NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la slobodnjak » 20 sep 2014, 18:42

TravnikBoy je napisao/la:Bravo momci. :D :D
5 bodova iz 3 utakmice.Moglo je i bolje da smo bolje igrali protiv Drine,jbg. (Y)
Hajde stari ko da smo pobjedili neku ekipu.Čelik redovna mušterija očekivani bodovi...ha ja... :D ;)

Avatar
rz88
Postovi: 531
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la rz88 » 20 sep 2014, 23:42

Svaka čast Gerili na današnjoh izvedbi, svih 90+ pjevali su dvije pjesme :lol: :lol: :lol: i to uz ritam manijaka.. Šaka jada koja bježi u svom gradu i ide na njive iznad stadiona da provociraju i kaće neku zastavu, tuga. Kao što se već zna, svi ste bili prije Robijaši, Manijaci i Horde, ustvari pitari ste i sad :lol: :lol: :lol: Što ste tiče samo utakmice zaslužena pobjeda Travnika :)
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Crni gavran » 21 sep 2014, 10:53

Dobro,zasluženo ste pobijedili nema šta nego gdje vam je taj Rusan sto pravi ćevape,gdje mu je ta cevabdzinica, kako se zove :-D. Zar imaju igdje bolji ćevapi nego kod Harija
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 21 sep 2014, 23:49

rz88 je napisao/la:Svaka čast Gerili na današnjoh izvedbi, svih 90+ pjevali su dvije pjesme :lol: :lol: :lol: i to uz ritam manijaka.. Šaka jada koja bježi u svom gradu i ide na njive iznad stadiona da provociraju i kaće neku zastavu, tuga. Kao što se već zna, svi ste bili prije Robijaši, Manijaci i Horde, ustvari pitari ste i sad :lol: :lol: :lol: Što ste tiče samo utakmice zaslužena pobjeda Travnika :)
Ja koliko sam upucen u stanje nasih navijaca oni sa zastavom i autima na brdu je stara Gerila a momci sa druge strane su dobili valjda zabranu radi tuce sa obezbjedjenjem ali kakvi god da su bar ne gadjaju djecu flasama i ne udaraju samare momcima sa posebnim potrebama. Vi ste hamelj najveci i niko vas ne voli, bas radi vase pogane naravi. Kurcite se po manjim mjestima, zasto ne radite to po Mostaru, Sarajevu, Banja Luci? Zato sto znate da bi dobili po njusci ali zato ste u Travniku najveci fakini. Bog silu ne voli, stat ce se i takvima u kraj.

Sto se tice utakmice, samo je pobjeda dolazila u obzir.. jos koju tekmu bez trenera i onda nam dolazi neko iz vana.. ne toliko poznat ali strucan..

Avatar
rz88
Postovi: 531
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la rz88 » 21 sep 2014, 23:58

SamoTravnik je napisao/la:
rz88 je napisao/la:Svaka čast Gerili na današnjoh izvedbi, svih 90+ pjevali su dvije pjesme :lol: :lol: :lol: i to uz ritam manijaka.. Šaka jada koja bježi u svom gradu i ide na njive iznad stadiona da provociraju i kaće neku zastavu, tuga. Kao što se već zna, svi ste bili prije Robijaši, Manijaci i Horde, ustvari pitari ste i sad :lol: :lol: :lol: Što ste tiče samo utakmice zaslužena pobjeda Travnika :)
Ja koliko sam upucen u stanje nasih navijaca oni sa zastavom i autima na brdu je stara Gerila a momci sa druge strane su dobili valjda zabranu radi tuce sa obezbjedjenjem ali kakvi god da su bar ne gadjaju djecu flasama i ne udaraju samare momcima sa posebnim potrebama. Vi ste hamelj najveci i niko vas ne voli, bas radi vase pogane naravi. Kurcite se po manjim mjestima, zasto ne radite to po Mostaru, Sarajevu, Banja Luci? Zato sto znate da bi dobili po njusci ali zato ste u Travniku najveci fakini. Bog silu ne voli, stat ce se i takvima u kraj.

Sto se tice utakmice, samo je pobjeda dolazila u obzir.. jos koju tekmu bez trenera i onda nam dolazi neko iz vana.. ne toliko poznat ali strucan..
Ni ti sam nisi siguran šta pišeš, čim govoriš ''valjda'', taj što je KAO dobio zabranu plakao je pred nama i govorio da nije Gerila.. Sreća vaša pa nije bilo većih problema, jer ste se ''digli'' a prosjek godina na tribini 15.. Misliš da nikada probleme nismo radili u gradovima na koje si naveo? Pregledaj malo po yt pa ćeš vidjeti. Znaš li ustvari šta je bilo na Ciglanama? Očigledno da nemaš pojma o nama, zato nemoj govoriti ništa, a ja vas ''navijače'' Travnika dobro znam, sve sam rekao u gore navedenom tekstu. I o kakvoj ti staroj Gerili govoriš što su gore bili, djeca kačila onu zastavu, jedva dohvatili da na drvo zakače :facepalm:
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 22 sep 2014, 00:05

rz88 je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:
rz88 je napisao/la:Svaka čast Gerili na današnjoh izvedbi, svih 90+ pjevali su dvije pjesme :lol: :lol: :lol: i to uz ritam manijaka.. Šaka jada koja bježi u svom gradu i ide na njive iznad stadiona da provociraju i kaće neku zastavu, tuga. Kao što se već zna, svi ste bili prije Robijaši, Manijaci i Horde, ustvari pitari ste i sad :lol: :lol: :lol: Što ste tiče samo utakmice zaslužena pobjeda Travnika :)
Ja koliko sam upucen u stanje nasih navijaca oni sa zastavom i autima na brdu je stara Gerila a momci sa druge strane su dobili valjda zabranu radi tuce sa obezbjedjenjem ali kakvi god da su bar ne gadjaju djecu flasama i ne udaraju samare momcima sa posebnim potrebama. Vi ste hamelj najveci i niko vas ne voli, bas radi vase pogane naravi. Kurcite se po manjim mjestima, zasto ne radite to po Mostaru, Sarajevu, Banja Luci? Zato sto znate da bi dobili po njusci ali zato ste u Travniku najveci fakini. Bog silu ne voli, stat ce se i takvima u kraj.

Sto se tice utakmice, samo je pobjeda dolazila u obzir.. jos koju tekmu bez trenera i onda nam dolazi neko iz vana.. ne toliko poznat ali strucan..
Ni ti sam nisi siguran šta pišeš, čim govoriš ''valjda'', taj što je KAO dobio zabranu plakao je pred nama i govorio da nije Gerila.. Sreća vaša pa nije bilo većih problema, jer ste se ''digli'' a prosjek godina na tribini 15.. Misliš da nikada probleme nismo radili u gradovima na koje si naveo? Pregledaj malo po yt pa ćeš vidjeti. Znaš li ustvari šta je bilo na Ciglanama? Očigledno da nemaš pojma o nama, zato nemoj govoriti ništa, a ja vas ''navijače'' Travnika dobro znam, sve sam rekao u gore navedenom tekstu.
Govorim valjda jer sam tako cuo i nisam u toj grupi nego sam 'kospicar'. Ne pratim vase fazone ali znam da su vama navijaci Sarajeva uradili isto proslo kolo pa se vi dosli nama fakinisat kad njima nista ne moze. Samo bi volio da upoznam tog momka koji je puko samar momku koji nije dobar, zar toliko imate bolesnih umova, pa to je zalosno. Govorim za Melcu i ekipu.. ekipa sa kojom ste bili dobri nekad.. biznis ovo ono..

Avatar
rz88
Postovi: 531
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la rz88 » 22 sep 2014, 00:11

Horde isto uradile po Zenici haha :lol: Pa ti fakat nisi normalan, moglo je doći do tuče na autobuskoj stanici gdje je njih pola pobjeglo u željezničku a pola ganja kamenje po podu. Ti što su prošli kao što se priča Zenicom, to je ustvari nekih 200m od Autobuske do stadiona i to je sve jer su drotovi tako skontali da bude najbolje, jer sva auta nisu mogla stati kod sjeverne a kombiji su bili parkirani ispred sjevera, nisi upučen.. :facepalm:
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

Avatar
Colorado
Postovi: 478
Pridružen/a: 03 maj 2010, 16:22
Lokacija: BORDO SARAJEVO !

Re: NK Travnik

Post Postao/la Colorado » 24 sep 2014, 12:18

rz88 je napisao/la:Horde isto uradile po Zenici haha :lol: Pa ti fakat nisi normalan, moglo je doći do tuče na autobuskoj stanici gdje je njih pola pobjeglo u željezničku a pola ganja kamenje po podu. Ti što su prošli kao što se priča Zenicom, to je ustvari nekih 200m od Autobuske do stadiona i to je sve jer su drotovi tako skontali da bude najbolje, jer sva auta nisu mogla stati kod sjeverne a kombiji su bili parkirani ispred sjevera, nisi upučen.. :facepalm:
Ovo nije forum da pises takve stvari , al kad pises vec zasto nikad ne pisete istinu ? Sto ste uvijek NAJJACI preko nett.a :yawn: Makar jednom pogledajte istini u oci i priznajte gdje ste i sta ste .. al zenicu ima ko da brani hahahahahahahaha :lol: :lol: :urnebes: poslije fukara ste daleko najsmesni rz ugaseni 88 :lol: Sto se tice Gerile , svaka cast momcima na trudu i radu. Samo naprijed ;)

TravnikBoy
Postovi: 75
Pridružen/a: 07 dec 2013, 23:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la TravnikBoy » 24 sep 2014, 12:56

Zasto bas mi moramo izvuc najtezeg protivnika :?:
Igramo protiv Sarajevu u 1/8 kupa,dat sve od sebe pa sta bude.
Dokazali smo na Kosevu da se moze.

Protiv Olimpica bi nam stvarno veoma dobro dosao barem i taj jedan bod. :D

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la slobodnjak » 24 sep 2014, 14:06

TravnikBoy je napisao/la:Zasto bas mi moramo izvuc najtezeg protivnika :?:
Igramo protiv Sarajevu u 1/8 kupa,dat sve od sebe pa sta bude.
Dokazali smo na Kosevu da se moze.

Protiv Olimpica bi nam stvarno veoma dobro dosao barem i taj jedan bod. :D
Prošle sezone smo prosuli u nadoknadu pobjedu na Otoci kada smo poslije 3 mrtve šanse za 0-2 primili gol.
Što se kupa tiše bilo bi lijepo u prvoj utakmici ponoviti igru iz prvenstva i ne izgubiti,ili izgubiti minimalno uz postignut pogodak.Bio bi to revanš za pamčenje...Ma kup svakako i ne možemo ralno ni u snu uzeti, zato bolje da igramo s najjačim pa ko zna,što kažeš momci su pokazali da mogu...

Avatar
Nantess
Postovi: 257
Pridružen/a: 06 avg 2008, 18:07
Lokacija: 071 SA 071
Kontakt:

Re: Odg: NK Travnik

Post Postao/la Nantess » 24 sep 2014, 14:54

rz88 je napisao/la:Horde isto uradile po Zenici haha :lol: Pa ti fakat nisi normalan, moglo je doći do tuče na autobuskoj stanici gdje je njih pola pobjeglo u željezničku a pola ganja kamenje po podu. Ti što su prošli kao što se priča Zenicom, to je ustvari nekih 200m od Autobuske do stadiona i to je sve jer su drotovi tako skontali da bude najbolje, jer sva auta nisu mogla stati kod sjeverne a kombiji su bili parkirani ispred sjevera, nisi upučen.. :facepalm:
Pa brate jel te stid pisati ovakve gnusne lazi ?!

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
.... ljubav za tebe mjere nema .... MCMXLVI ....

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 27 sep 2014, 09:40

Imamo 4 tekme bez poraza plus kup, nije lose, ako danas odigramo na nivou kao u proslu subotu glat mozemo izvuci bod. Kazna stigla za trenera tj.laznog trenera kao i ostalim klubovima ali i to ce se ubrzo rijesit.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Convicts1988 » 27 sep 2014, 09:58

Colorado je napisao/la:
rz88 je napisao/la:Horde isto uradile po Zenici haha :lol: Pa ti fakat nisi normalan, moglo je doći do tuče na autobuskoj stanici gdje je njih pola pobjeglo u željezničku a pola ganja kamenje po podu. Ti što su prošli kao što se priča Zenicom, to je ustvari nekih 200m od Autobuske do stadiona i to je sve jer su drotovi tako skontali da bude najbolje, jer sva auta nisu mogla stati kod sjeverne a kombiji su bili parkirani ispred sjevera, nisi upučen.. :facepalm:
Ovo nije forum da pises takve stvari , al kad pises vec zasto nikad ne pisete istinu ? Sto ste uvijek NAJJACI preko nett.a :yawn: Makar jednom pogledajte istini u oci i priznajte gdje ste i sta ste .. al zenicu ima ko da brani hahahahahahahaha :lol: :lol: :urnebes: poslije fukara ste daleko najsmesni rz ugaseni 88 :lol: Sto se tice Gerile , svaka cast momcima na trudu i radu. Samo naprijed ;)
Pa sta su to Horde uradile u Zenici, sem sto ih je policija sprovela od stanice do stadiona ?
Ti ne znas ni kodeks navjacki, a pricas nesto o navijacima i tako to :facepalm:
Ja ne znam kome je naselje nastradalo prije par godina u Sarajevu kad su Robijaši gostovali :hmmmmm:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
rz88
Postovi: 531
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la rz88 » 28 sep 2014, 02:01

Colorado je napisao/la:
rz88 je napisao/la:Horde isto uradile po Zenici haha :lol: Pa ti fakat nisi normalan, moglo je doći do tuče na autobuskoj stanici gdje je njih pola pobjeglo u željezničku a pola ganja kamenje po podu. Ti što su prošli kao što se priča Zenicom, to je ustvari nekih 200m od Autobuske do stadiona i to je sve jer su drotovi tako skontali da bude najbolje, jer sva auta nisu mogla stati kod sjeverne a kombiji su bili parkirani ispred sjevera, nisi upučen.. :facepalm:
Ovo nije forum da pises takve stvari , al kad pises vec zasto nikad ne pisete istinu ? Sto ste uvijek NAJJACI preko nett.a :yawn: Makar jednom pogledajte istini u oci i priznajte gdje ste i sta ste .. al zenicu ima ko da brani hahahahahahahaha :lol: :lol: :urnebes: poslije fukara ste daleko najsmesni rz ugaseni 88 :lol: Sto se tice Gerile , svaka cast momcima na trudu i radu. Samo naprijed ;)
Očigledno da ne znaš šta znači ugasiti neku skupinu? Da ti objasnim: ugasiti neku skupinu znači u tuči uzeti trans a ne ukrasti iz prostorija kluba. Ako smo ugašeni, šta su onda ti Manijaci početkom 90-tih kad im je pao trans od United Force-a? Onda oni više nepostoje već nekih 13-14 godina..
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

TravnikBoy
Postovi: 75
Pridružen/a: 07 dec 2013, 23:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la TravnikBoy » 29 sep 2014, 09:59

Otkud Husnija sada na klupi.Gledam sinoc na BHT pregled utakmica i na kraju kada su treneri davali izjave kod nas ugledam Husniju?
Ne znam da je igdje objavljeno da Husnija preuzima klupu.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mokroguz » 29 sep 2014, 10:08

Mozda je to i trebala biti objava/iznenadjenje. :P
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 29 sep 2014, 10:59

TravnikBoy je napisao/la:Otkud Husnija sada na klupi.Gledam sinoc na BHT pregled utakmica i na kraju kada su treneri davali izjave kod nas ugledam Husniju?
Ne znam da je igdje objavljeno da Husnija preuzima klupu.
Samo je prijavljen jer ima licencu..

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Crni gavran » 29 sep 2014, 11:43

Husnija je truba od trenera, bolje je mjenjajte ga, koga god je vodio, zayebao je stvar.

Interesuje me vase misljenje, sta mislite o utakmici protiv Sirokog Brijega. Ranijih godina ste im bili tvrd orah, ali su oni ove godine izgleda konacno dosli u pravu formu.

Bez obzira na neke nase nesuglasice zelim vam sve najbolje u nastavku prvenstva ;)

P.S. Jeste shupci, niko da mi kaze gdje vam je ta čevabdzinica kod Rušana :D ;)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 29 sep 2014, 15:51

Crni gavran je napisao/la:Husnija je truba od trenera, bolje je mjenjajte ga, koga god je vodio, zayebao je stvar.

Interesuje me vase misljenje, sta mislite o utakmici protiv Sirokog Brijega. Ranijih godina ste im bili tvrd orah, ali su oni ove godine izgleda konacno dosli u pravu formu.

Bez obzira na neke nase nesuglasice zelim vam sve najbolje u nastavku prvenstva ;)

P.S. Jeste shupci, niko da mi kaze gdje vam je ta čevabdzinica kod Rušana :D ;)
Ma nece nam on ni biti trener, nego je tu zbog licence iako opet kazne dobivamo, rijesit ce se i to brzo.

Siroki iskreno tesko, prosli put kad je gostovao isto je bio u dobroj formi pa smo ga dobili ali imam osjecaj da je tu igru tesko ponoviti. Igraci nam igraju toplo/hladno, nista ih posebno ne moze motivisati tako da se nista ne zna.
Nadam se pobjedi jer bi nam osigurala siguricu u nekoj sredini a ako izgubimo, bit ce nam *ebeno kao i vama jer nam dolazi Zrinjski, Zeljeznicar a idemo Slaviji i Vitezu..

Hvala i vama takodjer.

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la sarajlija » 29 sep 2014, 17:16

Gerile dolazite li u srijedu? :)
04.10.2009 !!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.