Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bhsport » 19 nov 2017, 20:22

Penaltiky je napisao/la:Prave skretničarske fore debil provali pa se imbecil smije, da je na prepucavanjima možda bi neko i reagovo, ovako samo udarni tandem plavog podforuma, Glup i Gluplji
Da, budalo. :urnebes:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Tristan » 19 nov 2017, 20:43

Rijetko ruzna utakmica. Zeljo los, mi ocajni. Cestitke na pobjedi!
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 19 nov 2017, 20:49

miky_hz je napisao/la:Kakva prevara je ovaj Milinkovic,on uzeo titulu sa Partizanom? :facepalm:


Primise gol i odma vadi jedinog normalnog ofanzivca Karica.Nevjerovatno.Kakav kiks su uradili sto su doveli ovog covjeka,a vjerujem da je sigurno najskuplji trener u PL bez dileme
Kad je on titulu sa Partizanom osvojio? :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 19 nov 2017, 20:55

Raonffa je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Kakva prevara je ovaj Milinkovic,on uzeo titulu sa Partizanom? :facepalm:


Primise gol i odma vadi jedinog normalnog ofanzivca Karica.Nevjerovatno.Kakav kiks su uradili sto su doveli ovog covjeka,a vjerujem da je sigurno najskuplji trener u PL bez dileme
Kad je on titulu sa Partizanom osvojio? :D
2015 cini mi se. Imao dole platu 12.500 eura.Sad ce ove Banjalucane ogulit kad mu otkaz daju.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 19 nov 2017, 21:00

miky_hz je napisao/la:
2015 cini mi se. Imao dole platu 12.500 eura.Sad ce ove Banjalucane ogulit kad mu otkaz daju.
Nije toliko ni do njega, loš igrački kadar ima Borac.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Tristan » 19 nov 2017, 21:43

Raonffa je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Kakva prevara je ovaj Milinkovic,on uzeo titulu sa Partizanom? :facepalm:


Primise gol i odma vadi jedinog normalnog ofanzivca Karica.Nevjerovatno.Kakav kiks su uradili sto su doveli ovog covjeka,a vjerujem da je sigurno najskuplji trener u PL bez dileme
Kad je on titulu sa Partizanom osvojio? :D
Jest tesko osvojiti titulu u drzavi u kojoj samo dva klubu mogu biti prvaci, a on trenira jedan od ta dva.
Tebe da stave za trenera Czv ili Pfc uzeo bi titulu za 2-3 godine najkasnije. :D
miky_hz je napisao/la:2015 cini mi se. Imao dole platu 12.500 eura.Sad ce ove Banjalucane ogulit kad mu otkaz daju.
Kod nas navodno ima 10 milja maraka, plus stan, auto, vozaca... Platu koji je imao bivsi trener Kizo dobija iz budzeta kluba, a ostatak mu placaju 3 clana uprave iz svog dzepa. Navodno.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 19 nov 2017, 22:58

Kolko se ja sjecam prosli trener je imao i vise nego ok rezultate. Cemu mijenjanje onda?
Jos mu moras i vise para isplatit...a losiji trener
Nema grama logike
EKONNP

Avatar
RedBlue
Postovi: 1169
Pridružen/a: 28 maj 2013, 11:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedBlue » 19 nov 2017, 23:02

Pa pametni ljudi u upravi, kao i svugdje. Ccc.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 23:08

Evo Bore, evo ludila. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 19 nov 2017, 23:49

Zeljo ocajan bas me zanima kako ce sad odigrati sa pitarima i nama. Po meni ovo njihovo guranje problema ppd tepih i zatvaranje ociju na ocite probleme, jednostavno im se mora obiti o glavu kad tad. Bice zanimljivo za vikend ;)
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BelminM23 » 20 nov 2017, 00:16

slika

Svaka čast za navijače Borca, odlični su sa posjetom ovu sezonu, a rezultati nisu baš najbolji. U svim ostalim gradovima u RS svima je "treći" klub lokalni, prvi su Real i slični, a drugi Zvezda ili Partizan, u BL je stvar malo drugačija, radili su na tome.

Treba znati skinuti gaće, svaka čast Borac.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Shadows » 20 nov 2017, 00:49

Gdje to u RS Real prvi klub?

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BelminM23 » 20 nov 2017, 01:06

Shadows je napisao/la:Gdje to u RS Real prvi klub?
Okej, drugi su onda. Ipak su Zvezda i Partizan mnogo europski klubovi. Poznajem momke koji odavdje idu na svaku važniju domaću utakmicu u Beograd, a i ove druge što navijaju za jednog od Beogradskih velikana, ali radije će uživati i srcem navijati za neki jači europski klub.

Kako god, svaka čast i tim što navijaju za strane klubove, ali ja ne mogu više nikakvu pripadnost da osjetim prema takvom klubu.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Shadows » 20 nov 2017, 01:10

Sam si rekao da je prvi Real i slicni..a onda se u narednom postu pobio...

Niko nikome ne brani da navija za lokalni klub...a tih je toliko da stadioni zvrje prazni u Bosni.

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 20 nov 2017, 01:31

kme kme ....bice zeljo opet SAMPION...I TO DUPLA NE ZNAMO DRUGACIJE. Poslije derbija smo prvi. Inace svi igrate atomski fudbal niko vam prilike ne napravi. Koji .....
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BelminM23 » 20 nov 2017, 01:33

Shadows je napisao/la:Sam si rekao da je prvi Real i slicni..a onda se u narednom postu pobio...

Niko nikome ne brani da navija za lokalni klub...a tih je toliko da stadioni zvrje prazni u Bosni.
Shvatio si valjda da u RS jedino Borac ima neku veću armiju navijača. Ovo ostalo, Bijeljina, Krupa, Slavija i ostali koji su orali livade imaju ljude koji vole fudbal, vole otići pogledati utakmicu, a i dosta je starijih deda, koje vuče neka nostalgija za bolja vremena. Ima li šta bolje nego vidjeti dedu kako ide prema stadionu, a nosi novine ili neki mekani podmetač. :lol:

Nemam klub u okolini od 50km da igra Premijer ligu, ali da uđe klub iz Maglaja, Tešnja ili Doboja, sigurno da bih išao na svaku bolju utakmicu u zavisnoti od svog vremena u tom trenutku. Ovo su samo pusti snovi, ne vidim u narednih deset godina neki pomak.

Borac u čaršiji sam gledao u drugoj ligi, ipak ne dolazi ti najveći klub iz RS svaki dan u grad. Kiša je konstatno padala, ali solidna posjeta.

Ovo moje što sam napisao je bez ikakvog omaložavanja, ali činjenice su da Radnik, Leotar, Modriča mogu uzeti još po pet trofeja, ali neće imati ni približno nešto slično kao Borac. Ova liga ima veći potencijal što se tiče posjete od hrvatske ili srbijanske lige iz razloga što skoro svaka regija ima klub za koji navija. Sarajevo dva kluba, okolina Zenice, Čelik, okolina Tuzle, Sloboda, Mostar dva kluba, Banja Luka, Borac, Široki Brijeg (i ostali Hrvati kada su rezultati malo bolji :lol: )... Iz ovih mjesta, teško će neko navijati za klub iz druge regije. Dok sam siguran da u Hrvatskoj imaju armiju navijača tri i pol (Osijek) kluba, Srbiju malo slabije pratim, ali slična je situacija ako ubrojimo i Novi Pazar koji se nabrije protiv Beograđana.

Želim sve najbolje bh fudbalu, ali kome treba da recimo Olimpik bude prvak?

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la uNbx » 20 nov 2017, 01:35

HajdeZeljozabiGol je napisao/la:kme kme ....bice zeljo opet SAMPION...I TO DUPLA NE ZNAMO DRUGACIJE. Poslije derbija smo prvi. Inace svi igrate atomski fudbal niko vam prilike ne napravi. Koji .....
Znači 200 tisuća iduće godine na proslavi? :tokralju:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Shadows » 20 nov 2017, 01:46

Toliko navijaca, stadioni prazni....

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 20 nov 2017, 02:10

uNbx je napisao/la:
HajdeZeljozabiGol je napisao/la:kme kme ....bice zeljo opet SAMPION...I TO DUPLA NE ZNAMO DRUGACIJE. Poslije derbija smo prvi. Inace svi igrate atomski fudbal niko vam prilike ne napravi. Koji .....
Znači 200 tisuća iduće godine na proslavi? :tokralju:
Bice i Lemdra kao specijalni gost. :bow:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BelminM23 » 20 nov 2017, 12:47

Shadows je napisao/la:Toliko navijaca, stadioni prazni....
Uspavane ljepotice. :D

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, Direktorcic, elSaik, erititerum, NisamIsmirMirvic, tutankamon1905 i 47 gostiju.