Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Marsal
Postovi: 22610
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Marsal » 26 jan 2018, 12:13

Evolve je napisao/la:Jedini UEFA sudac iz BIH pao na testu iz engleskog

Bosna i Hercegovina ostala je bez jednog mjesta na listi sudaca koji će ove godine dijeliti pravdu na službenim utakmicama svih UEFA natjecanja. Dragan Petrović iz Banja Luke praktično nije ni debitirao kao glavni sudac na utakmici pod okriljem UEF. Bosanskohercegovački djelitelj pravde nije ni izašao na teren jer nije položio ispite UEFA zbog nedovoljnog znanja engleskog jezika.

"UEFA neće računati na Petrovića jer nije prošao na ispitu za engleski jezik. Iako je imao certifikat, koji nam je dostavio, tijekom razgovora sa ljudima iz UEFA je napravio nekoliko grešaka. Poslije toga je stigla i potvrda da na njega neće računati ove godine", potvrđeno je iz Nogometnog saveza BiH.



Imo je certifikat, boli ga k...
Mora da ga je u Širokom kupio.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Esport » 26 jan 2018, 12:35

4040deuce je napisao/la:
Konzerva je napisao/la:Misljenja sam da ce od sledece godine biti najjaca kokurencija premijer ligi od osnivanja, jer Celik i Sloga sigurno ce biti dio sezone 18/19, a vidimo kako Celik dovodi igrace nebi me cudilo da se jos vis epojacaju na ljetu i krenu prema tituli, isto tako Azmir sa Slogom se ne predaju, vec dokazao sa Slobodom.

1.Zeljo
2.Sarajevo
3.Zrinjski
4.Siroki
5.Celik
6.Sloga

upamti te ovo.

siguran sam da ce ovi svih 6 timova biti podjedanki od sezone 18/19, to ce dovesti do jos vece zanimljivosti premijer lige, sto vise jacih utakmica , to ce igraci prije sazrijevati samim tim ce i kvalitet premijer lige da se drasticno promijeni.
A jesi smorio i ti Celik i Sloga. Ovi se malo pojacase,jos nisu osigurali opstanak ove godine,on im vec predvidio dogodine borbu za titulu :tokralju: Ovi drugi nisu jos usli iz federalne,ali i oni ce se borit za titulu :tokralju:
Vrlo lako se mogu boriti za titulu u Fedralnoj.
:mrgreen:

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evolve » 26 jan 2018, 13:09

Marsal je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Jedini UEFA sudac iz BIH pao na testu iz engleskog

Bosna i Hercegovina ostala je bez jednog mjesta na listi sudaca koji će ove godine dijeliti pravdu na službenim utakmicama svih UEFA natjecanja. Dragan Petrović iz Banja Luke praktično nije ni debitirao kao glavni sudac na utakmici pod okriljem UEF. Bosanskohercegovački djelitelj pravde nije ni izašao na teren jer nije položio ispite UEFA zbog nedovoljnog znanja engleskog jezika.

"UEFA neće računati na Petrovića jer nije prošao na ispitu za engleski jezik. Iako je imao certifikat, koji nam je dostavio, tijekom razgovora sa ljudima iz UEFA je napravio nekoliko grešaka. Poslije toga je stigla i potvrda da na njega neće računati ove godine", potvrđeno je iz Nogometnog saveza BiH.



Imo je certifikat, boli ga k...
Mora da ga je u Širokom kupio.
Može ga kupit od Širokog, preko Mostara, Sarajeva sve do Banja Luke ako hoće.

"Njegovi mentori iz NS BiH bez problema su mu, kako navodi ovaj portal, sredili certifikat o završenom kursu engleskog, ali nisu očekivali da će tako brzo uslijediti praksa. Tijekom prvog susreta s mentorom u Nyonu Petrović se putem videolinka toliko izblamirao da nije znao odgovoriti ni na pozdrav na engleskom jeziku! Naravno, izblamirao se i NS BiH i nogomet u cijelosti u ovoj zemlji.

Slijedio je i pismeni test, a tu je tek uslijedio “urnebes”. Logično, stigao je odgovor u NS BiH, a u njemu stoji, pored ostalog: “Zbog ovakvoga kandidata kakvoga ste nam poslali ostajete umjesto dva sa samo jednim sucem za međunarodne utakmice”! A kakvi “mozgovi” vode sudačku organizaciju, pa i općenito NS BiH, dobro je što BiH ima i tog jednog suca za međunarodne utakmice."
NK Široki Brijeg

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 26 jan 2018, 13:46

Koja smo mi bruka sunce ti poljubim.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la alenpitar » 26 jan 2018, 13:48

Slusajte i ucite :lol: MANKI...PUNTO...POINT :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:


-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
Konzerva
Postovi: 2223
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Konzerva » 26 jan 2018, 14:15

Esport je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:
Konzerva je napisao/la:Misljenja sam da ce od sledece godine biti najjaca kokurencija premijer ligi od osnivanja, jer Celik i Sloga sigurno ce biti dio sezone 18/19, a vidimo kako Celik dovodi igrace nebi me cudilo da se jos vis epojacaju na ljetu i krenu prema tituli, isto tako Azmir sa Slogom se ne predaju, vec dokazao sa Slobodom.

1.Zeljo
2.Sarajevo
3.Zrinjski
4.Siroki
5.Celik
6.Sloga

upamti te ovo.

siguran sam da ce ovi svih 6 timova biti podjedanki od sezone 18/19, to ce dovesti do jos vece zanimljivosti premijer lige, sto vise jacih utakmica , to ce igraci prije sazrijevati samim tim ce i kvalitet premijer lige da se drasticno promijeni.
A jesi smorio i ti Celik i Sloga. Ovi se malo pojacase,jos nisu osigurali opstanak ove godine,on im vec predvidio dogodine borbu za titulu :tokralju: Ovi drugi nisu jos usli iz federalne,ali i oni ce se borit za titulu :tokralju:
Vrlo lako se mogu boriti za titulu u Fedralnoj.
:mrgreen:
Milioneri ih drze u rukama, zato malo morgen....nije ovo seria A ili primera
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
samocelik
Postovi: 5947
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samocelik » 26 jan 2018, 14:34

alenpitar je napisao/la:Slusajte i ucite :lol: MANKI...PUNTO...POINT :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:


Došao sam do manki i morao ugasiti. Nisam mogao dalje.
Znaš onaj osjećaj kad te za nekoga drugog stid :rol:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UltrasZenica » 26 jan 2018, 14:39

alenpitar je napisao/la:Slusajte i ucite :lol: MANKI...PUNTO...POINT :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:


Vugdalic na apartima... :D

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54016
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 26 jan 2018, 15:53

samocelik je napisao/la:
alenpitar je napisao/la:Slusajte i ucite :lol: MANKI...PUNTO...POINT :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:


Došao sam do manki i morao ugasiti. Nisam mogao dalje.
Znaš onaj osjećaj kad te za nekoga drugog stid :rol:
Jos kaze punto, ju no???? :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 26 jan 2018, 19:51

Boze spasi me nije problem ako covjek nije sposoban za nesto ali je problem kad se u svim porama drustva nesposobni guraju i guraj pa jel moze te barem jednog covjeka sa pristojinm referencama zaposliti u bilo kojoj drzavnoj instituciji a ne sve samo politicki kadar velikom vecinom nesposobnih ljudi .... Boze pomozi ...
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vucevich » 26 jan 2018, 19:53

alenpitar je napisao/la:Slusajte i ucite :lol: MANKI...PUNTO...POINT :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:


:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

kontra
Postovi: 112
Pridružen/a: 13 sep 2012, 23:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kontra » 26 jan 2018, 20:45

Sve shvatam , pa i to da je pl prepucavanje trenutno najzanimljivija tema na forumu , al da je tako mali broj onih koji su spremni objektivno prokomentarisati neki potez klubova iz premijer lige na ovoj temi ,e to mi je nevjerovatnoo

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15694
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 26 jan 2018, 21:12

izvinite ako moze neko dami objasni razliku izmedu Plzen i Pilsner unaprijed HVALA

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la solinas » 26 jan 2018, 21:36

svrakino1921 je napisao/la:izvinite ako moze neko dami objasni razliku izmedu Plzen i Pilsner unaprijed HVALA
Nes mi vjerovat,u Plzenu sam pio strasan Pilsner njihov...kakav sarajevski tuzlak druze.perverzija....
Je li to pitas :hmmmmm:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la alenpitar » 27 jan 2018, 00:08

svrakino1921 je napisao/la:izvinite ako moze neko dami objasni razliku izmedu Plzen i Pilsner unaprijed HVALA
Nema razlike. Prvih 7-8 su pilsner, nakon toga jezik malo utrne i umjesto pilsner izgovaras plzen a pijes isto pivo :lol:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 27 jan 2018, 01:52

:lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sviunapad1010 » 27 jan 2018, 09:12

Konzerva je napisao/la:Misljenja sam da ce od sledece godine biti najjaca kokurencija premijer ligi od osnivanja, jer Celik i Sloga sigurno ce biti dio sezone 18/19, a vidimo kako Celik dovodi igrace nebi me cudilo da se jos vis epojacaju na ljetu i krenu prema tituli, isto tako Azmir sa Slogom se ne predaju, vec dokazao sa Slobodom.

1.Zeljo
2.Sarajevo
3.Zrinjski
4.Siroki
5.Celik
6.Sloga

upamti te ovo.

siguran sam da ce ovi svih 6 timova biti podjedanki od sezone 18/19, to ce dovesti do jos vece zanimljivosti premijer lige, sto vise jacih utakmica , to ce igraci prije sazrijevati samim tim ce i kvalitet premijer lige da se drasticno promijeni.
Pravo si skonto :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BosnianKingdom » 27 jan 2018, 14:03

Nakon sto popijes 6 Pilsnera, uzmes sedmi Plzen i otvoris ga, a u medjuvremenu je Dzeko napravio direktan transfer sa grbavice u Wolfsburg.
Sabrine mi moje!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15694
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 27 jan 2018, 14:23

BosnianKingdom je napisao/la:Nakon sto popijes 6 Pilsnera, uzmes sedmi Plzen i otvoris ga, a u medjuvremenu je Dzeko napravio direktan transfer sa grbavice u Wolfsburg.
:thumbup: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hskzmostar » 27 jan 2018, 21:35

Ne znam zasto ali mislim da ce ovaj turcin od Celika napraviti veoma uspjesan klub !
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: laszlo, Licniznanstvenik, Pantelija i 44 gosta.