Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pantelija » 20 okt 2018, 21:08

MocMahale444 je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Mislim da strumfovi treba da sute, bar sto se sudjenja tice. Zeljescar je klub koji je suspendovao mnogo sudaca.
Kostalo nas titule.


Na sjednici je odlučeno da se glavni sudac utakmice 9. kola Radnik - Zrinjski, Antoni Bandić iz Gruda, zbog propusta u suđenju skida s liste sudaca Premijer lige za tekuću sezonu, kao i za sezonu 2017./2018., priopćeno je iz Nogometnog saveza BiH.
Da da, s tim da ste vi u utrci za titulu i bili upravo zbog sudija :) 5 kola zarwdom au sudije letile zbog navlacenja vama ..ali toga se ne sjecate ....i nije vama zrinjski i sudija oteo titulu (prvi gol radnika i crveni preesmjesni), vec vam ga bekic zavukao do bubrega a bod vam trebao :D
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

fks74
Postovi: 9211
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 20 okt 2018, 21:10

MocMahale444 je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Mislim da strumfovi treba da sute, bar sto se sudjenja tice. Zeljescar je klub koji je suspendovao mnogo sudaca.
Kostalo nas titule.


Na sjednici je odlučeno da se glavni sudac utakmice 9. kola Radnik - Zrinjski, Antoni Bandić iz Gruda, zbog propusta u suđenju skida s liste sudaca Premijer lige za tekuću sezonu, kao i za sezonu 2017./2018., priopćeno je iz Nogometnog saveza BiH.
Laz, vas je kostalo nesto drugo. Budi realan i reci kako jeste.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MocMahale444 » 20 okt 2018, 21:14

Pantelija je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Mislim da strumfovi treba da sute, bar sto se sudjenja tice. Zeljescar je klub koji je suspendovao mnogo sudaca.
Kostalo nas titule.


Na sjednici je odlučeno da se glavni sudac utakmice 9. kola Radnik - Zrinjski, Antoni Bandić iz Gruda, zbog propusta u suđenju skida s liste sudaca Premijer lige za tekuću sezonu, kao i za sezonu 2017./2018., priopćeno je iz Nogometnog saveza BiH.
Da da, s tim da ste vi u utrci za titulu i bili upravo zbog sudija :) 5 kola zarwdom au sudije letile zbog navlacenja vama ..ali toga se ne sjecate ....i nije vama zrinjski i sudija oteo titulu (prvi gol radnika i crveni preesmjesni), vec vam ga bekic zavukao do bubrega a bod vam trebao :D
Sta rece Savija tadasnji trener Slavije? Jesi zaboravio kako ste vi dosli do titule nakon dugo godina.
Sta je validno to je da nam je ovaj sudija A.B uzeo titulu.
Zbog toga je i bio kaznjen.
Niste realni a pogotovo fks74.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pantelija » 20 okt 2018, 21:20

Mi nismo realni? Ili je pukla zastavica, ili je sudija lstao zakljucan u svlacionici,?
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MocMahale444 » 20 okt 2018, 21:26

Pantelija je napisao/la:Mi nismo realni? Ili je pukla zastavica, ili je sudija lstao zakljucan u svlacionici,?
:kafa:

Mnogo bure izazvao je pogodak Slobode, kojim je tuzlanski tim savladao Željezničar sa 1:0. Upravo taj gol komentarisao je i Elčić, koji je konstatovao da su čak tri igrača domaćeg tima bila u ofsajdu kada je upućen centaršut u šesnaesterac, odnosno da je Ignjatović, koji je asistirao Krpiću za pogodak, bio u nedozvoljenoj poziciji. Dakle, kako tvrdi Elčić, sudija Ognjen Valjić u ovom slučaju je pogriješio što je priznao gol.

Boro Elčić je naveo i da je Sarajevu protiv Radnika, kao i Širokom protiv Viteza, dosuđen nepostojeći jedanaesterac
.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pantelija » 20 okt 2018, 21:31

A sad i da napisem nesto normalno jer mi je muka citati ovo nzkon prve greske sudije u nasu korist ito zbog sviranog ofsajda koji nije postojao. .
Ofsajda nije bilo, to je jasno i tu je velika greska nakon koje bi loboda imala ogromnu sansu da povede.
Penal je cist, iz razloga sto je sprijecila loptu na putu prema golu a tu su pravila striktna (,osim kod Bogicevica :D)
Faul u napadu je bio nad PIDROM na cija se ramena naklatio igrac slobode i nije mu dao da skoci . Ja ne znam sta je tu toliko diskutabilno?

Ostalo mo meni i nije bilo nekog navlacenja. Nisam pri.jetio kod penala je li ili nije bio ofsajd Ko jeste onda linijskog poslati u penziju , ali ponavljam ovo je prva tekma gdje je nesto svirano u korist sarajeva.
I kad smo pobjedili par tekmi bilo je ko.icnih odluka, posebno protiv goska gdje smo izgubili bodove, i razumijem tuzlake, puno pravo kmaju da se ljute, ali kad vidim kmecanje navijaca ekipe kojoj se ne svira penal kada se golman uhvati za glavu jer je svjestan da je napravio penal, kada se blokada bogicrvica ne svira kao penal i da ne duzim dalje, ond zaista ne znam kmaju li neki obraza
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 20 okt 2018, 21:34

Savija i sisoje su svojevremeno objasnili o pitarskom obrazu. Ne znam kome i zasto objasnjavate.
Srdjan Stanic pitarski ker

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rokoko87 » 20 okt 2018, 21:43

Ono faul, aj ne vjerujem :lol:
Još dolaze ovdje i govore fer igra, kakvi podlaci majko mila :mrgreen:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
GangEvil
Postovi: 934
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GangEvil » 20 okt 2018, 22:20

HElo je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Sve kontam Tuzlaci se bune, ljudi gosopodski podnijeli poraz SVOG kluba, a tamo misketovci pjene, valjda ih puca kriza identiteta...
Nabijem ja na **** i savez i tvoj lopovski klub eto i ja da vam gospodski cestitam :guz:
:tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala:

Avatar
GangEvil
Postovi: 934
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GangEvil » 20 okt 2018, 22:23

osobaodpovjerenja je napisao/la:Sarajevo standardno uz pomoc sudija.
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

:tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala:

:kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

visokohz
Postovi: 2923
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la visokohz » 20 okt 2018, 23:02

Gabela zavrsena kupili sudije :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala:

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bhsport » 20 okt 2018, 23:33

Klocu ja sam priznao penal papak. Sve dok ne bude svima isto sudjenje nema napretka.
Dok na kosevu ne bude crvenih za startove gdje protivnici u bolnici zavrse i crveni za husrefa koji psuje majke seljacke nema naprijed.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 20 okt 2018, 23:53

MocMahale444 je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Mislim da strumfovi treba da sute, bar sto se sudjenja tice. Zeljescar je klub koji je suspendovao mnogo sudaca.
Kostalo nas titule.


Na sjednici je odlučeno da se glavni sudac utakmice 9. kola Radnik - Zrinjski, Antoni Bandić iz Gruda, zbog propusta u suđenju skida s liste sudaca Premijer lige za tekuću sezonu, kao i za sezonu 2017./2018., priopćeno je iz Nogometnog saveza BiH.
:urnebes: ovo kao da neko ukrade hiljadu maraka, onda tom lopovu neko drugi mazne petobu i ovaj sad kuka kako je opljackan. :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 21 okt 2018, 00:06

GangEvil je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Sviraše im nepostojeći ofsajd kod stopostotne šanse, poništiše im čist gol i na kraju još izgubiše golom iz penala, nema ni ova Slobodanka sreće.
Kakva rapsodija kuknjave na Krmetnjaku....čist go..... :guz:
Pa kretenu jedan što se nisi javio nakon što je Kjosevski oborio Vidovića....kad si tako objektivan usta te **** neobjektivna....
Normalno da sam se javio, kao i većina navijača Želje, za razliku od tebe i tvoje sorte.

PS: Ne citiraj me u budućnosti sa komunikacijom i pisanjem u stilu prosječnog čobana.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 21 okt 2018, 00:09

Zip je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Sviraše im nepostojeći ofsajd kod stopostotne šanse, poništiše im čist gol i na kraju još izgubiše golom iz penala, nema ni ova Slobodanka sreće.
:wave:

Placi plava qurvo.
Ne leti pred rudu :wave:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 21 okt 2018, 00:25

Pantelija je napisao/la:A sad i da napisem nesto normalno jer mi je muka citati ovo nzkon prve greske sudije u nasu korist ito zbog sviranog ofsajda koji nije postojao. .
Ofsajda nije bilo, to je jasno i tu je velika greska nakon koje bi loboda imala ogromnu sansu da povede.
Penal je cist, iz razloga sto je sprijecila loptu na putu prema golu a tu su pravila striktna (,osim kod Bogicevica :D)
Faul u napadu je bio nad PIDROM na cija se ramena naklatio igrac slobode i nije mu dao da skoci . Ja ne znam sta je tu toliko diskutabilno?

Ostalo mo meni i nije bilo nekog navlacenja. Nisam pri.jetio kod penala je li ili nije bio ofsajd Ko jeste onda linijskog poslati u penziju , ali ponavljam ovo je prva tekma gdje je nesto svirano u korist sarajeva.
I kad smo pobjedili par tekmi bilo je ko.icnih odluka, posebno protiv goska gdje smo izgubili bodove, i razumijem tuzlake, puno pravo kmaju da se ljute, ali kad vidim kmecanje navijaca ekipe kojoj se ne svira penal kada se golman uhvati za glavu jer je svjestan da je napravio penal, kada se blokada bogicrvica ne svira kao penal i da ne duzim dalje, ond zaista ne znam kmaju li neki obraza
Čuj nije mu dao da skoči, a Pidro skočio više nego ovaj igrač Slobode, samo što je otišao u prazno :lol:

"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2320
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kontrasviju » 21 okt 2018, 01:10

GangEvil je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Sviraše im nepostojeći ofsajd kod stopostotne šanse, poništiše im čist gol i na kraju još izgubiše golom iz penala, nema ni ova Slobodanka sreće.
Kakva rapsodija kuknjave na Krmetnjaku....čist go..... :guz:
Pa kretenu jedan što se nisi javio nakon što je Kjosevski oborio Vidovića....kad si tako objektivan usta te **** neobjektivna....
Koliko jadan i iskompleksiran moraš biti pa Krmetnjakom ili Šugavicom zvati stadion duplo bolji od tvog.
1921

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2320
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kontrasviju » 21 okt 2018, 01:17

Suđenje sramotno danas. Svaki normalan pitar će to priznati, a primitivne seljačine kao GangEvil će nastaviti s pisanjem komentara u kojim je svaka 3 riječ uvreda.
1921

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8134
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Stroj1946 » 21 okt 2018, 05:43

kontrasviju je napisao/la:
GangEvil je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Sviraše im nepostojeći ofsajd kod stopostotne šanse, poništiše im čist gol i na kraju još izgubiše golom iz penala, nema ni ova Slobodanka sreće.
Kakva rapsodija kuknjave na Krmetnjaku....čist go..... :guz:
Pa kretenu jedan što se nisi javio nakon što je Kjosevski oborio Vidovića....kad si tako objektivan usta te **** neobjektivna....
Koliko jadan i iskompleksiran moraš biti pa Krmetnjakom ili Šugavicom zvati stadion duplo bolji od tvog.
Krmetnjak. Ništa pogrešno nije napiso.

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Goosman » 21 okt 2018, 08:02

kontrasviju je napisao/la: Koliko jadan i iskompleksiran moraš biti pa Krmetnjakom ili Šugavicom zvati stadion duplo bolji od tvog.
?
💩💩

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: avanti003, BigEM, mma_hz i 42 gosta.