Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la invincible1921 » 19 avg 2017, 22:23

Zagor je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
tutankamon1905 je napisao/la:Meni je ono na pocetku penal i zuti...kadusic crveni i samarcina..a i nad ahmetovicem poprilicno cist penal.

Samo sto nisam vidio taj crveni za zelju jel sve opravdano i jel veca dobio zuti za onaj napravljeni penal?
Ako nije onda ni to ne razumijem

Kako god sudija nije znao dje udara poslije crvenog i penala na pocetku
Slazem se za to zuti karton. Ako se ne varam i doneseno je pravilo da ako je penal nema veze sto je zadni igrac da se daje zuti jer ono prevelika je kazna penal i crveni :?: :?: ili tako nekako...

Ma cis ko suza crveni, imo Ramovic zuti i bez potrebe na potkaci ne vidjoh koga i drugi zuti crveni. Ja mislim da je dobio veca :hmmmmm: :hmmmmm:
Ako nije bio ofsajd poslije kad je sviran penal za vas onda je sve regularno osim tog kartona , mislim da je prestrogo dat. Penal nad Ahmetovicem je trebao biti i tu smo osteceni, drugi penal koji se sviran za nas je isto trebao biti. Slazem se da je Kadusic komotno mogao direktan crveni dobiti kao sto se slazem da je Ramovic zasluzeno dobio isti. Al kakve nam veze da je jos 2 penala dosudjeno kad bi ih promasili. Jos jednom sve cestitke, nemam sta reci, jednostavno Sarajevo je ove sezone, ustvari od prosle sezone totalno palo na svakom polju. Tako da sam veceras gledao mec sa minimalno emocija.
Ma da slazem se , nego eto htio sam samo rec da nije niko ostecen misilm kad se sve sabere i oduzme tu je to sve :) Jos da istaknem sansu ahmetovica 7 metara go pogodi jedinog igraca na liniji hahahah
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zagor » 19 avg 2017, 22:24

To sam zaboravio to je bila mozda ruka. Al kazem dzaba nam ;)
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alipasino » 19 avg 2017, 22:26

Kadusicu jado picketino pitarska.Losi i jedni i drugi,sretniji pobjedio.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3558
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tutankamon1905 » 19 avg 2017, 22:27

Cini mi se na snimci na sportsport da je sudija poletio za zuti da ga da kjosevskom pa vrati ruku...ne znam jel kasnije dao.

I usput malo sam sokiran sto se vodi normalna konverzacija vec stranicu ipo... :D ima normalnih dobro je

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tareizo » 19 avg 2017, 22:27

da ne napravise onu bakljadu je bi mislio da su hz u nekom bokotu
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2538
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LegendKiller » 19 avg 2017, 22:33

Harika je napisao/la:Repuh vam istinu govori, ima i muda. On vam je najmanji problem.

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk
Trener koji izjavi situacija na terenu mi nije pokazivala da trebam nešto puno mijenjati je prvi problem kojeg treba riješiti. Zašto ovo nije ranije govorio, upravo je on u zadnje 2 godine fine pare uzeo od kluba zahvaljujući ovoj situaciji. Sada kada mu nesposobnost izlazi na vidjelo odjednom problemi postoje zadnje 2 godine.

Avatar
bhsport
Postovi: 11289
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bhsport » 19 avg 2017, 22:34

Derbi ko derbi, tesko ce tu biti igre posebno u ovoj sada poziciji, gdje su jedni u ambisu a drugi traze osvetu, ali potez malog Kadusica je za zatvora, ono treba odvesti psihijatru i izbaciti iz fudbala.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la socrates » 19 avg 2017, 22:35

Ruka mu na ledjima prilikom suta,i lopta koja ulazila u gol zaustavljena rukom. Prirodan polozaj ruke nije na ledjima,bez obzira ako je uz ledja (tijelo),ali glavutan "ne smije" drugi penal svirnuti. Cist crveni Kadusica,cist penal nad Ahmetovicem. I,ono je za zuti Iveticu. Dakle 4 penala na tekmi,eto dokle je stigao ovaj derbi,potpuna nemoc.
Ne mogu da vjerujem da smo i ovakvi mogli do pobjede.
Zaista se ne zna ko je gori. Uzas!
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zagor » 19 avg 2017, 22:38

socrates je napisao/la:Ruka mu na ledjima prilikom suta,i lopta koja ulazila u gol zaustavljena rukom. Prirodan polozaj ruke nije na ledjima,bez obzira ako je uz ledja (tijelo),ali glavutan "ne smije" drugi penal svirnuti. Cist crveni Kadusica,cist penal nad Ahmetovicem. I,ono je za zuti Iveticu. Dakle 4 penala na tekmi,eto dokle je stigao ovaj derbi,potpuna nemoc.
Ne mogu da vjerujem da smo i ovakvi mogli do pobjede.
Zaista se ne zna ko je gori. Uzas!
I sta bi nam to pomoglo?
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 19 avg 2017, 22:42

tareizo je napisao/la:da ne napravise onu bakljadu je bi mislio da su hz u nekom bokotu
Vođa im solo koncert odradio...
Nisu se culi osim kod crvenog Zelji i malo kod penala. Manijaci ih razvalili
EKONNP

Avatar
alexis17
Postovi: 119
Pridružen/a: 28 dec 2014, 11:22

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la alexis17 » 19 avg 2017, 22:42

Zagor je napisao/la:
socrates je napisao/la:Ruka mu na ledjima prilikom suta,i lopta koja ulazila u gol zaustavljena rukom. Prirodan polozaj ruke nije na ledjima,bez obzira ako je uz ledja (tijelo),ali glavutan "ne smije" drugi penal svirnuti. Cist crveni Kadusica,cist penal nad Ahmetovicem. I,ono je za zuti Iveticu. Dakle 4 penala na tekmi,eto dokle je stigao ovaj derbi,potpuna nemoc.
Ne mogu da vjerujem da smo i ovakvi mogli do pobjede.
Zaista se ne zna ko je gori. Uzas!
I sta bi nam to pomoglo?
Kakav zuti za Ivetica svega ti? Covjek uopste nije isao na loptu, uradio je sve da sprijeci gol.

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la socrates » 19 avg 2017, 23:02

Zagor je napisao/la:
socrates je napisao/la:Ruka mu na ledjima prilikom suta,i lopta koja ulazila u gol zaustavljena rukom. Prirodan polozaj ruke nije na ledjima,bez obzira ako je uz ledja (tijelo),ali glavutan "ne smije" drugi penal svirnuti. Cist crveni Kadusica,cist penal nad Ahmetovicem. I,ono je za zuti Iveticu. Dakle 4 penala na tekmi,eto dokle je stigao ovaj derbi,potpuna nemoc.
Ne mogu da vjerujem da smo i ovakvi mogli do pobjede.
Zaista se ne zna ko je gori. Uzas!
I sta bi nam to pomoglo?
To je u drugom sad planu,komentarisemo pristup derbiju,nema tu sposobnog sudije,za ovakve je ovo utakmica karijere.
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zagor » 19 avg 2017, 23:04

To da. Al opet i kadusic je mogao komotno crveni dobit, mozda bi onda jos gore po nas bilo.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la socrates » 19 avg 2017, 23:08

@alexis17 To je preporuka i Uefa-e,sviras penal uz zuti,sasvim dovoljno u ovoj situaciji,obzirom ako hoces da je sami pocetak tekme. Nije ga pokosio zlocinacki s ledja dok se ovaj stustio sam prema golu,oci u oci s golmanom. Razlika je to. I,nisam siguran jel Kjosevski dobio zuti,sto je jos jedan propust ako nije.
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la socrates » 19 avg 2017, 23:14

Zagor je napisao/la:To da. Al opet i kadusic je mogao komotno crveni dobit, mozda bi onda jos gore po nas bilo.
Da,svakako. Upravo se ta teza naslanja na situaciju kod crvenog za Ivetica,preporuka je da treba postojati odredjen prag tolerancije da se tekma ne upropasti. Sto se u ovom jadu od derbija ne primjeti,ali da je ovo bio slucaj bilo gdje od liga petice,i jedan takav derbi tamo bi bio upropasten vec u 4-toj minuti. Ja bi mu skinuo kapu da je Ivetic dobio zuti,Kadusic crveni,on je cist start i s namjerom da se ozlijedi igrac zanemario zbog gluposti koju je napravio prije toga.
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
Moggiano
Postovi: 684
Pridružen/a: 29 jun 2011, 18:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Moggiano » 19 avg 2017, 23:15

Na gostovanje Željo kreće, zaustavit nas niko neće...

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la brig » 19 avg 2017, 23:19

socrates je napisao/la:@alexis17 To je preporuka i Uefa-e,sviras penal uz zuti,sasvim dovoljno u ovoj situaciji,obzirom ako hoces da je sami pocetak tekme. Nije ga pokosio zlocinacki s ledja dok se ovaj stustio sam prema golu,oci u oci s golmanom. Razlika je to. I,nisam siguran jel Kjosevski dobio zuti,sto je jos jedan propust ako nije.
Kakav naputak
Gluposti pisete
Crveni cist.. Zuti bi bio u slucaju da je isao na loptu a u ovom slucaju je Ivetić rukama hvatao Zakaru i srusio ga sa ocitom namjerom tako da je odluka ispravna

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la propuh » 19 avg 2017, 23:21

Jedini gori od igraca na terenu je bio sudija, pogubio se ko mlada na vjencanju :mrgreen:
Nije da nismo navikli na odron derbije ali se covjek nada boljoj tekmi.
Na kraju i poslije milion gresaka nikog nije ostetio naustrb drugog to je jedino pozitivno uz nasu pobjedu naravski.
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la socrates » 19 avg 2017, 23:26

brig je napisao/la:
socrates je napisao/la:@alexis17 To je preporuka i Uefa-e,sviras penal uz zuti,sasvim dovoljno u ovoj situaciji,obzirom ako hoces da je sami pocetak tekme. Nije ga pokosio zlocinacki s ledja dok se ovaj stustio sam prema golu,oci u oci s golmanom. Razlika je to. I,nisam siguran jel Kjosevski dobio zuti,sto je jos jedan propust ako nije.
Kakav naputak
Gluposti pisete
Crveni cist.. Zuti bi bio u slucaju da je isao na loptu a u ovom slucaju je Ivetić rukama hvatao Zakaru i srusio ga sa ocitom namjerom tako da je odluka ispravna
I,sad ja trebam reci,okej,takvo sto ne postoji??
Daj se informiraj pa dodji komentirati. Posebno sto kazes da se ovdje pisu gluposti. Aj' ne riSe!
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Ras » 19 avg 2017, 23:29

Nakon tri hiljade godina sviran nam penal na Koševu :bow: Zakarić je bio najbolji igrač dok nije izašao, **** čuvao ga Adžem imao je žuti karton!Čist penal bio je i za Sarajevo ali imamo Bufona :mrgreen: na golu hvala Allahu, iako je usrao Veca i bespotrebno izletio ko budala!Kadušić?Kakvo **** otac ga yebo, đonom u butinu majmun ulijeće, ne dao Allah dragi da je ono bila cjevanica kod Stanića, vanjski prelom bi bio sto posto, fuj
đubre jedno smećarsko!Ramović je isto crveni zaslužio, nakon ona dva starta, pogotovo drugi žuti gdje onako skršio onog pitarskog igrača!12 bodova, idemo dalje, samo lagano!

I čist crveni za Ivetića kod penala, njemu uopšte nije bila namjera da izbije loptu, nego očigledna namjera da zaustavi igrača, povlačenje s leđa s obje ruke, nema priče čist crveni!
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BigZlatan, GradKamena2, obagol, supervizor i 62 gosta.