RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Borg
Postovi: 203
Pridružen/a: 08 nov 2011, 21:10
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Borg » 19 avg 2012, 12:56

Džafiću definitivno nedostaje samokritike...
http://sportsport.ba/bh_fudbal/dzafic-p ... alje/86280
We Are the Borg. You Will be Assimilated. Resistance is Futile.

Avatar
The_Target
Postovi: 724
Pridružen/a: 13 jan 2009, 14:30
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la The_Target » 19 avg 2012, 13:33

Utakmica u kojoj se trebalo odigrati pametno, sa mnogo vise zelje za postizanjem pogotka, malo nestvarno izgleda cijela situacija na terenu, da igraci ( posebno zadnja linija ), bukvalno dodaju loptu protivnickim napadacima. Doslovno nije bio ni jedan sut u okvir gola, bez imalo zelje, htijenja, ne postoji ni jedan izgovor za ono sto smo vidjeli jucer.
Rođeni brato

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la tepsija » 19 avg 2012, 13:40

Kada sam prije početka sezone govorio da nam slijedi grčevita borba za opstanak,neki su tražili pozitivu...
Kakvu pozitivu?
Iznenađen sam bio laganom pobjedom u prvom kolu,naročito sa tim što smo postigli 3 gola.
I onda Zenica,odigramo kao tetkice...
I šlag na kraju,Rudar kojeg Sarajevo pobijedi sa pola snage,u gostima.Mi odigramo ono šta je teško izvodivo,odigramo gore nego u Zenici.A mi kao mlada,navodno najmoćnija ekipa u ligi po fizičkoj spremi :roll:
Evo,da ne kritizramo previše ovaj početak,tek su tri kola iza nas.Koliko smo dobrih utakmica prošle sezone?
Neke promjene nam nužno trebaju,neki pozitivni šok,neki vjetar u leđa,ovako ne ide.
Dvije decenije ista priča.
I onda mi nešto spominjemo neku našu slavnu prošlost...sve je to lijepo,sve je to krasno,ali trebamo se pomiriti da smo mi danas u rangu sa GOŠK-om,Rudarom,da smo mi danas tu tek reda radi.
Da popunimo kvotu.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la konjicanin01 » 19 avg 2012, 14:02

tepsija je napisao/la:Kada sam prije početka sezone govorio da nam slijedi grčevita borba za opstanak,neki su tražili pozitivu...
Kakvu pozitivu?
Iznenađen sam bio laganom pobjedom u prvom kolu,naročito sa tim što smo postigli 3 gola.
I onda Zenica,odigramo kao tetkice...
I šlag na kraju,Rudar kojeg Sarajevo pobijedi sa pola snage,u gostima.Mi odigramo ono šta je teško izvodivo,odigramo gore nego u Zenici.A mi kao mlada,navodno najmoćnija ekipa u ligi po fizičkoj spremi :roll:
Evo,da ne kritizramo previše ovaj početak,tek su tri kola iza nas.Koliko smo dobrih utakmica prošle sezone?
Neke promjene nam nužno trebaju,neki pozitivni šok,neki vjetar u leđa,ovako ne ide.
Dvije decenije ista priča.
I onda mi nešto spominjemo neku našu slavnu prošlost...sve je to lijepo,sve je to krasno,ali trebamo se pomiriti da smo mi danas u rangu sa GOŠK-om,Rudarom,da smo mi danas tu tek reda radi.
Da popunimo kvotu.
upravo tako samo malo treba realnosti isve ce se ovo pdnositi lakse,,godinama se prica o nasoj djeci,eto nasa djeca docekala 5 minuta,nas tener,al opet neide,,kako bi i islo,kad nemamo odakle crpit kvalitetnu djecu,ko danas proizvodi velezove kadrove,pogledajte trenere pa ni oni sami nisu nikad bili kompletne sportske licnosti a sad bi da stvaraju mlade talente ,e pa ne ide to tako gospodo, i na kraju slag na tortu pojacanje u vidu napdaca iz visica,i odma mi naumpadne klis nase selo koje je igralo derbi stim vajnim drugoligasem,i sjetim se ko u stvari igra za te kubove,tek tad shvatim gdje je danas nas voljeni velez,tesko mi je al opet sam realan,sta cu neam druge,,

AlemC85
Postovi: 7394
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 19 avg 2012, 14:18

s ovom igrom nas neće nigdje biti.

ako kojim slučajem dobijemo Gradinu, to ne mora značiti da smo se digli, nego treba u korijenu mijenjati navike.......da ne bi bilo kasno

AlemC85
Postovi: 7394
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 19 avg 2012, 14:51

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN SVIM NAVIJAČIMA RŠD VELEŽ ISLAMSKE VJEROISPOVIJESTI! ;)

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vm22 » 19 avg 2012, 15:12

Bajram Šerif Mubarek Olsun

Sto se tice taktike to pod hitno treba mijenjat. Kodro bek? Zvonic igra spica a u prijateljskim ga stavljo na beka. Mrvu treba izvadit i ubacivat ga zadnjih pola sata a umjesto njega Hebibovic. Odbrana mnogo kiksa, evo i protiv Radnika su kiksali,protiv Celika i jucer pogotovo. Ja bi tu stavio Kazazica. Mace u 3 utakmice nije ni minute dobio. Pa sto su ga dovodili ako ce sjedit na tribini?

Avatar
rodjak
Postovi: 2241
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 19 avg 2012, 15:45

znamo da na proljece u 5 zadnjih domacih utakmica imamo za protivnike 5 ponajboljih ekipa PL,i tesko da ce mo tu osvojiti nesto puno bodova.U Jesenjem dijelu imamo laksi raspored i trebali bi se pobrinuti da sakupimo sto vise bodova ;) , a ukoliko to ne ucinimo bojim se da ce biti teska borba za opstanak. :?

Kaze Djafa,cim je izaso Mrva mi smo izgubili :lol: .
Agresivnost i borbenost nam je jako slaba(a bili su rekli da su najspremniji tim u PL :shock: )Rudar je pokazo kako se igra agresivno,cim neko od nasih primi loptu odmah dvojica lete na njega,plus to su stalno pritiskali nasu zadnju liniju pa smo tesko iznosili lopte i pravili smo dosta gresaka u zadnjoj liniji.
Niti je postavka tima bila dobra a ni sama igra,lose skroz :(

FORZA VELEZ
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

mujoisuljo
Postovi: 996
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 19 avg 2012, 16:09

konjicanin01 je napisao/la:
tepsija je napisao/la:Kada sam prije početka sezone govorio da nam slijedi grčevita borba za opstanak,neki su tražili pozitivu...
Kakvu pozitivu?
Iznenađen sam bio laganom pobjedom u prvom kolu,naročito sa tim što smo postigli 3 gola.
I onda Zenica,odigramo kao tetkice...
I šlag na kraju,Rudar kojeg Sarajevo pobijedi sa pola snage,u gostima.Mi odigramo ono šta je teško izvodivo,odigramo gore nego u Zenici.A mi kao mlada,navodno najmoćnija ekipa u ligi po fizičkoj spremi :roll:
Evo,da ne kritizramo previše ovaj početak,tek su tri kola iza nas.Koliko smo dobrih utakmica prošle sezone?
Neke promjene nam nužno trebaju,neki pozitivni šok,neki vjetar u leđa,ovako ne ide.
Dvije decenije ista priča.
I onda mi nešto spominjemo neku našu slavnu prošlost...sve je to lijepo,sve je to krasno,ali trebamo se pomiriti da smo mi danas u rangu sa GOŠK-om,Rudarom,da smo mi danas tu tek reda radi.
Da popunimo kvotu.
upravo tako samo malo treba realnosti isve ce se ovo pdnositi lakse,,godinama se prica o nasoj djeci,eto nasa djeca docekala 5 minuta,nas tener,al opet neide,,kako bi i islo,kad nemamo odakle crpit kvalitetnu djecu,ko danas proizvodi velezove kadrove,pogledajte trenere pa ni oni sami nisu nikad bili kompletne sportske licnosti a sad bi da stvaraju mlade talente ,e pa ne ide to tako gospodo, i na kraju slag na tortu pojacanje u vidu napdaca iz visica,i odma mi naumpadne klis nase selo koje je igralo derbi stim vajnim drugoligasem,i sjetim se ko u stvari igra za te kubove,tek tad shvatim gdje je danas nas voljeni velez,tesko mi je al opet sam realan,sta cu neam druge,,

Tako je care!Šta više očekivati od ove ekipe?Samo se nadati da će Radnik i Gradina biti lošiji i zbog neiskustva ispod nas, inače nam se dobro ne piše.Vrh za nas je 12-to 13-to mjesto!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

VELEZDOGROBA
Postovi: 840
Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 19 avg 2012, 16:56

mislim da bi ova ekipa igrala duplo bolje sa par izmjena u ekipi

recimo vratiti skaljica i knezevica na bekove....
kodru i merzica zadnje vezne stavit

okic i hebibovic krila

spic mirza ili mace

Avatar
Borg
Postovi: 203
Pridružen/a: 08 nov 2011, 21:10
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Borg » 19 avg 2012, 17:07

VELEZDOGROBA je napisao/la:mislim da bi ova ekipa igrala duplo bolje sa par izmjena u ekipi

recimo vratiti skaljica i knezevica na bekove....
kodru i merzica zadnje vezne stavit

okic i hebibovic krila

spic mirza ili mace
Ma to je prejednostavno za nase strucnjake,
bolje ovako sa 6 veznih, igramo tika-taka,
samo sto nam je sat pao u bunar :D
We Are the Borg. You Will be Assimilated. Resistance is Futile.

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la tepsija » 19 avg 2012, 17:19

Da se razumijemo,nije ovo ono mostarsko 'roncanje',nije ovo pljuvanje po Veležu,jer nikome ne priznajem da više voli Velež od mene.
Ali brate,bezvoljnost,letargija,nezalaganje,zadovoljavanje mrvcima,to je ono šta mi smeta.
A mi tako iz godine u godinu.
Da se može ako se hoće,bez obzira na nedostatak kvalitetnih i zvučnih imena,pravi je primjer Hajduk.
Kakav oni sastav imaju,mahom splitska djeca i par neafirmiranih igrača sa strane.I takvi razvaljuju u HNL-u,i takvi pobjede Inter na Meazzi.
A NAŠI...toliko su nam srozali kriterije da slavimo remije sa Slavijom u Lukavici ili pobjedu nad Radnikom u Vrapčićima.
A siguran sam,da bi i sa ovakvim sastavom,da je više zdrave atmosfere,da je više pozitive u klubu,da je zalaganja do zadnjeg atoma snage....da bi mogli ravnopravno igrati u PL-u.
Nama fali motivator,čovjek koji će nas podići iznad sivila.
Nama ne trebaju ljudi koji će nakon svakog poraza slijegati ramenima i govoriti...biće bolje.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Avatar
RAS07
Postovi: 51
Pridružen/a: 16 sep 2010, 22:58
Lokacija: stolac
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RAS07 » 19 avg 2012, 17:34

Borg je napisao/la:
VELEZDOGROBA je napisao/la:mislim da bi ova ekipa igrala duplo bolje sa par izmjena u ekipi

recimo vratiti skaljica i knezevica na bekove....
kodru i merzica zadnje vezne stavit

okic i hebibovic krila

spic mirza ili mace
Ma to je prejednostavno za nase strucnjake,
bolje ovako sa 6 veznih, igramo tika-taka,
samo sto nam je sat pao u bunar :D
:lol:

Avatar
RAS07
Postovi: 51
Pridružen/a: 16 sep 2010, 22:58
Lokacija: stolac
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RAS07 » 19 avg 2012, 17:39

AlemC85 je napisao/la:BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN SVIM NAVIJAČIMA RŠD VELEŽ ISLAMSKE VJEROISPOVIJESTI! ;)
diVi ovog i zelenih vaSlo,ccc :D

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3498
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 19 avg 2012, 19:41

BŠMO Veležovci :D

Koliko vas dolazi u Gradačac otprilike ? :)
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 19 avg 2012, 19:42

Benjo_AFC86 je napisao/la:BŠMO Veležovci :D

Koliko vas dolazi u Gradačac otprilike ? :)
6 hiljada je najavljeno do sada :)

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3498
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 19 avg 2012, 19:48

shaman7 je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:BŠMO Veležovci :D

Koliko vas dolazi u Gradačac otprilike ? :)
6 hiljada je najavljeno do sada :)
Fina brojka, nadam se da će nas biti jedno 10tak hiljada, da ispunimo onaj jug tamo. :)
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la pravnik1981 » 19 avg 2012, 19:48

shaman7 je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:BŠMO Veležovci :D

Koliko vas dolazi u Gradačac otprilike ? :)
6 hiljada je najavljeno do sada :)
:lol: :lol: Kralj

AlemC85
Postovi: 7394
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 19 avg 2012, 19:49

shaman7 je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:BŠMO Veležovci :D

Koliko vas dolazi u Gradačac otprilike ? :)
6 hiljada je najavljeno do sada :)
nekada je VELEŽ imao taj prosjek u onoj ligi........

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vm22 » 19 avg 2012, 21:54

AlemC85 je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:BŠMO Veležovci :D

Koliko vas dolazi u Gradačac otprilike ? :)
6 hiljada je najavljeno do sada :)
nekada je VELEŽ imao taj prosjek u onoj ligi........
i u prvoj ligi federacije

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.