NK Vitez

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la ASD » 18 jun 2016, 17:31

Kakva je situacija u klubu, ima li dolazaka?

Avatar
UltrasNotRed
Postovi: 953
Pridružen/a: 14 apr 2015, 12:30
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la UltrasNotRed » 20 jun 2016, 21:37

Karacic vise nije trener? Istina. Navodno Pavic?
Vita est militia

Sto misli djecak iz Bosne kad vidi,
Kako ludi punker po Londonu skace?

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 29 jun 2016, 14:46

Nisam htio pisati nikakve neprovjerene informacije ali sada evo prve jako velike informacije za nas klub! :D



Danas je u prostorijama NK Vitez održan radni sastanak novog predsjedništva Kluba. Sastanku su prisustvovali: Veseljko Petrović (sportski direktor), Stjepan Badrov (tajnik), Ana Zirdum (marketing) te članovi Uprave Igor Šakić, Mario Vujević i Bojan Rajković, dok su iz opravdanih razloga bili odsutni Slaven Garić (predsjednik), Vlatko Kafadar i Jozo Miškić.
Na sastanku je, između ostalog, zaključeno kako trenutno vlada jako pozitivno ozračje oko Kluba i kako su mnogi prepoznali kvalitetan rad i trud koji je u prethodnom periodu na kraju i okrunjen ostankom u BHT Premijer ligi Bosne i Hercegovine.
Povoljna klima rezultirala je i sve većim brojem sponzora koji se dobrovoljno javljaju da na bilo koji način pomognu NK Vitezu među kojima se ne smiju zaboraviti niti pojedinci, bilo obrtnici, mali poduzetnici ili osobe zaljubljene u nogomet, Vitez ili oboje.
Razgovaralo se o akcijama koje se trebaju poduzeti prije početka nove sezone, a koje, između ostalog, uključuju:
• uređenje stadiona i klupskih prostorija kako bi se stvorio kvalitetniji imidž Kluba i privukli potencijalni oglašivači
• pokretanje sadržajnije prezentacije kluba putem web stranice i društvenih mreža
• približavanje domaćim navijačima i stvaranje pogodnosti putem pretplatničkih ulaznica, popusta za umirovljenike i slično
• osnivanje Skupštine kluba i mogućnost pristupa svima koji žele doprinijeti razvoju Kluba učlanjenjem u Skupštinu
• organiziranje različitih događaja u koje bi se uključili i igrači i članovi šire društvene zajedniceu cilju međusobnog prožimanja i doprinosa učvršćivanju veza između kluba i navijača
Za sve koji nisu upoznati, novi članovi Uprave su značajniji sponzori (Ukras, Vujević, Bogner
Edelstahl Frankstahl, Ecos, CM) koji su bili spremni uključiti se u rad samog Kluba te i na taj način doprinijeti kvalitetnom funkcioniranju našega premijerligaša.



Znaci beton sponzori,imaju se fini planovi u vezi unapredenja stadiona,ekipa ce biti opet dobra. Nakon Fis-a i supackog ponasanja prema maticnog gradu a prije svega klubu zelim mu da onih 2000-3000 km sto je rekao dati nek kupi djeci bijelog da posmrcu skupa :)

Igrali smo prijateljsku s Mladosti Kakanj(1-1 rez),dns igramo s novim premijerligasem Metalledge Jajce... Od prinova sigurno su potpisali Hodzurda i Dedic,ima jos par imena pred potpisom su...Kostur ekipe je ostao i to je najbolja stvar :) Onim sto nas smatraju kandidatima za ispadanje,zelim da porucim da ostajemo ! :twisted:
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Rokoko87 » 01 jul 2016, 15:47

Jedan ja Kokot :kafa:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la ASD » 01 jul 2016, 16:44

FanVitez je napisao/la:Nisam htio pisati nikakve neprovjerene informacije ali sada evo prve jako velike informacije za nas klub! :D



Danas je u prostorijama NK Vitez održan radni sastanak novog predsjedništva Kluba. Sastanku su prisustvovali: Veseljko Petrović (sportski direktor), Stjepan Badrov (tajnik), Ana Zirdum (marketing) te članovi Uprave Igor Šakić, Mario Vujević i Bojan Rajković, dok su iz opravdanih razloga bili odsutni Slaven Garić (predsjednik), Vlatko Kafadar i Jozo Miškić.
Na sastanku je, između ostalog, zaključeno kako trenutno vlada jako pozitivno ozračje oko Kluba i kako su mnogi prepoznali kvalitetan rad i trud koji je u prethodnom periodu na kraju i okrunjen ostankom u BHT Premijer ligi Bosne i Hercegovine.
Povoljna klima rezultirala je i sve većim brojem sponzora koji se dobrovoljno javljaju da na bilo koji način pomognu NK Vitezu među kojima se ne smiju zaboraviti niti pojedinci, bilo obrtnici, mali poduzetnici ili osobe zaljubljene u nogomet, Vitez ili oboje.
Razgovaralo se o akcijama koje se trebaju poduzeti prije početka nove sezone, a koje, između ostalog, uključuju:
• uređenje stadiona i klupskih prostorija kako bi se stvorio kvalitetniji imidž Kluba i privukli potencijalni oglašivači
• pokretanje sadržajnije prezentacije kluba putem web stranice i društvenih mreža
• približavanje domaćim navijačima i stvaranje pogodnosti putem pretplatničkih ulaznica, popusta za umirovljenike i slično
• osnivanje Skupštine kluba i mogućnost pristupa svima koji žele doprinijeti razvoju Kluba učlanjenjem u Skupštinu
• organiziranje različitih događaja u koje bi se uključili i igrači i članovi šire društvene zajedniceu cilju međusobnog prožimanja i doprinosa učvršćivanju veza između kluba i navijača
Za sve koji nisu upoznati, novi članovi Uprave su značajniji sponzori (Ukras, Vujević, Bogner
Edelstahl Frankstahl, Ecos, CM) koji su bili spremni uključiti se u rad samog Kluba te i na taj način doprinijeti kvalitetnom funkcioniranju našega premijerligaša.



Znaci beton sponzori,imaju se fini planovi u vezi unapredenja stadiona,ekipa ce biti opet dobra. Nakon Fis-a i supackog ponasanja prema maticnog gradu a prije svega klubu zelim mu da onih 2000-3000 km sto je rekao dati nek kupi djeci bijelog da posmrcu skupa :)

Igrali smo prijateljsku s Mladosti Kakanj(1-1 rez),dns igramo s novim premijerligasem Metalledge Jajce... Od prinova sigurno su potpisali Hodzurda i Dedic,ima jos par imena pred potpisom su...Kostur ekipe je ostao i to je najbolja stvar :) Onim sto nas smatraju kandidatima za ispadanje,zelim da porucim da ostajemo ! :twisted:
Drago mi je zbog stabilne uprave, malo me zabrinula ova medijska tisina i mislio sam da su neki ljudi digli ruke od kluba, realno gledajuci po stanju u klubu i kvalitetu igrackog kadra i iskustvu u ligi, bar 3-4 kluba su slabija od Viteza.

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 01 jul 2016, 18:17

ASD je napisao/la:
FanVitez je napisao/la:Nisam htio pisati nikakve neprovjerene informacije ali sada evo prve jako velike informacije za nas klub! :D



Danas je u prostorijama NK Vitez održan radni sastanak novog predsjedništva Kluba. Sastanku su prisustvovali: Veseljko Petrović (sportski direktor), Stjepan Badrov (tajnik), Ana Zirdum (marketing) te članovi Uprave Igor Šakić, Mario Vujević i Bojan Rajković, dok su iz opravdanih razloga bili odsutni Slaven Garić (predsjednik), Vlatko Kafadar i Jozo Miškić.
Na sastanku je, između ostalog, zaključeno kako trenutno vlada jako pozitivno ozračje oko Kluba i kako su mnogi prepoznali kvalitetan rad i trud koji je u prethodnom periodu na kraju i okrunjen ostankom u BHT Premijer ligi Bosne i Hercegovine.
Povoljna klima rezultirala je i sve većim brojem sponzora koji se dobrovoljno javljaju da na bilo koji način pomognu NK Vitezu među kojima se ne smiju zaboraviti niti pojedinci, bilo obrtnici, mali poduzetnici ili osobe zaljubljene u nogomet, Vitez ili oboje.
Razgovaralo se o akcijama koje se trebaju poduzeti prije početka nove sezone, a koje, između ostalog, uključuju:
• uređenje stadiona i klupskih prostorija kako bi se stvorio kvalitetniji imidž Kluba i privukli potencijalni oglašivači
• pokretanje sadržajnije prezentacije kluba putem web stranice i društvenih mreža
• približavanje domaćim navijačima i stvaranje pogodnosti putem pretplatničkih ulaznica, popusta za umirovljenike i slično
• osnivanje Skupštine kluba i mogućnost pristupa svima koji žele doprinijeti razvoju Kluba učlanjenjem u Skupštinu
• organiziranje različitih događaja u koje bi se uključili i igrači i članovi šire društvene zajedniceu cilju međusobnog prožimanja i doprinosa učvršćivanju veza između kluba i navijača
Za sve koji nisu upoznati, novi članovi Uprave su značajniji sponzori (Ukras, Vujević, Bogner
Edelstahl Frankstahl, Ecos, CM) koji su bili spremni uključiti se u rad samog Kluba te i na taj način doprinijeti kvalitetnom funkcioniranju našega premijerligaša.



Znaci beton sponzori,imaju se fini planovi u vezi unapredenja stadiona,ekipa ce biti opet dobra. Nakon Fis-a i supackog ponasanja prema maticnog gradu a prije svega klubu zelim mu da onih 2000-3000 km sto je rekao dati nek kupi djeci bijelog da posmrcu skupa :)

Igrali smo prijateljsku s Mladosti Kakanj(1-1 rez),dns igramo s novim premijerligasem Metalledge Jajce... Od prinova sigurno su potpisali Hodzurda i Dedic,ima jos par imena pred potpisom su...Kostur ekipe je ostao i to je najbolja stvar :) Onim sto nas smatraju kandidatima za ispadanje,zelim da porucim da ostajemo ! :twisted:
Drago mi je zbog stabilne uprave, malo me zabrinula ova medijska tisina i mislio sam da su neki ljudi digli ruke od kluba, realno gledajuci po stanju u klubu i kvalitetu igrackog kadra i iskustvu u ligi, bar 3-4 kluba su slabija od Viteza.

Zoran Kokot pojačao Vitez.

Ma ima ljudi koji vole klub,cak mi je drago sto se rijesavamo onih laznih sponzora koji bi za reklamu guzice dali :)
Cekamo jos neka dva crnca iz Rijeke da dodu,rijesavaju papirologiju valjda... Para ima samo ce se u stadion ulagati ovu sezonu kako sam cuo :tokralju:
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

FoSte95
Postovi: 12647
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FoSte95 » 01 jul 2016, 19:18

Opaaa, cestitam. Iskreno ja vas vec ubrojao u borbu za opstanak, ali eto fino boga mi :D
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 12 jul 2016, 18:25

Pripremne utakmice:

Mladost Kakanj 1-1 Vitez
Vitez 2-2 Metalledghe Jajce
Vitez 2-0 Cibalia
Metalledghe 0-0 Vitez
Vitez 2-0 Olimpic Sarajevo


Generalka je za vikend s Čelikom.... :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

FoSte95
Postovi: 12647
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FoSte95 » 12 jul 2016, 19:24

FanVitez je napisao/la:Pripremne utakmice:

Mladost Kakanj 1-1 Vitez
Vitez 2-2 Metalledghe Jajce
Vitez 2-0 Cibalia
Metalledghe 0-0 Vitez
Vitez 2-0 Olimpic Sarajevo


Generalka je za vikend s Čelikom.... :D
Lijepo, drago mi je a mislio sam da ce biti kao vreca za udaranje :D
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 12 jul 2016, 19:47

FoSte95 je napisao/la:
FanVitez je napisao/la:Pripremne utakmice:

Mladost Kakanj 1-1 Vitez
Vitez 2-2 Metalledghe Jajce
Vitez 2-0 Cibalia
Metalledghe 0-0 Vitez
Vitez 2-0 Olimpic Sarajevo


Generalka je za vikend s Čelikom.... :D
Lijepo, drago mi je a mislio sam da ce biti kao vreca za udaranje :D

haha a ide na bolje... 4 sezona u Pl je pred nama :D valjda ce nam se liga popraviti malo,jer evo ovi nasi padobranci u europi ne mogu prvo pretkolo proci ,da se napravi konkurentnijom za neke europske iskorake...mada bez love tesko :yawn:
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la RZ88Adnan » 16 jul 2016, 00:12

Boga mi s ovim trenerom nemate brigu za ispadanje,sutra generalka bit će lijepa tekma
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 21 jul 2016, 12:40

Treninzi pred Široki Brijeg,svi spremni...Kad sam vidio sudce,daj boze da uspijemo dole nesto :D :D


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Sponzorske novosti:

Uz vec stare sponzore: Bogner Edelstahl Frankstahl i CM , novi sponzori su:


U sezoni 2016/2017 svoju podršku će nam dati i viteško poduzeće Ukras koje nas vjerno prati duži niz godina. Na potpisivanju sponzorskog ugovora bili su Igor Šakić, direktor Ukrasa i predsjednik našeg kluba Slaven Garić.

Naš dugogodišnji sponzor Ecos odlučio nas je podržati i u sezoni 2016/2017 Bht Premijer lige BiH. Ugovor su u jutarnjim satima potpisali Bojan Rajković, direktor poduzeća Ecos i Slaven Garić, predsjednik NK Viteza.

Upravo je u prostorijama NK Vitez upriličeno potpisivanje sponzorskog ugovora sa jednim od najvećih sponzora našeg kluba - TiOil. Vlasnik i direktor poduzeća TiOil, Tihomir Matošević, i predsjednik NK Viteza Slaven Garić potpisali su jednogodišnji ugovor o suradnji, a jedna od najvećih novosti je to da će NK Vitez u sezoni 2016/2017 nositi logo TiOila na prednjoj strani dresa.

Danas je u prostorijama NK Viteza potpisan jednogodišnji sponzorski ugovor između NK Viteza i poduzeća Real.Ugovor su potpisali Ivan Šafradin, komercijalni direktor Reala, i Stjepan Badrov, tajnik NK Viteza.
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
johnnyyK
Postovi: 3224
Pridružen/a: 08 feb 2014, 12:26
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la johnnyyK » 21 jul 2016, 13:56

Ko vam je ovaj crnac ? :D

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 21 jul 2016, 14:12

johnnyyK je napisao/la:Ko vam je ovaj crnac ? :D

U Rijeci bio treci golman,branio proslu sezonu za Šibenik bio standardan..Dobar golman,a mlad... Nego vodite ga u Mostar,pojebat ce nam sve ovdjeee :D :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la KenoRob » 21 jul 2016, 15:33

FanVitez je napisao/la:
johnnyyK je napisao/la:Ko vam je ovaj crnac ? :D

U Rijeci bio treci golman,branio proslu sezonu za Šibenik bio standardan..Dobar golman,a mlad... Nego vodite ga u Mostar,pojebat ce nam sve ovdjeee :D :D
Imaju oni ovakvi crnaca na drugoj strani obale :D

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 23 jul 2016, 10:40

Novi dresovi



slika

slika

slika
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
sjever96
Postovi: 169
Pridružen/a: 10 jun 2016, 14:19
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la sjever96 » 23 jul 2016, 18:18

Zašto sada šutite zašto ne dignete glas da nije bilo njih nebi bilo niti vas! Šantić,Jelić.

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 25 jul 2016, 17:42

Bod u Širokom,bravo momcii!!!

Boris Pavić je s momčadi NK Viteza uspio remizirati protiv NK Široki Brijeg u prvom ovosezonskom kolu Bht premijer lige. Jasno je kako to nije bio nimalo lagan posao s obzirom da je trener Širokog Brijega, Branko Karačić, trenirao našu ekipu u prošloj sezoni i vrlo dobro ju poznaje. :cool:




slika







Ne zaboravlja odakle potiče: Josip Drmić je veliki fan NK Vitez!


slika

Josip Drmić, najuspješniji fudbaler porijeklom iz Viteza koji nastupa za Borussiju Moenchengladbach i reprezentaciju Švicarske podržava i prati NK Vitez.
Drmiću nije nije bilo teško pozirati za Fan page NK Vitez, te na taj način iskazati svoju podršku. Josipov otac Milko, poznatiji pod nadimkom Mikle, svojevremeno je nastupao, te bio i kapiten NK Vitez.

NK Vitez zahvalio je Drmiću na podršci koja je stigla iz Njemačke.
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 30 jul 2016, 20:35

Koji je cirkusant ovaj sudac Mulahasanovic.... Lik penal cist ne dosudi,a i druga je situacija bila veoma sumnjiva..Samo da se snimak toga posalje,pa da vidim sta kaze ovaj nas strucnjak...Utakmica tvrda,ali s dosta prilika,tri zicera promasimo i primimo gol zbog greske golmana... Sve u svemu ajde skupljaju se bodovi,maada je ovo kiks. :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la amar009 » 30 jul 2016, 21:03

trebate biti zadovoljni sa bodom...kod rezultata 1-0 za mladost tiric odbrani cisti zicer rizvanovicu...a sudije su svoja prica...pomocni do navijaca mladosti sve je pustio vitezu...a crvena legija nikad brojnija na gostovanju...uglavnom podjela bodova je realna.. :bih: :bih: :bih:

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.