Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la chily-rz » 01 jun 2013, 00:43

Svi smo mi Borac 8-)

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la Buu » 01 jun 2013, 01:16

Upravo tako sve ste vi ista gov.na samo drugo pakovanje
NO PYRO NO PARTY

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la Heller » 01 jun 2013, 11:28

Buu je napisao/la:Upravo tako sve ste vi ista gov.na samo drugo pakovanje
Haj nazad u Novi Pazar, ostavi se PL
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la fedeltafrotta » 01 jun 2013, 11:40

nazad na pdf nizeligasa
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la Heller » 01 jun 2013, 11:45

fedeltafrotta je napisao/la:nazad na pdf nizeligasa
Podržavam braću s Vrbasa
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la England » 01 jun 2013, 12:33

AgresivnoDjubre je napisao/la:Nadam se da ce braca iz RS-a dobiti bitku !
Hajd sto Borac nije,al sto bratska Slavija ne dobi
Zao mi Borca,on je ovdje najvise ispusio
Vjeruj da placem.Pozdrav braci u RS-u !
I za kraj ...
A maramice,uzimam ove Violetine,pravo su dobre.

Podrska Borcu i RS-u !
Uvlakuša...ovom vire žnjore ...žnjirafci, pertle i vezice...sa plastikom.
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Avatar
AgresivnoDjubre
Postovi: 4243
Pridružen/a: 08 dec 2012, 15:31
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 01 jun 2013, 15:09

Pa normalno.Tebi to smeta.Ovdje ne smijes podrzavati klub iz RS-a odma si njihov,lizes se i tako to.A svi vi drkate na Partizan i Zvezdu i njihove navijace.I vi nasli ovdje nesto pametovat. 8-)
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la England » 01 jun 2013, 15:35

AgresivnoDjubre je napisao/la:Pa normalno.Tebi to smeta.Ovdje ne smijes podrzavati klub iz RS-a odma si njihov,lizes se i tako to.A svi vi drkate na Partizan i Zvezdu i njihove navijace.I vi nasli ovdje nesto pametovat. 8-)
Ko mi ? Isključivo tebi pisem, nikakvo treće lice kod mene ne postoji.
Da, izvrsno mogu drkati na Zvezdu i Partizan, drkam od kada znam za sebe, i ajnsprice bacam, al' u ovj priči ti sirutku srkaš, zar ne. ?
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Avatar
AgresivnoDjubre
Postovi: 4243
Pridružen/a: 08 dec 2012, 15:31
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 01 jun 2013, 15:39

England je napisao/la: Ko mi ? Isključivo tebi pisem, nikakvo treće lice kod mene ne postoji.
Da, izvrsno mogu drkati na Zvezdu i Partizan, drkam od kada znam za sebe, i ajnsprice bacam, al' u ovj priči ti sirutku srkaš, zar ne. ?
I tebi sam napisao da ti to smeta.Zadrzi za sebe imam pravo napisati sta ja hocu.Kontas ?
Pa znam da mozes i znam da to radis.Ne moras se stiditi.Ima takvih jos ovdje.
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la slobodnjak » 01 jun 2013, 18:14

Kada se logički razmisli mozda ova zalba Banjalučana UEFI i nije toliko smješna i glupa.I mozda ima dobre šanse da prodje.
Danas i juče me zainteresovalo dobijanje licence u Srbiji.F.K. Crvena Zvjezda i Sloboda su bile u identičnoj situaciji i prvostepena komisija im nije dala licencu.Dobili su je od drugostepene onog trenutka kada su uplatili novac za dugovanja.Nebojša Čovic u ime Crvene Zvjezde kaze da su uspjeli da skupe sredstva iz raznih izvora i čim su izmirili dugove licenca je stigla.A novac je uplaćen u toku prošle sedmice.Znači ako je rok 31.mart nije rok za licenciranje samo kod nas takav nego je i u Srbiji.Postavlja se logično pitanje kako je Srpska komisija to dozvolila za ova dva kluba a nasa nije, iako je evidentno po izjavama Radulja da je Borac probio rok par dana i puno ranije nego 2 Srpska kluba izmirio obaveze.
Ako se sjećate situacije od prosle sezone i F.K. Sarajevo je probio famozni rok pa mu je dopušteno da dobije licencu.Potpuno ista situacija kao i za Borac ove godine.Vidi se da u naredbi UEFE da ko ne uplati novce do 31.marta ne moze igrati Evropu ,postoje neki kriteriji koje ista dozvoljava što mozemo vidjeti iz jučerašnjeg primjera u Srbiji.Banjalučani itekako imaju razloga da se bune.
Naša komisIja evidentno je pogrješila u jednom slučaju ,ili prošle sezone kod Sarajeva ,ili ove kod Borca.Siguran sam da se ova organizacija neće igrati sa svojim ugledom i da će ova zalba Borca biti usvojena.
Ako ova odluka ostane onda se moramo zapitati zašto se komisija u slučaju prošle godine Sarajeva i ove Borca drugačije ponaša i postavlja sasvim suprotne kriterije.

Avatar
ris
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 apr 2013, 15:39

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la ris » 01 jun 2013, 20:40

&, ? & "!
? своје, % туђе!

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la ciza » 01 jun 2013, 20:45

partizan zvezda,malaga su dobili licence prosle sedmice
zapda mi za oko jedno,a to je da u tesktu pise u slucaju da nisu ispunili obavezu dobili kazne 40 000 eura i godinu zabrane u europi,a kod nas se ovo ne spominje
Zadnja izmjena: ciza, dana/u 01 jun 2013, 20:52, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
ris
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 apr 2013, 15:39

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la ris » 01 jun 2013, 20:49

У ' " јесте фазон, " " " " се јасно $ $ је ова $ $ на % &.

" ' " ? - ', ? $ " ? & " у ". То % се у овој " " "?" за & " " ". Ово је $ ? & $! :(
? своје, % туђе!

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la Cepi1981 » 01 jun 2013, 20:55

Boli nas racku za Malagu sto je dobila licencu, a pogotovo za smrdljivu zvezdu I ebeni partizan.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la ciza » 01 jun 2013, 20:56

Cepi1981 je napisao/la:Boli nas racku za Malagu sto je dobila licencu, a pogotovo za smrdljivu zvezdu I ebeni partizan.
koga vas?
bilo bi dobro da u javnost izadje,NFSBH razlozi ne dobijanja licenci svih klubova pa da se ne stvara u javnosti zbrka
Zadnja izmjena: ciza, dana/u 01 jun 2013, 21:10, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la Buu » 01 jun 2013, 21:08

Pa predsjednici klubova su rekli zbot cega nisu dobili licencu.
NO PYRO NO PARTY

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la AnelZ » 01 jun 2013, 21:16

ciza je napisao/la:partizan zvezda,malaga su dobili licence prosle sedmice
Malaga je mozda dobila licencu od Španskog saveza, no UEFA suspenzija od jedne sezone jos uvijek traje i CAS ce konacnu odluku donijeti 4 juna :)

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la Signore » 02 jun 2013, 00:52

Pa bas Malaga je dobila licencu za ovu sezonu, a bila je u dugovima do grla, te zbog toga i odradjuje kaznu. Ja sam neki dan citao neki dokument po kojem su odredjeni neki cudni datumi. Ne mogu se sjetiti, ali mi se cini da drugostupnjska komisija zanemaruje dugovanja ili tako nesto. Mislim da je rok tamo deveti mjesec. Na taj nacin su prosle sezone Hajduk i Osijek dobili licence, nisu platili dugove, a onda im je stigao ultimatim da moraju platiti do 31.3. ili nista od Europe ove sezone. To isto je dobila i Malaga koja nije podmirila kao Hajduk i Osijek, te je zbog toga bez Europe. Prije koju sezonu je isto tako bio i Varazdin, ali mislim da su oni samo dobili dodatnu novcanu kaznu, jer uopce nisu prijavili da su im financije u minusu.

Ako cemo suditi po tome, Borac bi trebao dobiti licencu, ali se mozemo sjetiti i Mallorce koja nije dobila licencu zbog velikih minusa. Mozda je ta Mallorca, a i Borac sada imala jos neke neispunjene uvjete zbog kojih se nije moglo progledati kroz prste.

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la pabizo » 02 jun 2013, 12:05

Signore je napisao/la:Pa bas Malaga je dobila licencu za ovu sezonu, a bila je u dugovima do grla, te zbog toga i odradjuje kaznu. Ja sam neki dan citao neki dokument po kojem su odredjeni neki cudni datumi. Ne mogu se sjetiti, ali mi se cini da drugostupnjska komisija zanemaruje dugovanja ili tako nesto. Mislim da je rok tamo deveti mjesec. Na taj nacin su prosle sezone Hajduk i Osijek dobili licence, nisu platili dugove, a onda im je stigao ultimatim da moraju platiti do 31.3. ili nista od Europe ove sezone. To isto je dobila i Malaga koja nije podmirila kao Hajduk i Osijek, te je zbog toga bez Europe. Prije koju sezonu je isto tako bio i Varazdin, ali mislim da su oni samo dobili dodatnu novcanu kaznu, jer uopce nisu prijavili da su im financije u minusu.

Ako cemo suditi po tome, Borac bi trebao dobiti licencu, ali se mozemo sjetiti i Mallorce koja nije dobila licencu zbog velikih minusa. Mozda je ta Mallorca, a i Borac sada imala jos neke neispunjene uvjete zbog kojih se nije moglo progledati kroz prste.
Hodzic je glavni MULJATOR oko dobijanja licenci.Frajeru moze da pozavidi i kusturica za režiranje a Begic ga podrzavao u svemu.A kada se malo bolje prisetim klub OLIMPIC ga je podržao u kampanji.Sve je bila štela i da je OLIMPIC pobjedio Celika i opet nebih dobio licencu a samo ih je Borac doveo u malo zeznutu situaciju sa svojim zadnjim rezultatom,no šta su naumili to i ostvarili a Hodzic je bio spreman sve da uradi jer se nada mjestu DIREKTORA KAMPA NSBiH.Mislim da je i onaj LETAČ Begic izgubio povjerenje onih ljudi koji su ga podržali jer je bio kuhar da Zrinjski dobije licencu.E jeste prodali guzicu i neka vas je sramota.OLIMPIC je zato platio neizlaskom u Evropu i oteraste NAJPOŠTENIJEG ČOVJEKA iz nogometa.Shvatite da OLIMPIC nikome ništa ne duguje pa i Salcinovicu a sada se hvatala drugostjepena komisija za nekakve ugovore o radu.JADNO,BJEDNO,SRAMOTNO i neznam šta još napisati kao vjeliki fan OLIMPICA.Hodzicu zapamti da neces biti direktor kampa jer to i ne zaslužuješ i raja te je pročitala.Ništa na ovom svjetu nije večno.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2013/2014

Post Postao/la Signore » 02 jun 2013, 13:52

pabizo je napisao/la:E jeste prodali guzicu i neka vas je sramota.
A za koga to ti mene smatras?

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.