Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MocMahale444 » 28 dec 2017, 17:51

tuzlak1987 je napisao/la:Zato to da je bilo cista posla i da je bio cilj pojacati ekipu, da su pare bile tu, pronasao bi se igrac za tih 800k KM-ova kao sto ga nadju Zvezda i Partizan i kvalitetniji od Duljevica.
Kako mislis cista posla? pa nismo im mislili dati bijelo za Dulju :D
Nije bilo igraca tog kvaliteta kao on :kafa:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 dec 2017, 17:57

MocMahale444 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Zato to da je bilo cista posla i da je bio cilj pojacati ekipu, da su pare bile tu, pronasao bi se igrac za tih 800k KM-ova kao sto ga nadju Zvezda i Partizan i kvalitetniji od Duljevica.
Kako mislis cista posla? pa nismo im mislili dati bijelo za Dulju :D
Nije bilo igraca tog kvaliteta kao on :kafa:
Kako nema, ima Vukotic ganjate ga godinu dana, a ponude u stotinama hiljada KM nema. Ako je vec bio obezbjedjen novac u transfer budzetu mogli ste kupiti 2 top igraca za ove lige i uzeti titulu.

Ili dovesti igraca za jaku platu kao Partizan Tawambu, besplatno ali opet iznad ove lige dvije klase.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DenchiNL » 28 dec 2017, 18:01

tuzlak1987 je napisao/la: Kako nema, ima Vukotic ganjate ga godinu dana, a ponude u stotinama hiljada KM nema. Ako je vec bio obezbjedjen novac u transfer budzetu mogli ste kupiti 2 top igraca za ove lige i uzeti titulu.

Ili dovesti igraca za jaku platu kao Partizan Tawambu, besplatno ali opet iznad ove lige dvije klase.
ali onda ne bi bili prvi u ponudama :rol: :urnebes: :bow:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 28 dec 2017, 18:28

sajo10 je napisao/la:Haha kakve dvolicne osobe majko moja. Prije nekoliko sedmica ismijavaju Zelju sto salje ponudu sa Menala a sad tamo neki iz Siminog Hana dodje revolucionar hahaha. Kakve komplekse imaju neke osobe [emoji38] [emoji38]
Usporedba ti je glupa. Menalo je najbolji igrac lige i sve ispod 500 000 eura je smijesno.
Cavar je tek potencijal,daleko od dovrsenog igraca. I ta ponuda za Cavara je debelo jaca od vase za Menala
EKONNP

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MocMahale444 » 28 dec 2017, 18:28

tuzlak1987 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Zato to da je bilo cista posla i da je bio cilj pojacati ekipu, da su pare bile tu, pronasao bi se igrac za tih 800k KM-ova kao sto ga nadju Zvezda i Partizan i kvalitetniji od Duljevica.
Kako mislis cista posla? pa nismo im mislili dati bijelo za Dulju :D
Nije bilo igraca tog kvaliteta kao on :kafa:
Kako nema, ima Vukotic ganjate ga godinu dana, a ponude u stotinama hiljada KM nema. Ako je vec bio obezbjedjen novac u transfer budzetu mogli ste kupiti 2 top igraca za ove lige i uzeti titulu.

Ili dovesti igraca za jaku platu kao Partizan Tawambu, besplatno ali opet iznad ove lige dvije klase.
Druze Dulja je bio dragulj i samo je on bio bitan :D , para je bilo i bice nije beg cicija. To za vodu fore za malisane u vrticu, nije ozbiljno nista.
Malo zaliti/pisnuti kone, isto tako ove iz Sirokog koji misle da mogu uzeti milione za MeHnala.
Neka kone posalju ponudu za Sabana ili Siroki za Hajdara, nisu mangupi i tacka.
Trebali su pristati pa da vidimo je li bilo para ili ne, nego ono ti si navijac Slobode zar ne?
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 28 dec 2017, 18:34

Kako ce Husic sad upregnuti masineriju,ulozio tolke pare a jos uvijek mu Zvijezda ozbiljan konkurent. Ne sumnjam da ce on to "odraditi" kao i ostali klubovi koji hoce osvojiti federalku
EKONNP

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la alenpitar » 28 dec 2017, 18:46

Ako mu Sloboda da 60% upravljackih prava i stadion, Husic ce se vratiti kod njih a Sloga ce im biti B tim
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la belosevic28 » 28 dec 2017, 18:57

skripar96 je napisao/la:Kako ce Husic sad upregnuti masineriju,ulozio tolke pare a jos uvijek mu Zvijezda ozbiljan konkurent. Ne sumnjam da ce on to "odraditi" kao i ostali klubovi koji hoce osvojiti federalku
Uprezanje masinerije nekad nije garant uspjeha. Upregao je i DJL megamiske lani masineriju, mnoge sudije padose zbog njih, i doje Amer Bekic i popisa im se u staU...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 28 dec 2017, 19:28

Vidi Hazmira sviju mi, yebace nas sve! :shock: :shock: :shock: Na pomolu je bosanski Ludogorets... :problem: :problem:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Gradonacelnik » 28 dec 2017, 19:29

sajo10 je napisao/la:Haha kakve dvolicne osobe majko moja. Prije nekoliko sedmica ismijavaju Zelju sto salje ponudu sa Menala a sad tamo neki iz Siminog Hana dodje revolucionar hahaha. Kakve komplekse imaju neke osobe :lol: :lol:
Željo i jest za ismijavanje, jer su turbo gologuzani. :lol:
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sajo10 » 28 dec 2017, 19:42

Gradonacelnik je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Haha kakve dvolicne osobe majko moja. Prije nekoliko sedmica ismijavaju Zelju sto salje ponudu sa Menala a sad tamo neki iz Siminog Hana dodje revolucionar hahaha. Kakve komplekse imaju neke osobe :lol: :lol:
Željo i jest za ismijavanje, jer su turbo gologuzani. :lol:
Kmeeee kmeeee kmeeee :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: Evo jos jednom kmeeeee hahahaha
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BordoSarajevo » 28 dec 2017, 22:30

U vezi ponuda, ponude Željezničara za Duljevića i Menala su presmiješne i neozbiljne, unaprijed se znalo da od toga nema ništa ali su time vjerovatno ljudi koji vode klub skrećali pažnju navijačima sa drugih strana, jer je istim veoma lako manipulisati, općenito navijačima bilo kojeg kluba.
Gdje će jedni od glavnih igrača iz Sarajeva ili Željezničara preći u jedne odnosno druge, ponuda je čisto kupljenje bodova kod svojih navijača a svi znaju da od toga nema ništa, uprpili bi se i ne bi znali šta će da se pristalo na ponudu. Ustvari, zna se, tražili bi odma da ga prodaju.
Ponuda za Menala, i sam igrač je rekao da je ista neozbiljna i da nije ni obraćao pažnju, naravno, Menalo koji je jedan od najboljih igrača u ovoj polusezoni sigurno će imati daleko bolje ponude za nastavak karijere.

Ponuda Husića za Čavara je dosta realna i mislim da ni jedan klub i od ovih najvećih nije u stanju ponuditi ovo što je Husić ponudio. Ovo nije ni blizu onoga što je ponudio Željezničar. Nakon što je Čavar odbio Maribor, tj. nije pristao da ide kod njih a Zrinjski bi ga rado pustio, on je pred suspenzijom, ako nećeš ić onda nećeš ni igrat. Husić bi ga kupio i ostavio bi ga Zrinjskom na posudbi i plaćao igrača, što je, za naše uslove nerealno, mada, ko bolje prati naš fudbal, znao bi da se Azmir ne šali. Kakve pare su samo dobijali igrači Slobode dok je on bio na čelu kluba, to je nevjerovatno.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosanacGorstak » 28 dec 2017, 22:46

Mislim da ce Cavar na kraju ove sage ipak da predje u Slogu.
Agencija BSA koja zastupa Cavara vec je zastupnik i Milakovica,Jazvina,Abdihodzica,Hrelje kao i Mirela Ibrahimovica.
Svi ovi momci su potpisali za Slogu sa iznimkom Mirela Ibrahimovica,koji je danas dobio slobodne papire jer je zelio da preseli u Holandiju.Klub mu nije nikakve probleme pravio sto dovoljno govori o odnosu Sloge i agencije koja ga zastupa.

Zrinjski je prihvatio i ponudu Maribora koja je bila 300 000 eura,ova je malo i jaca tako da oni mogu biti zadovoljni sa zaradom.Agencija koja je odbijala prihvatit Maribor zbog male zarade ima priliku da dobro zaradi,Cavar koji je zrtva svega ima priliku da izbjegne suspenziju a Azmir da dobije perspektivnog igraca.

Sto se mene tice,previse je ovo love za nedokazanog igraca,i imam osjecaj da ce ovo biti los posao za Slogu ako se realizuje.U drugoj ligi mu mogu samo nogu slomit,nema tu tika-take al et jbga..
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miki651 » 28 dec 2017, 22:55

Uopće ne vjerujem u ozbiljne ponude i to pismene.... a prvo se objave na portalima. Ovo za Ćavara je igrokaz Husarića i još nekih ljudi vjerovatno. Da Husić misli ozbiljno nazvao bi Šulu i za tri minute posao gotov ili odbijen. Na portalima objavljeno a u klub ništa zvanično čitavo popodne nije došlo. Valjda ake neki klub misli ozbiljno, prvo pošalje ponudu klubu a ne novinarima.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosanacGorstak » 28 dec 2017, 23:07

miki651 je napisao/la:Uopće ne vjerujem u ozbiljne ponude i to pismene.... a prvo se objave na portalima. Ovo za Ćavara je igrokaz Husarića i još nekih ljudi vjerovatno. Da Husić misli ozbiljno nazvao bi Šulu i za tri minute posao gotov ili odbijen. Na portalima objavljeno a u klub ništa zvanično čitavo popodne nije došlo. Valjda ake neki klub misli ozbiljno, prvo pošalje ponudu klubu a ne novinarima.
Federalni prvoligaš Sloga iz Siminog Hana danas je u svoje redove dovela iskusnog Čelikovog napadača Aidina Mahmutovića, a u toku su pregovori o angažmanu nogometaša Zrinjskog Marijana Ćavara i napadača Bratstva Huseina Poturalića.
Posebno je zanimljiva ponuda za mladog veznjaka Plemića, budući da je, kako nam je potvrdio prvi čovjek kluba Azmir Husić, Sloga za njega u Mostar poslala ponudu od 650.000 KM.

"Sportski direktor mi je objasnio zašto bi Ćavar bio dobro pojačanje za Slogu i ja sam odobrio da pošaljemo ponudu. Radi se o istinskoj ponudi i novac možemo imati u roku 24 sata, ukoliko Zrinjski odgovori pozitivno. Ćavar je kvalitetan igrač i pravi dijamant. Želimo saradnjom s njim i njegovim angažmanom ostvariti svoje ciljeve. Ukoliko prođe ponuda, ponudili bismo Ćavaru da u Zrinjskom igra do narednog ljeta, a mi bismo snosili sve troškove prema igraču", rekao je Husić za portal Klix.ba.


U međuvremenu je u Slogu zvanično stigao Aidin Mahmutović koji je protekle polusezone igrao za Čelik, gdje je postigao pet golova u 10 utakmica.

"Mahmutović je potpisao ugovor na dvije i po godine, a večeras ćemo obaviti razgovore s menadžerom Huseina Poturalića, kako bismo i na taj transfer stavili tačku", istakao je Husić.

Prethodno su u Slogu došli Adnan Hrelja, Almin Abdihodžić, Almedin Ziljkić, Salko Jazvin i Aleksandar Milaković pa su samim time poznati ciljevi kluba iz Siminog Hana.

"Naši planovi su dobro poznati. Sve ovo radimo kako bismo naredne sezone igrali u Premijer ligi BiH. Od naredne sezone nastupat ćemo pod imenom Tuzla City. Dobili smo saglasnot grada da u imenu kluba možemo imati ime grada pa smo otklonili sve prepreke da promijenimo ime", kazao je Husić za kraj razgovora.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenzo » 28 dec 2017, 23:13

Zna li se ko su ovi turci sto zele da investiraju u Celik ?

Ja prvi put cujem da neko investira u klub koji je jednom nogom vec ugasen, na dnu tabele - ide u nizi rang, pri tome grca u dugovima.

Zenicani nadam se da necte dobti muda za bubrege.
- Zeljeznicar -

BitangaSaMejtasha
Postovi: 117
Pridružen/a: 13 dec 2017, 22:43
Lokacija: Mejtaš
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BitangaSaMejtasha » 28 dec 2017, 23:54

miki651 je napisao/la:Uopće ne vjerujem u ozbiljne ponude i to pismene.... a prvo se objave na portalima. Ovo za Ćavara je igrokaz Husarića i još nekih ljudi vjerovatno. Da Husić misli ozbiljno nazvao bi Šulu i za tri minute posao gotov ili odbijen. Na portalima objavljeno a u klub ništa zvanično čitavo popodne nije došlo. Valjda ake neki klub misli ozbiljno, prvo pošalje ponudu klubu a ne novinarima.
Ma marketing i samopromocija, svako radi za šuške, ss.ba prvi objavi papir a kasnije se i pojavi članak 'ekskluzivno' - Miljenko Bošnjak u Slozi, sto daje do znanja da su na fonu ili sa Azmirom ili sa nekim iz kluba, bombao je Azmir na taj nacin i dok je bio u slobodanki pa smo vidjeli kako sve zavrsi, instant ekipe, instant rezultati, bez vizije i uz bacanje para kroz prozor enormnim ugovorima igracima, velikih uspjeha i samoodrzivosti na duge staze nema jednostavno.
Stara jesi debil, evo ti himna

https://www.youtube.com/watch?v=IXxlqXlurLY

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 29 dec 2017, 00:01

Zenzo je napisao/la:Zna li se ko su ovi turci sto zele da investiraju u Celik ?

Ja prvi put cujem da neko investira u klub koji je jednom nogom vec ugasen, na dnu tabele - ide u nizi rang, pri tome grca u dugovima.

Zenicani nadam se da necte dobti muda za bubrege.
Ma debelo suplja. Igrokaz njihovog gradonacelnika da nekako ugasi Celik a da ne digne citav grad protiv sebe. To ja vidim kao obicni laik bez uvida u pravo stanje kluba,ali mislim da ce se Zenicani sloziti sa mnom
EKONNP

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 29 dec 2017, 00:22

skripar96 je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Zna li se ko su ovi turci sto zele da investiraju u Celik ?

Ja prvi put cujem da neko investira u klub koji je jednom nogom vec ugasen, na dnu tabele - ide u nizi rang, pri tome grca u dugovima.

Zenicani nadam se da necte dobti muda za bubrege.
Ma debelo suplja. Igrokaz njihovog gradonacelnika da nekako ugasi Celik a da ne digne citav grad protiv sebe. To ja vidim kao obicni laik bez uvida u pravo stanje kluba,ali mislim da ce se Zenicani sloziti sa mnom
Sve do sad bi se slozio, al poslije ovog veceras tesko. Vidjet cemo, ubrzo cemo sve saznati.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13628
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 29 dec 2017, 00:23

Zenzo je napisao/la:Zna li se ko su ovi turci sto zele da investiraju u Celik ?

Ja prvi put cujem da neko investira u klub koji je jednom nogom vec ugasen, na dnu tabele - ide u nizi rang, pri tome grca u dugovima.

Zenicani nadam se da necte dobti muda za bubrege.
Konacno pravi ljudi tj nas NO sjedi sa njima za stolom.
Kada se dogovore javnost ce znati sta i kako.

Sto se tice Celika, znas i sam da je Celik stizao prosle sezone i -11 da nije primio gol 750 minuta.
Sad je zaostatak smijesnih 6 bodova a igras ligu za opstanak sa levatskim klubovima.
Grad je usvojio otpis dugova prema JP i reprogram poreskih dugovanja.
Ukoliko se ovo zavrsi hairli sa turcima vjerujem da ce se odmah provesti u djelo navedene odluke.
Ostaje dug od nekih 1 milion KM ako se ne varam.
To je sitnica.
Ne zaboravi da je Celik u plusu u odnosu na sve klubove i turci ne moraju uloziti marku da bi igrali eventualnu grupnu fazu na Bilinom Polju dok ostali klubovi moraju minimalno 3-4 miliona uloziti.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: denimen99, Helsinki, jurisicduska, Nantess, Ovisnici1921, POBJECIuCG i 45 gostiju.