RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
white1950
Postovi: 475
Pridružen/a: 29 jul 2013, 19:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la white1950 » 21 okt 2014, 23:55

Ajd dobro....ostavit cemo ipak 10 mjesta za vas,mozda dodjete u 2 auta :D.Ps.moramo se malo zajebavati,bez ljutnje.....;)
Godine prolaze jubav ostaje...

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la aS_Roma » 22 okt 2014, 00:09

Zbog cega su pocela prepucavanja na relaciji Velez - Vitez ? :D

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 22 okt 2014, 05:25

aS_Roma je napisao/la:Zbog cega su pocela prepucavanja na relaciji Velez - Vitez ? :D
Ne postoje nikakva prepucavanja Velez-Vitez :shock: jer Vitez nema svojih navijaca,(isto ko da ja pitam tebe postoje li prepucavanja izmedju Sarajeva i Vrbanjuse)jedino ovaj Hajdukovac iz Viteza ima traume od Veleza od ranije pa sada nesto hoce da baci koju foru a ispada smijesan.On jos ne zna koji je njegov "glavni" klub.I on ko i kone vise navija PROTIV BH Velikana nego ZA neki svoj klub i onda ti je tu sve jasno :roll: Oni bi vise volili sutra izbaciti Velez iz kupa nego osvojiti isti,to ti se zove pacenik :crazy: .Haj,neka ga,nek nije monotono,nadam se da ce se sutra najesti paprika sa rostilja uz nekolika golova u njihovoj mrezi :)

FORZA VELEZ
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
white1950
Postovi: 475
Pridružen/a: 29 jul 2013, 19:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la white1950 » 22 okt 2014, 08:22

Cuj Vitez nema svojih navijaca,e stvarno si mozak?!jest da se ne mozemo mjeriti sa onolikim brojem kao sto vas bude na utakmicama :D :D.pa budalo mi dok smo gostovali prije rata nas islo po 1500-2000 na gostovanja...grob te **** :D :D :D
Godine prolaze jubav ostaje...

Avatar
RezervniGolman
Postovi: 849
Pridružen/a: 09 jul 2014, 04:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RezervniGolman » 22 okt 2014, 09:26

staragarda je napisao/la:
white1950 je napisao/la:Alo red army....dolazite li sutra,jel vam dovoljno 7 mjesta na gostujucoj tribini:D.sutra ce vam biti "draufanje" i kada vas izbacimo iz kupa mozete ponovo pricati o svojoj povijesti iz '84-e
steta sto im onaj skobalj dobi ban...po ko zna koji put :roll: :roll: ...inace bi ti sad on objasnio kako se sprema invazija u vitez sutra :urnebes: :urnebes: ...isto kao i na derbi sa zrinjom te zeljom :urnebes: :urnebes:
Vidi sto ovi sa zacelja tabele i bez navijaca glade nispe jedni drugima :lol: :lol: isti renome ta dva kluba i prosjek od 0,3% gostovanja u zadnjih 10 godina pa je razumljiva njihova povezanost :urnebes: :urnebes:


RAja moja fina sve vas voli vaša pastrmka :P
KLUB LJUDI ČIJI OBRAZ NE MOŽEŠ KUPITI,ČIJE USPOMENE NE MOŽEŠ IZBRISATI.
LJUDI KOJIMA NE MOŽEŠ LAGATI.
VELEŽ MOSTAR,KLUB RAJE,LJUBAVI,PONOSA I PRKOSA.
KLUB SVIH NAS.

Avatar
RezervniGolman
Postovi: 849
Pridružen/a: 09 jul 2014, 04:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RezervniGolman » 22 okt 2014, 09:32

Nisam isao na grbavicu zbog poslovnih obaveza ali sam gledao izvjestaj kasnije. Ono je bio goli qurac ali idemo dalje. Do kraja zivota samo Forza Velez. Cestitke i Zelji na pobjedi. Bili su bolji za onaj gol :salut:
KLUB LJUDI ČIJI OBRAZ NE MOŽEŠ KUPITI,ČIJE USPOMENE NE MOŽEŠ IZBRISATI.
LJUDI KOJIMA NE MOŽEŠ LAGATI.
VELEŽ MOSTAR,KLUB RAJE,LJUBAVI,PONOSA I PRKOSA.
KLUB SVIH NAS.

Avatar
SipakUlicar1922
Postovi: 347
Pridružen/a: 07 maj 2014, 13:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SipakUlicar1922 » 22 okt 2014, 10:00

Ne bih se slozio, Zeljo godinama ima pobjednicki mentalitet. Vi nemate.
Imaju spoj iskusnih i mladih igraca.
Mada mislim da ce Zeljo i Olimpik za 4 mjesto mada , Zeljo je u prednosti.
To za Travnik i Siroki ne bih komentirao, imaju cudan odnos ta dva kluba. Ali na veci broj utakmica ipak se kvalite pokaze, isplovi.
Tako ce i ove godine bit.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.[/quote]
Koji bola pobjednicki mentalitet. Ovi mladi igraci danasnjeg Zelje veze nemaju sa ekipom koja je prije 2-3 godine harala. Njihova prednost su mladi, gladni igraci zeljni dokazivanja. To je velika razlika u odnosu na moj trenutno mlitavi Velez. Kad bi Velez krasila volja, borba koju su pokazali u prosloj polusezoni onda bi dobili Celik na strani, uzeli bi barem bod u gradskom susretu kao i lani, uzeli bi barem bod protiv ocajnog Zeljeznicara. To su minimum cetri boda i odstojanje za vodecom cetvorkom bi bilo drasticno manje (3 boda). Naravno da kvalitet dolazi do izrazaja sto vise utakmica igras ali voljom, borbom mozes izvuci barem bod protiv "jacih" protivnika (primjer: Travnik - Siroki). Velezov najveci problem su nemotivisani igraci. Djeluju da igraju jer moraju. Cim nema volje, strasti nemozes se nicemu nadati. Nemamo mi Barcu i Real u nasoj ligi da im nemozes pera odbiti. Samo borba i nista vise.
Prkosni i Ponosni od 1922

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 22 okt 2014, 12:13

Upravo tako što reče @zapadnahercegovina. Pobjednički mentalitet, bolja fizička pripremljenost, fizička dominantnost u duelima. Ima tu i više želje za pobjednom, a to samo pokaziva kvalitet obje struke koje se bave tom problematikom. Da se razumijemo, ne stavljam u isti koš Feju i Memiju, nego kadar Veleža, njegovu stručnost i Željin. Razlika je vidljiva.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la staragarda » 22 okt 2014, 12:14

RezervniGolman je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
white1950 je napisao/la:Alo red army....dolazite li sutra,jel vam dovoljno 7 mjesta na gostujucoj tribini:D.sutra ce vam biti "draufanje" i kada vas izbacimo iz kupa mozete ponovo pricati o svojoj povijesti iz '84-e
steta sto im onaj skobalj dobi ban...po ko zna koji put :roll: :roll: ...inace bi ti sad on objasnio kako se sprema invazija u vitez sutra :urnebes: :urnebes: ...isto kao i na derbi sa zrinjom te zeljom :urnebes: :urnebes:
Vidi sto ovi sa zacelja tabele i bez navijaca glade nispe jedni drugima :lol: :lol: isti renome ta dva kluba i prosjek od 0,3% gostovanja u zadnjih 10 godina pa je razumljiva njihova povezanost :urnebes: :urnebes:


RAja moja fina sve vas voli vaša pastrmka :P
eo nam skobalja opet :urnebes: :urnebes: ....poslije postavljanja novog standarda u navijackom svijetu da iza transova niko ne stoji na grbavici novi standard...odlaze ljudi sa udarnim transom u nekoj minuti i prestaje navijanje :urnebes: :urnebes: :urnebes: ...najavljuje se invazija a ono 50 ljudi od toga 30 studenata iz sarajeva..sad ide vitez i bit ce zanimljivo vidjet postavljanje nekih novih standardda
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

jugend
Postovi: 67
Pridružen/a: 10 sep 2013, 15:56
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la jugend » 22 okt 2014, 12:18

aS_Roma je napisao/la:Zbog cega su pocela prepucavanja na relaciji Velez - Vitez ? :D
Prosle godine su nas nakantali u Zenici 1-5 , posteno brate, ali onda se misevi vrate u Istocni Timor i spominju ustasku majku...e tu se "rodi" nasa ljubav prema vehlezu!

Avatar
SipakUlicar1922
Postovi: 347
Pridružen/a: 07 maj 2014, 13:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SipakUlicar1922 » 22 okt 2014, 12:24

jugend je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:Zbog cega su pocela prepucavanja na relaciji Velez - Vitez ? :D
Prosle godine su nas nakantali u Zenici 1-5 , posteno brate, ali onda se misevi vrate u Istocni Timor i spominju ustasku majku...e tu se "rodi" nasa ljubav prema vehlezu!
Tvoje ime "jugend" je dokaz da ti samo znas za mrznju, ljubav ti je strano tijelo. Evo sto lazes nas ali sam samog sebe? Jado jadni :shhh:
Prkosni i Ponosni od 1922

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vm22 » 22 okt 2014, 12:27

Kako je moguće da neko sa nickom "jugend" još uvijek nije banovan?
I ovaj staragarda svako malo bezveze dolazi provocirat tačno ne može živit bez Veleža još ga zicagu boli zbog ispadanja.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
SipakUlicar1922
Postovi: 347
Pridružen/a: 07 maj 2014, 13:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SipakUlicar1922 » 22 okt 2014, 12:29

eo nam skobalja opet :urnebes: :urnebes: ....poslije postavljanja novog standarda u navijackom svijetu da iza transova niko ne stoji na grbavici novi standard...odlaze ljudi sa udarnim transom u nekoj minuti i prestaje navijanje :urnebes: :urnebes: :urnebes: ...najavljuje se invazija a ono 50 ljudi od toga 30 studenata iz sarajeva..sad ide vitez i bit ce zanimljivo vidjet postavljanje nekih novih standardda[/quote]

Nije ni cudo sto nas intezivno pratis. Za vas smo uvijek bili sila. Cilj koji nikada necete ostvariti. Jednostavno nemate to u sebi :nene:
Prkosni i Ponosni od 1922

jugend
Postovi: 67
Pridružen/a: 10 sep 2013, 15:56
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la jugend » 22 okt 2014, 12:36

SipakUlicar1922 je napisao/la:
jugend je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:Zbog cega su pocela prepucavanja na relaciji Velez - Vitez ? :D
Prosle godine su nas nakantali u Zenici 1-5 , posteno brate, ali onda se misevi vrate u Istocni Timor i spominju ustasku majku...e tu se "rodi" nasa ljubav prema vehlezu!
Tvoje ime "jugend" je dokaz da ti samo znas za mrznju, ljubav ti je strano tijelo. Evo sto lazes nas ali sam samog sebe? Jado jadni :shhh:
Dugo sam citao forum na sportsport.ba ali nisam se registrirao dok me nisu vasi postovi na to natjerali, tako da sam u inat vama postao Jugend! Vi ste kao lojalisti , realisti , vi ste ovo vi ste ono, ali sve ste to prije rata bili , a sta je sa "poslije rata"?! Poslije rata vi ste najveci nacionalisti, mrzite sve sto je hrvatsko , rugate se i Gabeli i Hajduku , rugate se i Zrinjskom i Vitezu , Širokom i Medjugorju , a najvece ruglo ste vi. A lazem da ste psovali ustasku majku? Postoji video koji me sada mrzi traziti, vasi su postavili na ovaj forum.

Avatar
nisko
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 jun 2008, 20:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nisko » 22 okt 2014, 12:43

postoji razlika izmedju Ustasa i Hrvata evo ja ti kazem sada da cu vazda psovat ustasku mater svima koji se deklarisu kao ustase.... Imas nesto protiv?
JA VOLIM SAMO VELEŽA ALKOHOL I ŽENE NIŠTA VIŠE U ŽIVOTU NE ZANIMA MENE!!!

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vm22 » 22 okt 2014, 12:47

Udružili se torcida vitez i fukare :lol::lol: zanimljivo...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

jugend
Postovi: 67
Pridružen/a: 10 sep 2013, 15:56
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la jugend » 22 okt 2014, 12:47

nisko je napisao/la:postoji razlika izmedju Ustasa i Hrvata evo ja ti kazem sada da cu vazda psovat ustasku mater svima koji se deklarisu kao ustase.... Imas nesto protiv?
Valjda onda i ti znas za razliku izmedju muslimana i balija? Nesto protiv jarane?

Avatar
amorovski
Postovi: 1893
Pridružen/a: 18 feb 2013, 11:25
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la amorovski » 22 okt 2014, 12:48

Stigo brat Pastrmka.. Pa dje si do sad, yebemu sunce.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Superkup - 1996/1997

Avatar
nisko
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 jun 2008, 20:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nisko » 22 okt 2014, 12:50

jugend je napisao/la:
nisko je napisao/la:postoji razlika izmedju Ustasa i Hrvata evo ja ti kazem sada da cu vazda psovat ustasku mater svima koji se deklarisu kao ustase.... Imas nesto protiv?
Valjda onda i ti znas za razliku izmedju muslimana i balija? Nesto protiv jarane?
Neznam nit sam musliman nit balija daj mi objasni
JA VOLIM SAMO VELEŽA ALKOHOL I ŽENE NIŠTA VIŠE U ŽIVOTU NE ZANIMA MENE!!!

nem73
Postovi: 824
Pridružen/a: 08 maj 2009, 23:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nem73 » 22 okt 2014, 12:52

dobro nam dosao natrag pastrvo stara :D
ROĐENI BRATO

(VEDRAN PULJIC 1985-2009)

Ipswich Town F.C.

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: begla, lile i 25 gostiju.