Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 29 jul 2017, 13:24

Marsal je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:
Joj kralju fkt ste vise dosadni sa tim ako Sarajevo ne pobjedi Celika u Zenici ili prica kako Sarajevo nije pobijedilo u ligi 16 godina tamo itd. Pobjedili smo vas kad je najvise trebalo kad se za trofej igralo u finalu Kup-a 2014. godine. Sutra i da pobjedimo nije to nesto sto se velem treba slaviti obzirom u kakvoj je situaciji Celik, ali vise mi djeluje da je vas strah da Sarajevo sutra ne prekine tu tradiciju bez ligaske pobjede u Zenici od 2001. godine. I vi na Kosevu niste pobjedili od 1986.e pa sta, nije smak svijeta kao sto nece ni sutra biti ukoliko mi ne pobjedimo.
Pa zato i kazem, nikad necete imati bolju priliku da prekinete neugodni niz nego sutra.
Kako god bilo, prekid niza pobjedom u finalu Kup-a mi je svakako drazi, a sutra sta bude bice, a i nakon te tekme bice i Sarajeva i Celika ma kako se ona zavrsila.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crozla » 29 jul 2017, 13:51

FoSte95 je napisao/la:
crozla je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Šta je ovaj Baša što za Široki potpisa, je li to Široki završio sa svojom filozofijom i okreće novu stranicu u istoriji kluba :kafa:
Vrlo je upitno sto zelis reci?
je li katolik, znam da dole samo katolike dovode a ime i prezime baš mi i ne baca na katoličanstvo
Dobar igrac za ovu ligu. Odgovoran u defanzivi, ima strasan kontinuitet nastupa na daleko vecem nivou od Premijer lige, vrlo dobar sut, centarsut iz trka, sto ces bolje. Da li Katolik, to je vec njegova stvar. Hrvat iz Istre. Puležan. Trebao bi se dobro uklopiti. Takticki to Sirokom treba, brza reakcija na spustenu loptu Krstanovica. Pametno i jeftino je Siroki ovo odradio.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
sve5
Postovi: 309
Pridružen/a: 24 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sve5 » 29 jul 2017, 13:54

crozla je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:
crozla je napisao/la:
Vrlo je upitno sto zelis reci?
je li katolik, znam da dole samo katolike dovode a ime i prezime baš mi i ne baca na katoličanstvo
Dobar igrac za ovu ligu. Odgovoran u defanzivi, ima strasan kontinuitet nastupa na daleko vecem nivou od Premijer lige, vrlo dobar sut, centarsut iz trka, sto ces bolje. Da li Katolik, to je vec njegova stvar. Hrvat iz Istre. Puležan. Trebao bi se dobro uklopiti. Takticki to Sirokom treba, brza reakcija na spustenu loptu Krstanovica. Pametno i jeftino je Siroki ovo odradio.
Pa i nije baš, jer u drugom slučaju nikad ne bi potpisao za Široki. Džaba što taktički to treba Širokom, ideologija/religija je dole najbitnija. ;)

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tale07 » 29 jul 2017, 13:57

Raonffa je napisao/la:
macak_ je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Pretprošlo gostovanje kad su naši igrači glumili huligane, mi smo tad parkirali auto kod šopinga, normala otišli do stadiona, normala se vratili do auta, i onda kad smo krenuli bilo je nekakvih grupica vaših navijača koje su pravile čeke al' ništa se ne bi desilo, da jedan naš nije otvorio prozor i pjevao im "Robijašu majmune yebemo te u žvalje" pa su momci malo zakamenjali al' nije ništa ozbiljnije bilo.

Uglavnom, naravno da će te napasti ako si sam ili ako vas je dvoje, troje samo, pošto se ti debili (na svim stranama) koji se furaju na to obične **** i imaju muda naletiti otprilike 5 vs 1 i tu pokazuju svoj "mangupluk", takve zatući maljem odmah.

Ako si u malo većoj grupu (5,6 momaka) niko te neće dirati osim ako njih nije 20, a nije i ne može biti jer sve je puno murije i ne vjerujem da dopuštaju tako velikim grupama da se kreću tuda.
Realno, tih gluposti imas svugdje, a kod sarajeva i zenice je najizrazenije jer su blizu pa dodje puno svakakve raje, koja ne konta stvari.. Jbg, takvima je mrsko potegnuti do tuzle ili mostara.
U sarajevu su znali pred grbavicom licne karte traziti, ako neko izgleda 'sumnjiv', cak i ako sam ide.. Nisam shvatio zasto, jer takvi nemaju obiljezja, a idiotluk je istuci nekog studenta..
Naravno, ne kažem ja da je to samo u Zenici tako, to je tako svugdje. I samo govorim o tome da ukoliko normalno dođeš neće te niko napadati, pogotovo ako si bez obilježja, a imaš neka obilježja uđeš u malo veću skupinu "tvojih" i to je to, nema niko muda naletiti na 5,6 ljudi kod nas bolan, sve su to krezubi klošari na svim stranama, čast izuzecima.
Licno znam slucaj gdje su momci cca 25 god njih desetak napali dva covjeka sa cetvero djece od kojih je najstariji imao 16 godina i niko od navedenih nije imao nikakva obiljezja, ovo se desilo na grbavici.
Tako da ova prica ako nemas nikakvih obiljezja ne pije vode ;)

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15109
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la irfo » 29 jul 2017, 13:59

Smijesno vise ovo sa kandidatima za trenera fk sarajeva, pa nije valjda 20 ljudi u uzoj konkurenciji :lol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hilmo » 29 jul 2017, 14:01

irfo je napisao/la:Smijesno vise ovo sa kandidatima za trenera fk sarajeva, pa nije valjda 20 ljudi u uzoj konkurenciji :lol:
Pa naravno da nije.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 29 jul 2017, 14:19

tale07 je napisao/la:Licno znam slucaj gdje su momci cca 25 god njih desetak napali dva covjeka sa cetvero djece od kojih je najstariji imao 16 godina i niko od navedenih nije imao nikakva obiljezja, ovo se desilo na grbavici.
Tako da ova prica ako nemas nikakvih obiljezja ne pije vode ;)

Sent from my MI 4W using Tapatalk
Na čelu im pisalo da navijaju za Čelik ili šta?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 29 jul 2017, 14:22

Zovu sa svih strana,svi menadjeri nude svoje to je normalno,evo ako je sad za trenera 20 kandidata ponudenjo zamislite onda koliko se igraca nudi svaki prelazni rok :o Ja sam siguran da taj broj dogura nekih 100 igraca sto anonimusa,sto poznatih.Tako da taj posao SD nije tako lagan kod nas kako neki misle.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crozla » 29 jul 2017, 14:24

@sve5

Sve to stoji, al' da 20 godina ljudi pricaju o tome je maloumno. Rezultati su daleko veci od ocekivanja. Miran, stabilan prvoligas sa pokojim trofejom i to je super.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 29 jul 2017, 14:26

miky_hz je napisao/la:Zovu sa svih strana,svi menadjeri nude svoje to je normalno,evo ako je sad za trenera 20 kandidata ponudenjo zamislite onda koliko se igraca nudi svaki prelazni rok :o Ja sam siguran da taj broj dogura nekih 100 igraca sto anonimusa,sto poznatih.Tako da taj posao SD nije tako lagan kod nas kako neki misle.
Pošalji i ti mailom CV, sredit ću ti da te Pape stavi u uži krug kandidata :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 29 jul 2017, 14:30

Raonffa je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Zovu sa svih strana,svi menadjeri nude svoje to je normalno,evo ako je sad za trenera 20 kandidata ponudenjo zamislite onda koliko se igraca nudi svaki prelazni rok :o Ja sam siguran da taj broj dogura nekih 100 igraca sto anonimusa,sto poznatih.Tako da taj posao SD nije tako lagan kod nas kako neki misle.
Pošalji i ti mailom CV, sredit ću ti da te Pape stavi u uži krug kandidata :kafa:
Mene bi bojkotovali nakon dva treninga,bilo bi ko onomad sa Alaimom kad se zalio na Husrefa kaze psuje nam bogove. :rol:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 29 jul 2017, 14:33

miky_hz je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Zovu sa svih strana,svi menadjeri nude svoje to je normalno,evo ako je sad za trenera 20 kandidata ponudenjo zamislite onda koliko se igraca nudi svaki prelazni rok :o Ja sam siguran da taj broj dogura nekih 100 igraca sto anonimusa,sto poznatih.Tako da taj posao SD nije tako lagan kod nas kako neki misle.
Pošalji i ti mailom CV, sredit ću ti da te Pape stavi u uži krug kandidata :kafa:
Mene bi bojkotovali nakon dva treninga,bilo bi ko onomad sa Alaimom kad se zalio na Husrefa kaze psuje nam bogove. :rol:
Pa tako svaki pravi trener radi, a ne kao Čala, imam osjećaj da im se on izvinjava na treningu :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 29 jul 2017, 14:48

I debeli je bio strog trener, pa mu igraci namjerno izgubise titulu da ga otjeraju.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 29 jul 2017, 14:58

fks74 je napisao/la:I debeli je bio strog trener, pa mu igraci namjerno izgubise titulu da ga otjeraju.
Strog, al' u pričama :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 29 jul 2017, 15:01

miky_hz je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Zovu sa svih strana,svi menadjeri nude svoje to je normalno,evo ako je sad za trenera 20 kandidata ponudenjo zamislite onda koliko se igraca nudi svaki prelazni rok :o Ja sam siguran da taj broj dogura nekih 100 igraca sto anonimusa,sto poznatih.Tako da taj posao SD nije tako lagan kod nas kako neki misle.
Pošalji i ti mailom CV, sredit ću ti da te Pape stavi u uži krug kandidata :kafa:
Mene bi bojkotovali nakon dva treninga,bilo bi ko onomad sa Alaimom kad se zalio na Husrefa kaze psuje nam bogove. :rol:
Ma **** bogove sta bi im ja radio, zatvorili bi me nakon duple. :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crozla » 29 jul 2017, 15:09

@mortemhz

Tebi bi Tomica Ivkovic bio pravi izbor. Kod njega kao u marokanskoj kuhinji-samo Yes MasterChef!
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la lisander » 29 jul 2017, 15:12

Spomenik treba dići liku koji se sad iz Sarajeva, Vogošće, Hadžića zaputi ka Doboju

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 29 jul 2017, 15:15

crozla je napisao/la:@mortemhz

Tebi bi Tomica Ivkovic bio pravi izbor. Kod njega kao u marokanskoj kuhinji-samo Yes MasterChef!
:salut:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la propuh » 29 jul 2017, 15:43

Jos da objave Brko kandidat za klupu Sarajeva...cini mi se gdje god iskopaju trenera da je bez kluba i kandidat je. :D
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 jul 2017, 17:38

Sablja osvetnik :urnebes:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.