto su otisli. Moj jarane tako je i u savezu ljudima nije sveto nista niko ne voli svoju repezentaciju i klub vise od mene i tebe, a najmanje je oni vole gdje su onolike pare od svjetskog prvenstva sto sno u brazilu bili jel se sta uradilo? Pogurao neki klub uredilo takmicenje sudjenje tb prenosi idt nista jaranko moj goli smo **** realno kad cemo mi vidjet grupne faze mislim klubske nikad u zivotu zasto?? Kakva borba ko ce se boriti za repku bhf?? Znas da hoce al u kurcu novinari?? Rade za 20 km po clanku nebili sta pametno napisali nismo ni u baraz otisli jel ko sta napisao na tu temu niko slova gdje su navijaci?? Nema hajra vjeruj mi niti ce ga biti moj klub vratio dugovanja a igra u rangu kao celik koji je 6 7 mil u dugu ne kontam sta je savez dao mom klubu koji je vratio dugovanja prema drzavi a bolji smo bili kad smo u dugovima bili.
Pa ko ce. ..Za pocetak klubovi bi mogli. ...
Organizovat se na vrijeme I odbiti sponzorski ugovor sa bht.
Pa onda traziti od saveza (drzave boli nas ku.koga)da nagradjuje sampiona I sve ostale kao u svim normalnim zemljama.
Pa mogli bi traziti da navijaci moraju biti citavu utakmicu. ..ujedinjenje druge lige I td.
Ali to mogu samo Sarajevo, Zeljo, Borac,Sloboda, Celik, Velez, Siroki, Zrinjski I svi ostali zajedno ..za bolje sutra BiH nogometa bojkotovat ligu I PL I federalnu da vidimo sta ce da rade. ...
Najlakse reci ma nema od toga nista a nista ne poduzimat.
To mora pokrenuti u isti momenat samo onaj ko se najvise pita a to sarajevski klubovi, Zrinjski I Siroki takodjer sigurno Jesu. ..
Uz podrsku ostalih renomiranih ekipa poput Celika Veleza Slobode I Borca. ...moze se
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evolve » 15 nov 2017, 22:01

U Hrvatskoj HNS ide sa akcijom na uredjenje svih terena prvoligasa, gdje oni sudjeluju u postotku od 50% do 70%. Zamislite da se nakon Brazila, i koliko je para Savez dobio, islo u ovako nesto...
NK Široki Brijeg

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 nov 2017, 22:04

Evolve je napisao/la:U Hrvatskoj HNS ide sa akcijom na uredjenje svih terena prvoligasa, gdje oni sudjeluju u postotku od 50% do 70%. Zamislite da se nakon Brazila, i koliko je para Savez dobio, islo u ovako nesto...
HNS je za nase druga dimenzija. Drzava funkcionise na osnovu ugorzenosti naroda, tako funkcionise i savez. Nije bitno kakav ti je teren, bitno je da si ispunio kvotu. Teren i reflektori se mogu uvijek prije sezone odgoditi za narednu sezonu. Ti meni ovo, ja tebi ono i to je to. Nije bitan fudbal. Ovom ide titula, onda moze jedan ispasti iz tvog naroda jer si dobio titulu i taj princip. Ako se pravis budala pa neces po nacionalisticki onda ces dobiti Bjelicu ili tako nekog da te malo isiba.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la solinas » 15 nov 2017, 22:06

Evolve je napisao/la:U Hrvatskoj HNS ide sa akcijom na uredjenje svih terena prvoligasa, gdje oni sudjeluju u postotku od 50% do 70%. Zamislite da se nakon Brazila, i koliko je para Savez dobio, islo u ovako nesto...
Pusti ti Hrvatsku druze.
Hrvatska ima uslove za ulaganje, Hrvatska je oprostila porezne dugove, ulazu u terene, a gdje smo mi. ..I sta smo dobili. ....
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evolve » 15 nov 2017, 22:14

Znam ja sve to, u nas su klubovi prepusteni sami sebi, i jedini kontakt sa savezom je kad dobiju racun za kazne sto moraju platit....
NK Široki Brijeg

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la solinas » 15 nov 2017, 22:21

Evolve je napisao/la:Znam ja sve to, u nas su klubovi prepusteni sami sebi, i jedini kontakt sa savezom je kad dobiju racun za kazne sto moraju platit....
Znam I ja da ne bi bilo posteno prema Sirokom, Sarajevu, I jos nekim klubovima ali oprostis dug pomognes klubovima..Ali uz uslove. ..evo primjer Celika. ..
Oprostis im dugove uz upozorenje ako im dugovi predje 500 000 sele u zadnju ligu. ..cao. ..neces im dva put oprostiti. ..isti pricip Sloboda ..
Pa I Zeljo. ..ljudi ulazu u stadion jbt pomozi. ...
Pa nama svima jos dolaze racuni za vodu I struju. ..RATNI DUG. ..yebem ti sve. ...
Za 10 miliona eura mozes srediti sve terene u PL I sigurno nekoliko u federalnoj. ....pa kakva smo drzava svi mi u pm. ....U pm I sa hrvatima I srbima I bosnjacima djeca nemaju cemu da se nadaju gdje da treniraju. ...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rule_hz » 15 nov 2017, 22:34

Koji klubovi moj solinas i sam vidis kako to ide ne pije nam to vode nikako vjeruj mi vidis umjesto da se promjeni prijedskednik saveza on biva izabran jednoglasno od teladi u savezu a koji ce to klubovi da se ujedine maximum 5 6 gdje su ostali ?
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”