Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la socrates » 20 avg 2017, 01:43

Sandokan87 je napisao/la:
socrates je napisao/la:Gledam sad ovu situaciju,ipak Kjosevski nije dobio zuti. Stavi ruku u dzep,i predomisli se,nije mu dao zuti. :facepalm:
Zatim,prije nego je izveo penal,golman pa skoro metar izasao s linije..Kakav idiot ovaj Cuic,drama :o
Na jednom od prethodnih derbija,isti ovaj je ponistio penal na asistenciju linijskog sudije..I savez njega postavi za glavnog. :cool:
Ako je vas ostetio, nas je vise! Na 0-1 i crveni karton Ivetica morao je dati crveni karton i Kadusicu za start na Stanicu! Tu bi bilo ono vase "Pitanje je samo s koliko razlike". Krstanovic je dobio za milovanje igraca crveni i 4 utakmice suspenzije, Krpic takodje u odnosu na ovo sto je Kadusic uradio!
Vec sam odgovorio i dao komentar na ovakvo razmisljanje,imas tu gore iznad negdje ili na prethodnoj stranici. Ne moze se tako posmatrati i vezati dogadjaj s dogadjajem. To je sad puko nagadjanje. Malo vise cinjenica se trebas drzati.
Edit: Hipoteticki gledano sve i da je tako,kazi mi zasto nije golman dobio zuti,kojeg mu je namjeravao dodijeliti? Zasto nije ponovio penal nakon sto je ovaj izasao korak i po? Zasto nije svirao jos dva penala?? Kad mi sve to odgovoris mozemo o drugom crvenom? Nemoj za*ebavati.
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sandokan87 » 20 avg 2017, 01:49

socrates je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:
socrates je napisao/la:Gledam sad ovu situaciju,ipak Kjosevski nije dobio zuti. Stavi ruku u dzep,i predomisli se,nije mu dao zuti. :facepalm:
Zatim,prije nego je izveo penal,golman pa skoro metar izasao s linije..Kakav idiot ovaj Cuic,drama :o
Na jednom od prethodnih derbija,isti ovaj je ponistio penal na asistenciju linijskog sudije..I savez njega postavi za glavnog. :cool:
Ako je vas ostetio, nas je vise! Na 0-1 i crveni karton Ivetica morao je dati crveni karton i Kadusicu za start na Stanicu! Tu bi bilo ono vase "Pitanje je samo s koliko razlike". Krstanovic je dobio za milovanje igraca crveni i 4 utakmice suspenzije, Krpic takodje u odnosu na ovo sto je Kadusic uradio!
Vec sam odgovorio i dao komentar na ovakvo razmisljanje,imas tu gore iznad negdje ili na prethodnoj stranici. Ne moze se tako posmatrati i vezati dogadjaj s dogadjajem. To je sad puko nagadjanje. Malo vise cinjenica se trebas drzati.
Kakvih je bilo derbija ovaj je bio odlican. Ne kazem zato sto smo mi pobjedili, vec zato sto je bilo nekih uzbudjenja. A nije lahko ni suditi derbi. Pritisak je to veliki. Mažić u Beogradu uvijek na stubu srama nakon derbija, a lik u top 5 svjetskih sudija trenutno.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 20 avg 2017, 01:59

Haman smo bolji bili sa igracem manje nego 10 v 10 :lol:
Inace , bilo je nekih uzbudjenja tako da je ovo El Classico kakvih je derbija bilo.
Osim Rahmanovica , Stanojevica ,Kjosevskog i donekle Blagojevica nikog ne bih izdvojio... Sve gori od goreg.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 20 avg 2017, 02:02

Kažu Adžem i Zeba poremetio nas je igrač više :rol:

Izjave aktera u našoj ligi dižu fudbal na veći level svega mi :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la propuh » 20 avg 2017, 02:03

Ako ista rade u toj sudijskoj komisiji onaj ubica ce naknadno biti kaznjen i to bar 5 utakmica neigranja ako ne i znatno vise. To je praksa u pod uefinom sapom, a tu i mi spadamo bar bi trebalo.
I kompenzacije su najvece zlo sudija i ispravljanje krivih Drina u toku utakmice.
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
jasan
Postovi: 503
Pridružen/a: 02 jul 2015, 16:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jasan » 20 avg 2017, 02:06

Sandokan87 je napisao/la:
jasan je napisao/la:Ma necemo mi jos dugo imati sudiju koji bi u onakvoj situaciji dao jos jedan crveni, mada takvo nesto msm da ne bi smijeli uradit ni puno bolji UEFA suci i ne krivim ga puno
Pa realno je morao, nema se tu sta kalkulisati, ono je start s namjerom da se igrac povrijedi. Ako su Krstanovic i Krpic prosli kako su prosli za startove koje su nacinili, ovaj nije smio proci nekaznjeno.
Ma naravno da je morao al sam odma znao prije nego je ista dosudio da mu crveni nece dat, jer ne smije naravno a upravo to i jest odluka kvalitetnih sudija, da donesu pravu odluku kolko god ona rigorozna bila. Mi takvog nemamo.
Ja cu biti sijed, ja cu biti star al' voljet cu i tad Zeljeznicar.

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la socrates » 20 avg 2017, 02:06

Mazic nikad nije imao kardinalnih gresaka zbog kojih bi derbi otisao na neciju stranu. Mazis je sudac s mudima. Tako da uopste nema smisla uporedjivati ovog padobranca s takvom velicinom koji je sudio najvece svjestske tekme. Pa ovaj cak nije ni u top pet sudija ove smijesne lige,ili mozda jeste,ako je tako zamisli u kakvom smo onda tek bedu.
A,subjektivaca i pristrasnih je bilo i biti ce na svakom derbiju na kugli zemaljskoj.
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sandokan87 » 20 avg 2017, 02:11

socrates je napisao/la:Mazic nikad nije imao kardinalnih gresaka zbog kojih bi derbi otisao na neciju stranu. Mazis je sudac s mudima. Tako da uopste nema smisla uporedjivati ovog padobranca s takvom velicinom koji je sudio najvece svjestske tekme. Pa ovaj cak nije ni u top pet sudija ove smijesne lige,ili mozda jeste,ako je tako zamisli u kakvom smo onda tek bedu.
A,subjektivaca i pristrasnih je bilo i biti ce na svakom derbiju na kugli zemaljskoj.
Ne znam prijatelju ali ja sam bio ubjedjen da cemo mi uzeti 3 boda na Kosevu. Subjektivan mozda jesam, ali opet kazem koliko god da je nanio stetu vama, nanio je i nama. Ni Peljto nije imao nekih tako velikih utakmica u sudackoj karijeri pa je super odradio posao prosil derbi na Kosevu, isto tako Sehovic na Grbavici... Ne mozemo se ni mi ni vi uvijek na sudije vaditi.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la shminka » 20 avg 2017, 02:14

Spasio je sudija Sarajevo katastrofe, nenormalno da nije onog balavca poslao na tuširanje, kakav start, za zatvora.

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la socrates » 20 avg 2017, 02:15

Raonffa je napisao/la:Kažu Adžem i Zeba poremetio nas je igrač više :rol:

Izjave aktera u našoj ligi dižu fudbal na veći level svega mi :D
A,Šuko kaze,prvi put cujem da je nekoga poremetio igrac vise. :urnebes: :urnebes:
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
egocentrik
Postovi: 1192
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la egocentrik » 20 avg 2017, 02:16

socrates je napisao/la:Mazic nikad nije imao kardinalnih gresaka zbog kojih bi derbi otisao na neciju stranu. Mazis je sudac s mudima. Tako da uopste nema smisla uporedjivati ovog padobranca s takvom velicinom koji je sudio najvece svjestske tekme. Pa ovaj cak nije ni u top pet sudija ove smijesne lige,ili mozda jeste,ako je tako zamisli u kakvom smo onda tek bedu.
A,subjektivaca i pristrasnih je bilo i biti ce na svakom derbiju na kugli zemaljskoj.
[url]https://www.mozzart%20sport.com/vesti/pismo-vojvodine-uefi-mazic-ovde-pomaze-partizanu/175627[/url]
:)
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sandokan87 » 20 avg 2017, 02:20

egocentrik je napisao/la:
socrates je napisao/la:Mazic nikad nije imao kardinalnih gresaka zbog kojih bi derbi otisao na neciju stranu. Mazis je sudac s mudima. Tako da uopste nema smisla uporedjivati ovog padobranca s takvom velicinom koji je sudio najvece svjestske tekme. Pa ovaj cak nije ni u top pet sudija ove smijesne lige,ili mozda jeste,ako je tako zamisli u kakvom smo onda tek bedu.
A,subjektivaca i pristrasnih je bilo i biti ce na svakom derbiju na kugli zemaljskoj.
[url]https://www.****.com/vesti/pismo-vojvodine-uefi-mazic-ovde-pomaze-partizanu/175627[/url]
:)
O tome ja i pricam, a ovo je od prije par dana izjava iz tabora Vojvodine. Citao sam to, ali znam i od prije da su ga redovno nesto kinjili zbog nekih "gresaka", a sudija sa kvalitetom sudjenja koje mi realno mozemo samo sanjati. Desava se jbg...
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la socrates » 20 avg 2017, 02:23

Sandokan87 je napisao/la:
socrates je napisao/la:Mazic nikad nije imao kardinalnih gresaka zbog kojih bi derbi otisao na neciju stranu. Mazis je sudac s mudima. Tako da uopste nema smisla uporedjivati ovog padobranca s takvom velicinom koji je sudio najvece svjestske tekme. Pa ovaj cak nije ni u top pet sudija ove smijesne lige,ili mozda jeste,ako je tako zamisli u kakvom smo onda tek bedu.
A,subjektivaca i pristrasnih je bilo i biti ce na svakom derbiju na kugli zemaljskoj.
Ne znam prijatelju ali ja sam bio ubjedjen da cemo mi uzeti 3 boda na Kosevu. Subjektivan mozda jesam, ali opet kazem koliko god da je nanio stetu vama, nanio je i nama. Ni Peljto nije imao nekih tako velikih utakmica u sudackoj karijeri pa je super odradio posao prosil derbi na Kosevu, isto tako Sehovic na Grbavici... Ne mozemo se ni mi ni vi uvijek na sudije vaditi.
Ocito nisi ispratio moje prethodne postove u vezi trazenja alibija za poraz. Naglasio sam da ne zelim traziti razloge u tome sto smo mi ocajni. Iskljucivo komentiram derbi iz ugla vodjenja istog. Cuic vise sam po sebi i nije problem,nego savez koji ga delegira i cinjenica koliki smo odron i u tom smislu.
I za Peljtu sam vec komentarisao gdje je taj covjek u ovih 5 kola,kao i to da je odradio prosli derbi za 10.
Pobijedili jeste,ali i ti,i ja,i svi koji zele vidjeti vide da ovaj grad trenutno nema respektabilan tim cak ni za ovu ligu. Tuga! Ja bih se na tvom mjestu normalno isto radovao pobijedi u derbiju,ali za nesto vise bas i ne bih imao razloga.
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 20 avg 2017, 02:36

Raonffa je napisao/la:Kažu Adžem i Zeba poremetio nas je igrač više :rol:

Izjave aktera u našoj ligi dižu fudbal na veći level svega mi :D

"Igru nam je poremetilo sto smo imali igraca vise, nismo se spremali za to"
"Mozda je bolje sto smo dobili crveni da imamo isti broj igraca"

:rol: :tokralju:

Adžem je napušen vodio utakmicu :crazy:
Kako smo mi na prvom mjestu sa onom igrom, to je Marti Misterija :mrgreen: ali hajd da ne kvarimo momenat, necemo se sad žaliti, posebno nakon pobjede u derbiju :thumbup:

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3559
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tutankamon1905 » 20 avg 2017, 04:05

Dal je i zrinja sutra besplatno na moja web ili pay per view krece od te utakmice

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 20 avg 2017, 04:11

Cestitam Zeljeznicaru na vaznoj pobjedi. :plac:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 20 avg 2017, 04:14

let3 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kažu Adžem i Zeba poremetio nas je igrač više :rol:

Izjave aktera u našoj ligi dižu fudbal na veći level svega mi :D

"Igru nam je poremetilo sto smo imali igraca vise, nismo se spremali za to"
"Mozda je bolje sto smo dobili crveni da imamo isti broj igraca"

:rol: :tokralju:

Adžem je napušen vodio utakmicu :crazy:
Kako smo mi na prvom mjestu sa onom igrom, to je Marti Misterija :mrgreen: ali hajd da ne kvarimo momenat, necemo se sad žaliti, posebno nakon pobjede u derbiju :thumbup:
Jeb'o Adzema, Repuh kaze da nije vidio potrebu da nesto mijenja. :bow: :bow:

Na nasoj klupi:

slika
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la irfo » 20 avg 2017, 10:09

Kako je Kadusic noc proveo na slobodi umjesto u celiji?

slika
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2017, 10:15

Kadusicu picke.tini ofucanoj ce neko pokidati ligamente, samo polako, sve se vraca sve se placa :kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la marconato » 20 avg 2017, 10:39

Gledam izjave trenera Zelje i Sarajeva. Ne zna se koji je veci car :mrgreen:
Prvi kaze kako je lose sto su ostali sa igracem vise, nisu se snasli takticki..
Drugi gestikulira vezano za penal kako nije sviran, a slican jeste Zelji i samo pobjeze iz kadra.. :D
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.