NK Vitez

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4897
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la BatistutA19 » 09 sep 2015, 20:09

Signore je napisao/la:U neku ruku je NK Vitez sam od sebe ujedinjenje. Klub je zdrav, ne odbacuje nikog i tko voli nek izvoli. S druge strane, FK Vitez je klub s nekom drugom politikom, manji klub u gradu i nema potrebe da se jedan stabilan klub ujedinjuje s klubom u silaznoj putanji.

O ujedinjenju se prica samo zbog tog sto nose isto ime razlicitog prefiksa. Sto se Zeljo i Sarajevo ne ujedine? To su ionako klubovi iz istog grada, dva brata navijaju za dva kluba, sve ista ujedini i zajednickim snagama prema gore, al ovako nema smisla.
Ma reko sam svaka cast za politiku NK Vitez sto igraju svi nije npr ko Siroki...a Zeljo i Sarajevo uvjek 2 kluba to nmzes poredit a htio sam rec ko sto jest u Vitezu je bio samo jedan Vitez do nesretnog rata...I kako izgubiste danas pa ni bod ne osvojiste

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FliX » 09 sep 2015, 22:22

Nema gore gluposti cuj ujedinit dva kluba. Nek postoje oba, sta fali? Ja bih volio da i u Zenici ima vise klubova. Mozda je sramota reci da je Zenica najveci grad sa najmanje kluba u Bosni. Vitez od Zenice mozda ima i duplo vise klubova.. al hajd..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Pasha » 09 sep 2015, 22:47

U gradu Zenica 3 kluba, a na teritoriji Grada Zenica 5. Jeste relativno malo, al nije baš da nema klubova.

Što se tiče Viteza, lično smatram da nema potrebe da se ujedinjuju klubovi. Jeste malo čudno što se oba kluba zovu Vitez, al šta ćeš...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FliX » 10 sep 2015, 01:12

Pasha je napisao/la:U gradu Zenica 3 kluba, a na teritoriji Grada Zenica 5. Jeste relativno malo, al nije baš da nema klubova.

Što se tiče Viteza, lično smatram da nema potrebe da se ujedinjuju klubovi. Jeste malo čudno što se oba kluba zovu Vitez, al šta ćeš...
Hajd nabroj ih i znas li kolko ima u opstini Vitez?

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Pasha » 10 sep 2015, 05:59

U gradu NK Čelik, FK Rudar i FC Fortuna i još NK Borac Tetovo i NK Nemila. Govorim o klubovima koji su u sistemu takmičenja.

U Vitezu NK Vitez, FK Vitez, NK Šantići i NK Rijeka. Moguće da ima još neki, ne mogu se sjetiti.

Moramo li se i dalje raspravljati o ovome na temi NK Vitez?
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

HercUSrcu
Postovi: 367
Pridružen/a: 03 jan 2014, 09:50
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la HercUSrcu » 10 sep 2015, 09:15

O čem vi raspravljate majko mila.
Bolje da raspravljate o tome kako su vas pokrali sinoć kod drugog gola.

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 12 sep 2015, 17:57

Sto se utakmice s Olimpicom tice,zar je potrebno raspravljati o konju Bjelici koji je citavu utakmicu navlacio za goste,kad smo izjednacili govori igracima olimpica izdrzite jos 4 minute,prekrsaj cist ne svira na polovici Olimpica,kontra ide i gosti postizu gol iz zaleda brat bratu jedno metar,znaci nemoguce da linijski ono nije vidio... Varesanovic sam govori da mu je zao na presici.... Bjelica,Ermin Sivac,debeli Skakic su rak rana naseg nogometa... u tuzli osteceni,sad kuci i u pocetku jos par puta ali etoo mi smo mali klub...idemo daljee



Svaka cast momcima,razvalili Drinu u Zvorniku! :)
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

GradKamena
Postovi: 444
Pridružen/a: 14 maj 2014, 20:48
Lokacija: StarMo
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la GradKamena » 12 sep 2015, 18:01

Bravo Vitez ! Samo jako !

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 12 sep 2015, 18:04

GradKamena je napisao/la:Bravo Vitez ! Samo jako !
Hvala! Pozdrav i vama,bit ce ovo **** sezona...borba protiv sudaca i drugih ekipa :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
Ugrovacaboy
Postovi: 413
Pridružen/a: 25 jul 2015, 12:49
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Ugrovacaboy » 12 sep 2015, 19:17

Igrajte u gostima non stop. :-)



Do you have a problem? We have the solution for you: Smith & Wesson :-)

Avatar
white1950
Postovi: 475
Pridružen/a: 29 jul 2013, 19:19
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la white1950 » 12 sep 2015, 20:47

Bravo Vitezovi...moralo je proradit jednom,a sad gdje ce nam biti kraj vidjet cemo!!sljedecu nam dolaze "nasi dragi susjedi" iz travnika i prilika za nova 3 boda.
Cestitke jos jednom na pobjedi svim igracima,uljepsali ste nam dan.
Godine prolaze jubav ostaje...

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 15 sep 2015, 11:45

Karačić i Kapetan, tandem za opstanak Viteza u društvu najboljih


Redakcija portala ****.ba izabrala je idealni tim osmog kola BH Telecom Premijer lige, najboljeg trenera i igrača, te najljepši gol.
U idealnom timu trećeg kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine prema izboru portala ****.ba našli su se po dva fudbalera Zrinjskog, Radnika iz Bijeljine te Slobode, a svoje ''predstavnike'' još imaju Velež, Željezničar, Vitez, Široki Brijeg i Sarajevo.

TIM KOLA:

GOLMAN: Adnan Bobić(Velež)
Odbrana: Dušan Hadžić(Radnik Bijeljina), Ivan Kostić(Sloboda), Aleksandar Kosorić(Željezničar), Almir Bekić(Sarajevo).
VEZNI RED: Amer Ordagić(Sloboda), Armin Kapetan(Vitez), Miloš Filipović(Zrinjski), Wagner Santos Lago(Široki Brijeg)
NAPAD: Jasmin Mešanović(Zrinjski), Milovije Lazić(Radnik Bijeljina).

Adnan Bobić je pored primljena dva gola briljirao na Tušnju, golman Veleža je pored odbranjenog penala imao još nekoliko odličnih intervencija.

Povratkom u ekipu poslije suspenzije Aleksandar Kosorić je pokazao da je vođa odbrane Željezničara koja je u meču protiv Olimpica bila neprelazna. Defanzivac Slobode Ivan Kostić nastavlja pružati odlične partije, a ako je i bilo i u duelu protiv Veleža, osim dobro odrađenog posla u odbrani, ovaj štoper je pogodio i okvir gola. Almir Bekić je svojim prodorima po lijevoj strani zadavao glavobolju odbrani Borca, imao je nekoliko odličnih pasova i centaršuteva koji njegovi saigrači iz Sarajeva nisu uspjeli pretvoriti u golove. Desni bek Radnika Dušan Hodžić je odigrao odličan meč na Piroti i jedan je od zaslužnijih za pobjedu svog tima.

Slobodin Amer Ordagić je svoju odličnu partiju protiv Veleža krunisao lijepim golom, fantastičan je bio i Armin Kapetan koji je sa dva pogotka u derbiju začelja Vitezu donio veliku pobjedu na gostovanju kod Drine. U veznom redu se nalazi i ove sezone izvrsni Miloš Filipović koji bio dvostruki strijelac u trijumfu(4:0) Zrinjskog nad Slavijom. Na poziciji ''desetke'' nalazi se Wagner Lago koji je i ovo kolo bio strijelac za Široki Brijeg.

Baš kao i Filipović dva gola protiv Slavije je postigao napadač Zrinjskog Jasmin Mešanović te sasvim opravdano predvodi napada tima kola zajedno sa fudbalerom Radnika iz Bijeljine Milovojem Lazićem koji je bio jedan od strijelaca u gostujućoj pobjedi(1:3) nad Travnikom.

Igrač kola: Najbolji fudbaler ovog kola je Vitezov, Armin Kapetan. Ovaj odlični veznjak je u trijumfu (0:2) Viteza nad Drinom postigao oba gola za svoju ekipu, te tako svom klubu donio drugu ovosezonsku pobjedu.

U konkurenciji za igrača kola našli su se još i Milivoje Lazić koji je zahvaljujući svojim golovima donio trijumf Radniku na nezgodnom gostovanju na Piroti, te fudbaler Zrinjskog Miloš Filipović.

* Najbolji igrač kola boduje se sa tri boda, drugo mjesto donosi dva boda, a treće jedan

Ukupan poredak nakon 8. kola:

Mersudin Ahmetović 5
Aleksandar Radulović 3
Harmony Ikande 3
Mahir Karić 3
Leon Benko 3
Mladen Žižović 3
Zajko Zeba 3
Armin Kapetan 3
Filip Arežina 2
Haris Dilaver 2
Matej Delač 2
Luka Menalo 2
Vedran Kjosevski 2
Ognjen Todorović 2
Milivoje Lazić 2
Germain Kouadio 1
Marko Jakšić 1
Petar Ilić 1
Stevo Nikolić 1
Ognjen Đelmić 1
Slavko Bralić 1
Stefan Barić 1
Miloš Filipović 1

Trener kola:

Najbolji trener osmog kola prema izboru našeg portala je trener Viteza Branko Karačić koji je sa svojim klubom slavio vrijednu pobjedu (0:2) u Zvorniku protiv ekipe Drine. Karačić je od dolaska u klub sjajno posložio ekipu, te u Vitezu ozbiljno razmišljaju o opstanku u društvu najboljih.


Bravo Kapetane i Brana... idemo jako za vikend,po prvu domacu pobjeduu!
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 15 sep 2015, 16:57

U rad je konacno pustena i sluzbena web stranica kluba,na kojoj mogu pozavidjeti i renomiraniji premijerligaski klubovi


http://www.nkvitez.com/



Samo jako!
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

AdnanRZ
Postovi: 94
Pridružen/a: 12 avg 2015, 23:30
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la AdnanRZ » 15 sep 2015, 17:40

Sta mislite o protivniku u kupu i dali ce se Vitez boriti ili kao Celik,igrat ce rezerve jer se baziraju na ligu?
Celik Zenica 1945
Robijasi Zenica 1988

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la MCMXLVI » 15 sep 2015, 17:54

zenico niste zanimljivi ljudima. Nadam se prolaz Viteza!
ps. dobra vam stranica! : )
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
brig
Postovi: 2234
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la brig » 15 sep 2015, 18:18

FanVitez je napisao/la:U rad je konacno pustena i sluzbena web stranica kluba,na kojoj mogu pozavidjeti i renomiraniji premijerligaski klubovi


http://www.nkvitez.com/



Samo jako!
fino
samo neka se radi..samo naprijed :thumbup:

inače
http://demo.goodlayers.com/?theme=realsoccer :D

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 16 sep 2015, 11:10

S nestrpljenjem se čeka Travnik


Na krilima važne pobjede nad Drinom u Zvorniku (0 : 2) nogometaši Viteza se vrijedno pripremaju za subotnji susret s Travnikom na Gradskom stadionu u Vitezu.



Optimizam, raspoloženje, osmjeh na lica, vraćena vjera u vlastite snage i sposobnosti… se ne kriju, no iskusni trener Branko Karačić sa svojim suradnicima ne dozvoljava ni pomisao na bilo kakvo opuštanje, na prepotenciju, na samouvjerenost i očekivanja „lako ćemo“, „bolji smo“, sigurno ćemo pobijediti“… Naime, zna Karačić, takva razmišljanja su mač s dvije oštrice, koji vrlo često „siječe“ vlastite ambicijei pretjerani optimizam.

Susret s Travnikom je veliki, tradicionalni susjedski derbi, osvojeni bodovi u ovom susretu imaju i dodatnu težinu. Uz to, ova sezona je i specifična, čak šest klubova će ispasti u niži rang natjecanja, pa pobijediti direktnog konkurenta u borbi za očuvanje statusa, bodovi dvostruko vrijede.

Vitez je i dodatno „žedan“ pobjede nad Travnikom koji ih je, u zadnjem kolu protekle sezone za malo izbacio iz Premijer lige. Pobijedili su Travničani Vitez s 2 : 0, a samo splet nevjerojatnih okolnosti Vitez je ostavio u najelitnijem bh nogometnom razredu. Sada, za sve strepnje i tadašnje frustracije, Vitez želi sportsku osvetu, pobjedom gurnuti Travnika „pod noge“ i s tri osvojena boda priključiti se momčadima koje s većim i realnijim optimizmom mogu gledati na nastavak sezone.

S tim ciljem, u sklopu priprema za Travnik, Vitez je u utorak odigrao i trening- utakmicu s Iskrom iz Bugojna na stadionu NK Rijeka. Pobijedio je Vitez rezultatom 4 : 1 (Đurić, Kantar, Basara, Vrhovac), igrali su uglavnom rezervisti, igrači koji su u Zvorniku a i u nekim drugim ranije odigranim utakmicama imali manju minutažu i s nekolicinom juniora, a je li se netko od njih i dodatno nametnuo treneru Karačiću, teško je reći.
Za utakmicu s Travnikom, sigurno neće konkurirati ozlijeđeni Jusufbašić i Pezo, te rekonvalescent Jurčević, dok su svi ostali igrači stručnom stožeru na dispoziciju.

Utakmicu će prenositi BHT 1, ali to neće znatnije utjecati na posjetu. Jer, riječ je o susjedskom derbiju, o velikom rivalitetu, i uz brojne navijače Viteza očekuje se i dolazak više stotina navijača Travnika. I po lijepom vremenu koje se najavljuje, uz veliki broj gledatelja, uz korektno suđenje i dobru i korektnu igru na terenu, to bi trebao i morao biti pravi nogometni spektakl.



Momci hvala na pozitivnim komentarima za stranicu :D sto se kupa tice,vjerujem da ce igrati kombinovani sastav jer poslije travnika gostujemo na kosevu...
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

GixUltras1947
Postovi: 155
Pridružen/a: 30 okt 2013, 21:41
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la GixUltras1947 » 17 sep 2015, 14:45

https://www.facebook.com/nkvitez
Malo da promoviramo i fb stranicu. Podržite lajkom ;)

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la MCMXLVI » 17 sep 2015, 17:51

Opaaa ovo ono :D

samo nastavite :)
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 17 sep 2015, 21:05

MCMXLVI je napisao/la:Opaaa ovo ono :D

samo nastavite :)

Hvala jarane,radi se punom parom :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.