Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FrantoBauzek » 03 maj 2017, 10:25

Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Pored toga sto ljudi masovno iseljavaju, razlog male posjete na stadionima sirom BiH su upravo i ovakva desavanja, koja osim sto degradiraju imidz nego i smanjuju kvalitet lige
Ni meni nije jasno zašto imate malu posjetu i mislim da bi se svaki klub trebao pozabaviti tim problemom. Kad bi ostali klubovi došli na bar 50% posjete Željezničara sigurno bi sve bilo drugačije.
Pazi, nema ni Zeljo neku posjetu gledajuci vecu sliku. Za nase bh prilike ima, i to najvecu. Ne znam kakva je situacija sa FK Sarajevom zadnjih godina, jer nemam informacije, pa ako sam ofalio, nemojte zahaterit.
Sto se tice nas, mi ocigledno imamo problema, koja nisu za foruma. Takodjer sve politicke igre u i oko naseg kluba su otjerale navijace sa stadiona. Mnogim navijacima je Sloboda tiha patnja. Jednostavno toliko je bilo prljavih igara, da ljudi iako i dalje vole klub, gledaju da ne razmisljaju o tome jer emotivno se nije lako nositi sa tim :roll: Na to jos dodaj ljude koji su otisli "trbuhom za kruhom", u sigurno vecoj mjeri nego sto je to u Sarajevu i dobit ces odgovore, jasne kao dan.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61446
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 03 maj 2017, 10:27

FrantoBauzek je napisao/la:Pazi, nema ni Zeljo neku posjetu gledajuci vecu sliku.
Baš gledajući veću sliku Željo ima ogromnu posjetu. Zanemari Manchestere, Bayerne, Dortmunde i slično, mjerićemo se sa ostalim ligama gdje bi Željo bio u vrhu svake od njih.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedEvil » 03 maj 2017, 10:27

Virtu4l je napisao/la:
RedEvil je napisao/la:Jel te stid bar malo :?: :salut:
Čega da me bude stid? Samo argumenti, ako si još jedan krezavi pitar koji želi da se prepucava, imamo temu za to :arrow:
Ne želim se prepucavat,samo me interesuje zvanični podatak sto ti je klub objavio o prodatim ulaznicama s Krupom i listicom :?:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FrantoBauzek » 03 maj 2017, 10:30

Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Pazi, nema ni Zeljo neku posjetu gledajuci vecu sliku.
Baš gledajući veću sliku Željo ima ogromnu posjetu. Zanemari Manchestere, Bayerne, Dortmunde i slično, mjerićemo se sa ostalim ligama gdje bi Željo bio u vrhu svake od njih.
Dobro. Daj mi brojke. Dinamo necemo racunati, ne znam kakva je sad situacija, ali njih bojkotuju navijaci. Siguran sam da Partizan i Zvezda imaju sigurno duplo vecu posjetu od Zelje, ne znam kakva je situacija sa Hajdukom.
Taj argument u vrhu svake od njih= i Sloboda je u vrhu nase lige po posjeti, koja je 3.-ta ili 4.-ta. Slobodno brojkama argumentuj

PS: Druga liga, treca liga Njemacke sigurno ima vecu posjetu od Zelje. Ili druga, treca, cetvrta liga Engleske. Treba vidjeti kakva je situacija u Madjarskoj itd. Ne moze kod nas bez megalomanije, ali ajde :kafa:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61446
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 03 maj 2017, 10:33

FrantoBauzek je napisao/la:Dobro. Daj mi brojke. Dinamo necemo racunati, ne znam kakva je sad situacija, ali njih bojkotuju navijaci. Siguran sam da Partizan i Zvezda imaju sigurno duplo vecu posjetu od Zelje, ne znam kakva je situacija sa Hajdukom.
Taj argument u vrhu svake od njih= i Sloboda je u vrhu nase lige po posjeti, koja je 3.-ta ili 4.-ta. Slobodno brojkama argumentuj
Ne, samo Zvezda i Hajduk imaju veću posjetu od nas, a razlika je zanemariva. Zvezda recimo ima duplo jeftinije ulaznice. Partizan je smiješan, ima posjetu kao vi.

Evo ti brojke, tačnost ovih informacija ćeš lako provjeriti,
Virtu4l je napisao/la:Da još jednom pohvalim posjetu na Grbavici. Trenutno nam je prosjek 7.035 gledalaca po utakmici. Još da napomenem da imamo daleko najskuplje ulaznice u ligi.

Poređenja radi, u Hrvatskoj bi bili drugi odmah iza Hajduka (8.853), u Srbiji bi bili isto tako drugi iza Zvezde. U poređenju sa nekim jačim ligama, recimo u Španiji smo bolji od prvoligaša Eibara, u Belgiji bi bili negdje u sredini, kao i u Rusiji, u Portugalu bi bili odmah iza velikana... imaju neki klubovi iz Championshipa, 2BL i Segunde od kojih smo bolji.

U Mađarskoj i Slovačkoj bi bili najposjećeniji, u Češkoj bi bili četvrti, u Danskoj bi bili treći, u Norveškoj peti, u Grčkoj četvrti, u Austriji peti, u Turskoj osmi, itd, itd...

I onda neko dođe i kaže kako smo rupa, a imamo nešto u čemu smo bolji od 90% klubova u Evropi. Mediji se naravno nikada neće sjetiti da ovo napišu, a svi podaci su veoma lako dostupni.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedEvil » 03 maj 2017, 10:34

FrantoBauzek je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Pazi, nema ni Zeljo neku posjetu gledajuci vecu sliku.
Baš gledajući veću sliku Željo ima ogromnu posjetu. Zanemari Manchestere, Bayerne, Dortmunde i slično, mjerićemo se sa ostalim ligama gdje bi Željo bio u vrhu svake od njih.
Dobro. Daj mi brojke. Dinamo necemo racunati, ne znam kakva je sad situacija, ali njih bojkotuju navijaci. Siguran sam da Partizan i Zvezda imaju sigurno duplo vecu posjetu od Zelje, ne znam kakva je situacija sa Hajdukom.
Taj argument u vrhu svake od njih= i Sloboda je u vrhu nase lige po posjeti, koja je 3.-ta ili 4.-ta. Slobodno brojkama argumentuj
Nemozes tako o brojkama jarane,kad oni.uzimaju podatke iz saveza,a tamo kao da se neko igra,pa postavlja brojke Bože sačuvaj,al hajd nek vjeruju ako im je tako lakše,al niko nije slijep pored očiju :salut:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedEvil » 03 maj 2017, 10:36

Ovo je prosjek za 3 utakmice,uključujući otvaranje tribine s Slobodom :urnebes: :urnebes: :urnebes:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 03 maj 2017, 10:38

Odlicna posjeta ali i prenapuhana da budemo realni , prosjek je sigurno za hiljadu manji ali nemam problem s tim , dao Bog pa svima prosjek bio 10 k.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedEvil » 03 maj 2017, 10:39

RedEvil je napisao/la:Ovo je prosjek za 3 utakmice,uključujući otvaranje tribine s Slobodom :urnebes: :urnebes: :urnebes:
P.S
Izvini 4,derbi sam zaboravio :urnebes:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 03 maj 2017, 10:44

Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Dobro. Daj mi brojke. Dinamo necemo racunati, ne znam kakva je sad situacija, ali njih bojkotuju navijaci. Siguran sam da Partizan i Zvezda imaju sigurno duplo vecu posjetu od Zelje, ne znam kakva je situacija sa Hajdukom.
Taj argument u vrhu svake od njih= i Sloboda je u vrhu nase lige po posjeti, koja je 3.-ta ili 4.-ta. Slobodno brojkama argumentuj
Ne, samo Zvezda i Hajduk imaju veću posjetu od nas, a razlika je zanemariva. Zvezda recimo ima duplo jeftinije ulaznice. Partizan je smiješan, ima posjetu kao vi.

Evo ti brojke, tačnost ovih informacija ćeš lako provjeriti,
Virtu4l je napisao/la:Da još jednom pohvalim posjetu na Grbavici. Trenutno nam je prosjek 7.035 gledalaca po utakmici. Još da napomenem da imamo daleko najskuplje ulaznice u ligi.

Poređenja radi, u Hrvatskoj bi bili drugi odmah iza Hajduka (8.853), u Srbiji bi bili isto tako drugi iza Zvezde. U poređenju sa nekim jačim ligama, recimo u Španiji smo bolji od prvoligaša Eibara, u Belgiji bi bili negdje u sredini, kao i u Rusiji, u Portugalu bi bili odmah iza velikana... imaju neki klubovi iz Championshipa, 2BL i Segunde od kojih smo bolji.

U Mađarskoj i Slovačkoj bi bili najposjećeniji, u Češkoj bi bili četvrti, u Danskoj bi bili treći, u Norveškoj peti, u Grčkoj četvrti, u Austriji peti, u Turskoj osmi, itd, itd...

I onda neko dođe i kaže kako smo rupa, a imamo nešto u čemu smo bolji od 90% klubova u Evropi. Mediji se naravno nikada neće sjetiti da ovo napišu, a svi podaci su veoma lako dostupni.
Ove sezone, jel vam uvijek ovakva? dobro i ti a i ja znamo kako vam se brojke pumpaju kao i radi cega je cifra ovolika ove godine, svaki tim ce manje vise imati jedu takvu sezonu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SemirSema » 03 maj 2017, 10:44

Prosjek tri utakmice sa i nakon otvaranja tribine, prosjek je 11000, a ako računamo kup utakmicu sa širokim onda 9750
Prosjek svih mečeva lige: 7036

Pozdrav

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FrantoBauzek » 03 maj 2017, 10:49

Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Dobro. Daj mi brojke. Dinamo necemo racunati, ne znam kakva je sad situacija, ali njih bojkotuju navijaci. Siguran sam da Partizan i Zvezda imaju sigurno duplo vecu posjetu od Zelje, ne znam kakva je situacija sa Hajdukom.
Taj argument u vrhu svake od njih= i Sloboda je u vrhu nase lige po posjeti, koja je 3.-ta ili 4.-ta. Slobodno brojkama argumentuj
Ne, samo Zvezda i Hajduk imaju veću posjetu od nas, a razlika je zanemariva. Zvezda recimo ima duplo jeftinije ulaznice. Partizan je smiješan, ima posjetu kao vi.

Evo ti brojke, tačnost ovih informacija ćeš lako provjeriti,
Virtu4l je napisao/la:Da još jednom pohvalim posjetu na Grbavici. Trenutno nam je prosjek 7.035 gledalaca po utakmici. Još da napomenem da imamo daleko najskuplje ulaznice u ligi.

Poređenja radi, u Hrvatskoj bi bili drugi odmah iza Hajduka (8.853), u Srbiji bi bili isto tako drugi iza Zvezde. U poređenju sa nekim jačim ligama, recimo u Španiji smo bolji od prvoligaša Eibara, u Belgiji bi bili negdje u sredini, kao i u Rusiji, u Portugalu bi bili odmah iza velikana... imaju neki klubovi iz Championshipa, 2BL i Segunde od kojih smo bolji.

U Mađarskoj i Slovačkoj bi bili najposjećeniji, u Češkoj bi bili četvrti, u Danskoj bi bili treći, u Norveškoj peti, u Grčkoj četvrti, u Austriji peti, u Turskoj osmi, itd, itd...

I onda neko dođe i kaže kako smo rupa, a imamo nešto u čemu smo bolji od 90% klubova u Evropi. Mediji se naravno nikada neće sjetiti da ovo napišu, a svi podaci su veoma lako dostupni.
Championship: Zadnji klub ima jedino 5.000, koji je zadnji na tabeli. Predzadnji vec 9.000. Znaci samo od jednog.

http://www.worldfootball.net/attendance ... 16-2017/1/

2.Bundesliga: samo od od zadnjeg, koji je ujedno i zadnji na tabeli.

https://www.transfermarkt.com/2-bundesl ... tbewerb/L2

Ne bih isao u polemisanje, ali 60 klubova u Engleskoj ima vecu posjecenost. U trecoj ligi bi bili 12 u cetvrtoj ligi Engleske 5 itd. Iskreno nisam dobio dojam dosada, da je toliko velika posjecenost na Grbavici. Ja bih volio da je to tako, ali mi se vise cini da je ovo kao i pumpanje vrijednosti igraca, preuvelicano.

EDIT: To je ne umanjuje cinjenicu da je najveca posjecenost u ligi.
Zadnja izmjena: FrantoBauzek, dana/u 03 maj 2017, 10:52, ukupno mijenjano 1 put.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61446
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 03 maj 2017, 10:50

MortemHz je napisao/la:Ove sezone, jel vam uvijek ovakva? dobro i ti a i ja znamo kako vam se brojke pumpaju kao i radi cega je cifra ovolika ove godine, svaki tim ce manje vise imati jedu takvu sezonu.
Jedne sezone smo imali veću od ovog prosjeka, a nije bilo istoka. Neće svaki tim imati ovakvu sezonu, vi nikad niste prebacili 7.000, pretprošle sezone ste imali 6.700 i sad mogu biti bezbrazan kao tvoj kolega pa reći da ste i to ostvarili zahvaljujući derbiju i utakmici protiv Slobode.

Ponovo se pokušava omalovažiti nešto što je zaista vrijedno divljenja. Poenta priče je da se svaki klub treba pozabaviti svojom posjetom, i naši su zakazali par puta sa marketingom pred utakmicu, mislili su da je dovoljno samo objaviti termin utakmice i eto publike. Da su imali malo bolji marketing ovaj prosjek bi bio još bolji.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61446
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 03 maj 2017, 10:53

FrantoBauzek je napisao/la: Championship: Zadnji klub ima jedino 5.000, koji je zadnji na tabeli. Predzadnji vec 9.000. Znaci samo od jednog.
http://www.worldfootball.net/attendance ... 16-2017/1/
2.Bundesliga: samo od od zadnjeg, koji je ujedno i zadnji na tabeli.
https://www.transfermarkt.com/2-bundesl ... tbewerb/L2

Ne bih isao u polemisanje, ali 60 klubova u Engleskoj ima vecu posjecenost. U trecoj ligi bi bili 12 u cetvrtoj ligi Engleske 5 itd. Iskreno nisam dobio dojam dosada, da je toliko velika posjecenost na Grbavici. Ja bih volio da je to tako, ali mi se vise cini da je ovo kao i pumpanje vrijednosti igraca, preuvelicano.
Vidiš, odmah ideš pogrešno sa stavom omalovažavanja, pa odmah na Englesku i Bundesligu, a pitao si za Mađarsku i ostale 'manje lige'.

To je generalno problem većine vas, dobijete brojeve ali ćete odmah ići na ono što ih diskredituje :salut:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedEvil » 03 maj 2017, 10:58

Molim te samo da objaviš zvanično sto ti je klub objavio evo recimo utakmicu s Krupom,razuvjeri me :?:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FrantoBauzek » 03 maj 2017, 11:01

FrantoBauzek je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Pazi, nema ni Zeljo neku posjetu gledajuci vecu sliku.
Baš gledajući veću sliku Željo ima ogromnu posjetu. Zanemari Manchestere, Bayerne, Dortmunde i slično, mjerićemo se sa ostalim ligama gdje bi Željo bio u vrhu svake od njih.
Dobro. Daj mi brojke. Dinamo necemo racunati, ne znam kakva je sad situacija, ali njih bojkotuju navijaci. Siguran sam da Partizan i Zvezda imaju sigurno duplo vecu posjetu od Zelje, ne znam kakva je situacija sa Hajdukom.
Taj argument u vrhu svake od njih= i Sloboda je u vrhu nase lige po posjeti, koja je 3.-ta ili 4.-ta. Slobodno brojkama argumentuj

PS: Druga liga, treca liga Njemacke sigurno ima vecu posjetu od Zelje. Ili druga, treca, cetvrta liga Engleske. Treba vidjeti kakva je situacija u Madjarskoj itd. Ne moze kod nas bez megalomanije, ali ajde :kafa:
Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la: Championship: Zadnji klub ima jedino 5.000, koji je zadnji na tabeli. Predzadnji vec 9.000. Znaci samo od jednog.
http://www.worldfootball.net/attendance ... 16-2017/1/
2.Bundesliga: samo od od zadnjeg, koji je ujedno i zadnji na tabeli.
https://www.transfermarkt.com/2-bundesl ... tbewerb/L2

Ne bih isao u polemisanje, ali 60 klubova u Engleskoj ima vecu posjecenost. U trecoj ligi bi bili 12 u cetvrtoj ligi Engleske 5 itd. Iskreno nisam dobio dojam dosada, da je toliko velika posjecenost na Grbavici. Ja bih volio da je to tako, ali mi se vise cini da je ovo kao i pumpanje vrijednosti igraca, preuvelicano.
Vidiš, odmah ideš pogrešno sa stavom omalovažavanja, pa odmah na Englesku i Bundesligu, a pitao si za Mađarsku i ostale 'manje lige'.

To je generalno problem većine vas, dobijete brojeve ali ćete odmah ići na ono što ih diskredituje :salut:
Odmah ja omalovazavam :facepalm: Pogledaj tvoj post jos jednom i kako sam nastavili diskusiju. Opet ponavljam, ne mijenja cinjenicu da je to fina broja za nase uslove. Opste poznata cinjenica je da u manje razvijenim drzavama i drzavama sa drugacijim mentalitetom uglavnom prvi i evenutalno jos par ekipa iz vrha ima veliku posjetu. To je bas ono usko gledanje na stvari i tipicno za balkanski mentalitet :!:

Ne osporavam vasu posjetu, samo ne vidim da je predmet divljenja sirom Evrope. Da, jest, ali u bh okvirima.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 03 maj 2017, 11:02

Virtu4l je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Ove sezone, jel vam uvijek ovakva? dobro i ti a i ja znamo kako vam se brojke pumpaju kao i radi cega je cifra ovolika ove godine, svaki tim ce manje vise imati jedu takvu sezonu.
Jedne sezone smo imali veću od ovog prosjeka, a nije bilo istoka. Neće svaki tim imati ovakvu sezonu, vi nikad niste prebacili 7.000, pretprošle sezone ste imali 6.700 i sad mogu biti bezbrazan kao tvoj kolega pa reći da ste i to ostvarili zahvaljujući derbiju i utakmici protiv Slobode.

Ponovo se pokušava omalovažiti nešto što je zaista vrijedno divljenja. Poenta priče je da se svaki klub treba pozabaviti svojom posjetom, i naši su zakazali par puta sa marketingom pred utakmicu, mislili su da je dovoljno samo objaviti termin utakmice i eto publike. Da su imali malo bolji marketing ovaj prosjek bi bio još bolji.
Pa jeste to ali vama je ovo najveca sezona u poslijeratnoj historiji kluba. Ne bi mogla biti veca jer je pod normalnim uslovima oko 3 hiljade. Pa sjecas li se pred koliko ste navijaca titulu slavili? Ovo je jedna od rijetkih sezona, svaka vama cast, ne kazem ja, i kad bude 3 milje vama pise 6 i na tome isto svaka cast ali vratimo se malo u realnost.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61446
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 03 maj 2017, 11:06

FrantoBauzek je napisao/la:Ne osporavam vasu posjetu, samo ne vidim da je predmet divljenja sirom Evrope. Da, jest, ali u bh okvirima.
Ko je rekao da je predmet divljenja širom Evrope? Ja nisam.
MortemHz je napisao/la:Pa jeste to ali vama je ovo najveca sezona u poslijeratnoj historiji kluba.
Nije najveća, u sezoni 2009/10 smo imali 7.733, Borac je te sezone imao 6.433 a vi ste imali 3.150.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8044
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 03 maj 2017, 11:07

BatistutA19 je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:Samo sam objektivan
Kako ces ti prezivit OPSTANAK CELIKA u LIGI hihihihhihi ngm nece ti bit lahko ...imas li planova kako ces to podnijet ..Moras ic na psihicke pripreme..Al izdrzaces ti vjerujemo mi u tebe ..Jos kad Celik sad Viteza pobijedi ,moram priznat nece ti bit laahko :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: .......Sto mrzzis Celika nisi nikad odgovorio
ja sam neshvaćen
goveđigulašmajka

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FrantoBauzek » 03 maj 2017, 11:20

Virtu4l je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Ne osporavam vasu posjetu, samo ne vidim da je predmet divljenja sirom Evrope. Da, jest, ali u bh okvirima.
Ko je rekao da je predmet divljenja širom Evrope? Ja nisam.
Virtu4l je napisao/la: Da, naša posjeta, posjeta koje se ne bi postidili u svakoj ligi na planeti.
Rekao si malo drugacije. S ovim stavom bi ja mogao naci isto da i Slobodina posjeta ne bi bila losa u mnogim ligama :shifty: Mislim da je malo napuhana ta prica i fokusiranje na iskljucivo neke izolovane podatke, bez gledanja sire slike i uzimanja vise parametara u obzir.

Ali opet ponavljam, za nase uslove je dobra posjeta. I tu zavrsavam raspravu :thumbup:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22, chiefsosa i 49 gostiju.