NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la slobodnjak » 10 okt 2015, 18:15

Slavija....

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 15 okt 2015, 12:48

Igralo se sa Borcem, 1:1 rezultat.
Sad u subotu Mladost pa u srijedu kup Radnicki, mislim da se moze to izgurati kvalitetno i sa pozitivnim rezultatom. :thumbup:

megaffon
Postovi: 348
Pridružen/a: 02 dec 2012, 18:58
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la megaffon » 18 okt 2015, 04:48

Vi mene neopisivo podsjecate na Sunderland od prije par sezona, sa jacim ekipama igra odlicno, prelijepo, dobije, od slabijih zijani, pa i kuci...

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 24 okt 2015, 15:29

Mi smo svoje prokockali.. Igramo sad sa Olimpikom kuci i 3 zaredom u gostima.. Tako nam i treba kad se samo motivisemo protiv "jakih" ekipa a male nas nabiju iako nisu kvalitetnije..

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Prijedor » 02 nov 2015, 12:47

Mozete li mlacnuti Drinu u gostima? Ide kofer? :D
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la slobodnjak » 03 nov 2015, 19:33

Prijedor je napisao/la:Mozete li mlacnuti Drinu u gostima? Ide kofer? :D
Ma bićemo mi TU NEGDJE i do kraja vrebati iz prikrajka ne sekiraj se.A zadnje kolo opet standardni komentari tipa.Ovaj Travnik NATO iz lige ne može izbaciti... ;)

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 03 nov 2015, 22:27

Prijedor je napisao/la:Mozete li mlacnuti Drinu u gostima? Ide kofer? :D
Kofer je vec u Zvorniku, bodovi u Travniku, utakmica ce se odigrati cisto radi formalnosti. :lol: :lol:

kladionicar30
Postovi: 135
Pridružen/a: 09 jul 2013, 17:28
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la kladionicar30 » 07 nov 2015, 15:38

nakon dugo godina konacno sam sretan sto ce tumor sporta u travniku konacno otici u nizi rang i nadam se u ovom obliku kao sada nikad ne vratiti nazad. dok propadaju mnogi talenti , nk travnik je za ovi 10 godina ''stvorio'' nermina varupu i anela curica (zaslugama roditelja) a ne njihovih igrackih kvaliteta jer da ih covjek spoji zajedno nisu jedan igrac. o ovom malom fazlicu necu pricati ili sl koji ni na tominom ne bi nogomet mogli igrati. dok je god sarajke, smaje i sl uhljupa u i oko kluba tu nema nicega dobrog. ne samo da je unisten nogomet nego ulazuci u nk travnik sve i jedan drugi sportski kolektiv je unisten pocev od rk borac pa na dalje . i zato poslije svakog poraza nk travnika radujem se kao malo djete jer znam da je ovo kraj lopovluka, mesetaranje, stimanja utakmica radi kladionice i vlastitih interesa . bye bye bye bye saraaaajkaaaaaaaaaaaa....vidimo se u cvajti !

Gerilactr
Postovi: 19
Pridružen/a: 26 jul 2015, 23:24
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Gerilactr » 07 nov 2015, 16:03

Pa ne igraju ti sad ni Nermin Varupa ni Anel Curic,Varupa je koliko znam operisao koljeno i ne igra 6 mjeseci a Curic je u Mladosti i ti njih krivis a momci i neigraju ccc e moji Travničani ima tu puno više loši stvari sto ne štima dok god je Sarajka u klubu mi nećemo napred

Gerilactr
Postovi: 19
Pridružen/a: 26 jul 2015, 23:24
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Gerilactr » 07 nov 2015, 16:05

I spominješ fazlica momak udje po pet minuta a tebi i on kriv vidiš da pojma nemaš

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la travnik » 07 nov 2015, 16:27

SamoTravnik je napisao/la:
Prijedor je napisao/la:Mozete li mlacnuti Drinu u gostima? Ide kofer? :D
Kofer je vec u Zvorniku, bodovi u Travniku, utakmica ce se odigrati cisto radi formalnosti. :lol: :lol:
ovi su izgleda ponjeli prazan kofer

kostobran
Postovi: 49
Pridružen/a: 08 avg 2015, 15:24
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la kostobran » 07 nov 2015, 17:32

Životna mi želja da Travnik ispadne samo zato sto nije Vitezu pustio u zadnjem kolu. Dabogda ispali i nikad se vratili !!!


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 07 nov 2015, 17:35

travnik je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:
Prijedor je napisao/la:Mozete li mlacnuti Drinu u gostima? Ide kofer? :D
Kofer je vec u Zvorniku, bodovi u Travniku, utakmica ce se odigrati cisto radi formalnosti. :lol: :lol:
ovi su izgleda ponjeli prazan kofer
Jarane da se i pun odnese dzaba kad oni ne znaju.. Drina najlosija ekipa ove sezone, 8 uzastopnih poraza i tu dodjemo mi da im damo 3 boda.. :facepalm:
Danas sam prosetao do stadiona i vidim da su prekrecene poruke upucene Sarajki, nesto tipa Lopovi dosta, sarajka odlazi itd.. bar ono sto se vidi ispod kreca.. tako i treba..

a sto se tice Travnika jos ima nade... dolazi nam Velez, Rudar, Borac, Drina, Vitez itd.. ako ne kiksamo imamo sanse za opstanak..

kladionicar30
Postovi: 135
Pridružen/a: 09 jul 2013, 17:28
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la kladionicar30 » 08 nov 2015, 09:38

kako si ogranicen to nije normalno ....nisam napisao da su oni krivi nego da su ta tri kloca jedini zadnjih godina sto je nk travnik kao stvorio...ne shvacas ocito poentu ...masa druge djece je propala a koji su za klasu bolji igraci od njih...pa taj fazlic ne bi mogao igrati na tominom malog nogometa koliko je talentovan za loptu...a ti mi navedi eto koga je to nk travnik osim velje dolica u zadnjih 5-10 godina stvorio ? kika ? koga? mozes biti messi ako ti nije tata blizak klubu poseri se na svoj talenat...i bolje je ispasti i u trecu ligu pa sa djecom polako graditi buducnost... a smisao dovodjenja ovi kloceva sa strane i placanja je nigdje veze osim interesa sarajake i pojedinih i stimanja utakmica....

Gerilactr
Postovi: 19
Pridružen/a: 26 jul 2015, 23:24
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Gerilactr » 08 nov 2015, 10:59

To ja čitavo vrijeme govorim da trebaju igrat 70 posto naša djeca dobro si rekao mora da ima jos talenata osim njih i treba ih gurat a lično meni curic i varupa nisu loši igrači a fazlica i onako ubacuju po pet minuta to je njemu vrh i samo Sarajku i smaju otjerat i bit će ok kad bi igrali u zadnjoj ligi

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 08 nov 2015, 12:56

Momci ohladite malo. Nije vrijeme da se sad međusobno sukobljavamo. Treba nekako opstanak omogućiti ako je ikako moguće.
Ispadanje iz lige nikome nije pomoglo. Jedinstvo se više nikad ne vrati a i Slobodi da se Husić ne ukaza pitanje gdje bi sad bili.
NAPRED TRAVNIK

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 08 nov 2015, 15:35

Ljudi koja nasa djeca ? Jel vi gledate tabelu i gdje se nasa djeca nalaze ? Medju zadnjima i kao takvi nemaju ni sanse da se pokazu za prvi tim. Ima izuzetaka koji dobiju priliku pred kraj sezone i opet ih vrate nazad cim krene nova. Dok god se u klubu a i u gradu gleda privatni interes nece biti napretka, covjek je pokusao da privatizuje klub ali njima to ne ide u prilog.

Evo nesto zanimljivo sto sam nasao na fb. :lol:

slika

[youtube][/youtube]

Gerilactr
Postovi: 19
Pridružen/a: 26 jul 2015, 23:24
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Gerilactr » 08 nov 2015, 16:22

Upravu si ovo je sumnjivo sto posto ma ja boli nurkovica **** za Travnikom i onako će ic na polusezoni sad sta mogne prodat prodat će i protiv mladosti ko povrijeđen brani i prima onakve golove pa nije niko lud žalosno je ovo sto se dešava

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la slobodnjak » 08 nov 2015, 17:02

Ma godinama se kad god krene po zlu potegne ova priča.NK Travnik je od poslije rata prčija stranke SDA Lende i ekipe koja vodi ovaj grad.Zašto iskreno ne kažete šta je u pitanju.
MITHAD SARAJČIĆ je član SDA i njihov čovjek u klubu i dok su god oni na vlasti u Travniku nikada ga niko smjeniti ne može .
Eto to je razlog.Situacija u klubu se može promjeniti kad SDA izgubi izbore u Travniku.Znači nikad.Sve ostalo je prazna priča.Nije popularno ovo što pišem ali je tako i samo tako i nikako drugačije...

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la travnik » 08 nov 2015, 18:02

Pa ja sam milion posto siguran da je Nurkovic protiv mladost prodo. Kod prvog gola bio na lopti da je odbrani i taman kad je lopta dosla do njegovih ruku on ruke povuko prema sebi i pustio da lopta prodje. a kod drugog gola isto nespretno reagovo samo sto je bilo manje providnije nego kod prvog. Ovo sam vidio sa 15- metara jer sam bio kod ulaza na istocnu tribinu.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.