Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Orangina85 » 29 dec 2017, 00:29

avenija je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Zna li se ko su ovi turci sto zele da investiraju u Celik ?

Ja prvi put cujem da neko investira u klub koji je jednom nogom vec ugasen, na dnu tabele - ide u nizi rang, pri tome grca u dugovima.

Zenicani nadam se da necte dobti muda za bubrege.
Konacno pravi ljudi tj nas NO sjedi sa njima za stolom.
Kada se dogovore javnost ce znati sta i kako.

Sto se tice Celika, znas i sam da je Celik stizao prosle sezone i -11 da nije primio gol 750 minuta.
Sad je zaostatak smijesnih 6 bodova a igras ligu za opstanak sa levatskim klubovima.
Grad je usvojio otpis dugova prema JP i reprogram poreskih dugovanja.
Ukoliko se ovo zavrsi hairli sa turcima vjerujem da ce se odmah provesti u djelo navedene odluke.
Ostaje dug od nekih 1 milion KM ako se ne varam.
To je sitnica.
Ne zaboravi da je Celik u plusu u odnosu na sve klubove i turci ne moraju uloziti marku da bi igrali eventualnu grupnu fazu na Bilinom Polju dok ostali klubovi moraju minimalno 3-4 miliona uloziti.
Zar nije izasla vijest neki dan da vas je poreska odbila za reprogram?

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 29 dec 2017, 00:32

Orangina85 je napisao/la:
Zar nije izasla vijest neki dan da vas je poreska odbila za reprogram?
Imamo pravo na zalbu, ak dodju turci trebamo uplatiti 130 000 KM i pocinjemo sa otplatom, davno se reprogram mogao rjesiti al sve igra ublehe. I ako ne dodju reprogram se moze rjesiti na taj nacin.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 dec 2017, 00:38

Moze reprogram ali po njihovom kao kada je i Sloboda sa Azmirom zakasnila jer je rok bio 2014. pa umjesto 10 godina u okviru zakonskog roka kazu ti biraj ili na jednu godinu ili na tri . I to bez da mozes ukljuciti dugove nastale u 2017. godini jer je zakon donesen za one do 31.12.2016.
Znaci moraju doci u klub i obracunati za ovu godinu sve sto je nastalo.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 29 dec 2017, 00:41

tuzlak1987 je napisao/la:Moze reprogram ali po njihovom kao kada je i Sloboda sa Azmirom zakasnila jer je rok bio 2014. pa umjesto 10 godina u okviru zakonskog roka kazu ti biraj ili na jednu godinu ili na tri . I to bez da mozes ukljuciti dugove nastale u 2017. godini jer je zakon donesen za one do 31.12.2016.
Znaci moraju doci u klub i obracunati za ovu godinu sve sto je nastalo.
Pa to je ti 130 000 KM, al mi smo na vrijeme zahtjev ppsnijeli za razliku od Azmira. Pored tog ak bude gradonacelnik htio reprogram sresit ce, nekad je radio bas tu
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 dec 2017, 00:47

Ne znam kada su dali na zahtjev, zakon mozda nekada u januaru izasao i od tada se morao da podnese zahtjev u roku od 60 dana od stupanja zakona na snagu. Tamo po starom zakonu je mislim samo Zeljeznicar ispostovao taj rok. Po ovom novom Sloboda u martu dala zahtjev i u aprilu potpisala reprogram.

Znaci po zakonu je 60 dana za podnosenje od stupanja na snagu plus maksimalno 30 da ti oni odgovore. I zbog toga mislim da su ove zalbe sada jer Celik zeli kao i svi na 10 godina jer je to najpovoljnija varijanta, a vrijeme za potpisivanje po tim pravilima je zakonski proslo.
I onda se ovdje u Slobodi nesto muljalo da se moze igrati Evropa pa potpisivali neke reprograme gdje je rata 200-300 hiljada samo da ima potpisano kako bi se predala dokumentacija za Evropu.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 29 dec 2017, 01:33

Zenzo je napisao/la:Zna li se ko su ovi turci sto zele da investiraju u Celik ?

Ja prvi put cujem da neko investira u klub koji je jednom nogom vec ugasen, na dnu tabele - ide u nizi rang, pri tome grca u dugovima.

Zenicani nadam se da necte dobti muda za bubrege.
Znam ja jedan od njih ko je i znam da je frajer realno "opasan" igrac i lik sa vezama u svijetu sto fudbalskom jel mu je to prvo zanimanje taj agent fudbalski menadjer ili kako god se to zove .Nije Turcin nas je covjek a vidim da po slikama uvijek je tu na ovim razgovorima(to je ovaj sa plavom kosom ,malo je i procelav) tako da vjerovatno je on neki posrednik tu.A znam ga licno i znam da mu je Turska druga kuca pa je vodio neke nase igrace dole itd itd.Ciru Blazevica i Lugusica je vodio po Kini i donio im milione sa tim.Covjek je jako uticajan i nije salabajzer i neznam sta je njegova funckija ovdje ,ali vjerujem da je i on u prici kao neko ko ih je i doveo ovamo.Inace covjek se zove Asko Idrizovic i jako je uticajan frajer pogotovo u tim semama Turska -BiH pa na dalje.Tako da preko njega znam da je frajer preozbiljan i da je u lovi pa sad,sta misle sa Celikom i kako.Neznam al mogu im sastaviti ekipu kakvu hoce to mogu jel frajer radi sa fudbalerima .


Moje misljenje ako udju da ce Celik imati insant rezultat,jel znam da sada imaju 10-15 igraca na cekanju i samo se ceka ovi da udju i to je taj neki rezultat preko noci.Dok budu tu to ce trajati,kad im dosadi opet ce Celik biti tu gdje je.Jel oni nemisle vracati ove dugove od xy miliona,to mozda ako grad uradi oni sigurno nece. Oni ce se okrenuti igrackom kadru i njih to zanima,i dok budu tu to ce valjati i i to je to.Medjutim zakljucak moj da je za Celik sve bolje od ovoga sad sto imaju i da svaku pomoc trebaju prihvatiti.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la penke » 29 dec 2017, 01:40

KapitenK je napisao/la:Pa i oni Poljaci su vam poslali skoro istu ponudu za Menala. Toliko o tome da je ponuda smijesna...
Željo poslao 100.000€ + 30% od sljedeceg transfera
A Poljaci 200.000€ i 275.000€.
Samo jedno ime

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evolve » 29 dec 2017, 09:50

Kakav Simin Han zivota vam jeste normalni, pa to bi bio ne korak nego trokorak unazad za malog, za neznam kakve pare, nisu sve pare jbte... Sloga je ponudila dobre novce za naše uvjete, ali otići iz prvaka u Drugu ligu, pfft...
NK Široki Brijeg

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SamoTravnik » 29 dec 2017, 11:25

Evolve je napisao/la:Kakav Simin Han zivota vam jeste normalni, pa to bi bio ne korak nego trokorak unazad za malog, za neznam kakve pare, nisu sve pare jbte... Sloga je ponudila dobre novce za naše uvjete, ali otići iz prvaka u Drugu ligu, pfft...
Ostao bi igrati za Zrinjski i vjerovatno bi ga na kraju oni prodali (Sloga) i uzeli neku paru na njemu, ne trebaju njemu toliko skupi igraci za ovu sad sezonu ali je vjerovatno vidio priliku da zaradi.

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 29 dec 2017, 13:20

Evolve je napisao/la:Kakav Simin Han zivota vam jeste normalni, pa to bi bio ne korak nego trokorak unazad za malog, za neznam kakve pare, nisu sve pare jbte... Sloga je ponudila dobre novce za naše uvjete, ali otići iz prvaka u Drugu ligu, pfft...
ponudjeno je da ostane do kraja sezone u Zrinjskom sto znaci da bi u Slogi najvjerovatnije igrao PL
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evolve » 29 dec 2017, 15:08

Sloga TEK treba izborit PL, i to opasno visi.
NK Široki Brijeg

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Gradonacelnik » 29 dec 2017, 16:05

Evolve je napisao/la:Sloga TEK treba izborit PL, i to opasno visi.
Još je niko nije izborio, treba je kupiti.
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenzo » 29 dec 2017, 17:31

Ministar kulture i sporta Kantona Sarajevo Mirvad Kurić i načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić danas su potpisali sporazum o sufinansiranju realizacije projekta modernizacije stadiona „Asim Ferhatović Hase“ na Koševu. Interes Ministarstva kulture i sporta je da vratimo sve reprezentacije u Sarajevo. I u Grbavicu i stadion Koševo uložit ćemo po 500 hiljada maraka - istakao je Kurić.

:thumbup:
Zadnja izmjena: Zenzo, dana/u 29 dec 2017, 17:34, ukupno mijenjano 1 put.
- Zeljeznicar -

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15699
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 29 dec 2017, 17:34

Gradonacelnik je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Sloga TEK treba izborit PL, i to opasno visi.
Još je niko nije izborio, treba je kupiti.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15699
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 29 dec 2017, 17:37

Zenzo je napisao/la:
Ministar kulture i sporta Kantona Sarajevo Mirvad Kurić i načelnik Općine Centar Nedžad Ajnadžić danas su potpisali sporazum o sufinansiranju realizacije projekta modernizacije stadiona „Asim Ferhatović Hase“ na Koševu. Interes Ministarstva kulture i sporta je da vratimo sve reprezentacije u Sarajevo. I u Grbavicu i stadion Koševo uložit ćemo po 500 hiljada maraka - istakao je Kurić.

:thumbup:
treba i F.K.Sarajevo uletit nesto para i uradit sto vise a to je zapada makar pola pokrit, a semafor ce bit drama takav imam info

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenzo » 29 dec 2017, 17:47

Sto se tice Grbavice zna se da pare idu na rekonstrukciju terena, ne znam sta planiraju za Kosevo - tu se ne pita FK Sarajevo.

Skupo je to natkrivanje onako velike tribine nema sanse da sa 500.000 to mogu, krov za nas istok kosta preko milion KM a zapad Kosevo tri puta vise. Valjda imaju neki plan da srede sto je najpotrenije na Kosevu, opet i za teren je nedovoljno.
- Zeljeznicar -

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 30 dec 2017, 01:11

Mnogo je važno za ovu ligu da Amar Osim postane selektor.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 30 dec 2017, 01:28

Virtu4l je napisao/la:Mnogo je važno za ovu ligu da Amar Osim postane selektor.
Ma nemamo mi para da mu babo i po Evropi tekme kupuje
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 30 dec 2017, 01:32

Ne citiraj me indijanac, na ignore si mi svakako, bezveze mi nabijaš notifikacije.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 30 dec 2017, 01:46

Virtu4l je napisao/la:Ne citiraj me indijanac, na ignore si mi svakako, bezveze mi nabijaš notifikacije.
A izvini. Poslusacu te. Jer ono svijet tako funkcionise.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Antipolitika3, egocentrik, Evander, Maradona10 i 38 gostiju.