NK Vitez

delegat
Postovi: 63
Pridružen/a: 05 jun 2015, 17:06
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la delegat » 08 jul 2015, 16:40

Hoce puno para a i nije neki igrač bolje sto nije došao u Vitez. Dolazi bolji napadač


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 08 jul 2015, 17:04

delegat je napisao/la:Hoce puno para a i nije neki igrač bolje sto nije došao u Vitez. Dolazi bolji napadač


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ma dobar je on igrac,jako dobro bi nam dosao... ali Zeljo je ovaj put iskesirao vise love :)
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Pisistratus
Postovi: 3
Pridružen/a: 05 jun 2012, 15:41
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Pisistratus » 09 jul 2015, 12:01

Zna li iko u koliko sati se igra utakmica protiv Zvijezde danas?

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 09 jul 2015, 12:22

Pisistratus je napisao/la:Zna li iko u koliko sati se igra utakmica protiv Zvijezde danas?
Igra se u 5 sati. Na stadionu lokalnog nizeligasa,stadion od Rijeke,tu u Vitezu.
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Pisistratus
Postovi: 3
Pridružen/a: 05 jun 2012, 15:41
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Pisistratus » 09 jul 2015, 12:24

FanVitez je napisao/la:
Pisistratus je napisao/la:Zna li iko u koliko sati se igra utakmica protiv Zvijezde danas?
Igra se u 5 sati. Na stadionu lokalnog nizeligasa,stadion od Rijeke,tu u Vitezu.

E hvala! Zvao sam klub i jedan i drugi, provjerio internet, niti se ko javlja na telefone, niti šta piše po ovim portalima. :o

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 09 jul 2015, 14:16

Pisistratus je napisao/la:
FanVitez je napisao/la:
Pisistratus je napisao/la:Zna li iko u koliko sati se igra utakmica protiv Zvijezde danas?
Igra se u 5 sati. Na stadionu lokalnog nizeligasa,stadion od Rijeke,tu u Vitezu.

E hvala! Zvao sam klub i jedan i drugi, provjerio internet, niti se ko javlja na telefone, niti šta piše po ovim portalima. :o
Ipak je u 17:30,trebala je biti u 17:00. Igra nasa druga ekipa dns protiv vas kako sam cuo.. Ovi bolji prvotimci ce obaviti laksi trening,jer se cuvaju za subotu kada se igra protiv Sirokog Brijega kod njih.. sretno :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la brig » 10 jul 2015, 23:51

FanVitez je napisao/la:
Ipak je u 17:30,trebala je biti u 17:00. Igra nasa druga ekipa dns protiv vas kako sam cuo.. Ovi bolji prvotimci ce obaviti laksi trening,jer se cuvaju za subotu kada se igra protiv Sirokog Brijega kod njih.. sretno :D
nije u Širokom, utakmica je u Tomislavgradu

Avatar
westherc
Postovi: 372
Pridružen/a: 04 sep 2014, 07:15
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la westherc » 11 jul 2015, 21:07

Jel igrao danas Djurić za Vitez?


I samo jako...
I have a dream

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Cepi1981 » 12 jul 2015, 06:35

Zna li se sa kojim Turskim klubom Smriko pokusava zadobiti povjerenje?
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la brig » 12 jul 2015, 12:46

westherc je napisao/la:Jel igrao danas Djurić za Vitez?


I samo jako...
je
ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Bralić, Brekalo, Ćorić, Marković, Landeka, Pehar,Wagner, Ćorluka, Menalo, Buhač (još su igrali: Kožulj, Barišić, Nikić, Karačić, Kožul, Odak, Lončar, Ivanković, Matić, Juričić).

VITEZ: Tirić, Sadiković, Pilipović, Šantić, Jevtić, Pezo, Barišić, Đurić, Kantar, Smriko, Basara (još su igrali: Živković, Vidović, Stanić, Grebenar, Alić, Anastasov, Jusufbašić, Matković, Jurić).
[youtube][/youtube]

Pisistratus
Postovi: 3
Pridružen/a: 05 jun 2012, 15:41
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Pisistratus » 12 jul 2015, 13:03

Dobro su igrali, imali su i nekoliko izglednih šansi, ali eto, falilo je i sreće.

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 12 jul 2015, 13:23

Pisistratus je napisao/la:Dobro su igrali, imali su i nekoliko izglednih šansi, ali eto, falilo je i sreće.

Jesi mozda gledao utakmicu ili? :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 12 jul 2015, 13:46

Hrvoje Barišić potpisao za NK Vitez

Čelnici NK Vitez polako, ali sigurno kompletiraju igrački kadar za narednu sezonu. Vjerovatno i posljednje pojačanje je Hrvoje Barišić koji je stigao iz hrvatskog Slaven Belupa.

Barišić je prošlu polusezonu proveo u Vitezu na posudbi, a na kraju sezone je raskinuo ugovor sa Slaven Belupom, te potpisao jednogodišnji sa Vitezom.

"Razlog raskida ugovora sa Slaven Belupom je taj što nismo našli zajednički jezik, nisam bio u prvom planu, a nisam htio sjediti na klupi. Za Vitez sam se odlučio vrlo brzo jer je ostavio dobar dojam na mene što se tiče kluba i ljudi u njemu. Očekivanja od naredne sezone je da izborimo opstanak, imamo bolju ekipu nego do sada, ovaj kadar mi daje nadu da možemo ispuniti zacrtani cilj"  izjavio je Hrvoje Barišić.

Barišić je u svojoj karijeri osim Viteza i Slaven Belupa igrao i za Zrinjski, Split i Dugopolje.
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 20 jul 2015, 16:41

Vitez na neobičan način predstavio nove dresove


Da NK Vitez iz dana u dan postaje sve ozbiljniji i respektabilniji nogometni klub pokazatelj je i današnje predstavljanja igrača i nove opreme za narednu sezonu. 

 

Predstavljanje se održalo na Vodenom parku "Ribica" u Vitezu pred više hiljada ljudi.

Uz ogromne aplauze koje su dobili 'starosjedioci' u NK Vitez, ni prinove nisu ništa manje bili nagrađeni od strane viteške publike. Dakle, osim igrača koji su ostali i nakon prošle sezonu u klubu, predstavljeni su novi: Živković, Tirić, Jevtić, Pilipović, Kantar, Đurić, Sadiković..

Uprava NK Vitez je potpisala ugovor sa popularnim proizvođačem opreme Joma, koji je za njih obezbijedio novu odličnu opremu.

Vrijedi dodati da su također i sretni gledaoci nagrađeni sa dva navijačka dresa, te dvije lopte.

Foto: http://m.sportsport.ba/vijest/bh_fudbal-167517.html
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
GoskGabela
Postovi: 552
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la GoskGabela » 20 jul 2015, 17:29

MILAN MUminovic moguce pojacanje Viteza
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 20 jul 2015, 18:48

GoskGabela je napisao/la:MILAN MUminovic moguce pojacanje Viteza
Odakle ti to? On je igrac Zrinjskog koliko znam..kada bi dosao,uh sreci kraja nebi bilo... :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 21 jul 2015, 12:09

Nk Vitez

Otisli: Vladimir Brankovic
Ante Hrkac
Ante Pinjuh
Stipe Milos
Josip Skoric
Mladen Jurcevic
Ivan Livaja
Fabjan Tomic

Dosli: Marko Jevtic (Borac )
Borislav Pilipovic (Borac)
Vedran Kantar (Rudar Prijedor)
Ivan Tiric (Zrinjski)
Aleksandar Zivkovic (Bratstvo)
Velibor Duric (Zrinjski)
Aleksandar Anastasov(Prilep MKD)
Elvir Sadikovic (Travnik)

Ocekuje se dolazak Milana Muminovica iz Zrinjskog! 90% je sigurno....Ako on dode nema zime,steta jedino sto smo jos neuigrani...


Ekipa za sezonu 2015/2016:

Golmani: Ivan Tiric,Aleksandar Zivkovic,Petar Kovac

Odbrana: Toni Pezo,Marko Jevtic,Elvir Sadikovic,Borislav Pilipovic,Sanel Alic,Ivan Stanic

Vezni red: Armin Kapetan,Goran Juric,Josip Santic,Tony Livancic,Velibor Duric,Vedran Kantar,Aleksandar Anastasov,Josip Grebenar,Marko Basara, Milan Muminovic!?

Napad: Jasmin Smriko, Vedran Vidovic, Sabahudin Jusufbasic
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 21 jul 2015, 18:00

Milan Muminovic od danas vise nije clan Zrinjskog,dolazi u Vitez!

Odlučeno je to danas na sastanku Uprave HŠK Zrinjski i Milana Muminovića. Muminović je bio igrač pod ugovorom, ali je taj ugovor sporazumno prekinut, te će on nastaviti karijeru u Vitezu.

Jos napadaca nekog dovesti,kojeg ocajnicki trazimo,uigrati se jos i mislim da s ovakvom ekipom ne smije ostanak doci u pitanje.. puno love je ulozeno :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

GradKamena
Postovi: 444
Pridružen/a: 14 maj 2014, 20:48
Lokacija: StarMo
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la GradKamena » 21 jul 2015, 18:43

Drago mi je što imamo dobru suradnju sa vama,nebi se bunio da smo vam još kojeg igraca spremili,ali Tirić,Đurić i Muminović su pravo dobri igrači pogotovo ova dvojica zadnja dat će vam sigurnost i mirnoću u ekipi ,sretno i nadam se da ćemo i dogodine igrat međusobno.

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 21 jul 2015, 18:58

GradKamena je napisao/la:Drago mi je što imamo dobru suradnju sa vama,nebi se bunio da smo vam još kojeg igraca spremili,ali Tirić,Đurić i Muminović su pravo dobri igrači pogotovo ova dvojica zadnja dat će vam sigurnost i mirnoću u ekipi ,sretno i nadam se da ćemo i dogodine igrat međusobno.

Hvala i meni je drago zbog suradnje s vama.. msm da s njima moramo ostati..mada bit ce paklena sezona :D sretno i vama,da osvojite neki trofej :)
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.