Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BoixosNois1899 » 01 apr 2017, 18:27

Jel se plaća na Mojoj TV gledanje utakmice ili??
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Signore » 01 apr 2017, 18:29

tuzlak1987 je napisao/la:
Signore je napisao/la:Dok nekome nije po volji odmah je namjesteno.
Namjesteno je necemo se lagati. Logicno je sasvim da Vitez i Metalleghe nesto dogovore +Siroki uz njih.

Nije mi po volji ali je i namjesteno..
Ne znam zasto bi ista dogovarali kad Celik u 22 kola uzme 13 bodova i zaostaje 8 za ovim iz Jajca i 10 za ovim iz Viteza. Kad u 22 kola skupe 13 bodova ne znam kako u narednih 10 mogu nadoknaditi taj zaostatak. Pa Jajce i Vitez ce ih sami dotuci. Celik je protiv klubova u ligi za opstanak najvise bodova uzeo Olimpicu, tri. Svima ostalim je uzeo maksimalno jedan bod. Nemaju pozitivan omjer ni protiv jedne ekipe. Jednostavno zasluzuju ispasti, mada iskren da budem nije mi ni malo drago iako ih ne gotivim.

I koji apsurd u namjestanju. U Vitezu podijele bodove. Zar nije logicno da netko pobjedi, da igraju 3 za 3, a ne 1 za 1 i na taj nacin gube bodove? Mozete pricat koliko hocete da je namjesteno, ali Celik ce vjerojatno ispasti iz lige i ispast ce zasluzeno. Da je Dilaver sad na kraju stigao na onu loptu sve bi bilo posteno, pobjeda cista kao suza. Da je kojim slucajem Mladost gubila i uzela samo bod vjerojatno bi se pricalo o kradji. Ovako podjela bodova, Celik mukom stigao do tog boda, ne zna se sta pricati pa se uhvatili Metalleghea koji citavu sezonu igra u gostima i Viteza koji je tog Celika dobio u Zenici, a i Metalleghe takodjer. Uostalom, vidjet cemo utakmice tih dviju ekipa protiv Celika. Ako im Celik uzme po cetiri boda meni ce biti zao sto ta ekipa napusta PL. Ovako mi nije drago, ali nije da ih zalim. Najlosiji mora u nizi rang.


EDIT: Kud ti odgovorih. Sad vidim da si napisao da je ovo uredu cak i ako je namjesteno, jer ovako treba. To je ono sto sam rekao. Dok nekome nije po volji odmah je namjesteno. A dok ti je po volji onda je uredno cak i ako je namjesteno. Do danas sam mislio da si realan forumas, al s ovim zavrsavamo temu. :salut:
Zadnja izmjena: Signore, dana/u 01 apr 2017, 18:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 01 apr 2017, 18:30

flash84 je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:I jel sad i ovaj rezultat namjesten ili kako gledate na to, mislim cijelu tekmu ne mogu meda pa zabiju dva gola u kratko vrijeme :D
Hajde pogledaj nas drugi gol i ono ako je namjesteno onda **** Coperfilda.
Ocito nisi shvatio poentu mog posta, nisam ni jedan gol vidio sa vase tekme nego pratim tekstualno, nego post se odnosio na ove strucnjake "pustio, prodao, naguzio", a vidis da nisu u pravu. Btw. igrao sam na kladionici X2 ;)

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 01 apr 2017, 18:31

Ovaj sistem takmicenja je nula, ima raznih malverzacija. :puke: :puke:

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PERO1234 » 01 apr 2017, 18:34

Sljedeće sezone u Premijer ligi Zrinjski, Široki, Vitez, Metalleghe i Gosk
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 01 apr 2017, 18:34

Pa @Signore sta cemo onda kada liga postane sprdnja kao HNL? Samo je razlika sto je navijace Dinama bar sramota toga..

kiki26
Postovi: 123
Pridružen/a: 06 mar 2017, 14:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kiki26 » 01 apr 2017, 18:35

ČELIK OSTAJE OVE OSTALE VJESTACKE EKIPE ALAHIMANET...

ČELIK JE ČELIK OVE STO NEMAJU NI STADIONA OUT IZ LIGE

naprijed LIKČE LJUBAVI MOJA

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 01 apr 2017, 18:35

tuzlak1987 je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:I jel sad i ovaj rezultat namjesten ili kako gledate na to, mislim cijelu tekmu ne mogu meda pa zabiju dva gola u kratko vrijeme :D
Ovako i treba i da jeste nije problem ako je namjesteno. Bolje nego da ligu preuzme Mamiceva doktrina, 1 jak klub plus par guznih havera za 6 bodova u sezoni koji rade za njega.

Mislim i navijacima Sarajeva treba biti drago ovo ako zele da uzmu nekad titulu u narednih 10 godina, a ne da je uzme Zrinjski 9 od 10 puta.
Vi i vase teorije zavjere kao npr. da vam je Zeljo kriv za vase ispadanje iz lige. Ne kazem da je sve u nasoj ligi posteno, ali vala i pretjerujete sa teorijama zavjere. Sto se titula tice uzecemo valjda jednu u 10 godina sto kazes, a da li cete vi jednu u 100 godina vidjecemo u naredne 2 godine pred nama :D

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sarajevo46 » 01 apr 2017, 18:36

Sad sam Mladost - Čelik gledao ovdje vrh bila, eto vam Željezničar - Sloboda.


Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 01 apr 2017, 18:38

Osttribine je napisao/la: Vi i vase teorije zavjere kao npr. da vam je Zeljo kriv za vase ispadanje iz lige. Ne kazem da je sve u nasoj ligi posteno, ali vala i pretjerujete sa teorijama zavjere. Sto se titula tice uzecemo valjda jednu u 10 godina sto kazes, a da li cete vi jednu u 100 godina vidjecemo u naredne 2 godine pred nama :D
Ma ovdje se radi o tome da su vama iz SA usta puna domoljublja, a uzivate u mukama postenih Bosanaca cim im se nesto desi lose, ako nisu iz Sarajeva. A kada im se nesto desi lijepo samo gledate da to razebete jer vam bude krivo.

Lijep pozdrav.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la High » 01 apr 2017, 18:39

Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Wolffire » 01 apr 2017, 18:44

Osttribine je napisao/la:I jel sad i ovaj rezultat namjesten ili kako gledate na to, mislim cijelu tekmu ne mogu meda pa zabiju dva gola u kratko vrijeme :D
Ma jok oni igraju preposteno i na postenje ce ostat :D

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 01 apr 2017, 18:47

tuzlak1987 je napisao/la:
Osttribine je napisao/la: Vi i vase teorije zavjere kao npr. da vam je Zeljo kriv za vase ispadanje iz lige. Ne kazem da je sve u nasoj ligi posteno, ali vala i pretjerujete sa teorijama zavjere. Sto se titula tice uzecemo valjda jednu u 10 godina sto kazes, a da li cete vi jednu u 100 godina vidjecemo u naredne 2 godine pred nama :D
Ma ovdje se radi o tome da su vama iz SA usta puna domoljublja, a uzivate u mukama postenih Bosanaca cim im se nesto desi lose, ako nisu iz Sarajeva. A kada im se nesto desi lijepo samo gledate da to razebete jer vam bude krivo.

Lijep pozdrav.
Kakva ti sranja baljezgas jadan ne bio, ne interesuje me ni Mladost ni Celik, sami o svojim sudbinama odlucuju, nego post se odnosio na vas sveznalice gdje je satro nastimano kupljeno. I u cijim mukama mi uzivamo zivota ti, posebno vi iz Tuzle i Zenice za svu muku zivotnu ako je imate okrecete krivicu na Sarajevo kao grad. Najbolji dokaz tome je ako vec o fudbalu pisemo vase ispadanje za koje ste optuzili Želju, sto veze s vezom nema. Isto tako Celik, okomili ste se na ove Kakanjce kao zapeli satro ovo ono, a ovi meda ne mogu 20 i kusur kola.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Wolffire » 01 apr 2017, 18:49

Lakoste je napisao/la:Sugava Mladost, **** im Zrinjski sve. Nek igraju za Metaleghe :puke:
Krokodile ohladi malo mi cemo ugurat ako treba sami sebi jer Celik igra samo posteno hahahaha

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Signore » 01 apr 2017, 18:51

tuzlak1987 je napisao/la:Pa @Signore sta cemo onda kada liga postane sprdnja kao HNL? Samo je razlika sto je navijace Dinama bar sramota toga..
Pa sprdnja je kad ti napises da je uredu namjestit da netko ostane u ligi. Dio foruma pred kraj prvenstva broji krvna zrnca i navija na taj nacin za druge klubove. To je vas problem i zato vidite namjestanja u svemu sto vama ne odgovara. Ja kao Hrvat mogu otvoreno reci da navijam da Zeljeznicar osvoji ligu. Iskreno bi mi bilo krivo da ju osvoji Zrinjski, ali ako osvoji zasluzeno, neka, cestitat cu im. Sarajevo ne gotivim zbog rivalstva s Zeljom, a Celik zbog nekih starih dana. Pored ta dva kluba negativne simpatije imam upravo prema tom Zrinjskom, ne znam ni ja zasto, al nisu mi dragi. Za ostale klubove me boli k*, ne stvaraju mi nikakve emocije, ali neki klubovi imaju vece postovanje od drugih. I taj Celik postujem vise nego Metalleghe i Vitez zajedno pa na kvadrat i vise bih volio u ligi gledati njih nego Vitez i Metalleghe, ali ako je Celik najlosiji onda neka ispadne. Ako je i Zeljo najlosiji onda neka ispadne, jbg. To je nogomet, sport, natjecanje. Jedne godine mozes biti najbolji, a druge najgori. Imas primjere gdje su klubovi ulazili u ligu i odmah osvajali, a i gdje su prvaci ispadali. Zasto bi bilo cudno da jedan Celik ispadne? Klub se vecinom bori za opstanak i ovo se moralo desiti kad tad, jer su ga iz godine u godinu pokopavali. Njima je mozda cak i bolje da ispadnu, imat ce nize troskove u nizem rangu, lakse ce posloziti redove i nadam se da cemo ih uskoro gledati u PL, i njih i Velez. I ako ce ti srce biti na mjestu, ne bih imao nista protiv da njih dva u nizem rangu zamjene Vitez i Metalleghe. Nek se kolo srece okrene, al ove godine Celik je najlosiji, mozda negdje nije imao ni srece, al nece se ugasit zbog jednog ispadanja u nizi rang. Ispadala je i Sloboda pa sad dvije sezone igra fino.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hskzmostar » 01 apr 2017, 18:54

Signore ti nisi hrvat,ti si bosnjak :urnebes:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Lillard » 01 apr 2017, 18:58

Svaka čast Željo! Priželjkujem vam poraz danas, ali ovo je golemo.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sajo10 » 01 apr 2017, 18:59

Koja budala od komentatora. Pa zacepi bolan dok ide Grbavica, pa onda laprdaj.. ncnc
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mago » 01 apr 2017, 19:00

Zeljo,stadion,navijaci :tokralju:

Svaka cast. Respekt iz Tuzle! :salut:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

FoSte95
Postovi: 12643
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 01 apr 2017, 19:05

Kakvi kurci sada i fb aplikacija da bi glrdao tekmu Bog ih ****....
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 51 gost.