FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

samke12345
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 jul 2013, 09:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samke12345 » 24 avg 2014, 10:43

mnogima je ovo bila poslijednja tekma na tusnju govorim za fukare do nekih boljih vremena jer nema vodje kako treba

mukesh80
Postovi: 30
Pridružen/a: 02 jan 2009, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mukesh80 » 24 avg 2014, 11:07

SiggySinatra je napisao/la:
mukesh80 je napisao/la:Pjesma za Nevena u redu, ali ostalo navijanje (mi smo fukare iz grada soli **** nas boli.... fukara voli picke da bije itd), pa jarane kad dodjes sa detetom na utakmicu pa čuješ takvo navijanje, zatim podrška ekipi i Denise ( Denis napolje i igrajte picke skandiranje), razlika u kvalitetu slobode i širokog je ogromna i ko god se bavio fudbalom zna da tu ništa ne pomaže ni davanje 300% mogućnosti tako da igrači i Deis nisu takvo nešto zasluzili jer sva krivica je što su igrali protiv 6 puta kvalitetnijeg protivnika
Druzee jesi se ti jucer doselio? Ta pjesma o kojoj pricas je kao zastitni znak otkad znam za tribinuu ... ustvari kakvo vi imate pravo pricat za fukare nesto kad je sve sto radite bogaranje na zapadu ? I necu se slozit s tim sto si rekao ispade kad god dodje neki jaci protivnik trebamo predat utakmicu odmah u startu...
Naravno da ne treba unaprijed predati utakmicu ali kad vidis da ne ide i da igras protiv boljeg treba dati podrsku igracima i treneru u tim trenucima a ne vrijedjati ih, a sto se tice zastitnog znaka te tribine stoji da je malo vulgarno i ne primjereno a to je bas ono o cemu ja pricam

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 24 avg 2014, 11:11

mukesh80 je napisao/la:
SiggySinatra je napisao/la:
mukesh80 je napisao/la:Pjesma za Nevena u redu, ali ostalo navijanje (mi smo fukare iz grada soli **** nas boli.... fukara voli picke da bije itd), pa jarane kad dodjes sa detetom na utakmicu pa čuješ takvo navijanje, zatim podrška ekipi i Denise ( Denis napolje i igrajte picke skandiranje), razlika u kvalitetu slobode i širokog je ogromna i ko god se bavio fudbalom zna da tu ništa ne pomaže ni davanje 300% mogućnosti tako da igrači i Deis nisu takvo nešto zasluzili jer sva krivica je što su igrali protiv 6 puta kvalitetnijeg protivnika
Druzee jesi se ti jucer doselio? Ta pjesma o kojoj pricas je kao zastitni znak otkad znam za tribinuu ... ustvari kakvo vi imate pravo pricat za fukare nesto kad je sve sto radite bogaranje na zapadu ? I necu se slozit s tim sto si rekao ispade kad god dodje neki jaci protivnik trebamo predat utakmicu odmah u startu...
Naravno da ne treba unaprijed predati utakmicu ali kad vidis da ne ide i da igras protiv boljeg treba dati podrsku igracima i treneru u tim trenucima a ne vrijedjati ih, a sto se tice zastitnog znaka te tribine stoji da je malo vulgarno i ne primjereno a to je bas ono o cemu ja pricam
Pa nije tribina djeciji program :facepalm:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 avg 2014, 11:18

za onu lakrdiju jučer im treba dat' podršku? za ono im treba ****' mater, jer ono je bila **** bruka i sramota! ja onakve stvari neću da gledam u svojoj Slobodi i uvijek ću im ****' od do kad tako odigraju, k'o zadnji smradovi

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 24 avg 2014, 11:20

Mi tjeramo trenera nakon izgubljene utakmice i to od top ekipe u posljednjih 10 godina koja ce se boriti za titulu i ove sezone. Treneri ce odlaziti i dolaziti al cega se bojim jeste da se odnos izmedju navijaca/gledalaca i predsjednika trajno ne pokvari. Svi znamo sta cini za nas klub i umjesto da zajedno vucemo mi covjeku bacamo kamenje po putu. Nema on nista od toga sto ce neko ispod njegove slike pisati gospodin.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
samo Sloboda

samke12345
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 jul 2013, 09:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samke12345 » 24 avg 2014, 11:26

hocemo smajlija :) slika

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 24 avg 2014, 11:27

merak je napisao/la:Mi tjeramo trenera nakon izgubljene utakmice i to od top ekipe u posljednjih 10 godina koja ce se boriti za titulu i ove sezone. Treneri ce odlaziti i dolaziti al cega se bojim jeste da se odnos izmedju navijaca/gledalaca i predsjednika trajno ne pokvari. Svi znamo sta cini za nas klub i umjesto da zajedno vucemo mi covjeku bacamo kamenje po putu. Nema on nista od toga sto ce neko ispod njegove slike pisati gospodin.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ne tjera se papan onaj zbog poraza, vec zbog njegove historije i lopovluka

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 avg 2014, 11:28

Smajil je odron odrona, al' vjerovali ili ne, ni kod njega nije zabilježena ovakva lakrdija

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 24 avg 2014, 11:28

Kako stvari stoje, vraćamo se na stare staze propasti. Iz prošlosti nismo ništa naučili i pojedini se ponavljaju. Fukare trebaju da utuve sebi u glavu da onakvim ponašanjem samo odmažu klubu. Upamtite to. Vi volite klub. Ma volite qrac. Vama je bitno trave, dima, petardi i to, i j e b e se vama za klubom.Jeste li ratardirani ili šta. Čujem da su se stolice počele čupati :facepalm:
Ma kome vi to čupate p ič k a vam materina. Ja stvarno ne znam,što je ovo potrebno Azmiru.Fakat ne znam. Budaletina teška.Umjesto da uživa u svojim milionima, on sad mora trošiti na budalaštine Fukara.On mora obezbijediti hiljade na sudske presude koje nije on napravio. On sve mora . . . Samo jednom će dignuti sidro i ode za svojim mirom a ne da ga neko proziva . . . .

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 24 avg 2014, 11:35

iz ovog razloga sam ja pisao da je 6b iz prva dva kola nevjerovatan kapital i zato mi je bilo zao sto ne uzesmo bod Olimpicu a mogli smo lagano...jednostavno raspored kuci nam je pereje.en a vani idemo ekipama koje se cupaju ko i mi i moze se desit da u 3-4 kola ne uzmemo ni boda vrlo lako (i eto krenulo je u tom pravcu)..

to je ta realnost ove ekipe, nema kvaliteta..za pare koje primaju tesko je i imati kvalitet..medjutim i ono malo sto ima izgleda da Denis ne slozi na pravi nacin...jesu nas je.ale povrede bekova i nije imao niko sem Ome danas na desnog beka da ide, mozda Sale, a Omu kad maknes iz veznog reda mi ne postojimo na terenu...a opet se vracam na ono od tekme sa Olimpica, "da mi je neko rekao prije 2 godine da ce nam Oma biti glavni playmaker uzeo bi konopac i objesio se"- to najbolje pokazuje kako stojimo sa igrackim kadrom...svaka njemu cast za sve i volim ga ko igraca drama, al zna se u cem je najbolji i sta je njegov zadatak- to nije organizacija igre ni u najludjim snovima..

vidjeli smo mi i prije Sirokog dje smo, ekipa nema nikakvog napadackog potencijala a i Redzepi je bio upravu za Denisa da nema autoriteta i da su treninzi ko qrac..zato je momak i trazio izgovor da pobjegne

kako god, sve ovo nam je najavljeno i nase je da podrzimo ekipu..od kako je sklopljen igracki kadar jasno je receno da je cilj opstanak u ligi, a od kako smo ih gledali u Simin Hanu jasno je da cemo opstat zato sto ima par gorih ekipa od nas

sto se tice navijaca ovi na tribini ce za mjesec razj.at sve sto je B.... gradio i radio godinu dana...a odavanje pocasti Nevenu nema veze s tim
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 24 avg 2014, 11:38

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:
merak je napisao/la:Mi tjeramo trenera nakon izgubljene utakmice i to od top ekipe u posljednjih 10 godina koja ce se boriti za titulu i ove sezone. Treneri ce odlaziti i dolaziti al cega se bojim jeste da se odnos izmedju navijaca/gledalaca i predsjednika trajno ne pokvari. Svi znamo sta cini za nas klub i umjesto da zajedno vucemo mi covjeku bacamo kamenje po putu. Nema on nista od toga sto ce neko ispod njegove slike pisati gospodin.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ne tjera se papan onaj zbog poraza, vec zbog njegove historije i lopovluka
Znam ja druze sve to stoji al odigrana su tek 4 kola. Izgubili smo protiv Olimpika u gostima i kod kuce od top ekipe. Prvo poluvrijeme smo bili jednaki drugo su nas ljudi rasuli. Sad odmah mjenjati trenera? Koga dovesti za ovaj novac sto on uzima? Mujic nije igrao od prve minute igrali smo sa jednim spicem koji je bio odsjecen jer nemamo kreatora. Tako bi bilo da smo igrali i sa dva spica samo sto bi vec na poluvremenu gubili. Igralo se defanzivnije. Ne zelim da sad neko stekne utisak da branim Sadikovica pu pu pu i sam sam pisao da nece duze od petog kola al sta su druge opcije. Ne mozes ba pitu od govana napraviti i da si Hudini.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
samo Sloboda

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la brazzo » 24 avg 2014, 11:53

Ma iskreno nismo mi jos ni sazreli za ozbiljnu navijacku grupu a samim tim nemas ni pravu podrsku i oslonac klubu. Bilo je strasnih prilika za napredovanje prosle godine i krenulo se s ozbiljnijim radom i idalje raste ali previse je tu 'mrake' na tribini koja gusi elan i volju. Jednostavno u ovom gradu nema tog duha i sve ide na guranje i euforiju a to ne vodi ni cemu i ako posustane ovo par ljudi koji pokusavaju slijedi prava dubioza.
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 avg 2014, 11:58

Tuzlak04 je napisao/la:Kako stvari stoje, vraćamo se na stare staze propasti. Iz prošlosti nismo ništa naučili i pojedini se ponavljaju. Fukare trebaju da utuve sebi u glavu da onakvim ponašanjem samo odmažu klubu. Upamtite to. Vi volite klub. Ma volite qrac. Vama je bitno trave, dima, petardi i to, i j e b e se vama za klubom.Jeste li ratardirani ili šta. Čujem da su se stolice počele čupati :facepalm:
.
Istina, juce u pola tribine motaju. Pa de makar kad idete da se popravite ustekajte se negdje, a ne na pola sjevera :facepalm:

Isto tako je bitno biti u centru paznje. Kod nas je to u gradu najbitnije valjda sada..ne mozes biti obican lik koji navija i plati 5 KM vec se mora svaki isticati nesto, a kada krene kriza rezultata ide prozivanje. Juce ista slika kao kada smo bili prvu sezonu u Federalnoj..

Mada meni su 100 puta gori ovi sa zapada, kontam dobro je sto je sjever akustican pa se ne cuju. Juce doslo neke seljadije, ljudi psuju stvaralacki, mastovito i inventivno. Nakon izgubljene lopte Denise odlazi :tokralju:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 24 avg 2014, 12:15

de mi recite o kojoj famoznoj lomljavi stolica pojedini pricaju....ja sam medzu zadnjima napustio sjever i ama bas ni jedne polomljene stolice nisam vidio...sta je problem
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 24 avg 2014, 12:18

staragarda je napisao/la:de mi recite o kojoj famoznoj lomljavi stolica pojedini pricaju....ja sam medzu zadnjima napustio sjever i ama bas ni jedne polomljene stolice nisam vidio...sta je problem
Momak jedno 5 redova iza mene, koji je cijelo vrijeme pocinjo ono navijanje "Denise napolje" nabi spicem u stolicu ispred sebe i puce stolica, i on samo vrati onaj naslonjac namjesti ga, al je stolica puknuta.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
fukara87
Postovi: 5664
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 24 avg 2014, 12:19

staragarda je napisao/la:de mi recite o kojoj famoznoj lomljavi stolica pojedini pricaju....ja sam medzu zadnjima napustio sjever i ama bas ni jedne polomljene stolice nisam vidio...sta je problem
Bio sam isto blizu i nisam vidio nigdje lomljavine stolica, ovdje neko ocigledno pokusava da zavadi navijace izmedju, nije vam to dobro nikako stvarno.
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Fukara1987tz
Postovi: 40
Pridružen/a: 11 maj 2014, 21:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Fukara1987tz » 24 avg 2014, 12:21

slika
Respect momcima iz Bihaća. Prošlu sezonu do zadnjeg kola sa njima se borili, prepirali ... a sad mislim da su jedini ispoštovali !

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Coraco » 24 avg 2014, 12:50

Tuzlak04 je napisao/la:Kako stvari stoje, vraćamo se na stare staze propasti.
Ti si brate pukoo, gdje ćeš to napisati :D
Ovakva ista situacija je bila protiv Branitelja, kad smo osuli paljbu na smajlija, eto za 10 mjeseci niko nije odnio ni jedan bod sa Tušnja.

Nego vezano za lomljenje stolica, baš ovaj lik što ga Klasik spominje i još jedan-dva sa njim konstantno pokušavaju da povedu navijanje i skandiranje (ne znam što im se to dozvoljavalo), i čulo se baš da stolica puca kad je nabio nogom. Možda je nije skroz odvalio ali je sigurno pukla.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la kanarinac » 24 avg 2014, 12:53

da vas samo preupitam jel nakon svake utakmice vasi igraci okrenu ledja i odu u slacionicu i ne pozdrave navijacep
Samo Sarajevo

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Kevin » 24 avg 2014, 13:10

ništa nećete dobiti stalnim mijenjanjem trenera i mase igrača...
pogledajte samo ekipe koje su par godina u vrhu..npr široki najbolje poznajem..

široki već nekoliko godina ima skoro pa istu ekipu, ljudi u klubu su se okrenuli mladim igračima iz škole koje se gura u vatru, tu imas wagnera iskusnog, braću džidić, barišića i landeku od malo starijih i sve ostalo mlađi momci..

muku mučiš sa golmanima i onda vratiš svoj izdanak (soldu) nazad nakon par godina i imaš odličnog..

ako pogledate jučerašnju ekipu širokog:
ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Barišić, Ćorić, Mihaljević (61. Buhač), Zakarić (89. Ivanković), Landeka, Wagner, Ćorluka (73. Peko), Kožulj, Brekalo, Laštro.
boldani su svi iz omladinske škole širokog osim peke koji je iz širokog ali je prošao školu zrinjskog, kožulja koji je nakon kadeta zrinjskog prošao juniorski staž u širokom i zakarića koji je isto tako doveden kao junior ali je brzo priključen prvoj ekipi..

prije je široki isto stalno mijenjao trenere, svako malo, dovodili masu igrača itd..nema tu sreće, nema tu uspjeha ni stabilizacije..sad je evo musa trener i nakon onakvog kiksa u mostaru gdje je izgubljen naslov prvaka, klub mu produzuje ugovor na jos 2 godine..ekipa se stabilizirala..uigrani su i sad musa nema problem da to samo uredno vodi..

široki je samo ovog ljeta prodao 3 mlada igrača i vjerojatno zaradio oko 2 mil KM..a tu je negdje i ukupni proračun kluba za jednu sezonu...

ono što koči vas kao i ostale su ti dugovi ali pravi vodič vam mora biti velež koji je to prihvatio i rješava..

kad tad će doći na to da se neće dobiti ili licenca ili će jednostavno u stečaj zbog tih dugova otići bilo koji klub, bez obzira šta je on bio prije 30-40 godina jer to realno ne zanima previše ljude...

sretno u nastavku :thumbup:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.