FK Mladost Velika Obarska

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 14 apr 2014, 14:51

Bistrik je napisao/la:svaka čast prva sezona i uspjeli ste se spasiti na vrijeme tako da nestrepite mada još nije gotov al eto
Pa da blizu smo cilja, iako niko nije vjerovao u nas na početku sezone :D
003871312

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la pitic » 14 apr 2014, 14:55

Cickoo je napisao/la:slika
Sportski direktor sa našim prvotimcima :D Dosta igrača PL bi u ovom trenutku poželjelo da igraju za Mladost
Svi smo mi ljudi, i po nekad se opustimo :thumbup:
Ako ćemo vjerovati u provjerene informacije ovih sa druge strane Miljacke, ako u Sarajevu uzmete koji bod u narednom kolu moglo bi i janje da bude na ovome stolu i teleća glavuša :lol:
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 14 apr 2014, 14:59

pitic je napisao/la:
Cickoo je napisao/la:slika
Sportski direktor sa našim prvotimcima :D Dosta igrača PL bi u ovom trenutku poželjelo da igraju za Mladost
Svi smo mi ljudi, i po nekad se opustimo :thumbup:
Ako ćemo vjerovati u provjerene informacije ovih sa druge strane Miljacke, ako u Sarajevu uzmete koji bod u narednom kolu moglo bi i janje da bude na ovome stolu i teleća glavuša :lol:
HAHAH, fina ponuda. Borili bi se više za to jagnje, nego za neke sitne bodove :njanjanja:
003871312

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la pitic » 14 apr 2014, 15:10

Cickoo je napisao/la:
pitic je napisao/la:
Cickoo je napisao/la:slika
Sportski direktor sa našim prvotimcima :D Dosta igrača PL bi u ovom trenutku poželjelo da igraju za Mladost
Svi smo mi ljudi, i po nekad se opustimo :thumbup:
Ako ćemo vjerovati u provjerene informacije ovih sa druge strane Miljacke, ako u Sarajevu uzmete koji bod u narednom kolu moglo bi i janje da bude na ovome stolu i teleća glavuša :lol:
HAHAH, fina ponuda. Borili bi se više za to jagnje, nego za neke sitne bodove :njanjanja:
:lol: . Vidjeti ćemo kako će te odigrati naredno kolo pa možda budete sami birali kilažu tog jagnjeta :lol:. Ako ste mogli na Koševu uzeti bod sa parkiranim autobusom pred svojim golom, onda možete uzeti i sva 3 boda na Grbavici uz misli ja pećeno Jagnje. :P
SRETAN BROJ - 1725

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la terabajt » 14 apr 2014, 15:13

kakve vece sa vama ima nasa utakmica a pitiću, koliko god se trudili da dokazete i ukazete na kupovinu samo vise ispadate jadnici. Titula stanuje na grbavici...

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 14 apr 2014, 15:32

terabajt je napisao/la:kakve vece sa vama ima nasa utakmica a pitiću, koliko god se trudili da dokazete i ukazete na kupovinu samo vise ispadate jadnici. Titula stanuje na grbavici...
@Terabajt, šalimo se malo :D Ali ipak, trebate malo ozbiljnije ući, inače ode titula, zaboravljate da smo dosta bolji protiv težih rivala i to na gostujućim terenima, i imamo čvrstu odbranu, tako da ne upisujete bodove, jer nismo mi Leotar :lolno:
003871312

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la pitic » 14 apr 2014, 15:32

terabajt je napisao/la:kakve vece sa vama ima nasa utakmica a pitiću, koliko god se trudili da dokazete i ukazete na kupovinu samo vise ispadate jadnici. Titula stanuje na grbavici...
Ja dođem na temu Mladosti da porazgovaram sa ljudima iz Obarske o njihovoj narednoj tekmi, a ti mene uhodiš i na ovoj temi. Da me vi interesujete u ovome momentu prešao bih kod vas na temu, ali mi trenutno niste zanimljivi :wave:
SRETAN BROJ - 1725

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la terabajt » 14 apr 2014, 15:45

pitic je napisao/la:
terabajt je napisao/la:kakve vece sa vama ima nasa utakmica a pitiću, koliko god se trudili da dokazete i ukazete na kupovinu samo vise ispadate jadnici. Titula stanuje na grbavici...
Ja dođem na temu Mladosti da porazgovaram sa ljudima iz Obarske o njihovoj narednoj tekmi, a ti mene uhodiš i na ovoj temi. Da me vi interesujete u ovome momentu prešao bih kod vas na temu, ali mi trenutno niste zanimljivi :wave:
Bio si na nasoj danima , sad si na temi zinjskog i mladosti...

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la bhsport » 14 apr 2014, 15:48

@cicko i ekipa, ugodan boravak u nasem gradu, nece vam se desiti kao sa Olimpicom, mi smo ljudi nismo vukovi. :cool:
A sto se tice zelenog terena, neka pobjedi bolji (nadam se da smo to mi).
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Elegant » 14 apr 2014, 15:53

Jesu li vam pitari premirali igrace da nas poraze ? :lol:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 14 apr 2014, 15:55

Elegant je napisao/la:Jesu li vam pitari premirali igrace da nas poraze ? :lol:
Za jagnje ćemo svi stati na gol pa šutajte. Imate vi nešto bolje za ponudit ? :lol:
003871312

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la gio10 » 14 apr 2014, 15:59

Cickoo je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Jesu li vam pitari premirali igrace da nas poraze ? :lol:
Za jagnje ćemo svi stati na gol pa šutajte. Imate vi nešto bolje za ponudit ? :lol:
Ray Ban cvike original, ako treba, svakom igraču ćemo dati. Kakvo jagnje ba, trebice padaju na kecvi, vjeruj mi
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la pitic » 14 apr 2014, 16:01

terabajt je napisao/la:
pitic je napisao/la:
terabajt je napisao/la:kakve vece sa vama ima nasa utakmica a pitiću, koliko god se trudili da dokazete i ukazete na kupovinu samo vise ispadate jadnici. Titula stanuje na grbavici...
Ja dođem na temu Mladosti da porazgovaram sa ljudima iz Obarske o njihovoj narednoj tekmi, a ti mene uhodiš i na ovoj temi. Da me vi interesujete u ovome momentu prešao bih kod vas na temu, ali mi trenutno niste zanimljivi :wave:
Bio si na nasoj danima , sad si na temi zinjskog i mladosti...
Jel ti to nedostajem na temi Željezničara :lol: . Plati pivu i eto me na vašu temu :lol:
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 14 apr 2014, 16:03

gio10 je napisao/la:
Cickoo je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Jesu li vam pitari premirali igrace da nas poraze ? :lol:
Za jagnje ćemo svi stati na gol pa šutajte. Imate vi nešto bolje za ponudit ? :lol:
Ray Ban cvike original, ako treba, svakom igraču ćemo dati. Kakvo jagnje ba, trebice padaju na kecvi, vjeruj mi
Dobar sam ja sa njima, daću ja tebi poštu pa i meni pošalji :njanjanja: HAHAHAHAHA nemoj da pošalješ one od 20 km, imam iste takve sa pijace :crazy: HAHAH
003871312

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la pitic » 14 apr 2014, 16:10

Cickoo oni ti posluju sa fedex-om, tako što se tiče cvika brzo će ti stići orginal cvike, ali ti ćeš ih dobiti za 20 km jer su njihovim igračima potrebne podhitno pare da mogu sebi platiti espreso kahvu. :D
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
zivinaajkula
Postovi: 192
Pridružen/a: 16 mar 2014, 21:22
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la zivinaajkula » 14 apr 2014, 21:57

pitic je napisao/la:Cickoo oni ti posluju sa fedex-om, tako što se tiče cvika brzo će ti stići orginal cvike, ali ti ćeš ih dobiti za 20 km jer su njihovim igračima potrebne podhitno pare da mogu sebi platiti espreso kahvu. :D
Cvike prodajemo za 20 a ligu kupujemo za 10KM!
Pitarska logika!
sloboda govora i pravda za sve!
Toni Kukoc!Majstor svoga vremena!

semberac
Postovi: 101
Pridružen/a: 13 maj 2013, 14:26
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la semberac » 15 apr 2014, 22:12

Puno pozdrava od mene za sve, narocito za navijace, fudbalere i upravu Mladosti.Zeljo ima i kvalitet i tradiciju, nista ne mozete izgubiti. Samo igrajte hrabro i cvrsto.

semberac
Postovi: 101
Pridružen/a: 13 maj 2013, 14:26
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la semberac » 16 apr 2014, 22:26

Cujem neke nezvanicne price da Savo Milosevic preuzima rukovodjenje Mladosti pod uslovom da obezbijede opstanak? Cuo sam da je u odlicnim odnosima sa Milovanovicem ali mi malo sve ostalo zvuci nevjerovatno. Zna li neko ima li istine u tome ili je opet neka dezinformacija? Pozdrav iz EU i vidimo se uskoro u Velikoj Obarskoj.

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 16 apr 2014, 23:27

semberac je napisao/la:Cujem neke nezvanicne price da Savo Milosevic preuzima rukovodjenje Mladosti pod uslovom da obezbijede opstanak? Cuo sam da je u odlicnim odnosima sa Milovanovicem ali mi malo sve ostalo zvuci nevjerovatno. Zna li neko ima li istine u tome ili je opet neka dezinformacija? Pozdrav iz EU i vidimo se uskoro u Velikoj Obarskoj.
To nisam čuo, ali vidim u njegovom rodnom mjestu Johovcu, rade se tribine, hoće da krenu našim stopama :clap:
Kada li će kod nas krenuti proširenje, pitam se :pray:
003871312

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 19 apr 2014, 18:27

slika
Biće teško, biće 0:3 :zviz:
003871312

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.