Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Odg: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Elegant » 24 avg 2014, 16:05

hilmo je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Ja samo znam da Sarajevo nece biti prvak a Zeljo ce opet izborit europu !
Ja opet ne znam ni jedno ni drugo, na kraju ćemo vidjeti ;)
Kako dočekati srijedu da vidimo šta onaj bivši gospodin iz saveza ima reći.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ja sam iznio moje misljenje u vezi prvaka i europe a ostaje da vidimo sta ce biti na kraju.

Neka u srijedu sve oda i kaze kako jeste, pa da vidimo sta ne stima. Mada ce tu biti vise rijeci o reprezentaciji nego o ligi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la franklampard8 » 24 avg 2014, 16:12

Signore je napisao/la:Kako netko moze staviti Sarajevo tri klase iznad Veleza ako je Velez uzeo bod na Kosevu? Sarajevo je objektivno puno bolje od Veleza i trebalo je dobiti tu utakmicu, al rec da su tri klase iznad njih je prosipanje zdrave pameti.

I svi koji misle da ce se Sarajevo tako lako rijesit Sirokog grdno se varaju. Nebi se iznenadio ni najmanje da Siroki bude prvak na kraju. Velez ce posustat kad tad, nemaju oni sanse za prvim mjestom, al za Europu se mogu borit. Zrinjski ce se borit za prvo mjesto, al do kad? Siroki ce bit u igri do zadnjih kola.
Sarajevo, Siroki i Zrinjski ce se boriti za titulu :)
1946

Avatar
UltraSA
Postovi: 1257
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UltraSA » 24 avg 2014, 16:14

franklampard8 je napisao/la:
Signore je napisao/la:Kako netko moze staviti Sarajevo tri klase iznad Veleza ako je Velez uzeo bod na Kosevu? Sarajevo je objektivno puno bolje od Veleza i trebalo je dobiti tu utakmicu, al rec da su tri klase iznad njih je prosipanje zdrave pameti.

I svi koji misle da ce se Sarajevo tako lako rijesit Sirokog grdno se varaju. Nebi se iznenadio ni najmanje da Siroki bude prvak na kraju. Velez ce posustat kad tad, nemaju oni sanse za prvim mjestom, al za Europu se mogu borit. Zrinjski ce se borit za prvo mjesto, al do kad? Siroki ce bit u igri do zadnjih kola.
Sarajevo, Siroki i Zrinjski ce se boriti za titulu :)
Biće to borba između nas i Širokog u drugom dijelu sezone, samo ne znam kako ću preživiti tri mjeseca pauze. :lol:
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TNT » 24 avg 2014, 16:16

kksiroki je napisao/la:
TNT je napisao/la:Poslije utakmice Sarajevo-Borusija jucer sam gledao Zelju i Zrinjski.
Vidi se razlika u kvaliteti i to bas primjetna. Doduse jucer je i jaka kisa i sigurno dosta natopljen teren omeo neku tecniju igru i pasove ali prema trenutnoj kvaliteti vidi se razlika.
Uz to divovi imaju i jaku klupu i to je sto ce se tek primjetiti na proljece, i samo nekim cudom mogu da ostanu bez titule ove godine. Ja nevidi ekipu koja ih moze posteno dobiti ove sezone.
Znaci ide Sarajevo pa onda par praznih mijesta i onda dvije tri klase ispod dolazi Siroki i Velez.
Zbog trenutno dobrog stanja u ekipi i bez dugova ( ovo je mozda i najvaznije jer svi oni dugovi i price tek dolaze ).
Slijedi Zrinjski (jako poceo malo ce pasti ali dovoljno da bude u top 5) pa Zeljo ( bice to bolje al ne dovoljno za prva dva). Ostale necu da kometarisem jer je sve tu negdje svi u istim problemima, manjak kvaliteta, dugovi i ostalo.
Mozda se malo Olimpik uzdize ali uobicajeno sa dobrom ekipom i cudnim rezultatima ostaje uvijek ispod vrha.
Ne ide ovako , ide Sarajevo pa onda nema više nikoga u premier ligi a u 1.ligi ili ti ligi federacije su Široki ,Velež .....
kuknjava kuknjava kuknjava
Nisam iz Sarajeva vec samo iznosim neko realno svoje misljenje.
Ko je gledao ove sezone ekipe sto sam naveo zna o ceme pricam.
Iskreno Velez je izvukao sretno bod, a ostale cemo tek vidjeti. Gledao sam i Siroki u evropskim tekmama i protiv Zelje i nisam uopste vidio neku igru. Svi od navedeni imaju par ekstra igraca, ostalo prosjek lige.
Ovo je forum i svi imaju pravo da iznesu svoje misljenje o ligi i klubovima.
Sad podjite da dokazete i ubijedite ostale kako neznam sta pisem. I da nemojte zaboraviti spomenuti i sudije.
Kad vam nesviraju jedan,dva faula u gostima krene prica kako je neko ostecen, a kad kuci protivnicima nesvira sudija ' komsija' dva penala itd onda je sve ok.
Kako ste samo realni to je drama.

marioo8888
Postovi: 556
Pridružen/a: 02 nov 2012, 21:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la marioo8888 » 24 avg 2014, 16:24

Samo vi nastavite po svome,ni prošle godine nam niko nije davao šanse i potjecnjivani smo bili cijelo prvenstvo,samo tako nastavite nama odgovara a mi ćemo pokazivati na terenu,pitari pošaljite zahtjev da vas prime u Bundesligu,nema smisla da igrate ovdje,vi ste 5 klasa iznad svih...

Avatar
rigotina
Postovi: 780
Pridružen/a: 20 jun 2014, 23:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la rigotina » 24 avg 2014, 16:49

marioo8888 je napisao/la:Samo vi nastavite po svome,ni prošle godine nam niko nije davao šanse i potjecnjivani smo bili cijelo prvenstvo,samo tako nastavite nama odgovara a mi ćemo pokazivati na terenu,pitari pošaljite zahtjev da vas prime u Bundesligu,nema smisla da igrate ovdje,vi ste 5 klasa iznad svih...
mi gazimo, a oni opet podcjenjuju. Pitari svakako imaju svoj penicilin, a to je Široki. ;)
goveđigulašmajka

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hilmo » 24 avg 2014, 16:54

Pa taj naš pencilin isto nije odavno titule vidio... Jedna ili dvije utakmice ne znače ništa.
Samo polako, svaka ekipa (mislim na ove što su uvijek u vrhu) ima neki kvalitet, ko će "prvi do vrpce" vidjet ćemo. ;)

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Neutral » 24 avg 2014, 18:56

Koji polovnjak je ovaj Bilbija, na stranu što ga je furao Jagodić u mladoj reprezentaciji, no šta taj momak sve promašuje graniči sa nemogućim. Zabio je dva gola Grcima i to je to, šta je to još uradio u karijeri osim što zabija većinu golova iz penala? Ništa!

Sarajevo ima jako kvalitetan tim, Bandović je solidan za naše lige, a napadač im je jako potreban.

Nemanja Bilbija, Vojvodina, 55 utakmica 3 gola, Sarajevo 15 utakmica 5 gola, Borac, 42 utakmice, 21 gol. 112 utakmica, 29 gola.

POLOVNJAK ;)
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 24 avg 2014, 18:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
godrina
Postovi: 2830
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la godrina » 24 avg 2014, 18:56

sudija produzi 5 minuta,penal u 96 i konj ga fuli
ima Boga ma da je ko kliker
jel to svemirsko njanjajevo
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fedeltafrotta » 24 avg 2014, 18:57

godrina je napisao/la:sudija produzi 5 minuta,penal u 96 i konj ga fuli
ima Boga ma da je ko kliker
jel to svemirsko njanjajevo
silje im sudija al dzaba ima pravde za mladost vo
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MrMuscle » 24 avg 2014, 18:58

fedeltafrotta je napisao/la:
godrina je napisao/la:sudija produzi 5 minuta,penal u 96 i konj ga fuli
ima Boga ma da je ko kliker
jel to svemirsko njanjajevo
silje im sudija al dzaba ima pravde za mladost vo
Ma siljio ne siljio penal jest bio... ;) glupan iz Mladosti je kriv... A iretardi imali 2 kontre u sud nadoknadi 2 na 1 i obje promasili...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kimbo » 24 avg 2014, 18:59

Zrinjski mi je jaka ekipa ove godine .Sarajevo najkvalitetnieja al pada mentalno to se vidi vec sada iz par utakmica. Nesto fali.

Sarajevo ,SIroki, Zrinjski a mi bi mozda mogli tu nekome pomrsiti racune uz disciplinu i zilavost koju pokazujemo al realno smo kvalitetom stepen ispod. Al opet kazem mentalitet ekipe na ovim prostorima podcijenjena kategorija .

.

Uglavnom liga se popravila dobrano .. sudjenje, kvalitet , tereni ... bit ce tu dobrih duela ...
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ennis » 24 avg 2014, 19:03

Po vidjenom do sad,Zrinjski prvi kandidat za titulu,odmah iza Siroki i Sarajevo.Ali Zrinjski me odusevio,izgledaju nevjerovatno uigrano i organizovano,mentalno najjaca ekipa u drzavi.
Sarajevo ima problem,dominiraju,imaju posjed imaju sve ali ne mogu protiv bunkera,lakse im ide u Evropi zato sto igraju otvorene tekme,sto im odgovara ali PL je prica za sebe,na ovim teskim terenima tesko ide.
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Lillard » 24 avg 2014, 19:48

Prvak je tamo gdje mu je i mjesto :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
rigotina
Postovi: 780
Pridružen/a: 20 jun 2014, 23:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la rigotina » 24 avg 2014, 19:53

Lillard je napisao/la:Prvak je tamo gdje mu je i mjesto :kafa:
goveđigulašmajka

marioo8888
Postovi: 556
Pridružen/a: 02 nov 2012, 21:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la marioo8888 » 24 avg 2014, 19:56

rigotina je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Prvak je tamo gdje mu je i mjesto :kafa:

:thumbup:

Tu će i da ostane do kraja :kafa:

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la anel81m » 24 avg 2014, 21:51

http://sportsport.ba/bh_fudbal/sarajevo ... ini/138761" onclick="window.open(this.href);return false;


Ove fore su davno prevaziđene, još u 80-tim, liga je davno sazrela za smanjenje.Čuj nisu šišali travu. :roll:
Da se razumijemo, ja sam navijač Veleža ali nesportski potezi nebi smjeli imati mjesta bar u sportu!!!

Avatar
avlami97
Postovi: 2514
Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avlami97 » 24 avg 2014, 21:52

Izgleda da se Dino fening ponovo priprema rat :lol: :lol: :lol: . Uvijek nakon negativnog rezultata Dino se sprema :lol: http://sportsport.ba/bh_fudbal/sarajevo ... ini/138761" onclick="window.open(this.href);return false;
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".

Avatar
RezervniGolman
Postovi: 849
Pridružen/a: 09 jul 2014, 04:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RezervniGolman » 24 avg 2014, 21:53

anel81m je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/sarajevo ... ini/138761


Ove fore su davno prevaziđene, još u 80-tim, liga je davno sazrela za smanjenje.Čuj nisu šišali travu. :roll:
Da se razumijemo, ja sam navijač Veleža ali nesportski potezi nebi smjeli imati mjesta bar u sportu!!!
Imaju u Bijeljini fetish. Vole runjave stadione :urnebes: :urnebes:
KLUB LJUDI ČIJI OBRAZ NE MOŽEŠ KUPITI,ČIJE USPOMENE NE MOŽEŠ IZBRISATI.
LJUDI KOJIMA NE MOŽEŠ LAGATI.
VELEŽ MOSTAR,KLUB RAJE,LJUBAVI,PONOSA I PRKOSA.
KLUB SVIH NAS.

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Head » 24 avg 2014, 21:57

avlami97 je napisao/la:Izgleda da se Dino fening ponovo priprema rat :lol: :lol: :lol: . Uvijek nakon negativnog rezultata Dino se sprema :lol: http://sportsport.ba/bh_fudbal/sarajevo ... ini/138761" onclick="window.open(this.href);return false;
A sta je ovdje slagao covjek, eto tvoj ti klub ide u Bijeljinu sad u srijedu pa bas me zanima hoce li vam smetati da vam lopta odskace po terenu ili da ti se igraci moraju tusirati hladnom vodom poslije utakmice...

Ligu treba skratiti, ovi sto nemaju uslove il nek ih stvore il nek istupe iz iste. Napredka nema ovako.
1946

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.