Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 24 apr 2017, 18:35

pinoglavi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:U ovakvoj situaciji nema inata, nema "ne damo na sebe" stava. Jednostavno je, ne traži on nešto što je dogovoreno usmeno ili u kafani pa da je Sloboda u poziciji da ganja inat ili slično, sve što traži ima dokumentovano i potpisano obostrano, što znači da se to mora ispoštovati.

Ne ulazim u to kako je i zbog čega nastao ovaj dug, koga je kako i gdje smanjivao i potpisivao dogovore, ali mi nije jasno kako navijači Slobode ovo mirno gledaju i šute, pa čak se naslućuje da pojedinci i opravdavaju ovakav stav Mujkanovića.
Ma ne moze se ovo opravdati i ne razumijem cemu sve ovo, ok mi je prozivati Denisa i advokata, pa eto i savez ako mu je cejf mada mozemo samo nayebati zbog toga, ali ici u krajnost pa da ne isplatis je smijesno. To je sve zbog tjeranja inata i logike ne damo na sebe samo ne konta da je ovo debelo preko granice
Ja sam ubjedjen da ce se igrati utakmica makar se sat prije uplatile pare ali smijesno je raditi ovu predstavu
Ma utakmica će odigrati, neigranje bi ostavilo ogromne posljedice po Slobodu, tada bi vjerovatno do kraja sezone dobili suspenziju od saveza. Sve to povlači sranje za sranjem, i sam znaš gdje bi potencijalno Sloboda u skorije vrijeme mogla završiti da se to sve ostvari.

Al' meni nije jasno upravo zašto proziva Denisa, advokata i savez?

Ne razumijem zašto bi neko Denisa, advokata ili savez smatrao odgovornim u svemu ovome, i zašto bi se krivica prebacivala na njih. Mislim prosto je k'o pasulj, dužan si i nisi u poziciji da nekoga prozivaš za nešto dok mu duguješ pare koji si potpisao da ćeš dati, i koje je on na kraju krajeva i zaslužio (plus što je haman pola para oprostio od prvobitnog dugovanja) i zaradio a nije ih nikada dobio.

Jedini i isključivi krivac je Sloboda, ili Mujkanović ako ćemo preciznije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 24 apr 2017, 18:36

Koliko god ti dobrih stvari uradio, ovakve se izjave ne daju u javnost.

Imamovic obecao NJUO( NAJJACI UPRAVNI ODBOR ), pa dovede ovog kruskoglavog.

I na kraju oni vratise gradu skoro 120.000KM duga :urnebes:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 24 apr 2017, 18:39

pinoglavi je napisao/la:Ja sam ubjedjen da ce se igrati utakmica makar se sat prije uplatile pare ali smijesno je raditi ovu predstavu. Na kraju krajeva cak i da se dogovori sa advokatom, opet valja isplatiti te pare i bile bi isplacene u roku par mjeseci. Ono ako bi ih tako svejedno isplatio, a siguran sam da bi, onda ih isplati odma i igraj utakmicu i rijesio si se tog duga u potpunosti
Utakmica je najmanji problem, problem je ako recimo savez sutra suspenduje Slobodu, pa makar ta suspenzija trajala jedan dan... ne treba Slobodi suspenzija.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la pinoglavi » 24 apr 2017, 18:44

Virtu4l je napisao/la: Utakmica je najmanji problem, problem je ako recimo savez sutra suspenduje Slobodu, pa makar ta suspenzija trajala jedan dan... ne treba Slobodi suspenzija.
A razumijem sve, samo predsjednik ne razumije :D Najtuznija cinjenica je da rjesavaju ostale mnogobrojne dugove, potpisan je i reprogram, rjesili bi i ovaj dug ali su naletili na nekog ko ne pristaje na dogovor pa se sad zbog toga inate i ljute :lol: Ne znam jel smijesno ili tuzno
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 24 apr 2017, 18:47

pinoglavi je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la: Utakmica je najmanji problem, problem je ako recimo savez sutra suspenduje Slobodu, pa makar ta suspenzija trajala jedan dan... ne treba Slobodi suspenzija.
A razumijem sve, samo predsjednik ne razumije :D Najtuznija cinjenica je da rjesavaju ostale mnogobrojne dugove, potpisan je i reprogram, rjesili bi i ovaj dug ali su naletili na nekog ko ne pristaje na dogovor pa se sad zbog toga inate i ljute :lol: Ne znam jel smijesno ili tuzno
Nije normalan lik. Ko da pejotl žvaće jbte :crazy:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 24 apr 2017, 18:49

pinoglavi je napisao/la:A razumijem sve, samo predsjednik ne razumije :D Najtuznija cinjenica je da rjesavaju ostale mnogobrojne dugove, potpisan je i reprogram, rjesili bi i ovaj dug ali su naletili na nekog ko ne pristaje na dogovor pa se sad zbog toga inate i ljute :lol: Ne znam jel smijesno ili tuzno
Pa čovjek je pristao na dogovor, samo su mu trebali nastaviti plaćati 2.000 KM mjesečno kao što mu je Azmir plaćao. Još samo treba da vam savez odreže kaznu zbog ovih izjava i skuplja pita od tepsije.

Mislim savez ga ucjenjuje? :crazy: je li ovaj ikad prije radio u našem fudbalu?

edit: a evo radio je kod nas, pa onda valjda zna da nema zezanja sa savezom
Evribadi sej Željo
Željoooo

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 24 apr 2017, 19:07

sajo10 je napisao/la:Jedno ozibljno pitanje za navijace Slobode. Kako je uopste ovaj doticni gospodin stigao do funkcije predsjednika kluba? :roll: :roll:
Instaliran od strane gradskog Faraona....On se uhvatio vruceg krompira poslije Husica a zauzvrat dobija namjestene tendere po gradu
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Neandertalac » 24 apr 2017, 19:09

Ovo je vjerojatno samo vrh ledenog brijega u Slobodi. Azmir koji je kao kauboj uletio u Bih fudbal oponašajuči modele upravljanja koji su trend u Euro klubovima, gdje bogati investitori ulažu velike novce i podižu finansijske standarde u nebesa, i sa druge strane surova BiH realnost gdje je izvarati uposlenika sasvim normalna pojava. Sigurno da ovaj dug nije jedini jer su plate za vrijeme Azmirove "vladavine" bile vrhunske u našim okvirima a ne ostvarivanje ciljeva pokrenulo proces smjene takvog načina upravljanja. U takvoj situaciji Azmir je platio ono što je morao a ostalo ostavio svojim nasljednicima da počiste "nered". Nije ovo prvi a kako rekoh ni posljednji slučaj i vjerovatno će se crta negdje morati povući jer primanja od 5_10 hiljada km, usmeno i kroz sumnjive ugovore, za novu upravu su naučna fantastika.
Nisam od onih koji likuju nad ovakvim dešavanjima, kao sportista i kao čovjek i iskreno želio bih da se ovo riješi na najbolji mogući način. Na stranu sportski rivalitet, ovo nema veze sa sportom već sa lopovlukom i pravima radnika, uređenjem same države i korumpiranošću društva.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 24 apr 2017, 19:18

Neandertalac je napisao/la:Ovo je vjerojatno samo vrh ledenog brijega u Slobodi. Azmir koji je kao kauboj uletio u Bih fudbal oponašajuči modele upravljanja koji su trend u Euro klubovima, gdje bogati investitori ulažu velike novce i podižu finansijske standarde u nebesa, i sa druge strane surova BiH realnost gdje je izvarati uposlenika sasvim normalna pojava. Sigurno da ovaj dug nije jedini jer su plate za vrijeme Azmirove "vladavine" bile vrhunske u našim okvirima a ne ostvarivanje ciljeva pokrenulo proces smjene takvog načina upravljanja. U takvoj situaciji Azmir je platio ono što je morao a ostalo ostavio svojim nasljednicima da počiste "nered". Nije ovo prvi a kako rekoh ni posljednji slučaj i vjerovatno će se crta negdje morati povući jer primanja od 5_10 hiljada km, usmeno i kroz sumnjive ugovore, za novu upravu su naučna fantastika.
Nisam od onih koji likuju nad ovakvim dešavanjima, kao sportista i kao čovjek i iskreno želio bih da se ovo riješi na najbolji mogući način. Na stranu sportski rivalitet, ovo nema veze sa sportom već sa lopovlukom i pravima radnika, uređenjem same države i korumpiranošću društva.
Covjece, sportašu....Kome je Husic ostao dužan i znas li od kada datira ovaj dug prema Mujkicu....O Boze....Jos Mujkic Izjavio da je Azmir bio izuzetno korektan i da je bilo pravo zadovoljstvo dogovarati se da njim... Covjek esej nebuloza napisa ... Ahahahaha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Neandertalac » 24 apr 2017, 19:29

staragarda je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Ovo je vjerojatno samo vrh ledenog brijega u Slobodi. Azmir koji je kao kauboj uletio u Bih fudbal oponašajuči modele upravljanja koji su trend u Euro klubovima, gdje bogati investitori ulažu velike novce i podižu finansijske standarde u nebesa, i sa druge strane surova BiH realnost gdje je izvarati uposlenika sasvim normalna pojava. Sigurno da ovaj dug nije jedini jer su plate za vrijeme Azmirove "vladavine" bile vrhunske u našim okvirima a ne ostvarivanje ciljeva pokrenulo proces smjene takvog načina upravljanja. U takvoj situaciji Azmir je platio ono što je morao a ostalo ostavio svojim nasljednicima da počiste "nered". Nije ovo prvi a kako rekoh ni posljednji slučaj i vjerovatno će se crta negdje morati povući jer primanja od 5_10 hiljada km, usmeno i kroz sumnjive ugovore, za novu upravu su naučna fantastika.
Nisam od onih koji likuju nad ovakvim dešavanjima, kao sportista i kao čovjek i iskreno želio bih da se ovo riješi na najbolji mogući način. Na stranu sportski rivalitet, ovo nema veze sa sportom već sa lopovlukom i pravima radnika, uređenjem same države i korumpiranošću društva.
Covjece, sportašu....Kome je Husic ostao dužan i znas li od kada datira ovaj dug prema Mujkicu....O Boze....Jos Mujkic Izjavio da je Azmir bio izuzetno korektan i da je bilo pravo zadovoljstvo dogovarati se da njim... Covjek esej nebuloza napisa ... Ahahahaha
Ne vidim šta je nejasno. Imaš nekoliko primjera samo u zimskom prelaznom te onaj ugovor gdje igrač koji je prijavljen na minimalac dobija x puta veću sumu novca na ruke što je itekako kažnjivo, pa i pranje novca ako se ne može utvrditi njegovo porijeklo.
Nije ni malo "smiješna" situacija i bio sam dobronamjeran.

Svako dobro.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BatistutA19 » 24 apr 2017, 19:29

grbavicka je napisao/la:gledaj robije sto se osilila sto ce vjerovatno obezbjediti opstanak...

ne shvatite me pogresno... vi trebate premijer ligi, isto kao i borac i velez, medjutim obezbjediti opstanak ili boriti se za evropu ili titulu nije isti kalibar... budite malo realni... sljedece sezone cete se vjerovatno boriti za sredinu tabele...
ja bii sad potpiso 3 godine samo opstanak .Eto vama slazite u vitrine pehare i setajte po i evropi i naravno sretn svakom nasem klubu uvijek sam navijo za svaki nas klub il bio Sarajevo il Zeljo il Siroki il Zrinjski il Borac ,,,Doce i nase vrijeme samo mi moramo korak po korak daleko smo mi realno da bi se borili za evropu ..nama je zlatna sredina sad za sad uspijeh ..

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena1 » 24 apr 2017, 19:40

Sloga SH mjenja ime.iduce sezone ulaze u premier ligu,tada ce nastat cirkus Sloboda sa ovim klaunom nece dugo izdrzat bit ce neko sranje,cim on ovako prijeti nece igrat,moguce da ga izbace u najnizi rang,onda ce Azmir opet lagano promjenit ime u Sloboda (ujedinit dva kluba)i dodat ce nesto i pokusat ce nastavit sa Slobodinim imenom dalje. Imam neki osjecaj da ce se nesto ovako odigrat,mada bit ce tu svasta jer jednostavno Sloboda ne moze opstat bez covjeka kao Azmir.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 24 apr 2017, 19:44

Uz dužno poštovanje, i s najboljim namjerama - uzimajući u obzir da si dao sebi vremena da razmisliš i razmotriš situaciju i uvidiš najbolju moguću soluciju - ne lupaj gluposti.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

carapa
Postovi: 358
Pridružen/a: 20 maj 2016, 20:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la carapa » 24 apr 2017, 19:45

GradKamena1 je napisao/la:Sloga SH mjenja ime.iduce sezone ulaze u premier ligu,tada ce nastat cirkus Sloboda sa ovim klaunom nece dugo izdrzat bit ce neko sranje,cim on ovako prijeti nece igrat,moguce da ga izbace u najnizi rang,onda ce Azmir opet lagano promjenit ime u Sloboda (ujedinit dva kluba)i dodat ce nesto i pokusat ce nastavit sa Slobodinim imenom dalje. Imam neki osjecaj da ce se nesto ovako odigrat,mada bit ce tu svasta jer jednostavno Sloboda ne moze opstat bez covjeka kao Azmir.
Nije Sloboda klub od jucer pa da ne moze opstati bez jednog covjeka.
Nadzivjela je Sloboda i gora vremena i partije i rezime i sisteme.
Ja bih prije rekao ako se nastavi ovaj tempo da ce Siroki za par godina biti drugoligas.
Nije ti palo na pamet da nismo učili ist gramatiku, u muje vrijeme da je neko napisao lahko i mehko dobio bi keca ko dalekovod,pa ja ne ispravljam nikoga. ispravno je i MORAT ĆE TE ili kraće MORAĆE TE.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37575
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 apr 2017, 19:47

http://fksloboda.ba/index.php/2017/04/2 ... -godine-2/

Vidite da se nesto radi, gdje smo i sta smo cemo da vidimo za 2-3 godine. Moze izaci na dobro, a moze izaci na lose..

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AnelZ » 24 apr 2017, 19:49

Sloga da se preimenuje u Tuzla City treba da dobije dozvolu od strane Gradonacelnika Tuzle za koristenje imena Tuzla. Barem je tako u Sarajevu ako zelis da stavis "Sarajevo" u sluzbeni naziv pravnog lica (u sta se ubrajaju udruzenja).

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena1 » 24 apr 2017, 20:10

Nisam ni reko da ce to bit 100 %,mozda nista ne bude ,ali ovako sa strane me nesto kopka da ce ova Sloga imat veze i to dobre sa Slobodom.

Vecinom nasi klubovi tako mogu i opstat kad jedan vuce konce,mozda jednostavno je htio dokazat evo vam pa probajte kako ste zamislili al cu se ja vratit.


Nemorate se odma ljutit pricamo se.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 24 apr 2017, 20:16

Azmir je od grada tražio da se stadion da Slobodi, što je po meni itekako logično jer će samo u tom slučaju njegova ulaganja imati smisao. Da su ga ispoštovali Sloboda bi za par godina imala vrhunski stadion, odličnu ekipu, bili bi bez dugovanja i možda najzdraviji klub u ligi.

Nažalost kod nas to ne ide tako lako i desilo se šta se desilo.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11408
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Aerials » 24 apr 2017, 20:19

Ne ide jer Jasmin mora uhljebiti cca 15 ljudi koji godišnje dobiju tranšu od grada 300.000 KM :D
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 24 apr 2017, 20:46

Aerials je napisao/la:Ne ide jer Jasmin mora uhljebiti cca 15 ljudi koji godišnje dobiju tranšu od grada 300.000 KM :D
A cijela Tuzla slavila pobjedu Jasmina na izborima jesenas, kao što rekoh puno je tu kontradiktornosti sve u svemu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Licniznanstvenik, nicaze95 i 45 gostiju.