NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 15 avg 2015, 20:55

vivaILchelik je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Tako je Travnik :D e gdje sad onaj "nas" sto je govorio xa ce se javit nakon 3-4 kola? Zadovoljan sam bodovima, halal i crveni i sve. Opet policija po obicaju nase navijace brutalno tuce i odvodi ih u marice ali ne zbog nereda na tribini nego po gradu jer su se tukli na par mjesta, ima zenicana po bolnici al valjda nije nista strasno i zelim brz oporavak.
Nemoj gluposti pisat
Vidjet cemo sutra ko pise gluposti samo dok momci objave sliku vasih oduzetih rezkvizita (salova, majica, dresova). Vasi su popili batine na par mjesta a taj sto je najvise nagrabusio je osto lezat na trotoaru, prvo se raspitaj pa se javi. Sto je policija u 3 marice odvodila nase prije pocetka utakmice?

Avatar
zenicacelik
Postovi: 237
Pridružen/a: 23 jul 2015, 15:02
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la zenicacelik » 15 avg 2015, 20:58

SamoTravnik je napisao/la:
vivaILchelik je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Tako je Travnik :D e gdje sad onaj "nas" sto je govorio xa ce se javit nakon 3-4 kola? Zadovoljan sam bodovima, halal i crveni i sve. Opet policija po obicaju nase navijace brutalno tuce i odvodi ih u marice ali ne zbog nereda na tribini nego po gradu jer su se tukli na par mjesta, ima zenicana po bolnici al valjda nije nista strasno i zelim brz oporavak.
Nemoj gluposti pisat
Vidjet cemo sutra ko pise gluposti samo dok momci objave sliku vasih oduzetih rezkvizita (salova, majica, dresova). Vasi su popili batine na par mjesta a taj sto je najvise nagrabusio je osto lezat na trotoaru, prvo se raspitaj pa se javi. Sto je policija u 3 marice odvodila nase prije pocetka utakmice?
Salova,majica,dresova.....?dobili batina? Neko je lud okvdje i drogiran do bola.......
Kada god neki PITAR zine da kaze nesto,meni jurne eksplozivna dijareja...

zamorano
Postovi: 1353
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la zamorano » 15 avg 2015, 22:33

Šalove .dresove,majice kupite na pijaci i onda kao oteli i namlatili.... :D Al tako sve grupe rade,na pijaci pokupuju rekvizite i kao oni su ultrasi,hrabri,marišu se :D :D U svakom slucaju ČESTITKE TRAVNIKU na pobjedi!...ZASLUŽENO!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 16 avg 2015, 01:14

zamorano je napisao/la:Šalove .dresove,majice kupite na pijaci i onda kao oteli i namlatili.... :D Al tako sve grupe rade,na pijaci pokupuju rekvizite i kao oni su ultrasi,hrabri,marišu se :D :D U svakom slucaju ČESTITKE TRAVNIKU na pobjedi!...ZASLUŽENO!
Postedi me tih sanerskih komentara i izlizanih prica.

Avatar
Pacov
Postovi: 578
Pridružen/a: 20 okt 2010, 16:54
Lokacija: bugarska

Re: NK Travnik

Post Postao/la Pacov » 16 avg 2015, 01:29

Koga ste vi tukli hahahaha
SDA BIH
BAKIRA NAJVOLIM
RADONCIC DOBAR

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Prijedor » 16 avg 2015, 02:24

Pacov je napisao/la:Koga ste vi tukli hahahaha
De nemoj biti neozbiljan znas ti ko je gerila travnik... Pa momci se najeli travnickog sira to ubi Boga... :lolno:
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la KenoRob » 16 avg 2015, 03:06

Osim vaseg treceg gola vise nista nije vrijedno spomena sto se tice ove "cudne" utakmice. Vozdra do proljeca...

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la slobodnjak » 16 avg 2015, 08:19

A vama se vec sezonama na Piroti desavaju CUDNE utakmice.I stalno vam je po usima .Itekako postena i zasluzena pobjeda .Gaudio :tokralju: ...
Odbrambena linija odlicna.Pad na kraju zbog kartona.Penal cist.Autogol je plod odlicnog poteza Travničkog Adebajora ciji pas i asistencija za treci gol se rijetko vidja na BH terenima.
Svasta se predvidjalo na pocetku.Drago mi je sto sam bio u pravu za pojacanja. :D .Pametnjakovici nek sad komentarisu.
Ekipa ima i glavu i rep i to je poslije prva 4 kola ocito.Ton vise daju iskustvo Dudica i Nurkovica.Veoma dobro sve uklopljeno od strane Memica...Svaka cast i samo nastavite.Zinucete vi jos mnogi na rezultate Travnika... ;)

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la slobodnjak » 16 avg 2015, 11:59


vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la vivaILchelik » 16 avg 2015, 17:00

SamoTravnik je napisao/la:
vivaILchelik je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Tako je Travnik :D e gdje sad onaj "nas" sto je govorio xa ce se javit nakon 3-4 kola? Zadovoljan sam bodovima, halal i crveni i sve. Opet policija po obicaju nase navijace brutalno tuce i odvodi ih u marice ali ne zbog nereda na tribini nego po gradu jer su se tukli na par mjesta, ima zenicana po bolnici al valjda nije nista strasno i zelim brz oporavak.
Nemoj gluposti pisat
Vidjet cemo sutra ko pise gluposti samo dok momci objave sliku vasih oduzetih rezkvizita (salova, majica, dresova). Vasi su popili batine na par mjesta a taj sto je najvise nagrabusio je osto lezat na trotoaru, prvo se raspitaj pa se javi. Sto je policija u 3 marice odvodila nase prije pocetka utakmice?
slika

Doceka ja sliku ali ne vidim dresove, majice saove?
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 16 avg 2015, 21:03

slika

Eto slika, pa ti opet reci da izmisljam.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la samoposteno » 16 avg 2015, 22:55

SamoTravnik je napisao/la:slika

Eto slika, pa ti opet reci da izmisljam.
:lol: :lol: nemoj se bolan brukat :urnebes: :urnebes:

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la BadrHari » 16 avg 2015, 23:59

ovo nose ljudi koji veze s navijacima nemaju, simpetizeri obicno koji s pijace kupuju i skinuli im kad su svi na tribini bili ljudi na utakmicu kasnili ..
nisu vidjeli ultrasa, vjerovatno na bilinom na jugu i ne budu, al eto neka vam trofeja :D
zato sljedeca gostovanja u zenicu zbog qrcenja vam nece dobro proci :D
do sad ste nam bili fin izlet, nismo vas shvatali ozbiljno al kad hocete glumit navijace .. :D

edit: a postoji mogucnost da ste iz licne kolekcije izvukli ove salove s obzirom na njihovu starost, kad se Celik volio a "gerila" ( kamo vas btw ) nije postojala :mrgreen:
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 17 avg 2015, 08:38

Ja sam samo postavio sliku... al neke se stvari nikad ne mjenjaju, kad god se nekom skine sal, majica itd on je simpatizer ili se to kupilo, il su djeca itd itd.. ovo su vasi salovi i svi su ih nosili u moje vrijeme a to sad sto imaju neke nove furke to je druga stvar..

Znam iz pouzdanog izvora da je problem bio skoro sat prije utakmice i niko nije kasnio na utakmicu a prije toga jos jedan negdje u gradu.. a sto se tice nasih momaka ovo vam i vracaju jer im je proslo gostovanje kombi kamenovan.. a sto se tice postojanja gerile ona postoji od 1989 i u Travniku ja licno ne znam da neko navija za Celik.. dosta suplje.. sad mi je jos draze sto smo vam bas mi "niz" prekinuli..

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la samoposteno » 17 avg 2015, 10:32

SamoTravnik je napisao/la:Ja sam samo postavio sliku... al neke se stvari nikad ne mjenjaju, kad god se nekom skine sal, majica itd on je simpatizer ili se to kupilo, il su djeca itd itd.. ovo su vasi salovi i svi su ih nosili u moje vrijeme a to sad sto imaju neke nove furke to je druga stvar..

Znam iz pouzdanog izvora da je problem bio skoro sat prije utakmice i niko nije kasnio na utakmicu a prije toga jos jedan negdje u gradu.. a sto se tice nasih momaka ovo vam i vracaju jer im je proslo gostovanje kombi kamenovan.. a sto se tice postojanja gerile ona postoji od 1989 i u Travniku ja licno ne znam da neko navija za Celik.. dosta suplje.. sad mi je jos draze sto smo vam bas mi "niz" prekinuli..
ja se sav tresem cim cujem ime gerile :urnebes: :urnebes: idi ba na plave vode i utusi se sam

Avatar
Osttribine
Postovi: 2769
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Osttribine » 17 avg 2015, 10:57

slobodnjak je napisao/la:A vama se vec sezonama na Piroti desavaju CUDNE utakmice.I stalno vam je po usima .Itekako postena i zasluzena pobjeda .Gaudio :tokralju: ...
Odbrambena linija odlicna.Pad na kraju zbog kartona.Penal cist.Autogol je plod odlicnog poteza Travničkog Adebajora ciji pas i asistencija za treci gol se rijetko vidja na BH terenima.
Svasta se predvidjalo na pocetku.Drago mi je sto sam bio u pravu za pojacanja. :D .Pametnjakovici nek sad komentarisu.
Ekipa ima i glavu i rep i to je poslije prva 4 kola ocito.Ton vise daju iskustvo Dudica i Nurkovica.Veoma dobro sve uklopljeno od strane Memica...Svaka cast i samo nastavite.Zinucete vi jos mnogi na rezultate Travnika... ;)
ma pusti, kod njih ti je uvijek kad zijane uprava prodala i slicno, realno Travnik bio bolji i dobio, a nasi strucnjaci su se debelo zeznuli za Kouadia, mislim najbolje smo mi to na svojoj kozi osjetili u drugom kolu :D , sretno i izborite opstanak ;)

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 17 avg 2015, 11:45

samoposteno je napisao/la: ja se sav tresem cim cujem ime gerile :urnebes: :urnebes: idi ba na plave vode i utusi se sam
Seljak, Plava voda... idi i ti gurni glavu kod auspuha, na cisce nisi naviko..

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Pappy » 17 avg 2015, 12:51

Kalish boys ? Je l to imate i grupu iz Kalinovika ? :mrgreen:

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la samoposteno » 17 avg 2015, 13:31

SamoTravnik je napisao/la:
samoposteno je napisao/la: ja se sav tresem cim cujem ime gerile :urnebes: :urnebes: idi ba na plave vode i utusi se sam
Seljak, Plava voda... idi i ti gurni glavu kod auspuha, na cisce nisi naviko..
ti si garant glavni gerila :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol:

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la BadrHari » 17 avg 2015, 13:36

SamoTravnik je napisao/la:Ja sam samo postavio sliku... al neke se stvari nikad ne mjenjaju, kad god se nekom skine sal, majica itd on je simpatizer ili se to kupilo, il su djeca itd itd.. ovo su vasi salovi i svi su ih nosili u moje vrijeme a to sad sto imaju neke nove furke to je druga stvar..

Znam iz pouzdanog izvora da je problem bio skoro sat prije utakmice i niko nije kasnio na utakmicu a prije toga jos jedan negdje u gradu.. a sto se tice nasih momaka ovo vam i vracaju jer im je proslo gostovanje kombi kamenovan.. a sto se tice postojanja gerile ona postoji od 1989 i u Travniku ja licno ne znam da neko navija za Celik.. dosta suplje.. sad mi je jos draze sto smo vam bas mi "niz" prekinuli..
S obzirom u kojem broju vam dolazimo u grad nije pametno ovo raditi.
Pravi Robijasi kulturno sjedili u kafićima, nisu trazili probleme i na njih se trebalo naletiti, ako se već hoće huligani izigravati.
Sljedeći put u okrsaju s vama oni neće biti prijateljski nastrojeni i nije vam to trebalo :D
Bjezat ćete po svom gradu i trazit skloniste kod policije kao i neke mnogo veće Sarajevske grupe prije vas :D
A ako je suplja da u Travniku ima bruka Celikovaca ja ne znam ..
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BatistutA19, mk1008, nicazedobagro, pomocniDJUBRE i 10 gostiju.