Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 24 apr 2017, 22:02

tripice je napisao/la: Daleki smo rođaci. Simpatizer sam Viteza, Metalegea i Sloge SH. Novi sam ovdje
Pozdravi ga kad se vidite :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 24 apr 2017, 22:25

Raonffa je napisao/la:
tripice je napisao/la: Daleki smo rođaci. Simpatizer sam Viteza, Metalegea i Sloge SH. Novi sam ovdje
Pozdravi ga kad se vidite :kafa:
Vidit Ce ga ujutro... zorom.... Krece neki stan...Jedan valjkom, drugi cetkom
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la grbavicka » 24 apr 2017, 22:32

gledam onaj penal koji je dosudjen sarajevu i onaj crveni koji dodjeljen stanicu... pa ono je sramota kako se steli sarajevu a steti zelji... strasno...
45515

Avatar
tripice
Postovi: 67
Pridružen/a: 14 maj 2016, 00:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tripice » 24 apr 2017, 22:44

staragarda je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
tripice je napisao/la: Daleki smo rođaci. Simpatizer sam Viteza, Metalegea i Sloge SH. Novi sam ovdje
Pozdravi ga kad se vidite :kafa:
Vidit Ce ga ujutro... zorom.... Krece neki stan...Jedan valjkom, drugi cetkom
dolazim u miru
Svaka sličnost sa stvarnim događajima i osobama je slučajna

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BatistutA19 » 24 apr 2017, 23:13

tripice je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:
grbavicka je napisao/la:gledaj robije sto se osilila sto ce vjerovatno obezbjediti opstanak...

ne shvatite me pogresno... vi trebate premijer ligi, isto kao i borac i velez, medjutim obezbjediti opstanak ili boriti se za evropu ili titulu nije isti kalibar... budite malo realni... sljedece sezone cete se vjerovatno boriti za sredinu tabele...
ja bii sad potpiso 3 godine samo opstanak .Eto vama slazite u vitrine pehare i setajte po i evropi i naravno sretn svakom nasem klubu uvijek sam navijo za svaki nas klub il bio Sarajevo il Zeljo il Siroki il Zrinjski il Borac ,,,Doce i nase vrijeme samo mi moramo korak po korak daleko smo mi realno da bi se borili za evropu ..nama je zlatna sredina sad za sad uspijeh ..
Drug, svaka čast čeliku al mi vitez i metalege u ovom trenutku djeluju jače. Nije sramota ispasti u federalnu.
Necemo mi isast a nista nije sramota i Newcastle je ispo al mi necemo ispast..Ja mislim Vitez ispada i mozda zavrsimo i ispred Jajca...A sto ti mrzis Celik ..Ok je mrzit al ti si nerealan ....CELIK JE VJECAN BOLAN A SVI SMO PROLAZNI ...Doce mo mi za par godina u vrh i borba za evropu al sad realno je samo opstanak i neka sredina ...

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BatistutA19 » 24 apr 2017, 23:33

TRIPICE Ma p cemi je to bolan bolji Vitez npr od Celika .Jel to pojedjuju jesul u formi jel to imaju vatrenu publiku il sta vec pa kazes dasu tebi bolji il Jajce pa ne mogu sutnit na gol kod kuce ni Celiku ni M ladosti al zato dobiju Siroki i Zrinjski u gostima ..al et vidjet ce mo na kraju i ja mislim da Celik ostaje a Vitez ispada a ni Jajce bgm nije sigurno ..Svi imaju sanse i za opstanak i svi imaju sansu za ipast i tako i za prvaka i evropu pa ce mo vidjet i vidimo se 27 maja ko ce gdje

jasta
Postovi: 1730
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jasta » 24 apr 2017, 23:35

Nešto gledam ove posjete na stadionima i fakat ima timova koji "bezveze" igraju ovu ligu. Navijam da u premier ligu uđu timovi koji imaju makar solidnu posjetu. Jer 200 , 300 pa i 500 ljudi je malo i za košarku a ne fudbal. Hipotetski me zanima kako bi izgledala idealna liga što se tiče posjete tj. koji timovi bi bili bolji u tom segmentu a nisu članovi premier lige. Iz rs-a je to sigurno Borac, od "HŠK"-ova, pitanje je da li ima iko. Iz federalne bi bilo tu kandidata sigurno...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 24 apr 2017, 23:38

Posjeta na utakmicama Želje i Sarajeva čini 51% od ukupne posjete u ligi kada su domaće utakmice u pitanju. Dakle 2 kluba imaju veću posjetu od 10 klubova.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LoveSB96 » 24 apr 2017, 23:41

jasta je napisao/la:Nešto gledam ove posjete na stadionima i fakat ima timova koji "bezveze" igraju ovu ligu. Navijam da u premier ligu uđu timovi koji imaju makar solidnu posjetu. Jer 200 , 300 pa i 500 ljudi je malo i za košarku a ne fudbal. Hipotetski me zanima kako bi izgledala idealna liga što se tiče posjete tj. koji timovi bi bili bolji u tom segmentu a nisu članovi premier lige. Iz rs-a je to sigurno Borac, od "HŠK"-ova, pitanje je da li ima iko. Iz federalne bi bilo tu kandidata sigurno...

Široki, Zrinjski, Velez, Sarajevo, Zeljo, Sloboda, Celik, Borac, Radnik i jos neki klub, idealna liga po svim parametrima..
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Medikament » 24 apr 2017, 23:45

da se gleda posjeta široki bi treću ligu igro.
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 24 apr 2017, 23:51

Medikament je napisao/la:da se gleda posjeta široki bi treću ligu igro.
Nemoj se sramotit [emoji6]
Siroki u Lzo gleda skoro 1000 ljudi u prosjeku,da se borimo za prvaka 2500+ svaku utakmicu,a citav grad 15 000
Pa ti vidi
EKONNP

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Medikament » 24 apr 2017, 23:54

to su napumpani podaci. imamo oči i vidimo da je prazan stadion.
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 96BadBoy » 24 apr 2017, 23:55

Medikament je napisao/la:da se gleda posjeta široki bi treću ligu igro.
:bow: :urnebes: :lolno:
Igraj Široki ti si najbolji!

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 24 apr 2017, 23:55

Medikament je napisao/la:to su napumpani podaci. imamo oči i vidimo da je prazan stadion.
Da nije i protiv Zelje bio prazan??
EKONNP

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Medikament » 24 apr 2017, 23:59

napunili željini navijači to je evidentno
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 25 apr 2017, 00:00

Medikament je napisao/la:napunili željini navijači to je evidentno
[emoji23] [emoji23]
Ajde moze se reci da imas smisla za humor

Sent from my Picasso using Tapatalk
EKONNP

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Medikament » 25 apr 2017, 00:02

ovo je ozbiljna tema gdje baratamo zvaničnim podacima, dakle podacima koji imaju veze sa vidom i ostalim čulima koja dokazuju da široki brijeg ima lošu posjetu osim kad dođu gostujući navijači. dakle, to su fakti i protiv toga ne možete ništa kolega. sportski pozdrav.
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 96BadBoy » 25 apr 2017, 00:04

Medikament je napisao/la:ovo je ozbiljna tema gdje baratamo zvaničnim podacima, dakle podacima koji imaju veze sa vidom i ostalim čulima koja dokazuju da široki brijeg ima lošu posjetu osim kad dođu gostujući navijači. dakle, to su fakti i protiv toga ne možete ništa kolega. sportski pozdrav.
Ja ne znam kume na cemu si ti stvarno.
Kad se uzme u obzir broj stanovnika Sirokog,ja mislim da mi imamo jednu od najvecih,ako ne i najvecu posjetu sto se toga tice. :salut:
Igraj Široki ti si najbolji!

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 25 apr 2017, 00:05

Medikament je napisao/la:ovo je ozbiljna tema gdje baratamo zvaničnim podacima, dakle podacima koji imaju veze sa vidom i ostalim čulima koja dokazuju da široki brijeg ima lošu posjetu osim kad dođu gostujući navijači. dakle, to su fakti i protiv toga ne možete ništa kolega. sportski pozdrav.
A vidi ti si ozbiljan...nemam komentara
Ako nisi znao u Siroki nikad ne dodje vise od 200 gostujucih navijaca(kapacitet kaveza na istoku),jedina je iznimka Zrinjski.Njima se da citava tribina.Znaci max broj gostujucih navijaca na Pecari je 1200 ljudi i to kad je tribina puna do kraja,tako da ti prica ne drzi vodu
EKONNP

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Signore » 25 apr 2017, 00:09

jasta je napisao/la:Nešto gledam ove posjete na stadionima i fakat ima timova koji "bezveze" igraju ovu ligu. Navijam da u premier ligu uđu timovi koji imaju makar solidnu posjetu. Jer 200 , 300 pa i 500 ljudi je malo i za košarku a ne fudbal. Hipotetski me zanima kako bi izgledala idealna liga što se tiče posjete tj. koji timovi bi bili bolji u tom segmentu a nisu članovi premier lige. Iz rs-a je to sigurno Borac, od "HŠK"-ova, pitanje je da li ima iko. Iz federalne bi bilo tu kandidata sigurno...
Tko god da se bori za opstanak imat ce losu posjetu, pogotovo klubovi iz manjih mjesta. Liga jednostavno nema kvalitet. Da se tu sastanu samo Sarajevo, Zeljo, Zrinjski, Velez, Borac, Celik i Sloboda koji su klubovi iz vecih mjesta i mogu privuci vise publike, opet ce se netko od njih boriti za opstanak i imat ce losiju posjetu.

Onda imas Siroki koji se bori za opstanak, iz manjeg je mjesta i ima bolju posjetu od Radnika koji se bori za prvaka i iz puno veceg je mjesta. Imaju bolju posjetu i od Krupe, ali je Krupa manja od Sirokog.

Tko moze uci? Bosna, GOSK, Rudar, Travnik, Orasje i Sloga SH. Cisto sumnjam da bi itko od njih imao i prosjecnu posjetu. GOSK bi gledalo 300 ljudi, a ni Sloga ne bi bila puno bolja. Ostali imaji neki potencijal za prosjek 1.000-1.500, tesko da mogu vise, pogotovo kad padnu u ligu za opstanak. Hvala Bogu da se iz RS-a vraca Borac koji je tamo imao bolju posjetu od nekih premijerligasa. Od ovih Federalnih se ja osobno nadam Travniku jer vidim da se u klubu radi punom parom na svim poljima. Za ostale mi je cak upitno i gdje bi igrali.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bagniadiluca i 59 gostiju.