NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 17 avg 2015, 14:26

Pappy je napisao/la:Kalish boys ? Je l to imate i grupu iz Kalinovika ? :mrgreen:
Kalish/Kalibunar je predgradje blizu stadiona.

@BadrHari

Mene to apsolutno ne zanima, ja sam taj fazon davno isfuro, sad imam viziju i cilj od svog zivota i meni problemi nisu potrebni, imam drugih nacina da se rijesim negativne energije. Ti nadji fino momke koji su u tvom folu pa im prijeti i radi sta hoces.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Convicts1988 » 17 avg 2015, 14:50

Veselim se narednim tekmama u Travniku, bit će bar malkice uzbudljivije :opaopa:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Pasha » 17 avg 2015, 15:00

Istina je da su napadnuti neki momci koji navijaju za Čelik. Ne Robijasi. A bio je i napad na neke koji su kasnili. Mada je meni najupečatljivije bilo kad su ti valjda Gerila stali iza policije u onom kružnom toku kad je raja krenula da vrati te majice. Toliko o huliganizmu. Bitno je da Caffe bar Čelik po običaju je bio pun i da dobro radi...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la KenoRob » 17 avg 2015, 15:06

Convicts1988 je napisao/la:Veselim se narednim tekmama u Travniku, bit će bar malkice uzbudljivije :opaopa:
Nema brato ovo ti je zadnje gostovanje na Piroti osim ako se sretnemo u kup-u nekad. Svjesno su ovo radili

Druga liga :wave:

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 17 avg 2015, 16:11

KenoRob je napisao/la:
Druga liga :wave:
Klub koji nema marke dugovanja i koji ce ici uskoro u privatizaciju ili klub u dugovima do guse i bez vizije godinama... hmmm.. vidjet cemo...

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la KenoRob » 17 avg 2015, 16:21

SamoTravnik je napisao/la:
KenoRob je napisao/la:
Druga liga :wave:
Klub koji nema marke dugovanja i koji ce ici uskoro u privatizaciju ili klub u dugovima do guse i bez vizije godinama... hmmm.. vidjet cemo...
Nema druga liga nista protiv privatizovanih klubova. Mi ako padnemo odesmo u kantonalnu... :wave:

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 17 avg 2015, 16:22

De ba ljudi ne bendajte ove Čelikovce. Imaju svoj klub pa nek se o njemu brinu. Bitna su 3 boda i sada maksimalna koncentracija na sljedeće utakmice.
NAPRED TRAVNIK

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la slobodnjak » 17 avg 2015, 21:42

KenoRob je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Veselim se narednim tekmama u Travniku, bit će bar malkice uzbudljivije :opaopa:
Nema brato ovo ti je zadnje gostovanje na Piroti osim ako se sretnemo u kup-u nekad. Svjesno su ovo radili

Druga liga :wave:
Idite u qurac vise i vi i ko je kome oteo salove imajice.Imate navijacke forume pa tamo o tome.Da ovo nam je mozda zadnja prvenstvana na Piroti posto se vidim pozdravljate i masete iz druge lige.Bolja smo ekipa postena pobjeda i mozete plakati.Sad dosli ovdje neke navijacke gluposti rjesavati.E pa vidjecemo ko ce u prvu Federacije.Travnik ne moze budite uvjereni .Zdraviji smo klub skoro privatizovani ekipa koja ima igru sto vam je na TERENU i pokazala.Tacno se zna sta ko radi i ZA OGROMNU RAZLIKU od vas koji milione dugova imate feninga duga nema.Protezemo se godinama koliko mozemo i za ovu ligu dovoljno a bice i ove godine.A vi s vidite sami tamo kod sebe u svojoj avliji ko vam je kriv i tamo lijecite svoje frustracije.Godinama vi nesto mjenjate a niko vas ni za sta ne yebe.3 boda boljem ostaju na Piroti kao i uvjek a mozete sad slobodno **** sa teme i to u skokovima kao zecevi sto i jeste na terenu... ;)

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 20 avg 2015, 15:32

Da je uzeti Rudar u nedelju, Pirota bi iducu tekmu bila sigurno fino popunjena a i to bi bio fin vjetar u ledja momcima i sigurno bi jos vise zapeli, jer vise pobjeda, vise premija a poslije Sarajeva i Celika se vidi da je Pirota svima tezak teren. :D

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la jagamu » 20 avg 2015, 19:27

Cestitam na pobijedi.Ne zanima me kako i na koji nacin ste dosli do pobijede vazno da se na kraju pisu tri bobe.
Ne znam sta Robovi misle da gostujemo nekim amaterima pa ko fol nekakva izvlacenja prodano pusteno itd itd.
Jednostavno u ovom trenutku ste kvalitetniji i jos jednom cestitam.
moSa likCe

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 20 avg 2015, 20:19

jagamu je napisao/la:Cestitam na pobijedi.Ne zanima me kako i na koji nacin ste dosli do pobijede vazno da se na kraju pisu tri bobe.
Ne znam sta Robovi misle da gostujemo nekim amaterima pa ko fol nekakva izvlacenja prodano pusteno itd itd.
Jednostavno u ovom trenutku ste kvalitetniji i jos jednom cestitam.
Hvala. Nas vecina potvara za kupovinu kad neko iole bolji izgubi od nas, k'o da mi baratamo brukom para pa mozemo kupit tekmu od Sarajeva, Celika itd.. Malo je takvih da cestitaju, a ja sam uvijek pisao ko god da dodje i bude bolji, uzme bodove ja cu prvi cestitati. Zivio. :salut:

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Prijedor » 21 avg 2015, 00:39

Kakva su ocekivanja u Gradiskoj protiv Rudara? Je l' se ide skinutih gaca ili ce se stvarno nesto pokusati? Koja je vasa prognoza? Ispitujem cisto kladionicarski :D
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 21 avg 2015, 08:07

Prijedor je napisao/la:Kakva su ocekivanja u Gradiskoj protiv Rudara? Je l' se ide skinutih gaca ili ce se stvarno nesto pokusati? Koja je vasa prognoza? Ispitujem cisto kladionicarski :D
Ide se na bodove, x2 igraj haha. :D

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la slobodnjak » 22 avg 2015, 19:36

Sutra u Gradišku po pobjedu za 3 mjesto... :lol:

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 13 sep 2015, 12:47

Ljudi ba jesmo živi? Hajmo malo življe
Danas pobjeda po svaku cijenu ako želimo zadržat priključak. Nažalost danas ne mogu doć na utakmicu
NAPRED TRAVNIK

kostobran
Postovi: 49
Pridružen/a: 08 avg 2015, 15:24
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la kostobran » 13 sep 2015, 18:48

Ispadate ovu sezonu imate jako losu ekipu kuci se bodovi moraju uzet a još gore idete sad Vitezu na megdan gdje vas ceka od prošle sezone kad ih niste pustili. Jadni vam kolačići


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la FanVitez » 13 sep 2015, 18:54

E **** vam dan,pade vas na tiketu.... Radnik ocito lud ove sezone :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 13 sep 2015, 19:06

Ma vjerujem da nisi jedini, ovo nam nije trebalo, lagano sami sebi pisemo ispisnicu. Radnik dobra ekipa, celo zna sta radi, akcija za treci go fenomenalna, morao sam im aplaudirati. Nasi ko mrtvi konji, da nije bilo penala nebi gola nikad dali, mali Mekic po meni vise nikad ne treba dobiti priliku i odma ga otjerat nazad. Realno sa ovakvom igrom ako cemo igrati u Vitezu treba hendikep ganjat na kladionici. Nama je raspored havarija ziva, ako ne uzmemo nekome bodove na strani ispadamo sigurno, igramo 3 zaredom u gostima i to Drina, Siroki, Sarajevo.. ali do tada ce se vec znati jesmo li ispali ili ne.

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la FanVitez » 13 sep 2015, 19:12

SamoTravnik je napisao/la:Ma vjerujem da nisi jedini, ovo nam nije trebalo, lagano sami sebi pisemo ispisnicu. Radnik dobra ekipa, celo zna sta radi, akcija za treci go fenomenalna, morao sam im aplaudirati. Nasi ko mrtvi konji, da nije bilo penala nebi gola nikad dali, mali Mekic po meni vise nikad ne treba dobiti priliku i odma ga otjerat nazad. Realno sa ovakvom igrom ako cemo igrati u Vitezu treba hendikep ganjat na kladionici. Nama je raspored havarija ziva, ako ne uzmemo nekome bodove na strani ispadamo sigurno, igramo 3 zaredom u gostima i to Drina, Siroki, Sarajevo.. ali do tada ce se vec znati jesmo li ispali ili ne.

**** ziva stari... kad pogledas tablicu sjebes se :D vazna utakmica i nama i vama za vikend,tko pobjedi lakse mu je pravo pred nastavak... nesto bi vise volio da igramo kod vas,ispade da ove sezone bolje igramo u gostima nego kuci sto govore i osvojeni bodovi na strani..
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 13 sep 2015, 19:27

FanVitez je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Ma vjerujem da nisi jedini, ovo nam nije trebalo, lagano sami sebi pisemo ispisnicu. Radnik dobra ekipa, celo zna sta radi, akcija za treci go fenomenalna, morao sam im aplaudirati. Nasi ko mrtvi konji, da nije bilo penala nebi gola nikad dali, mali Mekic po meni vise nikad ne treba dobiti priliku i odma ga otjerat nazad. Realno sa ovakvom igrom ako cemo igrati u Vitezu treba hendikep ganjat na kladionici. Nama je raspored havarija ziva, ako ne uzmemo nekome bodove na strani ispadamo sigurno, igramo 3 zaredom u gostima i to Drina, Siroki, Sarajevo.. ali do tada ce se vec znati jesmo li ispali ili ne.

**** ziva stari... kad pogledas tablicu sjebes se :D vazna utakmica i nama i vama za vikend,tko pobjedi lakse mu je pravo pred nastavak... nesto bi vise volio da igramo kod vas,ispade da ove sezone bolje igramo u gostima nego kuci sto govore i osvojeni bodovi na strani..
Ma iskreno da ti kazem i ne sjebem se jer znam da nismo ni zasluzili bolju poziciju. U Banja Luci smo ko nesto i igrali ali ovo danas je smijesno. Nasi se izgleda samo nafuraju kad igraju sa ekipama zvucnijeg imena sto drugi ocito iskoriste.. Vidimo se za vikend i kao sto uvijek kazem, ako budete bolji i pobjedite prvi cu cestitati.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.