Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

AlemC85
Postovi: 7474
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AlemC85 » 29 jul 2017, 22:03

Nerado priznajem, ali kone uzimaju opet PL.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Aerials » 29 jul 2017, 22:05

Steph je napisao/la:Jagodiću, nogu slomio na putu do kuće, karino! I povedi onog iz AIK-a u Slogu iz Nekakvog Hana
Haj' što se ja nerviram, al' koji je tebi? :urnebes:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la arelinho » 29 jul 2017, 22:06

Aerials je napisao/la:
Steph je napisao/la:Jagodiću, nogu slomio na putu do kuće, karino! I povedi onog iz AIK-a u Slogu iz Nekakvog Hana
Haj' što se ja nerviram, al' koji je tebi? :urnebes:
Kladionica je čudo. :lol: :lol:

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 29 jul 2017, 22:08

flash84 je napisao/la:@pitarski dvojac

Jel treba napominjat da se odnosi na PL? Nije forum ringeraja da se mora bas sve crtat. Inace s kakvim smo sastavom igrali prosle godine i Mosevac bi nas dobio a vi niste. Imate realne sanse sutra da to ostvarite, ne zbog vase kvalitete vec zbog nasih kantonalnih zvijezda.
Stvarno mi nije jasno kako vam ne dosadi to prozivanje za tu famoznu pobjedu u Zenici, fkt vi nikakvih argumenata nemate za prozivanje, pa jel treba da vam stalno ponavljam da je vas klub zadnji put na Kosevu slavio 1986.e godine kad vas vecina nije bila ni rodjena koji pisete po forumu, da imamo bolji medjusobni omjer, vise titula, nastupa u Evropi itd. Svaki drugi post vam kako Sarajevo nije pobjedilo u Zenici 16 godina, te imali ovaku ili onaku ekipu, bezveze stvarate i tim svojim momcima koji ce igrati sutra za vas nekakav pritisak te tradicije. I poslije sutrasnje tekme izmedju nasih timova ma kako ona zavrsila zivot ide dalje, bice i Sarajeva i Celika i novih duela.

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steph » 29 jul 2017, 22:09

Aerials je napisao/la:
Steph je napisao/la:Jagodiću, nogu slomio na putu do kuće, karino! I povedi onog iz AIK-a u Slogu iz Nekakvog Hana
Haj' što se ja nerviram, al' koji je tebi? :urnebes:
slika

spavaš li mirno Nevenaaaaaaaa

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bhfanatic14 » 29 jul 2017, 22:11

Kako sam Hladno skino dvicu na radnik :salut: :salut:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Aerials » 29 jul 2017, 22:22

Steph je napisao/la: slika

spavaš li mirno Nevenaaaaaaaa
Jesi bio optimista, ni ja nisam toliki. :rol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steph » 29 jul 2017, 22:22

Aerials je napisao/la:
Steph je napisao/la: slika

spavaš li mirno Nevenaaaaaaaa
Jesi bio optimista, ni ja nisam toliki. :rol:
Pa kontam valjda ćete makar kući uzeti kakve bodove :roll: :urnebes:

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8001
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 29 jul 2017, 22:30

tareizo je napisao/la:no sikiriki za celik nego sto to nisi na utakmici
Derem lovu od vase dijaspore na jadranu, zeljni su svega[/quote]

cuj oni zeljni svega ,a ti uzivas od njihove love hahahaha, haj nek ti bude inace i ja sam od 07.08 na cresu pa dodzi da puknemo koju zuju ;)[/quote]Haha daleko mi je majstore. Ziv mi bio
goveđigulašmajka

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PitarBordo » 29 jul 2017, 22:38

slika

Hahahahahaha, ovu ligu treba proglasiti amaterskom, zabraniti profesionalne ugovore i plate veće od jedne i po' prosječne plate za dati mjesec.
Samo Saraj'vo.

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la arelinho » 29 jul 2017, 22:40

PitarBordo je napisao/la:slika

Hahahahahaha, ovu ligu treba proglasiti amaterskom, zabraniti profesionalne ugovore i plate veće od jedne i po' prosječne plate za dati mjesec.
Kakav kralj :urnebes: :urnebes:

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hule_barca » 29 jul 2017, 23:07

Ja sam mislio da je Željo postao ozbiljniji klub, ali jok. Dovesti Adžema za trenera je samoubistvo iz zasjede. Frajer ima 12 pobjeda u 24 službena meča sa Željom, jednim od dva najveća kluba u državi. Hej tugo tugo.
FK "Mladost" Kikači

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 29 jul 2017, 23:11

PitarBordo je napisao/la:slika

Hahahahahaha, ovu ligu treba proglasiti amaterskom, zabraniti profesionalne ugovore i plate veće od jedne i po' prosječne plate za dati mjesec.
Na dobrom su putu,evo Sloboda vec ukida profi ugovore[emoji1]
EKONNP

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la flash84 » 29 jul 2017, 23:11

Osttribine je napisao/la:
flash84 je napisao/la:@pitarski dvojac

Jel treba napominjat da se odnosi na PL? Nije forum ringeraja da se mora bas sve crtat. Inace s kakvim smo sastavom igrali prosle godine i Mosevac bi nas dobio a vi niste. Imate realne sanse sutra da to ostvarite, ne zbog vase kvalitete vec zbog nasih kantonalnih zvijezda.
Stvarno mi nije jasno kako vam ne dosadi to prozivanje za tu famoznu pobjedu u Zenici, fkt vi nikakvih argumenata nemate za prozivanje, pa jel treba da vam stalno ponavljam da je vas klub zadnji put na Kosevu slavio 1986.e godine kad vas vecina nije bila ni rodjena koji pisete po forumu, da imamo bolji medjusobni omjer, vise titula, nastupa u Evropi itd. Svaki drugi post vam kako Sarajevo nije pobjedilo u Zenici 16 godina, te imali ovaku ili onaku ekipu, bezveze stvarate i tim svojim momcima koji ce igrati sutra za vas nekakav pritisak te tradicije. I poslije sutrasnje tekme izmedju nasih timova ma kako ona zavrsila zivot ide dalje, bice i Sarajeva i Celika i novih duela.

Imas neko selektivno pamcenje pa zaboravljas penale i kup na Kosevu devedesetih? Vidis mi kad idemo vama ne zanosimo se nekim pobjedama ali vi ste ti koji se razmecu vec dvije decenije i imate sipak.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 29 jul 2017, 23:21

flash84 je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:
flash84 je napisao/la:@pitarski dvojac

Jel treba napominjat da se odnosi na PL? Nije forum ringeraja da se mora bas sve crtat. Inace s kakvim smo sastavom igrali prosle godine i Mosevac bi nas dobio a vi niste. Imate realne sanse sutra da to ostvarite, ne zbog vase kvalitete vec zbog nasih kantonalnih zvijezda.
Stvarno mi nije jasno kako vam ne dosadi to prozivanje za tu famoznu pobjedu u Zenici, fkt vi nikakvih argumenata nemate za prozivanje, pa jel treba da vam stalno ponavljam da je vas klub zadnji put na Kosevu slavio 1986.e godine kad vas vecina nije bila ni rodjena koji pisete po forumu, da imamo bolji medjusobni omjer, vise titula, nastupa u Evropi itd. Svaki drugi post vam kako Sarajevo nije pobjedilo u Zenici 16 godina, te imali ovaku ili onaku ekipu, bezveze stvarate i tim svojim momcima koji ce igrati sutra za vas nekakav pritisak te tradicije. I poslije sutrasnje tekme izmedju nasih timova ma kako ona zavrsila zivot ide dalje, bice i Sarajeva i Celika i novih duela.

Imas neko selektivno pamcenje pa zaboravljas penale i kup na Kosevu devedesetih? Vidis mi kad idemo vama ne zanosimo se nekim pobjedama ali vi ste ti koji se razmecu vec dvije decenije i imate sipak.
Imate pobjedu na penale i prolaz u kupu istina 90 i neke, ali u tekmi nas niste dobili kao sto rekoh od 1986.e, sto liga sto kup, a mi smo u Zenici pobjedjivali u dva navrata u ligi poslije rata, doduse zadnji put 2001. i imamo najbitniju pobjedu tamo u finalu kupa 2014. Sem toga ne vidim da se bilo ko od nasih navijaca razmece i najavljuje pobjedu, cak sta vise ako citas pdf Sarajevo kod nekoliko nasih forumasa smo haman pa blizi gasenju po njihovim pricama. :D

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 29 jul 2017, 23:25

Dolazis li na najljepsi i najmoderniji stadion u drzavi sutra? :D
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 29 jul 2017, 23:35

Kao i gotovo svaki put do sada aBd ;)

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steph » 29 jul 2017, 23:35

Onaj piše kako je za kladionicu igrala Sloboda i bio blokiran par... :lol: Standardna bošnjačka sestrem. Nit' je bio blokiran, a moglo se kladit' i na lajvu čitavu tekmu. Bošnje veći mitomani od Srba

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PitarBordo » 29 jul 2017, 23:45

Živimo od mitova.
Samo Saraj'vo.

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 29 jul 2017, 23:48

Steph je napisao/la:Onaj piše kako je za kladionicu igrala Sloboda i bio blokiran par... [emoji38] Standardna bošnjačka sestrem. Nit' je bio blokiran, a moglo se kladit' i na lajvu čitavu tekmu. Bošnje veći mitomani od Srba
Nikad necu zaboravit proslu sezonu,prvo po nacionalnom kljucu Zelji titula Sirokom kup,pa posle onog penala u Bijeljini teorija kako se citavu sezonu namjesta titula Zrinjskom[emoji23] [emoji23]
I to od istih ljudi.....
EKONNP

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, elSaik, erititerum, NisamIsmirMirvic, tutankamon1905 i 50 gostiju.