NK Vitez

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 12 nov 2015, 10:57

Karačić igrače nagradio slobodnim danima, pa ih “nagazio” na treningu 



Raspoloženje među igračima je vidljivo na svakom koraku, zadovoljni, čak oduševljeni su i igrači… Međutim, trener Branko Karačić sa svojim suradnicima ne dozvoljava euforiju, dapače, “stišće” svoje mladiće na treninzima i od njih traži maksimalni angažman u svakoj minuti na treningu.

A treninzi su dva puta dnevno, jučer nakon jutarnjeg treninga u popodnevnim satima upriličena je utakmica protiv svoje juniorske momčadi, a u četvrtak i petak ponovo nogometaše Viteza čekaju po dva žestoka treninga. Karačić je tako žestoko “nagazio” igrače koji su prethodna tri dana odmarali.

U subotu smo dogovorili utakmicu u Doboju pored Kaknja, i držimo da će to biti vrlo dobra prilika za provjeru i traženje rješenje nekih dvojbi koje imamo kada su u pitanju pojedini igrači i njihove trenutačne sposobnosti. Naravno, priliku će dobiti svi igrači s kojima raspolažemo i to je, također, prilika za nametnuti se i izboriti se za najužu konkurenciju za slijedeću utakmicu protiv visoko plasiranog (5. mjesto s 28 osvojenih bodova) Radnika, naglasio je Karačić, javlja Goal.

Naravno, sve je usmjereno ka našoj utakmici s Radnikom, tako radimo i tako se pripremamo, a poslije te utakmice razmišljati ćemo o Širokom i Željezničaru s kojima igramo nakon tog susreta, poručio je Karačić.
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 15 nov 2015, 11:04

Prijateljska utakmica u Doboju kod Kaknja:

Mladost D-K 1:3 NK Vitez

Strijelci za nas: Pezo,Jurić,Anastasov.

Bravo momci,protiv Radnika poginuti za pobjedu!
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 19 nov 2015, 15:24

Pilipović: Radniku želimo sve najbolje, a nama tri boda


Povodom predstojećeg subotnjeg susreta u kojem momčad Viteza dočekuje ekipu Radnika iz Bijeljine održana je tiskovna konferencija na kojoj su se prisutnima obratili pomoćni trener, Jasmin Džidić, te igrači Borislav Pilipović i Josip Grebenar.

Nogometni klub Vitez trenutno se nalazi na solidnom osmom mjestu sa šest bodova prednosti u odnosu na ekipe koje se bore za opstanak. Ono što je sigurno jeste da tu bodovnu prednost žele dodatno povećati, a prvu priliku za to vide upravo u utakmici protiv Radnika.

Sigurno da smo u dobroj formi i pozitivnom nizu rezultata. Dočekujemo ekipu Radnika koju maksimalno respektujemo. Respekt zaslužuje i njihov trener koji je složio čvrstu i discipliniranu ekipu koja do ove utakmice u Vitezu nema poraza na gostujućem terenu. U sedam utakmica primili su samo dva gola, a njihova obrana predvođena je možda ponajboljim golmanom u ligi, Asmirom Avdukićem. Ono što mogu reći u ime kluba i ekipe jeste da će Vitez ovu utakmicu pobijediti. Cilj nam je da nanesemo Radniku prvi poraz ove sezone na gostujućem terenu i tako nastavimo svoj pozitivni niz“, riječi su pomoćnog trenera Džidića.

Igrači nakon tri vezane pobjede priželjkuju i četvrtu.

Očekuje nas teška utakmica na teškom terenu, ali u ekipi vlada dobra atmosfera i raspoloženje i to se ne bi trebalo narušiti ni poslije subote. Radniku želimo sve najbolje, a nama tri boda“, istakao je Pilipović

Sličnog mišljenja je i mladi Grebenar:

Bit će to teška i neizvjesna utakmica. Radnik je kvalitetna ekipa što pokazuju i njihovi rezultati, ali mi u subotu idemo na pobjedu i nadam se da ćemo je i ostvariti.

Utakmica 16. Kola BH Telecom Premijer lige između Viteza i Radnika igra se u subotu s početkom od 13.00 h na Gradskom stadionu u Vitezu.


Par igrača nam fali,važna utakmica nas čeka...Radnik najbolji gost lige,bez poraza i iskreno se nadam da padaju ovdje ,prvi put kao gosti ove sezone...svaki bod je bitan,poraz ne dolazi u obzir. Ali ajde momci,srce na teren i po pobjedu! :pray:
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

HercUSrcu
Postovi: 367
Pridružen/a: 03 jan 2014, 09:50
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la HercUSrcu » 21 nov 2015, 15:02

Pljacka u vitezu. Repriza kao protiv Olimpica samo jos uz dva crvena. Fuj!

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 23 nov 2015, 16:37

Nakon susreta s Radnikom navodnoje napadnut pomoćni sudac


Nakon utakmice je djelatnik NK Vitez, ekonom, navodno verbalno napao pomoćnog suca Arnela Novalića pa ga navodno i udario u lice


Izgubili su Vitežani utakmicu od Radnika (0:1) iako nisu bili slabiji, a igrači Radnika nisu zapucali na gol Viteza sve do 86. minute kada su u kontri preko Obradovića postigli gol vrijedan 3 boda, piše Večernji list BiH. Međutim, na toj utakmici izgubila je domaća momčad i trojicu važnih igrača za susret sa Širokim koji u subotu dolazi u Vitez. Izgubili su Jevtića koji je dobio crveni karton jer je igrao rukom. Je li to bila dobra procjena inače lošeg suca Živkovića, ocijenit će kontrolor suđenja Muhamed Osmić, iako se čini da je u toj situaciji Živković crvenim kartonom Jevtiću ispravljao 10-ak minuta ranije prestrogo isključenog igrača Radnika Jakovljevića. Naime, činilo se iz gledališta da je igrač Jakovljević nakon verbalne prepirke bezazleno gurnuo Fajića koji je glumom dao i dodatnu snagu Jakovljevićem guranju. Inače, Živković je u jednoj žustroj i borbenoj, ali i korektnoj utakmici podijelio čak 9 žutih i 3 crvena kartona pa bi se dalo zaključiti kako je utakmica bila gruba... A tako uopće nije bilo! Uz Jevtića, crveni karton dobio je i Fajić. Treći žuti karton dobio je Šantić pa ni njega neće biti u susretu sa Širokim. Međutim, najgore je uslijedilo nakon završetka utakmice, u hodniku Gradskog stadiona na putu k službenim prostorijama. Naime, nakon što su igrači neometano ušli u svlačionice, djelatnik NK Vitez, ekonom, navodno je verbalno napao pomoćnog suca Arnela Novalića, a onda ga, prema službenom zapisniku, i udario u lice. Istina, u zapisniku se navodi kako nema nikakvih vidljivih tragova fizičkog napada na suca Novalića.

No, fizički napad i kontakt potvrdio je prvi pomoćni sudac Dragan Keranović te delegat Haris Gvozden koji, tvrde iz NK Vitez, koji su u tom trenutku bili u hodniku, nikako nisu mogli vidjeti navodni incident. A potvrdu da se ipak nešto dogodilo, tražio je Gvozden i od pojedinih članova NK Vitez, a prilikom sastavljanja zapisnika bio je izričit – sve je osobno vidio. Slijedit će i dopunsko izvješće. No, bilo kako bilo, veliku pljusku dobio je NK Vitez, uslijedit će i kazna, iako treba reći, ne tražeći nikakvo opravdanje pa ni za i najbezazleniji napad na bilo koju službenu osobu, da je NK Vitez, prema službenim izvješćima, u svakom pogledu – organizacijski, korektnošću navijača, igrača, struke..., u najužem krugu pozitivnih primjera sportskog fair-playja Premijer lige BiH.*


Taman se ponadam da sudenje i liga idu na bolje,i onda dode majmun iz Orašja i razočaram se... Treba stvarno početi udarati sudije,mater im **** vise!!
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la SamoTravnik » 26 nov 2015, 19:13

Sta je rec' ode Fajic ?

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 26 nov 2015, 20:56

SamoTravnik je napisao/la:Sta je rec' ode Fajic ?
Otjeran radi nediscipline,šest žutih i sad crveni mu je učinak bio... Ali ovaj njegov crveni je poraz donio jbt
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la SamoTravnik » 26 nov 2015, 21:35

FanVitez je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Sta je rec' ode Fajic ?
Otjeran radi nediscipline,šest žutih i sad crveni mu je učinak bio... Ali ovaj njegov crveni je poraz donio jbt
Znam vidio sam a i poslusao izjavu trenera i neka.. tako mu i treba.. citav kolektiv je ispastao radi pojedinca a svaki bod vam je bitan.

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 27 nov 2015, 01:11

SamoTravnik je napisao/la:
FanVitez je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Sta je rec' ode Fajic ?
Otjeran radi nediscipline,šest žutih i sad crveni mu je učinak bio... Ali ovaj njegov crveni je poraz donio jbt
Znam vidio sam a i poslusao izjavu trenera i neka.. tako mu i treba.. citav kolektiv je ispastao radi pojedinca a svaki bod vam je bitan.
Ma neka su ga otjerali,imao je sve,pooceo se bahatiti ..Ma susjed mislim da ćemo se dogodine i mi,a i VI družiti u cvajti... Ono sto sam čuo,koga ce se gurati na proljeće nije ohrabrujuce :mrgreen: :mrgreen:
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la SamoTravnik » 27 nov 2015, 10:13

Samo cu ti reci ovo.. "Pare buse gdje burgija nece." Druga polusezona je pijaca ziva i kome se bude ostajalo, ostat ce sigurno. :thumbup:

Avatar
white1950
Postovi: 475
Pridružen/a: 29 jul 2013, 19:19
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la white1950 » 30 nov 2015, 18:02

Mislim da bi mogli puknit Zelju u gostima.Imaju nekog trenera levata, i vidi mu se na faci da je sirovina i da nema pojma o vodjenju ekipe,Karacic je pametniji od njega 10x i tu vidim nasu sansu?!
Godine prolaze jubav ostaje...

flek1950
Postovi: 225
Pridružen/a: 25 jul 2015, 23:04
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la flek1950 » 30 nov 2015, 22:03

white1950 je napisao/la:Mislim da bi mogli puknit Zelju u gostima.Imaju nekog trenera levata, i vidi mu se na faci da je sirovina i da nema pojma o vodjenju ekipe,Karacic je pametniji od njega 10x i tu vidim nasu sansu?!
Mora da se salis :lol: , onaj Mulalic meni bas izgleda kao neki intelektualac...al medju konjima! Pa yebo te sta je ono, kakvo je ono stvorenje ,aaaaa majko mila ahahahahahaha On cim u jutro otvori oci odmah mu samar treba zavalit , a ako zine dva samara...ono trener a yebo mayku sta je ono...ahahahahahahah A kako je tek covjek skolovan...cccccc , pa vokabular rijeci koji on koristi aaaaaaaaa ... odoh malo popit vode i secera srce ce me izdat...ono trener HAHAHAHAHAHAHA
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku...

kostobran
Postovi: 49
Pridružen/a: 08 avg 2015, 15:24
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la kostobran » 04 dec 2015, 15:23

Kakav je ono trener vise me podsjeća na nekog klauna puknut ce i vitez


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Prijedor » 05 dec 2015, 23:05

Kakva su ocekivanja sutra? Izostanci?
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

kaskader52
Postovi: 128
Pridružen/a: 17 mar 2012, 23:14
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la kaskader52 » 05 dec 2015, 23:54

Prijedor je napisao/la:Kakva su ocekivanja sutra? Izostanci?
Jevtic kaznjen 2 utakmice zbog crvenog kartona ostali spremni ali se nece rizikovati s Sadikovicem ,mislim da smo spremni pokoriti grbavicu dolazi veliki broj Vitezana.

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 09 dec 2015, 13:52

NK Vitez se sporazumno razišao s četiri nogometaša


Nogometni klub „Vitez“ je nakon odigranih 18 kola jesenji dio BHT Premijer lige završio na 10. mjestu s ukupno 7 pobjeda, 2 neriješena rezultata i 9 poraza.

Plavo bijeli će zasigurno učiniti sve što je u njihovoj moći kako bi i u proljetnom dijelu prvenstva zauzimali sadašnju poziciju koja ih ostavlja u najelitnijem natjecanju naše zemlje.

U skladu s tim, rukovodstvo NK Viteza je na osnovu prijedloga stručnog štaba, a nakon obavljenih razgovora s nogometašima, odlučilo sporazumno raskinuti ugovore s nekoliko prvotimaca.

Kako nam je rekao tajnik kluba, Stjepan Badrov, riječ je o Vedranu Vidoviću, Toniju Pezi, Sanelu Aliću i Vedranu Kantaru. Klub na njihove usluge više ne računa pa su pomenuti igrači u mogućnosti da pronađu novu sredinu. Marku Basari je istekao ugovor tako da je i on napustio redove viteškog premijerligaša.

Na posudbu će biti poslani mladi igrači Josip Grebenar, Dragan Jurčević i Marin Matković.

NK „Vitez“ se zahvaljuje sada već bivšim nogometašima, te im želi mnogo sreće i uspjeha u nastavku njihovih karijera.
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

GradKamena
Postovi: 444
Pridružen/a: 14 maj 2014, 20:48
Lokacija: StarMo
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la GradKamena » 09 dec 2015, 22:46

Simeunovic kod vas ?

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 09 dec 2015, 22:54

GradKamena je napisao/la:Simeunovic kod vas ?
Odakle ti to? :D dobar igrač,ako bi se vratio u formu u kakvoj je bio u sezoni osvajanja vaše titule,valjao bi nam....
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

GradKamena
Postovi: 444
Pridružen/a: 14 maj 2014, 20:48
Lokacija: StarMo
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la GradKamena » 09 dec 2015, 23:04

FanVitez je napisao/la:
GradKamena je napisao/la:Simeunovic kod vas ?
Odakle ti to? :D dobar igrač,ako bi se vratio u formu u kakvoj je bio u sezoni osvajanja vaše titule,valjao bi nam....
Prica se ovamo kod nas da ga hoće Brana,pa da vidim imali kod vas ikakve price,a kad bi se vratio u onu formu mogo bi igrat mnogo jacu ligu od ove nase. Pozdrav .

Avatar
johnnyyK
Postovi: 3224
Pridružen/a: 08 feb 2014, 12:26
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la johnnyyK » 09 dec 2015, 23:07

Brzo će pola godine da nije odigrao utakmice, a nije bio ozlijeđen.Ukoliko se vrati u pravu formu, ne sumnjam da će oduševiti, ali teško je od njega očekivati takvo nešto.Ako ga itko može ustrojiti onda je to Brana :D

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.