Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
jasan
Postovi: 503
Pridružen/a: 02 jul 2015, 16:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jasan » 26 feb 2017, 17:54

1-6
2-5
3-4
tako ce se igrat prvo kolo kolko sam ja skonto
Ja cu biti sijed, ja cu biti star al' voljet cu i tad Zeljeznicar.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la irfo » 26 feb 2017, 17:54

cackalica je napisao/la:Jeli zna netko kako ce se krizati timovi u ligi za prvaka? Jel postoji shema ko s kim igra?
valjda izvlacenje ko pred pocetak sezone
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la shzna » 26 feb 2017, 17:59

elamalakia je napisao/la:slika

u pm
...
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TobeYarabi » 26 feb 2017, 18:00

jasan je napisao/la:1-6
2-5
3-4
tako ce se igrat prvo kolo kolko sam ja skonto
znaci, mi 22. i 23. kolo igramo protiv slobode :kafa:

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la solinas » 26 feb 2017, 18:01

TobeYarabi je napisao/la:
jasan je napisao/la:1-6
2-5
3-4
tako ce se igrat prvo kolo kolko sam ja skonto
znaci, mi 22. i 23. kolo igramo protiv slobode :kafa:
Ili Sirokog...Mislim da Krupa odpada.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 26 feb 2017, 18:09

solinas je napisao/la:Mislim da Krupa odpada.
Teško, Krupa ima još gostovanje Zrinjskom, Čelik kući i gostovanje Vitezu. To je veoma povoljna situacija za njih u odnosu na Široki, pa čak i u odnosu na vas. Vrlo lako se može desiti da im pobjeda protiv Ćelika bude dovoljna za ligu za prvaka-

Zrinjski - Krupa
Krupa - Čelik
Vitez - Krupa

Sloboda - Metalleghe
Radnik - Sloboda
Sloboda - Sarajevo

Široki Brijeg - Radnik
Sarajevo - Široki Brijeg
Široki Brijeg - Olimpik
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la solinas » 26 feb 2017, 18:15

Virtu4l je napisao/la:
solinas je napisao/la:Mislim da Krupa odpada.
Teško, Krupa ima još gostovanje Zrinjskom, Čelik kući i gostovanje Vitezu. To je veoma povoljna situacija za njih u odnosu na Široki, pa čak i u odnosu na vas. Vrlo lako se može desiti da im pobjeda protiv Ćelika bude dovoljna za ligu za prvaka-

Zrinjski - Krupa
Krupa - Čelik
Vitez - Krupa

Sloboda - Metalleghe
Radnik - Sloboda
Sloboda - Sarajevo

Široki Brijeg - Radnik
Sarajevo - Široki Brijeg
Široki Brijeg - Olimpik
Nama je trenutno najbitnije pobjediti metalce,a svaki rezultat izmedju Sirokog i Radnika nam odgovara...Pa da se sa njima potucemo za tu 4 poziciju,i eventualnu evropu...Nekako imam osjecaj da ce ih Celik nabiti gore,Krupu,vidjecemo.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenzo » 26 feb 2017, 18:16

Zadnje kolo protiv pitara vam također samo pobjeda igra, Sirokom na Kosevu isto.

Zrinski, Sarajevo, Zeljo su maltene u ligi šest vec.
- Zeljeznicar -

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 26 feb 2017, 18:19

Da budem iskren, više bih volio Širokog u ligi za prvaka nego Krupu, zbog regularnosti takmičenja naravno, ali nije lako nadoknaditi četiri boda u tri utakmice.

Radnik isto tako ima ludnicu do kraja, to sam previdio.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la solinas » 26 feb 2017, 18:20

Zenzo je napisao/la:Zadnje kolo protiv pitara vam također samo pobjeda igra, Sirokom na Kosevu isto.

Zrinski, Sarajevo, Zeljo su maltene u ligi šest vec.
Zavisi,sa ovakvom ekipom,mislim na atmosferu u istoj,i bez Subica,i remi je dobar sa pitarima,ako oni nabiju Sirokog,jel.. :mrgreen:
Ili ako mi iscupamo bod-ove Radniku,mogli bi pitari profitirati na Tusnju :mrgreen:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 26 feb 2017, 18:22

Zenzo je napisao/la:Zrinski, Sarajevo, Zeljo su maltene u ligi šest vec.
Nismo maltene, već jesmo u ligi šest, imamo bolji međusobni skor sa Širokim, tako da smo i matematički u ligi za prvaka.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alban » 26 feb 2017, 18:31

DenchiNL je napisao/la:
Alban je napisao/la:
lisander je napisao/la:Ispasce ovaj mrtvi Čelik teško će nadoknaditi -8, uči će onaj nakaradnii Travnik, sjasi Kurta da uzjase Murta
Celik nece ispasti, to sto je danas uzeo samo bid ne znaci nista, oni metalci gube sljedece tri utakmice, a Celik nek dvije dobije tu smo na dva boda. A to kako (jajcani)dobise danas Sirokog treba neko da preispita, sumnjivo do bola
regularno, na mišiće i dobru odbranu, uprkos kriminalnom sudiji koji je šiljio za Lišticu....pa skontaj kakvi su onda zapravo.... :wave:
Doduse kad se sjetim Listice jedva dobi Celika u prvom dijelu kuci, a onakav grozan sastav smo imali, sve je moguce, mada sada Siroki po meni nema izgleda za ligu prvaka.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 26 feb 2017, 19:15

MortemHz je napisao/la:Rece navijac kluba koji je vidio 1 trofej za 70 godina i koji ima fin staz po drugim ligama kao i posao sa raznim aferama tako da ti ta prica ne pije vodu. Sarajlije su odbile navijati za Zeljeznicar jer nije gradski klub i nije osnovan u tadasnjem Sarajevu, Zeljeznicar je dobio navijace poslije rata poput tebe i slicnih koji nisu odavde ili koji su dosli poslije. Ti se stvarno ponosis sa tim? Bolan vi ste bili kanta za nabijanje bez navijaca tokom citave historije osim zadnjih petnaestak godina, uozbilji se malo zivota ti.
Joj :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Convicts1988 » 26 feb 2017, 21:07

Baš nas briga šta vi mislite ...
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samirr » 26 feb 2017, 21:11

Convicts1988 je napisao/la:Baš nas briga šta vi mislite ...
:clap:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pasha » 26 feb 2017, 21:12

invincible1921 je napisao/la:Ma pusti ti to...dali bi vi svi guze da zivite u Sarajevu :D nemoj da se lazemo...
Samo si primjer, a odnosi se više općenito.

Vrhunac iracionalnog(da ne upotrijebim grublje izraze) ponašanja je kad neko u nedostatku kvalitetnijih argumenata počne da se hvali sa nečim na šta on nije ni u kom slučaju utjecao(izaberite po volji, mjesto rođenja, državu, vjeru u kojoj je rođen, naciju...)...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Addict » 26 feb 2017, 21:50

Ako može pitanje za Tuzlake: šta vi koliko zamjerite Husrefu? Grozne psovke u Doboju, meni bilo nezgodno u vaše ime. Nije mi jasno, doveo vas je do finala kupa, izveo u evropu, stvorio super ekipu. Nas je Ibro ostavio u ligi pa ga beskrajno poštujemo zbog toga, vama Husref dao čak i više od toga. Ako je zamjerka to što je govorio da voli Sarajevo ne mogu da vjerujem da je to razlog. Pa i kod nas je to rekao, i to mi je sasvim normalno, dijete je Sarajeva kud ćeš dalje. Uostalom, bio sam na tekmi kupa na AFH kad je razbio svoje Sarajevo, razbijao je i prije i posliej toga. Fakat mi nije jasno u čemu je toliki problem...

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samirr » 26 feb 2017, 22:13

Addict je napisao/la:Ako može pitanje za Tuzlake: šta vi koliko zamjerite Husrefu? Grozne psovke u Doboju, meni bilo nezgodno u vaše ime. Nije mi jasno, doveo vas je do finala kupa, izveo u evropu, stvorio super ekipu. Nas je Ibro ostavio u ligi pa ga beskrajno poštujemo zbog toga, vama Husref dao čak i više od toga. Ako je zamjerka to što je govorio da voli Sarajevo ne mogu da vjerujem da je to razlog. Pa i kod nas je to rekao, i to mi je sasvim normalno, dijete je Sarajeva kud ćeš dalje. Uostalom, bio sam na tekmi kupa na AFH kad je razbio svoje Sarajevo, razbijao je i prije i posliej toga. Fakat mi nije jasno u čemu je toliki problem...
Znao je i on provocirati, to da ga mrze sto voli SArajevo okaci macku o rep. Prica se da se ugradjivao u ugovore kod nekih igraca..
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FrancescoTotti » 26 feb 2017, 22:17

samirr je napisao/la:
Addict je napisao/la:Ako može pitanje za Tuzlake: šta vi koliko zamjerite Husrefu? Grozne psovke u Doboju, meni bilo nezgodno u vaše ime. Nije mi jasno, doveo vas je do finala kupa, izveo u evropu, stvorio super ekipu. Nas je Ibro ostavio u ligi pa ga beskrajno poštujemo zbog toga, vama Husref dao čak i više od toga. Ako je zamjerka to što je govorio da voli Sarajevo ne mogu da vjerujem da je to razlog. Pa i kod nas je to rekao, i to mi je sasvim normalno, dijete je Sarajeva kud ćeš dalje. Uostalom, bio sam na tekmi kupa na AFH kad je razbio svoje Sarajevo, razbijao je i prije i posliej toga. Fakat mi nije jasno u čemu je toliki problem...
Znao je i on provocirati, to da ga mrze sto voli SArajevo okaci macku o rep. Prica se da se ugradjivao u ugovore kod nekih igraca..
:puke:
Iz prve ruke cu ti rec da sa Husrefom takvo sta nije moguce. Ne mogu da vjerujem sta mu jos necete prisit.. Prejadno
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la joker90 » 26 feb 2017, 22:18

samirr je napisao/la:
Addict je napisao/la:Ako može pitanje za Tuzlake: šta vi koliko zamjerite Husrefu? Grozne psovke u Doboju, meni bilo nezgodno u vaše ime. Nije mi jasno, doveo vas je do finala kupa, izveo u evropu, stvorio super ekipu. Nas je Ibro ostavio u ligi pa ga beskrajno poštujemo zbog toga, vama Husref dao čak i više od toga. Ako je zamjerka to što je govorio da voli Sarajevo ne mogu da vjerujem da je to razlog. Pa i kod nas je to rekao, i to mi je sasvim normalno, dijete je Sarajeva kud ćeš dalje. Uostalom, bio sam na tekmi kupa na AFH kad je razbio svoje Sarajevo, razbijao je i prije i posliej toga. Fakat mi nije jasno u čemu je toliki problem...
Znao je i on provocirati, to da ga mrze sto voli SArajevo okaci macku o rep. Prica se da se ugradjivao u ugovore kod nekih igraca..
Bar ti, kao moderator, ne bi trebao ovakve stvari pisati.. :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.